Pakistańczyk zaatakował polityka partii Merkel deską z gwoździami!

Urzędnik i polityk partii CDU, 55-letni Bernd Mager, został zaatakowany na ulicy przez Pakistańczyka, którego wniosek o azyl został odrzucony. Politykowi udało się obronić, ale doznał obrażeń twarzy.

Zdarzenie miało miejsce we wtorek o godz. 9:15 w miejscowości Tuttlinger. Mager zauważył ze swojego biura jak Pakistańczyk Said K. uderzał deską w maskę samochodu. Polityk wybiega na ulicę, chcąc uspokoić mężczyznę, i wtedy został zaatakowany.

Według doniesień gazety „Blid”, Pakistańczyk zaatakował Magera deską z wbitymi gwoździami. W wyniku ataku, został zraniony w twarz.

Funkcjonariusze policji zabrali Saida K do aresztu. Wszczęto przeciwko niemu wstępne dochodzenie w sprawie niebezpiecznego uszkodzenia ciała i szkód majątkowych.

Imigrant z Pakistanu przebywa w Niemczech od 2015 roku, natomiast w 2016 jego wniosek o azyl został odrzucony, mimo to, dalej przebywa nielegalnie w Niemczech.

„Nie można go deportować, ponieważ nie ma paszportu. Ambasada Pakistanu mówi, że nie dostanie dokumentów przed upływem co najmniej roku” – mówi Bernd Mager w rozmowie z „Blid”.


bild.de

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie treści bez pisemnej zgody wydawcy zabronione.

Dodaj komentarz