Najnowsze badanie przeprowadzone przez duńską gazetę „B.T”, pokazało, że sprawcami 10 na 12 gwałtów, do których dochodzi w Danii, są imigranci lub ich potomkowie. Oparto się tu na sprawozdaniach karnych za okres od stycznia 2016 r. do maja 2017 r.

Sprawcami gwałtów analizowanego okresu od stycznia 2016r. do maja 2017r., byli imigranci z Macedonii, Somalii, Bułgarii, Iraku i Erytrei. W 2017 roku liczba gwałtów w Danii wzrosła o 196%. Szokująca statystyka z Danii świadczy o pogardzie w stosunku do społeczeństwa, które ich przyjęło.

„To jest straszne. Świadczy to o tym, że coś jest nie tak z niektórymi społecznościami imigrantów w Danii. Od wielu lat obserwujemy, że wskaźniki przestępczości są znacznie wyższe w środowiskach imigranckich niż wśród Duńczyków. Kiedy widzę te brutalne gwałty – w tym brutalną przemoc – jest to wyraźny znak, że integracja nie działa” – powiedziała Inger Støjberg, minister ds. Integracji i Imigracji.

Duńska gazeta „B.T.” przeprowadziła rozmowę z Christianem Diesenem, profesorem prawa proceduralnego na Uniwersytecie w Sztokholmie, który przeprowadził również badania na temat spraw dotyczących gwałtów. Zapytano go, dlaczego imigranci lub ich potomkowie tak często dopuszczają się przestępstw.

„Przyczyną nadreprezentacji jest słaba integracja. Nie czują się częścią społeczeństwa i czują pogardę dla społeczeństwa” – mówi Christian Diesen. Profesor zwraca uwagę, że w Szwecji imigranci dopuszczający się gwałtu oskarżają kobiety o to, że są same temu winne. Ten sam wniosek wyciągnięto ze sprawozdania Rady ds. Prewencji w sprawach karnych w raporcie pod tytułem „Naruszenia seksualne w Danii” z zeszłego roku.

Obecny rząd Danii próbuje coś zrobić w kierunku lepszej integracji imigrantów, szczególnie przybyszów z innych kręgów kulturowych z Afryki i Bliskiego Wschodu. Niedawno zapowiedziano pomysł lepszej integracji dzieci imigrantów. W dzielnicach miast zamieszkanych przez duże skupiska imigrantów będzie wprowadzone obowiązkowe nauczanie dzieci na temat demokracji, równości i świąt, takich jak Boże Narodzenie. Rząd Danii zapowiedział, że opór rodziców będzie karany odbieraniem zasiłków.


źródło: bt.dk

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie treści bez pisemnej zgody wydawcy zabronione.

61
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
23 Comment threads
38 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
32 Comment authors
Monikaprac124klioes vel pislamistaksenofobBerde Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
dddd
Gość
dddd

‚środowiskach imigranckich” ALE ZERO SLOWA ZE CHODZI O MUZULMANCOW!!! emigraci, rodowici francuyzi?? polacy? nie!

szyszkin
Użytkownik

To na pewno my bzykamy te śledziary. Uwielbiamy Duneczki wink

Archer
Użytkownik

Jaroslaw Kaczynski bzyka. Do spokli z Viktorem Orbanem. Dorzuci sie jeszcze paru najzagorzalszych antyunionistow, ‚faszystow’ czy ‚antysemitow’ i juz wiemy komu trzeba dzieci odbierac.

prac124
Gość
prac124

Żadnemu dziecku nie wolno odbierać rodziców. Każde ma prawo mieć ich stale przy sobie.

koala_k
Użytkownik

„Sprawcami gwałtów analizowanego okresu od stycznia 2016r. do maja 2017r., byli imigranci z Macedonii, Somalii, Bułgarii, Iraku i Erytrei.” Raczej spodziewałam się, że nie podadzą narodowości (Maroko, Afganistan, Pakistan, Turcja etc . im umknęły), a jak podadzą to będzie nacisk na imigrantów z Europy wschodniej Tak jak w Berlinie gdzie… Czytaj więcej »

JarekJ
Gość
JarekJ

Ta gazeta („B.T.”) to szmatławiec. W zeszłym roku inne duńskie gazety podawały szczegółowe statystyki z podziałem na narodowości. Na pierwszych 2-3 miejscach byli murzyni tj. Somalijczycy i Erytrejczycy, oraz (chyba) Etiopczycy (cytuję z pamięci). Potem Arabowie: Palestyńczycy i Irakijczycy. Dalej Pakistańczycy i Turcy. Ze wschodniej Europy, w pierwszej dziesiątce zmieścili… Czytaj więcej »

Archer
Użytkownik

„Niedawno zapowiedziano pomysł lepszej integracji dzieci imigrantów.”
Oj durni wy, Dunczycy, durni.
Nie lepiej to wykorzystac niemiecki pomysl i rozdawac cipancom i smoluchom bony burdelowe? Kosztuje to budzet ok 50 milionow miesiecznie ale za to wracajaca z roboty dziewczyna przemknie sie jakos miedzy tramwajem a klatka schodowa.

Adam
Gość
Adam

A tymczasem na Malcie:
(niezalezna.pl/229577-zarzuty-dla-kapitana-statku-z-imigrantami)

klioes vel pislamista
Użytkownik

A tymczasem w Polsce:

Bolek znów w akcji
dedykuję r102 z korwin-mikke.pl

Bolek jest gotów znów stanąć na czele:
„Przezkoczyć mogiem znuf mur wbref pułgłufkom.
Lecz zabezpieczcie transport, pszyjaciele!
Wojsko mnie nie chce podwieźć motorufkom!”

klioes vel pislamista
Użytkownik

I najnowszy wierszyk: Przeciwko rasistowskim wstrętom Sędzia Nigel Stringer to z Norwich bandyta, Co będzie sądzony za „napaść rasową”. Każdy światły białas rad Murzynów wita, Widząc ich w ogródku… A on użył słowo: „Czarnuchy!” I wstrzymał w noże, pręty, kuszę Uzbrojonych „gości”… Miał pistolet, tuszę. Policja na szczęście, co robić… Czytaj więcej »

Archer
Użytkownik

Plusem dodatnim bylo pic z Kiszczakiem,
Gdy gralem w totka, to bylem geniuszem,
Dzis bic sie muszem z Kaczynskim – PiSiakiem,
Trudno sie mowi ‚nie chcem ale muszem’.

klioes vel pislamista
Użytkownik

10/10 Szczęściarz z Popowa Lech-Bolek „Walensa potomek” z Popowa, Co szczęśliwie wygra, do skarbonki chowa. To złości fanów toto-lotka! (Tym bardziej, że jak głosi plotka, Szczęściu Informacja pomaga Wojskowa…) Pechowiec w Gdańsku Lech-Bolek „Walensa potomek” już w Gdańsku Życie swe z wygranych urządził po pańsku. Po otrzymaniu Nobla nagrody, Wciąż… Czytaj więcej »

klioes vel pislamista
Użytkownik

Mons
limeryk o śp. Jean-François
dedykuję Ararowi z ndie.pl

Młody Belg w miasteczku Mons
Widząc Saracena dąs,
W obronie kelnerki stanął bez kolczugi.
I zaraz ugodzon nożem padł jak długi.
Wstydu go nie okrył pąs!

kici kici KOCUR
Użytkownik

Nie wiem czy to żart? Identyczne słowa na temat pogardy i słabej asymilacji islamskich imigrantów mówił na jesieni 2015 roku Rafał Ziemkiewicz!

Karbulot
Użytkownik

A Janusz Korwin-Mikke już w latach 80-tych. Widziałem jego wypowiedzi z tamtego okresu, już wtedy zwracał uwagę, że przyjmowanie przez kraje zachodnie imigrantów, źle się dla nich skończy. O ile pamiętam, to były chyba „ofiary” konfliktu w Zatoce Perskiej. No i proszę, wykrakał.

kici kici KOCUR
Użytkownik

Z innej beczki, popatrzcie jak żmijowi zrobili pisa w hooya. Nasi rządzący zgodzili się na islamizację Polski, sprowadzają na potęgę muzułmanów pod pozorem braku rąk do pracy, nie wiadomo jak z ustawą o orderach, zrezygnowali z wycinki puszczy, grzecznie przeprosili Żydów za ustawę IPN, pogonili nawet Macierewicza a żmijowi i… Czytaj więcej »

Makabra
Gość
Makabra

Czyli wybierzemy na złość PO? Dobrze, że istnieje jeszcze pewna „naiwność” w polityce w wydaniu Trump czy PIS, bo inaczej dziś w ramach normalnych kontyngentów, comiesięcznych mielibyśmy Erytreiczyków, Somalijczyków, Nigeryjczyków………….lista się nie kończy, a obciążenia dla Polaków nie miałyby końca. PIS, kiedyś nie moja bajka, zrobił o wiele wiele więcej… Czytaj więcej »

dojrzało
Gość
dojrzało

Presja na PIS będzie narastać z miesiąca na miesiąc, bo idą wielkimi krokami wybory do samorządów i PE. Tak jak narasta na May, Seehofera, AFd, Salviniego i Trumpa. A nasza reakcja jest tu kluczem. Czy się skonsolidujemy, czy nas podzielą.

dojrzało
Gość
dojrzało

„Polski zakaz dla muzułmanów” to tytuł artykułu zamieszczonego w portalu opiniotwórczego amerykańskiego dziennika „The Washington Times”. Autor prof. Daniel Pipes wyraża w nim przekonanie, że nasz kraj uniknie kryzysu, jaki z powodu muzułmańskich uchodźców grozi Zachodniej Europie. Niemcy. Kryzys migracyjny narasta, rozpad koalicyjny coraz bardziej możliwy Horst Seefoher nie jest… Czytaj więcej »

dojrzało
Gość
dojrzało

Wśród powodów uniknięcia przez Polskę tych problemów amerykański ekspert bliskowschodni wymienia m.in. to, że polskie społeczeństwo „jest społeczeństwem zhomogenizowanym, ze szczególną historią np. przez ponad wiek Polska zniknęła z mapy”. Jednak, zdaniem Pipesa, najważniejszym powodem jest to, że „Polska weszła »późno do tej gry«, dlatego mogła wyciągnąć wnioski z olbrzymich… Czytaj więcej »

dojrzało
Gość
dojrzało

Polityka, szczególnie teraz, to dziedzina, gdzie można osiągnąć tyle, ile inni pozwalają. Jeśli ktoś ma potężne wpływy, a ma też w sprawach migracji, bo przez dekady zupełnie zmienił demografię USA, z palcem w d.. w Kanadzie, GB, Szwecji, to PIS i my jako naród mamy w wielu dziedzinach mur przed… Czytaj więcej »

prac124
Gość
prac124

I dlatego musi zginąć. Niema innego wyjścia. buldożer, wysypisko śmieci i złoże biologiczne.

prac124
Gość
prac124

Istotnie zrobił PiS wiele wiele więcej niż obiecywał. Nałożył na najsłabsze grupy społeczeństwa daniny wciąż rosnącej wysokości. Ubiera to w fałszywe piórka, ale danina, to danina. Zlikwidował na razie pół miliona małych i mikro firm. podwoił zadłużenie zagraniczne u żyda. Podporządkowując sobie rozwalił struktury państwa. Rozbroił armię polską obcinając jej… Czytaj więcej »

Archer
Użytkownik

To ja mam dla Ciebie, kici kici, nowine.
Pare lat temu to samo mowila Adolfina Fuehrerowa i to wprost z biura kancelarii IV Rzeszy.

kici kici KOCUR
Użytkownik

Wiem! Ale czy nie zastanawiało Cię co wpłynęło na zmianę jej zdania? Dodam że ja wiem! Ale nie miauknę! lol

Tadek
Gość
Tadek

Ciapaci gwałcą? NIEEEEEEE! TO NIEPRAWDAAAAA! To oszczerstwo!! Co za faszyści tak powiedzieli!! Nie szanują społeczeństwa które ich przyjęło?… A za co mają szanować tak bezdennych frajerów! którzy dają im kasę, mieszkania, pełny socjal za nic? Rozmowa kozomity z kozomitą – Hej Ahmed! Wiesz że na północy, tam daleko, mieszkają FRAJERZY… Czytaj więcej »

kici kici KOCUR
Użytkownik

Fajne i prawdziwe. lol

Kasia
Gość
Kasia

Smutne i prawdziwe. A tylko takiemu powiedz, że jest kleszczem pasożytującym na Europie, to te lewackie gnidy wyskoczą z japą, że to rasizm, że to nietolerancja… gdzieś mam tą całą pseudotolerancję!

Tadek
Gość
Tadek

Lewackie gnidy wyskoczą z japą, bo w ten sposób starają się nas wytresować! … a naszą rolą jest nic sobie z tych prób tresury nie robić! tylko żyć, myśleć, wysławiać się i postępować zgodnie z własnym sumieniem i rozsądkiem! … bo jeśli tak tym islamistom będziemy ustępować, jeśli damy się… Czytaj więcej »

Kasia
Gość
Kasia

No! W czas dotarło!

Szkoda, że dopiero 3 lata później. A trzeba było w 2015 zamknąć wszystkie Europejskie granice.

EGON
Gość
EGON

Ci rodowici Duńczycy są zupełnie bez jaj, tylko 2% gwałtów to ich dzieło. Przestańcie chłopaki walić konia oglądając porno w internecie, ratujcie honor swojego kraju, łapcie te swoje baby i do dzieła!

kici kici KOCUR
Użytkownik

Pewnie by tak zrobili jak piszesz ale się boją. Za gwałt grozi kara do 12 lat więzienia. Nie dotyczy to muzułmanów bo oni mają taka religię, bo kobieta która nie nosi burki prosi się o gwałt, bo to, bo tamto. Za gwałt grozi im kilkanaście miesięcy więzienia z zamianą na… Czytaj więcej »

walduś
Gość
walduś

Egonku nie nadymaj się bo ty byś też nic nie zrobił. Polacy jak mają coś zrobić to kraczą po internecie i tyle i każdy patrzy żeby swoją własną dupę uratować i nie obchodzi go co się dzieje z sąsiadem albo kimś innym.

PolskaKózka
Gość
PolskaKózka

Mimo to złe i rasistowskie Dunki marginalizują seksualnie imigrantów a Polek mało w Danii więc kolorowi muszą sobie jakoś radzić i stąd te gwałty. Ciężko się domyśleć ludziska?

Karbulot
Użytkownik

Hahaha, EGON. Klawo jak cholera. 100% racji, Duńczyki walą konie na potęgę.

Monika
Gość
Monika

Ich podnieca ze ich żony i córki są gwałcone …
Moj syn musiał w szkole o tym mówić co mnie spotkało …
byłam zgwalcona grupowo …

Suweren
Użytkownik

Może Dunki powinny nosić burki wtedy nie prowokowałyby migrantów? Kompletne bankructwo polityki multi-kulti. Obcy mają za nic cywilizacje słabeuszy europejskich. Bo co może zachód? Obciąć zasiłki, prowadzić pogadanki edukacyjne, pomazać kredkami ulice? To metody dobre do przedszkola. POLEXIT, POLEXIT, POLEXIT !!!

Karbulot
Użytkownik

Statystyki jak w całej Europie. Trzeba zwrócić uwagę, że gorąca krew, głośne życie i temperament to domena krajów gorących. Byłem w Grecji, Hiszpanii – tam ludzie są krzykliwi. Skandynawia to kraj raczej zimny, a i ludzie są wychowywani inaczej. Rdzenni Skandynawowie nie gwałcą, a jeszcze do niedawna kraje te uważane… Czytaj więcej »

SARA
Gość
SARA

Oczywiście!Wszystko się zgadza.Rzeczywiście w Szwecji było bezpiecznie i cudnie.Było..niestety to już nie wróci.
.Opiekuńczy rząd zrobił swój kraj na cacy!

Arar
Użytkownik

Tia, powiedzcie to samo o „nadreprezentacji” i „słabej integracji” murzyńskim społecznościom w USA. 13% społeczeństwa odpowiada tam za masywny procent wszelkich przestępstw. To są dzicy ludzie z nielicznymi normalnymi wyjątkami.

Karbulot
Użytkownik

Wystarczy przytoczyć powody, dlaczego upadło Detroit. Doskonały przykład co się dzieje, jak jest za duży odsetek czarnych i dopuszczają murzynów do zarządzania.

prawyobywatel
Użytkownik

Chyba raczej człekopodobni, a nie dzicy ludzie.

szyszkin
Użytkownik

Jak się ma spuchnięte jądra to dziwnym nie jest

ggggggsasd
Gość
ggggggsasd

Poważnie ? a Angela zna te statystyki ???? Prowadzi takie statystyki moze w swoim kraju ? Niemcy je znaja ??? czy to sa ci specjalisci ktorych obiecywala nam wszystkim ktorzy mieli pracowac na nasze emerytury ?

SARA
Gość
SARA

W żaden jej nie chce i dlatego nie może uwierzyćA. mogłoby być tak zabawnie……

Mr. ??
Gość
Mr. ??

Dzicz z Afryki i B. Wschodu ściągnięta by niszczyć państwa narodowe, mieszać się tworzyć nowych ludzi …
ale wyszło gówno

Kasia
Gość
Kasia

Wyszło gówno z dupy makarona i makreli. Nawprowadzali sobie robactwa. A teraz nie pozwalają powiedzieć niczego, bo się przypieprzają o to, że rasizm, że ksenofobia… tą pseudotolerancją ludzie normalni jak na tym portalu mogą się podetrzeć.

Andrew Ollis,Wasilla,Alaska,USA
Gość
Andrew Ollis,Wasilla,Alaska,USA

Macedonia?Bulgaria?Myslam ze ludzie z tamtad maja jednak troche wyzsza kulture

Andreas
Gość
Andreas

Czego można wymagać od debili,pozostających mentalnie w średniowieczu? Dajcie spokój

prawyobywatel
Użytkownik

Nie wiem, po co się tak bawić narażając społeczeństwo. Po prostu wydalić tam, skąd przyszli. Zaraz będą komentarze, ze ich kraje nie przyjmą, itd. A co to nas powinno obchodzić? Wydalić na neutralne tereny, jak ich nie chcą swoi ludzie, to nie nasz problem.

Nacjonalista
Gość
Nacjonalista

Zacytuję klasyka z Europarlamentu – Korwina.
Zalała nas fala afrykańskiego szamba i śmiecia ludzkiego który nie chce pracować.
No to nas wzbogacają kulturowo….