fot. pixabay.com

Norweski Dyrektora ds. oświaty odrzucił wniosek jednej z fundacji, która wystąpiła z prośbą o pozwolenie na budowę prywatnej muzułmańskiej szkoły podstawowej w Oslo, w dzielnicy Grønland – informuje thelocal.no.

Muzułmańska fundacja nie zgadza się z decyzją dyrektora. Islamska fundacja ogłosiła, że będzie odwoływać się do ministerstwa edukacji.

Organizacja Den Muslimske Grunnskole chce wybudować i zarządzać prywatną szkołą podstawową, w której uczyć się będzie do 200 uczniów. Jesienią ubiegłego roku zgłosiła się także z prośbą o zgodę do rady miasta Oslo, jednak ta również odmówiła.

Jeszcze wcześniej, bo w 2014 roku, władze Oslo odrzuciły prośbę organizacji Mødre for muslimsk grunnskole (matki na rzecz muzułmańskiej szkoły podstawowej), ponieważ wykazano, że organizacja ta ma związki z władzami innej muzułmańskiej szkoły, która została zamknięta ponieważ była powodem wielu incydentów na tle religijnym lub związanych z zakłócaniem porządku.

Wcześniej Minister do spraw imigracji Sylvi Listhaug, powiedziała, że Norwegia nie przyjmie więcej imigrantów z Unii Europejskiej.

thelocal.no/namzalezy.pl

30
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
9 Comment threads
21 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
20 Comment authors
JamGoścszyszkaNieFeministkapawel Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Gość
Gość
Gość

Słuszna decyzja. Nie można dopuszczać do tworzenia islamistycznych pralni mózgów całkowicie dotowanych z kieszeni podatnika pod płaszczykiem „szkół”.

Karbulot
Gość

O dokładnie tak jak piszesz.

Asgard4444
Gość

I tak powinno być w całe Europie – jak widać Gdańsk jest testowany teraz

Karbulot
Gość

Koranu, to niech rodzice uczą dzieci w domu. W szkołach uczy się wiedzy, a nie sądzę żeby w takiej prywatnej muzułmańskiej szkole była wiedza nauczana. Szczególnie, że przykład poziomu nauczania muzułmańskiego już mieliśmy, kiedy jakiś „słynny uczony” szejk z Arabii Saudyjskiej głosił, że ziemia stoi w miejscu i się nie… Czytaj więcej »

NiepoprawnyPolitycznie
Gość

Uczyliby się ścinania głów niewiernym, gwałcenia i kamienowania kobiet itd

qwetry
Gość
qwetry

Skąd wiesz że Ziemia się odraca?

ggg
Gość
ggg

Czy ziemia się obraca : link http://sensacjenauki.manifo.com/kopernik-sie-mylil- oraz czy jest okrągła ::Przykładowe fakty świadczące o kulistości Ziemi (nie wszystkie dowody mówią jednoznacznie, że Ziemia jest kulą, ale na pewno zaprzeczają one poglądom mówiącym, że Ziemia jest płaska): – na otwartej przestrzeni w każdym miejscu Ziemi widnokrąg ma zawsze kształt okręgu;… Czytaj więcej »

NieFeministka
Gość
NieFeministka

w ramach ciekawostki oczywiście wink

https://www.youtube.com/watch?v=VQfwvLvMN94

NieFeministka
Gość
NieFeministka

kolejny raz próbuje dodać,
dla zainteresowanych w ramach ciekawostki

https://www.youtube.com/watch?v=VQfwvLvMN94

Ink
Gość

Szkoły muzułmańskie to jawna segregacja i olewanie białego europejczyka!
I tak to będą szkoły dzichadu !!tak jak przedszkola w Austrii !! gdzie dzieci muzułmańskie nie uczą się języka tylko języka arabskiego!!

NieFeministka
Gość
NieFeministka

Na necie, na YT krąży taki przydlugi kwalek o tym, że ziemia nie krąży i jest płaska. Autor w sposob naukowy lecz przystępny tłumaczy podstawy swoich założeń. Naprawdę mozna zwariowac polecam! Ja zajrzalam przez przypadek i musze powiedziec, że w połączeniu z pewnymi teoriami spiskowymi, o których tu mowa dość… Czytaj więcej »

fi_n
Gość

@NieFeministka.

Wszystko zależy z jakiego punktu patrzymy. Ziemia się obraca wewnątrz Wszechświata, albo Wszechświat krąży wokół Ziemi. W końcu nikt jeszcze nie odkrył granic Wszechświata, by wskazać inny punkt odniesienia.

Gość
Gość
Gość

W porządku, jednak obiekty oddalone od Ziemi więcej niż ok. 4,1 miliarda kilometrów musiałyby przekroczyć prędkość światła aby okrążyć Ziemię w ciągu 24 godzin. Zatem podczas gdy można relatywizować kwestie wynikające z punktu widzenia, związki przyczynowo-skutkowe jednoznacznie wskazują na to, że to Ziemia obraca się wokół własnej osi. Co do… Czytaj więcej »

Anahu Yamito
Gość
Anahu Yamito

A jak ziemia nie jest wystarczająco płaska to zawsze można ją przypłaszczyć, np. wysadzając w powietrze zabytkowe obiekty.

Helga
Gość
Helga

Tak oto rękami Europejczyków Arabia Saudyjska buduje sobie latyfundium, którym w przyszłości będzie zarządzać. Unia już nie będzie potrzebna, nie będzie miała nic do powiedzenia. Islam powoli, ale skutecznie zajmie najbogatsze kraje Europy. Małymi krokami do celu . Spłodzą miliony murzynków i niech nikt nie myśli, że taka dzicz potrafi… Czytaj więcej »

Orzeszko
Gość

Helga: Co do pierwszej myśli – to zgadzam się, masz rację…… Jednak w kwestii Gdańska mam wątpliwości. Wszak podstawowa sprawa to usunąć pozostałości po „po”, podziękować im za „rozwój Polski” i rozstrzelać jako zdrajców Narodu. Gdańsk jest i był zawsze Polski, więc nie myślę, że mieszkańcy Tego Dumnego i Wielkiego… Czytaj więcej »

Helga
Gość
Helga

Orzeszko
Jeśli chodzi o Gdańsk świadomie tak napisałam, jeszcze wierzę w człowieka
i podejrzewam, że konsultacje społeczne w Gdańsku rozwiążą problem definitywnie.

Orzeszko
Gość

Mam nadzieję, że tak się stanie…..lewacy potrafią przeinaczać słowa i wybory. Nagle się okaże, że my wcale tak nie myśleliśmy i większość jest z „nami” nimi. Popatrzmy na wyniki ostatnich wyborów i okaże się, że praktycznie 50% społeczeństwa nie brało udziału w wyborach. Prawda – większość z tych co głosowali… Czytaj więcej »

Helga
Gość
Helga

Orzeszko A dlaczego Arabia Saudyjska chce pomagać uchodźcom , ale tylko w jednej formie czyli finansowanie budowy meczetów w Europie i od razu odpowiem – bo właśnie tak się buduje imperium na cudzej ziemi aby można później powiedzieć to jest nasze, to my i za nasze pieniądze wybudowaliśmy. Europa nie… Czytaj więcej »

Orzeszko
Gość

Helga:
Dobrze, że jesteś i dobrze, że jest ta cała nasza „społeczność”. Człowiek jest istotą stadną, więc dobrze, że wie, że nie jest sam ze swoimi lękami………..

Helga
Gość
Helga

Orzeszko
Szczera prawda smile

fi_n
Gość

@Orzeszko.

A czemu się lękasz?

Passangerstanislawpaluch
Gość

odnosząc się do Twojego wpisu przypomnę jak to kiedyś Robinson Crusoe płacił Piętaszkowi złotem z kufra za wykonywanie prac na swoja rzecz. Jednak , gdy w szkatule Robinsona zaświeciła pustka to Piętaszek stwierdzil , że teraz Robinson jest jego niewolnikiem bo nie ma juz czym płacić. A tak do rzeczy… Czytaj więcej »

fi_n
Gość

Zachęcam wszystkich do myślenia. Emocjonalne pohukiwania są dobre dla dzieci z podstawówki. Pomyślmy. Co mówi historia świata? Dlaczego mimo ogromnego sprzeciwu mas wobec wszelkiego rodzaju niesprawiedliwości władze nigdy się specjalnie nimi nie przejmowały? Jeżeli upadały jakieś rządy czy nawet imperia to raczej pod naporem długów. Każda władza potrzebuje finansowania, więc… Czytaj więcej »

szyszkin
Gość

dobrze łożysz, a całe bogactwo załapał w czasie naopelońskim, mam nerwa za mordowanie Hiszpanów

kriss
Gość
kriss

brawo, odmawiac ciapatym jak nie potrafi,a dostosować si,e do nas.

PYRA
Gość
PYRA

Jednak są tam odpowiedzialni ludzie a nie tępe maszyny UE!

pawel
Gość
pawel

Malutkie światełko opamiętania zabłysło nad Europą zaślepioną poprawnością polityczną i niemiecką polityką Welcome kultur.

Gośc
Gość
Gośc

Rasisci, ciemnogrod

Jam
Gość
Jam

Powinni moim zdaniem w PEELu zakazać także budowy kościołów – pedofile i geje. Bajki można kupić w księgarni ,nie trzeba budowli do słuchania tego czegoś.