fot. Flickr.com

Premier Słowacji w wywiadzie udzielonym kilka dni temu stwierdził, ze na Słowacji nie ma miejsca dla islamu.

– To co powiem może wydawać się dziwne, ale na Słowacji nie ma miejsca dla islamu – mówił Robert Fico. Podkreślił, że problemem nie byliby muzułmanie na Słowacji, ale sam fakt, że mogliby oni „zmienić oblicze jego kraju”.

Wypowiedź ta nie spotkała się z entuzjazmem ze strony przedstawicieli Fundacji Islamskiej na Słowacji. Komentują, że Fico „wygłasza oświadczenia, które nie tylko krzywdzą muzułmanów ze Słowacji, ale także godzą w interesy tego kraju i jego pozycję międzynarodową”.

Polityka grupy Wyszehradzkiej stała się poważnym problemem dla UE. Kraje członkowskie V4 są przeciwne przyjmowaniu tzw. uchodźców. Należy nadmienić, ze 1 lipca Słowacja obejmie przewodnictwo w Unii Europejskiej.

Na Słowacji rośnie liczba organizacji paramilitarnych

Na terenie Słowacji przybywa coraz więcej takich organizacji. „Słowaccy poborowi” to organizacja jedna z większych w kraju.

– Jeśli wróg zobaczy, że Słowacja przygotowuje się do wojny i jest zdecydowana bronić swoich demokratycznych wartości, wtedy dwa razy się zastanowi, czy warto nas zaatakować i próbować odebrać nam nasze prawa – mówi Peter Svrcek z organizacji paramilitarnej.

A jaki to wróg? „Słowaccy poborowi” walczą między innymi z uchodźcami. – Są dla nas zagrożeniem, głównie dlatego, że wielu z nich przybywa tu nielegalnie – mówi Peter.

źródło: dw.com / rp.pl

59
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
22 Comment threads
37 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
32 Comment authors
dsfdfgNieFeministkaDememiliarober Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kici kici KOCUR
Użytkownik

Takie artykuły to aż chce się czytać. Proszę: stanowcze, czytelne oświadczenie Premiera Rządu. Obywatele wiedzą że nie tylko oni ale cała powaga Państwa jest za nimi. Mogą tworzyć organizacje obronne. Brawo Słowacy.

azotox
Użytkownik

@Evita Lepiej bym tego nie ujął. I to, co powiedział Fico, to jest element, którego u nas nie ma, a tak bardzo brakuje. Premier jasno oświadcza, że nie chcą u siebie muślimskiej dziczy, bo – co bardzo istotne i inaczej rozkładające akcenty – powiedział „islamu”, a nie „uchodźców” czy „imigrantów”.… Czytaj więcej »

Dem
Użytkownik

Zazdroszczę tak zdecydowanej postawy bez skrupułów i politycznej poprawności Czekamy na tak stanowcze słowa w Polsce ! Wszyscy powinni słyszeć że nie ma mowy !

Ink
Użytkownik

Brawo Fico, prawdziwi patrioci !! Tak trzymać za mordę i nie wpuszczać hołoty i zwyrodnialców islamskich !!

ber&96Jndnard
Gość
ber&96Jndnard

W łodzi powstało jakieś kolejne centrum “ edukacji tolerancji wobec innych religii “ czytaj islamu. Tak samo działali w zach. Europie socjaliści żydowscy ze młodym społeczeństwem.urabiali zmiękczali aż pozbawili ich zdroworozsądkowego myślenia . I efekty teg widzimy co islam wyprawia w zachodnich państwach i jak społeczeństwo zwłaszcza elity tolerują ekscesy… Czytaj więcej »

azotox
Użytkownik

To urabianie, o którym piszesz, jest wielopłaszczyznowe, propaganda proislamska sączy się z rozmaitych miejsc. Oto przykład – jak grzyby po deszczu zaczęły się pojawiać kolekcje „mody” dla – rzekomo – muślimów. Piszę „rzekomo”, bo przecież ich kobiety nie będą nosić łachów od Donny Karan czy D&G, one pozostaną wbite w… Czytaj więcej »

NieFeministka
Użytkownik

nieźle sad
teraz należy czekać na jakieś wielkie boom nt wieprzowiny, że bardziej „hormonalna” od kurczaków, zakażona pasożytami albo inne cuda lub/i, że ogólnie wszystkie kościoły, jako budynki mają wadę/ błąd konstrukcyjny i grożą zawaleniem.
mam nadzieję, że niewiele osób da się w tę sieczkę wciągnąć

azotox
Użytkownik

@NieFeministka Nie wiesz, że to już się dzieje. Proszę bardzo: pkobp.pl/centrum-analiz/analizy-sektorowe/raporty-branzowe/w-polowie-2016-r-dolek-na-rynku-wieprzowiny/ Zwróć uwagę na wykresie na rekordowo niski stan pogłowia trzody chlewnej. Polscy hodowcy wieprzowiny plajtują m.in dlatego, bo zalewa nas produkcja unijna (znacznie gorszej jakości), jak i oczywiście odbijają nam się, nie po raz pierwszy zresztą, złe stosunki z… Czytaj więcej »

janusz internetu
Gość
janusz internetu

To akurat nie jest prawdą. To zjawisko jest znane w ekonomii od dawna: Nazywa się świńskie górki lub świńskie dołki. To proces cykliczny:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Cykl_%C5%9Bwi%C5%84ski

azotox
Użytkownik

@janusz internetu Oczywiście wiem, że coś takiego istnieje. Lecz czy zwróciłeś uwagę na to, o czym pisałem NieFeministce – na wykres pogłowia trzody chlewnej, który mówi nam o tym, że jeszcze kilka lat i może nie będzie już świń do hodowania, a wieprzowina stanie się rarytasem, który będziemy za ciężkie… Czytaj więcej »

bkkkk
Gość
bkkkk

@azotox i dlatego ja wszystkich namawiam „swój do swojego po swoje”. Czyli wyszukujesz se rolnika, zamawiasz, kupujesz i masz.

Dem
Użytkownik

Kebab smile baranina…

NieFeministka
Użytkownik

dziękuję, za info, wiele wyjaśnia i budzi, a raczej wzmacnia niepokój napisałabym chętnie: o rety! ale szczerze mówiąc w tym temacie już mnie chyba nic nie zadziwi. To jak jakaś paskudna i okrutna gra. W każdej dziedzinie życia widać zapoczątkowane i z pietyzmem rozwijane działania prowadzące do jednego. To tak,… Czytaj więcej »

ktostam
Gość
ktostam

A z telewizji sączą się OBRZYDLIWE reklamy z brodatymi w stylu islamskim aktorami. Zwróćcie uwagę jakie jest ich natężenie. Wszystko to ma przyzwyczaić ludzi do widoku zarośniętych, islamskich troglodytów na ulicach. Ja osobiście bojkotuję wszelkie produkty reklamowane przez takie firmy. Jest tylu różnych producentów, nie będę nabijał kasy komuś, kto… Czytaj więcej »

NieFeministka
Użytkownik

tak, ktoś już tu kiedyś poruszył ten wątek. Moda na drwala itd
trafne spostrzeżenie

Marcin Opus
Użytkownik

Zapomniałeś o Wspaniałym stuleciu, które oglądają kobitki marzące o księciu z bajki, podczas gdy jest to serial o triumfie islamu i podbojach osmańskich.

VVV
Użytkownik

Jak to widzę podczas przełączania kanałów to myślę że zaraz pawia puszcze

Beretta
Użytkownik

Przecież w niemczech ,z Pochodzenia tureckiego „Niemcy” chcą Osmańskich Niemczech. Robili obchody.Ale żeby takich do paki zamknąć,to zaraz o rasizm by posądzili

NieFeministka
Użytkownik

no zapomniałam, racja, ale tez nie oglądałam nigdy i nie wiem o czym to jest

Ewa
Gość
Ewa

Islam zmienia oblicze kraju – jakie mądre, proste, zrozumiałe zdanie. Braw Słowacja !

NieFeministka
Użytkownik

prawda smile nie owijanie, szukanie eufemizmów, czy przytaczanie „łatwych” do obalenia argumentów o terrorystach. Tylko wprost!

Oluchna
Gość
Oluchna

@Ewa, zwróć uwagę jak w tych kilku prostych słowach zawiera się mądra i dalekowzroczna polityka słowackiego Rządu. Ja widzę to tak: Jeśli nawet UE zmusi nas (Słowaków) pod licznymi groźbami: a to możliwością wprowadzenia restrykcyjnych sankcji gospodarczych, a to jakimiś sankcjami politycznymi których jako taki mały kraj trudno byłoby na… Czytaj więcej »

rober
Gość
rober

A w Holandii aresztowali mężczyznę za obrazę uczuć religijnych. Powód, Noszenie czapeczki w kształcie świnki.

Oluchna
Gość
Oluchna

Jeśli to prawda o czym piszesz to głupota holenderskich lewaków właśnie osiągnęła apogeum. Trudno wyobrazić sobie coś równie głupszego. Jak można dopuścić do takiego upodlenia własnego narodu. Aż się nie chce wierzyć. I pomyśleć że to samo szykuje nam nasze rodzime lewactwo z PO, KODem, Feministkami i tą resztą antypolskiej… Czytaj więcej »

rober
Gość
rober
azotox
Użytkownik

@Oluchna
Tak, to prawda, przecież nie ma takiego absurdu, wyprodukowanego przez polityczną poprawność, którego nie można by osiągnąć.

pch24.pl/kalifat-holenderski–mezczyzna-zatrzymany-za-czapke-swinke-,41369,i.html

Oluchna
Gość
Oluchna

@azotox, @rober, bardzo dziękuje. To teraz wcale się nie zdziwię jak ktoś w miejscu publicznym chrząknie, bo na przykład coś zalega w jego gardle, i natychmiast zostanie aresztowany za obrazę uczuć. Ludzie ratunku… opuśćmy natychmiast to wariatkowo jakim jest UE puki jeszcze czas bo jak tak dalej pójdzie to również… Czytaj więcej »

janusz internetu
Gość
janusz internetu
Dem
Użytkownik

choćby dlatego wróciłem do Polski i liczę tu na wolność

Anahu Yamito
Gość
Anahu Yamito

Policja ma jaja popychac dziennikarza. Ciekawe czy odwazyli by sie spalowac rozrabiajacego kozojebce?

rober
Gość
rober

youtube.com/watch?v=twjmZaeDAwI

rober
Gość
rober

Może i my powinniśmy tworzyć takie paramilitarne oddziały? Nie ma co się łudzić wirus zwany ISLAM w końcu dotrze i do nas.

Wiarus55
Użytkownik

rober – takie drużyny paramilitarne są w Polsce od dawna. Zobacz sobie na stronie http://www.wmasg.pl . Polecam też sklepy interetowe z replikami przeróżnych broni i wyposażenia wojskowego np. http://www.gunfire.pl

rober
Gość
rober

O takich to ja wiem. Ale to bardziej ze sportem związane. Mnie bardziej chodzi o coś w rodzaju AK. Coś w rodzaju partyzantki która była by skierowana przeciw islamizacji.

blantomat
Gość
blantomat

Trzeba samemu założyć. Treningi z PaintBallem lub ASG ale każdy by musiał mieć zezwolenie na broń ostrą i co najmniej po jednej sztuce broni długiej i krótkiej w domu. Jestem chętny. Właśnie się zapisałem do WKS i po roku powinienem odebrać licencję, a potem zezwolenie i kupuję sobie mały arsenał,… Czytaj więcej »

rober
Gość
rober

Wiatrówkę też można tak przerobić że be z problemu przebije czaszkę smile a przy tym huku nie narobi.

Coffe
Użytkownik

Brawo! Większość Słowian nie ma wypranych mózgów jak widać. V4 górą!

Karbulot
Użytkownik

Komentują, że Fico „wygłasza oświadczenia, które nie tylko krzywdzą muzułmanów ze Słowacji, ale także godzą w interesy tego kraju i jego pozycję międzynarodową”. Ale się uchachałem. A jakie to korzystne interesy może przynieść dla chrześcijańskiego kraju islam? Niech mi ktoś wytłumaczy, dlaczego sprowadzanie nierobów, którzy potrafią tylko niszczyć i niczego… Czytaj więcej »

Largo
Użytkownik

Dobra wiadomość też płynie z tego, że w końcu rządy nad tą faszystowską dla własnych obywateli UE obejmie kraj rozsądny jakim jest Słowacja!
Może uda się chociaż lekko spowolnić tych lewackich imbecyli i do zmiany rządów dojdzie szybciej.

Ewa
Gość
Ewa

Grupa Wyszechradzka powinna „dogadać się” z jakimś krajem Afrykańskim (np., z biedną, ale bezpieczną Nigerią) i wszystkich uchodźców odsyłać tam. To takiemu państwu warto by dać pieniądze na tworzenie ośrodków dla uchodźców, a nie Turcji.

blantomat
Gość
blantomat

Akurat w Nigerii jest prawie 50% muzułmanów i działa tam Boko Haram. Nigeria jest następnym krajem do rozwałki…chociaż jeszcze się bronią ale zaraz USrael powie, że nie ma praworządności w Nigerii i …bye bye Nigeria.

Benek
Gość
Benek

Więcej takich polityków w UE a muslimy będą szybciutko wracać tam skąd przybyli. Kolejnym argumentem byłoby wstrzymanie dotowania tych leniwych darmozjadów za podatki obywateli UE.

Largo
Użytkownik

Socjal dla obcych powinien być zabierany po pierwszym kontakcie z ręką sprawiedliwości – to by i tak w znakomitej większości ukróciło pobieranie zasiłków, a i może małpy by się udało choć trochę wytresować wink

emilia
Gość
emilia

Nic nie dawac za darmo- do roboty, albo wyp…….ac. Przeciez oni tu tylko po darmowy socjal i na „ubogacanie” sie przywlekli.