Organizacja Narodów Zjednoczonych już w 2000 roku zalecała „zastąpienie” wymierającej etnicznej ludności Europy muzułmańskimi imigrantami. Z kolei Bank Światowy i inne think tanki ekonomiczne przekonywały i nadal przekonują, że Europa musi przyjąć imigrantów z krajów muzułmańskich, jeśli chce utrzymać państwo opiekuńcze.

W raporcie zatytułowanym „Cele Rozwoju w dobie zmian demograficznych”, prezes Banku Światowego Jim Yong Kim stwierdził, że „dzięki zastosowaniu odpowiednich strategii, obecna era demograficznych przemian może być motorem wzrostu gospodarczego (…), o ile kraje ze starzejącym się społeczeństwem stworzą warunki umożliwiające uchodźcom i imigrantom udział w gospodarce. Wówczas każdy skorzysta”. Ponadto uważa, że „większość dowodów sugeruje, iż imigranci będą ciężko pracować i przyczynią się do wzrostu wpływów podatkowych, które przewyższą początkowe koszty świadczeń socjalnych”.

Agendy ONZ, zwłaszcza UNHCR, czyli Komisja Praw Człowieka, a także Komisja ds. Praw Uchodźców przy zaangażowaniu celebrytów i mediów mainstremowych – aktywnie uczestniczą w realizacji wyznaczonych celów. Pod pretekstem ochrony praw uchodźców, starają się im umożliwić wjazd do Europy.

Z kolei HSBC jeden z wiodących holdingów finansowych na świecie z siedzibą w Londynie przekonuje w swoim raporcie, że kryzys uchodźców może poprawić fatalną kondycję finansową UE. „Niemiecki rząd już o tym wie” – pisze „The Business Insider”. Kanclerz Angela Merkel – która zobowiązała się do przyjęcia ośmiuset tysięcy uchodźców tylko w tym roku – jest nawet typowana na zwyciężczynię Pokojowej Nagrody Nobla.

Niemcy są niezwykle zgodni z opiniami międzynarodowej finansjery i wyjaśniają, że dodatkowy milion imigrantów rocznie może zwiększyć potencjalny wzrost w strefie euro o 0,2 proc. rocznie, przynosząc w 2025 r. potencjalny wzrost PKB o 300 miliardów euro.

Analizy przedstawione przez wpływowe instytucje są jednak wielce wątpliwe. Nawet w krajach o ugruntowanej liczbie ludności islamskiej, takich jak Wielka Brytania, bezrobocie wśród muzułmanów oscyluje na poziomie 50 proc. dla mężczyzn i 75 proc. dla kobiet. Ze względu na wysoki wskaźnik urodzeń w połączeniu z poziomem bezrobocia, muzułmańscy imigranci bynajmniej nie jawią się jako „wybawiciele” europejskiego modelu socjalnego. Raczej stanowią obciążenie dla budżetu. Aż 80 proc. przybyszy z Afryki i Bliskiego Wschodu, to potencjalni pracownicy niewykwalifikowani, a 20 proc., to analfabeci.

źródła: gatestoinstitute.org / pch24.pl / worldbank.org 

19
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
16 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
18 Comment authors
ZenekAsgardkreyzollLilithR456 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Asia
Gość
Asia

Strasznie się to czyta… Absurd goni absurd: 1.„większość dowodów sugeruje, iż imigranci będą ciężko pracować” co za dowody? z Afryki je wzięli? ciekawa jaka jest wg. nich definicja „ciężkiej pracy” skoro Niemcy są znani właśnie z tej ciężkiej pracy… 2.”dodatkowy milion imigrantów rocznie może zwiększyć potencjalny wzrost w strefie euro… Czytaj więcej »

lolo
Gość
lolo

„Na razie jesteśmy „bezpieczni”.” I to jest ten jedyny – zdaje się – plus dodatni 8 lat rządów PO. I co ciekawe, nie zauważyłem tam zwolenników katolicyzmu a tych co ich mogli wyrżnąć, zniechęcili poziomem zasiłków. Ha, ha, ha… Jakby nie patrzeć… (i tu można sobie wstawić odpowiednie słowo określające… Czytaj więcej »

optymalny
Gość
optymalny

Co by nie być monotematycznym użyje synonimu.
Grupa Bilderberg cały czas działa.

Patriotyczny
Gość
Patriotyczny

Sprawa jest prosta, tzw. emigranci sa latwi do zmanipulowania,wmowi im sie wszystko pod pretekstem wiary,i dlatego wyzej postawieni chca ich by moc pozniej nimi sterowac jak chca. Europejczyczykow troszke trudniej jest manipulowac(protesty,roznego rodzaju demonstrancje) nie podoba sie to Prezesom i trzeba nasza nacje zlikwidowac i wprowadzic takich co nie beda… Czytaj więcej »

Nemo
Gość
Nemo

ONZ probuje kreowac sie na ponadnarodowe zrzeszenie filantropow ,dzialajace ku radosci samego Pana Boga. Nic bardziej blednego. To potezna machina zdominowana przez oportunistycznych biurokratow ,karierowiczow ,lobbystow i malwersantow roznej masci. To wazne narzedzie w rekach ojcow chrzestnych idei globalizacji. To rozgalezione struktury administracyjne dzialajace w interesach roznych grup z pod… Czytaj więcej »

abc
Gość
abc

Brud się sprząta i wywozi na wysypisko, a nie posypuje się nim złote talerze.

Wyklęy...
Gość

Mówimy wszyscy o trzymających władze masonach, żydach,i karwasz kto tam jeszcze.A tak naprawdę , to my społeczność między narodowa, Europejska trzyma ich za jaja. A jak, a tak , że oni bez nas nie istnieją.To my zapiepszamy na ich utrzymanie.To dzięki naszym wysiłkom, osiągaja swoje zyski. Mówią nam, że praca… Czytaj więcej »

...
Gość
...

Widzicie jacy głupi są europejczycy?
Na szczęście niektórzy z nas mają mózgi i wiedzą że pozostali
potrafią spierdolić najprostsze zadanie…

runner1969
Gość
runner1969

Bezrobocie w srod muzulmanow wynosi grubo ponad 80 procent i wiecej. Mieszkamw Birmingham i pracowalem w nie jednej firmie.Przykladow moglbym mnozyc. W hurtowni lub w pracy wymagajacej wiekszego wysilku nie pracuja. W dostaniu lepszego wakatu panuje tzw kontrolowany rasizm, ktory polega na eliminacji bialych prawnymi srodkami Na niektorych ulicach zamieszkalych… Czytaj więcej »

bimbermacher
Gość
bimbermacher

Za „ciężką pracę” ekspertom dziękujemy. Żylaki na mózgu niech sobie leczą na NFZ.

monique
Gość
monique

Mozna tak sobie siedziec i wymyslac: DLACZEGO? szkoda czasu na wymyslanie odpowiedzi. Jedno jest pewne TO jest ZLE! Jestesmy manipulowani wkrecani w niepotrzebne dyskusje i intelektualne wywody…historie o szlachetnosci i milosierdziu. Ludzie na stolkach pracuja na nasza zaglade,niszcza nam swiat i to sie dzieje na naszych oczach! JAK ICH POWSTRZYMAC????… Czytaj więcej »

R456
Gość
R456

Jak powstrzymać ? Nie głosować na nikogo kto jest za imigracją multi-kulti i samemu twardo stać osobiście na tym stanowisku. Wspierać tych co jasno postawią zdrowy nacjonalizm na pierwszym miejscu. My możemy i musimy w Polsce dać opór zbrodniczej ideji wynarodownienia Polski. Zachód zacznie się budzić jak jemu islamiści przystawią… Czytaj więcej »

kreyzoll
Gość
kreyzoll

Żal, smutek, niedowierzanie. Ciężko mi uwierzyć, że żyjemy w tak tępym społeczeństwie (UE), które patrzy i nie widzi. Z jednej strony kozojebcy atakują nas (Europejczyków) z drugiej mowimy im: zapraszamy, u nas znajdziecie schronienie… Tolerancja na pieprzonych brudasów z ich islamem i tolerancja ich czynów – na to wygląda, bo… Czytaj więcej »

Asgard
Gość
Asgard

Naiwność tzw. zachodu zastanawia mnie bardzo. Polska ma duże doświadczenia w kwestiach mniejszości, wiec zarzucanie nam „homogeniczności” czy nietolerancji jest brakiem wiedzy. Wiele razy pisaliśmy tutaj na stronie, że to efekt uprawiania polityki tolerancji, wielokulturowości bez uwzględnienia konsekwencji. Wiadomo przecież, że są kultury wrogie względem siebie i islam nie jest… Czytaj więcej »

lolo
Gość
lolo

Jasne. Dodrukuje się trochę makulatury i w statystykach będzie wzrost. Ciekawe po ile wtedy będzie bochenek chleba, a przede wszystkim: ile będzie ważył? „A gdy otworzył pieczęć trzecią, usłyszałem trzecie Zwierzę mówiące: Przyjdź! I ujrzałem: a oto czarny koń, a siedzący na nim miał w ręce wagę. I usłyszałem jakby… Czytaj więcej »

pomysłowy jaś
Gość
pomysłowy jaś
Przemuko
Gość
Przemuko

mlodym panstwo opiekuncze nie jest do niczego potrzebne… to pokolenie 40+ potrzebuje panstwa opiekunczego i to pokolenie dla wygody i socjalu i emeryturek poswieci wlasne potomstwo bo oni maja wlasne dzieci w dupie ich nie obchodzi przetrwanie wlasnych dzieci – oni chca zrec, chlac, srac i szczac w spokoju i… Czytaj więcej »

Lilith
Gość

Peter Sutherland, szef ONZ ds. imigracji/a także były prezes banku Rotszyldów/ W skrócie jakie stanowisko reprezentuje? The European Union (EU) should “do its best to undermine” the “homogeneity” of its member states”. Mr Sutherland, who has attended meetings of The Bilderberg Group, told the committee: “The United States, or Australia… Czytaj więcej »