foto: www.Flickr.com CC

ONZ domaga się od Australii zapewnienia bezpieczeństwa uchodźcom po tym, jak kolejny z nich został znaleziony martwy w jednym z obozów na Pacyfiku – informuje agencja AFP.

Działająca w ramach ONZ agencja ds. uchodźców wyraziła „głębokie zaniepokojenie” i ostrzegła przed „narastającym kryzysem”, ponieważ Australia nie udziela azylu uchodźcom przebywającym na łodziach. Są umieszczani w tymczasowych obozach na Nauru i Manus.

ONZ zwraca również uwagę na komunikaty organizacji praw człowieka, które alarmują o fatalnych warunkach w obozach. W jednym z nich zmarło już kilka uchodźców.

Organizacja Narodów Zjednoczonych apeluje do Australii o znalezienie „realnych, humanitarnych rozwiązań” i przyjęcie chociaż tych uchodźców, którzy mają rodzinę w Australii.

Rząd Australii pozostaje nieugięty i nie zamierza ich przyjmować, ponieważ jak wyjaśnia – oznaczałoby to wspieranie przemytu ludzi.

Ostatnio tzw. uchodźcy na wyspie Manus w Papui-Nowej Gwinei wystosowali list do władz Australii. Więcej na ten temat w artykule „Uchodźcy w liście do australijskiego rządu piszą, aby ich rozstrzelać”.

źródła: AFP / Interia

43
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
22 Comment threads
21 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
35 Comment authors
koloGośćAntylewaklogicspisek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kowalski
Gość
kowalski

Szkoda że tzw. ONZ przeksztalciło sie w kolejną przybudówkę NWO ,masonerii i chazaro-lewactwa

islamofob
Gość

@ kowalski
Widzisz jest tak ze lewaki i prostytucja to to samo , ale prostytucja jest potrzebna .
Zobaczysz bracie ze dozyjemy czasow ze lewakow bedziemy utylizowac jak robactwo tego swiata.

Krzysztof
Gość
Krzysztof

Skad pewnosc ze wygramy?

Asgard4444
Gość

@Krzysztof
A czemu zakładać, że przegramy? Ludzkośc zniknie wtedy z planety.

AliBabaHunter
Gość
AliBabaHunter

Człowiek dociśnięty do ściany zaczyna się bronić. Do tego dojdzie. Jak lewactwo dociśnie ludzi za bardzo to lewactwo się skończy.

Adrianz
Gość
Adrianz

Taki zawsze był plan. Jak by w USA wygrała Clintonowa to dopiero były by naciski polityczne kraje…. Światowe lewactwo jawnie wypowiadało by wojnę krajom bez multikulti

Bielik
Gość

Dlaczego porostu nie spełnią ich postulatów i ich nie rozstrzelają?

Logic1
Gość

Wtedy to nawet nam by wcisneli ten syf do Polski.

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

A ja tak zastanawiam się, czy ten ONZ to faktycznie kto? No i tak zastanawiam się czy rozwiązanie nie jest czasem w ONZ-cie – jeśli chodzi o skład osobowy towarzystwa wzajemnej adoracji? No bo sobie czytam, że: „Wysoki Komisarz Narodów Zjednoczonych do spraw Praw Człowieka (ang. United Nations High Commissioner… Czytaj więcej »

Maciek Arczyński
Gość
Maciek Arczyński

He, he, he ONZ ma taki sam „postęp” jjak cała postępowa ludzkość. Taka np. ZDF stwierdza, że za „polskle obozy” nie przeprosi bo odkąd kaczor rządzi to sądy stronnicze. Ale tłuki, nie ustaliły wersji, bo przecież do „zamachu” Ziobry obowiązywała wersja, że pełna niezależność… No chyba.że teraz będzie, iż niezależność… Czytaj więcej »

maru2
Gość

@kowalski Nie przekształciło. Ono po to powstało.

Asgard4444
Gość

ONZ juz nie raz dała dowód kogo popiera. Przy okazji logikę mają całkowicie z czarnej dziury. Po co przyjmować imigrantów skoro kollejnych analfabetów Afryka naprodkuje i tak bez końca. Problem trzeba zniszczyć u źródeł,a jest tym dzietność Afryki i Azji oraz ideologia systemu islamu.

Karol
Gość

Z tego co wiem Australia przyjmuje tylko takich imigrantów którzy mają wykształcenie i chcą tam pracować,innymi słowy zarabiać na siebie,chłamu zmierzającego po socjal nie wpuszcza i to jest racjonalne podejście

przemq
Gość

Rozsądna decyzja, pasożyty won.

test24
Gość
test24

Takie podejście mają też bogate kraje Zatoki Perskiej. Zauważ, że większość z nich stawia nawet państwowe kościoły dla chrześcijan. Sami zauważyli, że lepszy spokojny, pracowity „niewierny”, niż niebezpieczny brat w wierze na socjalu.

AntyHegemon
Gość

ONZ już 17 lat temu wydało dokument, plan o migracji zastępczej, kierowany do rządów i organizacji pozarządowych. Stąd te naciski o przyjmowanie „biedaków”, a tak naprawdę to wymiana ludności. Australia i tak ma już problem z muzułmanami i dalej jak sama mówi nie musi i nie będzie wspierać przemytu ludzi.… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

@AntyHegemon że też Twoja wypowiedź zawsze musi mi się z czymś skojarzyć… Mówisz metodach humanitarnych, a to jakie metody (podejrzewam, że wobec rdzennych Europejczyków) „Szriat w UK. Policja chodzi po domach i grozi krytykom islamu” (reporters)… Coraz czarniej to wszystko widzę mad

AntyHegemon
Gość

@pojawiam
Chyba nie chcę wiedzieć z czym Ci się kojarzą moje wypowiedzi wink
Humanitaryzm rozumiany poprzez Islam i jego ochronę jest czymś innym, aniżeli w znaczeniu i kierunku ku białym, rdzennym obywatelom. Jeśli to czarno widzisz, to znak, że masz w sobie dozę dobrego rasizmu grin

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

@AntyHegemon Nareszcie mnie ktoś docenił smile

AntyHegemon
Gość

@pojawiam
Czyli jednak warto się narodzić, choćby dlatego, żeby ktoś Cię docenił. Aborcjonisci i tak tego nie zrozumieją grin

PJJ
Gość

Czy każdy kto nie chce u siebie tego beżowego ścierwa, aspołecznych pijawek nic nie wnoszących do ogółu społeczeństwa musi zaraz wzbudzać tzw. „głębokie zaniepokojenie” lub być zarzewiem „narastającego kryzysu”??? To normalne, że zarówno Australia ale też i Polska, Węgry, Czechy…nie chcą by te kozosmrody i nieroby niszczyły nasze dobro narodowe,… Czytaj więcej »

nina
Gość
nina

„Organizacja Narodów Zjednoczonych apeluje do Australii o znalezienie „realnych, humanitarnych rozwiązań” i przyjęcie chociaż tych uchodźców, którzy mają rodzinę w Australii.” No i w ten sposob ONZ znalazlo „rozwiazanie”, bo nie od dzisiaj wiemy, ze NATURALNIE wszyscy tzw. uchodzcy z tych wysp maja w Australii rodzine Hmmm, sprytne… Swoja droga,… Czytaj więcej »

miki
Gość
miki

Ci co tak naciskają na władze Australii, niech sobie wezmą po jednym do domu. ONZ zatrudnia ok. 40 tys. pracowników, wiec spokojnie mogą ich przygarnąć.

Gieno
Gość
Gieno

Nas też się czepiali tak ze 2 miesiące temu razem z watykanem

Karol
Gość

Zobacz Gieno,jakaś lewacka kurwa nas minusuje

Rodeo Drive
Gość
Rodeo Drive

ONZ , nawet nie warto ich cytowac, wspominac to organzuiacja wykupiona przez arabie saudyjska , obsadzona arabami, ich zdanie jest mniej warte niz kupa z zeszlego poranka

Kris11
Gość
Kris11

ONZ planował ten najazd już w latach 80. To wspólnicy przestępstwa.

Gość
Gość
Gość

Z tym że gdybyś jako osoba postronna i niewtajemniczona miałbyś 30 lat temu wizję tego będzie się działo dzisiaj i opowiadałbyś o tym ludziom, zostałbyś uznany za szaleńca.

Violanta
Gość
Violanta

Och, jaka strata dla ludzkości. Może ten lekarz to by Nobla dostał, a tu masz.

3 RAZY TAK - BÓG / HONOR / OJCZYZNA
Gość
3 RAZY TAK - BÓG / HONOR / OJCZYZNA

NIEEEEE !!! tylko nie Australia, to taki piękny kraj, nie róbcie tego co popełnia Europa.

szokman
Gość
szokman

ONZ – co to jest i po co to jest? Martwia sie o dzikich barbażyńców ,że nie maja mozliwości rozwijać swojej pedofilskiej religii? W oceanie pływa tyle biednych , głodnych rekinów….dlaczego nikt o nich nie pomysli…

Martyna
Gość
Martyna

A ktoś ich tam w ogóle zapraszał? Do kogo mają pretensje? Trzymak kciuki za rząd australijski! Oby się nie ugięli

ania
Gość
ania

„ONZ domaga się od Australii zapewnienia bezpieczeństwa uchodźcom po tym, jak kolejny z nich został znaleziony martwy w jednym z obozów na Pacyfiku.”

Ciekawe czy doczekam dnia kiedy ONZ zacznie domagać się od władz Unii zapewnienia bezpieczeństwa Europejczykom, skoro każdego dnia giną masowo na ulicach swoich miast z rąk „uchodźców”.

Krzysztof
Gość
Krzysztof

Gina Ci co maja ginac, czyli my.

Anna
Gość
Anna

i tu należy się przychylić do ich prośby…………………