Papież Franciszek: migracje nie są zagrożeniem. Europa powstała w rezultacie inwazji

Papież Franciszek powiedział w piątek podczas wizyty na uniwersytecie w Rzymie, że migracje nie są zagrożeniem, ale wyzwaniem. Europa powstała w rezultacie inwazji, migracji – mówił papież.

„Zastanawiam się, ile inwazji przeżyła Europa od swego początku. Europa powstała w rezultacie inwazji, migracji”- mówił papież. „Migracje nie są zagrożeniem, ale wyzwaniem, by się rozwijać. I mówi to ktoś, kto pochodzi z kraju, gdzie 80 procent ludności to imigranci” – oświadczył Franciszek, potomek włoskich imigrantów z Argentyny.

„Każdy kraj powinien zdecydować, jaką liczbę imigrantów jest w stanie przyjąć. Nie można przyjmować, jeśli nie ma się takich możliwości” – mówił. Jak zaznaczył, chodzi nie tylko o to, by przyjąć imigrantów, ale też by umożliwić im integrację.

Papież ocenił, że idealnym rozwiązaniem kryzysu migracyjnego i odpowiedzią na exodus ludzi byłoby zakończenie „i wojny, i głodu” oraz „pokój i inwestycje”.

PAP

118 komentarz do “Papież Franciszek: migracje nie są zagrożeniem. Europa powstała w rezultacie inwazji

 1. No dobra, franczesko. Sprawdzam. Ilu przyjmie i ZINTEGRUJE Watykan? W jakich krajach kościół sam albo poprzez firmy, w których ma udziały, inwestuje i nie wyzyskuje, płaci rzetelnie ,, muziniątkom””. Czy wycofał się z zakazu stosowania grzesznych gumek?

  1. @krzysiek
   nie jest papieżem, bo nie może być – poprzedni papież jeszcze żyje a przyjęcie posługi Piotrowej jest „na zawsze” – zwalnia z niej Bóg poprzez śmierć. Zauważ, że papież emeryt Benedykt XVI, zachował białą sutannę , imię papieskie, nie całuje następcy w Pierścień Rybaka, mieszka na Watykanie, pojawia się publicznie, a jego portret towarzyszy dorocznej odnowie przysięgi Gwardii Szwajcarskiej… http://www.rp.pl/Spiskowa-Teoria-Wszystkiego/301319921-Czy-tajne-sluzby-dokonaly-puczu-w-Watykanie-w-2013-roku.html#ap-1

  2. On w ogóle formalnie nie jest papieżem, pontyfikat kończy się wraz z śmiercią papieża a on jest lewacką marionetką podstawioną przez CIA (wyciekło w mailach Clinton). Ma on doprowadzić do nieodwracalnych zmian w chrześcijaństwie i rozsadzić je. Sam mówił że jego pontyfikat może być krótki 3/4 lata a ostatnio w 2016 mówił, że to może być nasze ostatnie boże narodzenie a Ali Agca w swojej książce i w rozmowie z JPII oznajmił że Islam szykuje się do ostatecznego starcia i ma zaatakować 13 Maja w rocznice objawień Fatimskich. Ciekawe, że to łączy się z planem zagłady dla Niemiec oraz kilkoma innymi teoriami/przepowiedniami.

    1. Ale ynteligentna odpowiedź nie ma co … To jedyny twój argument? Prymitywny personalny atak bez kontr argumentów dla czego się z tym nie zgadzasz? Nie? W takim razie nie obrażaj ludzi. I nie bredze tylko opieram się na faktach a maile zostały potwierdzone przez FBI i CIA. Prawda widzę boli.

  3. Dzisiaj rozmawialam z chrzescijanka pochodzenia syryjskiego. Jej rodzina dotarla do Grecji uciekajac przed muzulmanska religia pokoju. W drodze kobiety ciely sobie rece i krwia smarowaly ubranie w okolicy narzadow plciowych, majac nadzieje , ze to powstrzyma wyznawcow podofila przed gwaltami. Grecja odmowila im przyjecia,twierdzac, ze nie sa zagrozeni. Powedrowali do Indii i stamtad starali sie o azyl w USA. Podroz zajela im 13 lat. Dzisiaj jej rodzina aktywnie dziala w kosciele katolickim i pytajac ” jakiego bozka wyznaje obecny papiez”

  4. Dzisiaj rozmawialam z chrzescijanka pochodzenia syryjskiego. Jej rodzina dotarla do Grecji uciekajac przed muzulmanska religia pokoju. W drodze kobiety ciely sobie rece i krwia smarowaly ubranie w okolicy narzadow plciowych, majac nadzieje , ze to powstrzyma wyznawcow podofila przed gwaltami. Grecja odmowila im przyjecia,twierdzac, ze nie sa zagrozeni. Powedrowali do Indii i stamtad starali sie o azyl w USA. Podroz zajela im 13 lat. Dzisiaj jej rodzina aktywnie dziala w kosciele katolickim i pytajac ” jakiego bozka wyznaje obecny papiez”

  5. Oglądałem na Youtube relacje z zamieszek w Paryżu a te rozlały już się na całe miasto i policja nie panuje nad sytuacją, rozlały się też na okoliczne miasta. Ciekawe, że w mediach kompletna cisza na ten temat a w zamieszkach co ciekawe wspomagają ich lewacy z Black Lives Matter czy jak tam się to pisze oraz Antifa … Widać mają tak sprany umysł, że niszczą swój własny dom … To wygląda tak jak by zaczynały się wypełniać proroctwa Nostradamusa a mówił że wojna zacznie się od destabilizacji Francji bo nie będą mogli dać sobie rady z muzułmańskimi przybyszami. Czy to się spełni czas pokarze, jednak coś się istotnego wydarzy w tym roku.

   1. Dzieki za informacje, cenna tutaj. Z kanadyjskich mediow nie dowiesz sie , ze wogole sie cos dzieje w Paryzu, a co dopiero, ze az tak powaznie. Tylko dzisaj trabia, ze trzeba w miescie 10 000 nowych mieszkan socjalnych budowac, a nam rzadowym pracownikom planuja wprowadzac przymusowe, bezpatne, wolne dni. Niby fajnie miec ekstra urlop, ale nie kazdego stac na obcieta pensje.

    1. I co ciekawe to jest info z przed 2ch dni więc dość świeże info. Co nie zmienia faktu że lewackie media są tak zakłamane, że nie podadzą info nie wygodnych, na całym świecie ta sprawa jest wyciszana więc widać, że to coś poważnego.

 2. Czyli innymi słowy Polska powinna przyjąć O islamskich imigrantów ponieważ nie mamy takich możliwości aby ich przyjąć. Poza tym nie mamy również żadnych moralnych zobowiązań aby to robić. Islamskich imigrantów nich przyjmują albo nie te kraje które mają na sumieniu choćby arabską wiosnę w której maczały swoje brudne paluchy.

 3. Tak? To niech odeśle gwardię papieską, zaprosi paru kozoyebców a potem pogadamy. Jak ten antychryst śmie spojrzeć rodzinom ofiar w oczy? Czekam tylko aż mu się kiedyś wymsknie „ave satan”

 4. W sumie powiedział prawdę. Europa powstała w wyniku Wędrówki Ludów, a dokładniej jak mówi Papież w wyniku „inwazji”. Ameryka Południowa to też produkt imigracji. To wszystko prawda, ale godziłoby się dodać, że aby Europa powstała Cesarstwo Rzymskie musiało być zniszczone, a w Ameryce musiały zostać wyrżnięte różne cywilizacje indiańskie. To rodzi pytanie ważne dla chrześcijanina czy z mniejszego zła może powstać większe dobro. Pismo odpowiada, że nie możemy zgadzać się na żadne zło nawet gdy jesteśmy przekonani, że w przyszłości może przynieść dobro.

  PS. Nie mogę nigdzie znaleźć informacji jacy ówcześni „Sorosi” stali za wielką wędrówką ludów, bo z obecnej perspektywy nie był to spontaniczny proces.

  1. Kris 11, prawda, ale w części dotyczącej Europy tylko w połowie, bo „barbarzyńskie” plemiona germańskie przejęły spory kawałek kultury Cesarstwa Rzymskiego, my w dzisiejszej sytuacji możemy co najwyżej liczyć na status podludzi, a nasz dorobek cywilizacyjny pójdzie w gruzy (patrz na Bliski Wschód, posągi Buddy, Palmira). Poza tym nawet jeśli upadek jednej cywilizacji i powstanie na jej gruzach innej jest normalną koleją dziejów, to mając świadomość nadchodzących wydarzeń mamy wręcz obowiązek walczyć o ocalenie tego co stworzyliśmy. A tu słyszymy nawoływanie do poddania się, gorzej mamy sami podkładać ogień pod nasze domy. Pier..do..lić franka i jego po..je..ba..ne mądrości

 5. „Dlaczego kościół porzucił chrześcijan Bliskiego Wschodu?”
  autor: Judith Bergman (grudzień 2015)
  Fragment:
  „W sierpniu 2014 r., kiedy Państwo Islamskie zdobyło miasto Sindżar w Iraku północnym i zaczęło brutalnie mordować Jazydów, a około 100 tysięcy chrześcijan uciekło, ratując życie, papież Franciszek nie był w stanie zmusić się do wypowiedzenia nazwy Państwa Islamskiego. Podczas tradycyjnego błogosławieństwa niedzielnego powiedział, że wiadomości z Iraku wywołują jego „przerażenie i niedowierzanie”. Jak gdyby każda potworność zdarzała się po raz pierwszy! Chrześcijanie iraccy byli już prześladowani przez Al-Kaidę w Iraku i Państwo Islamskie od pełnych dziesięciu lat. Bez wymienienia nazwy Państwa Islamskiego i mówiąc tak, jak gdyby chodziło o jakąś niewidzialną siłę natury, papież ubolewał nad „tysiącami ludzi, w tym wielu chrześcijanami, wygnanymi w brutalny sposób ze swoich domów; dziećmi umierającymi z pragnienia i głodu; porwanymi kobietami; masakrowanymi ludźmi; przemocą wszelkiego rodzaju”.

  Rok później, w lipcu 2015 r., nazwał napaści na chrześcijan na Bliskim Wschodzie „rodzajem ludobójstwa”, ale nadal bez powiedzenia, kto właściwie je dokonuje.

  Jest tragiczne, że Kościół zrobił tak niewiele, by pomóc swojej owczarni na Bliskim Wschodzie. Gdzie byli przez ostatnich dziesięć lat arcybiskup Canterbury i jego koledzy z Kościoła rzymsko-katolickiego? Gdzie jest dzisiaj ich głośne i publiczne oburzenie na niemal całkowite wytępienie starożytnej kultury chrześcijańskiej? Gdzie są apele do przywódców politycznych i decydentów wojskowych, by interweniowali na rzecz ich cierpiących braci?” /…/
  Papież znalazł jednak czas w maju tego roku na napisanie liczącej 180 stron encykliki o zmianie klimatycznej i z wielką pasją mówił o dziwacznej koncepcji „praw środowiska”.
  Chrześcijanie na Bliskim Wschodzie cierpią i umierają, a świat ledwo to zauważa. Najwyraźniej post-chrześcijański Zachód nie ma współczucia dla losu ludzi, z którymi mogliby przynajmniej odczuwać niejaką solidarność. Ale w 2016 r. Europa przyjmie kolejne trzy miliony migrantów, jak mówi Unia Europejska. Jak dotąd, większość z przybywających stanowią muzułmanie i nie ma powodu oczekiwać, że ci, którzy przybędą w przyszłym roku, będą prześladowanymi chrześcijanami. Większość uchodźców pochodzi z obozów dla uchodźców w pobliżu Syrii; chrześcijanie trzymają się z daleka od tych obozów, bo także tam są prześladowani. Nie inaczej jest z uchodźcami syryjskimi, którzy przybywają do USA.
  Chrześcijanie na Bliskim Wschodzie są więc pozostawieni, by radzili sobie sami.”

  źródła:
  https://pl.gatestoneinstitute.org/7099/kosciol-porzucil-chrzescijan
  https://pl.gatestoneinstitute.org/9222/watykan-poddanie-islam

 6. FRANEK!!!! W ŚRODĘ PRZYJEŻDŻAMY DO CIEBIE CAŁĄ RODZINĄ!!! WIEM,ŻE NAS PRZYJMIESZ,DASZ NOWY DOM,PRACĘ,ALBO….ZASIŁKI,ŻE CZEKASZ NA NAS Z OTWARTYMI RAMIONAMI.MASZ WSZAK ZASOBY I ,,SPOSOBY,,,BY NAS ZINTEGROWAĆ. TO PA!!

  1. Dzisiaj rozmawialam z chrzescijanka pochodzenia syryjskiego. Jej rodzina dotarla do Grecji uciekajac przed muzulmanska religia pokoju. W drodze kobiety ciely sobie rece i krwia smarowaly ubranie w okolicy narzadow plciowych, majac nadzieje , ze to powstrzyma wyznawcow podofila przed gwaltami. Grecja odmowila im przyjecia,twierdzac, ze nie sa zagrozeni. Powedrowali do Indii i stamtad starali sie o azyl w USA. Podroz zajela im 13 lat. Dzisiaj jej rodzina aktywnie dziala w kosciele katolickim i pytajac ” jakiego bozka wyznaje obecny papiez”

 7. Zamilcz lepiej człowieku bo bredzisz, cyt. „…migracje nie są zagrożeniem, ale wyzwaniem.” Wyzwanie to ja podejmuję według własnego uznania, a nie wtedy kiedy muszę, bo jest inwazja obcych na mój ląd, kraj, rasa itd. Jak twoje słowa mają się do artykułu obok, kiedy to cyt. „Kobieta pomagająca uchodźcom zamordowana. Podejrzany uchodźca z Nigerii” To co to było jak nie śmiertelne zagrożenie ze strony dziczy!? Wiele razy od zawiedzionych ludzi czytałam, że jesteś antypapieżem i coś w tym jest!? Nie jesteś godzien zaszczytu, który cię spotkał, nie jesteś godzien być przywódcą niczyim oprócz samobójców! Tak myślę!

  1. @pojawiam się i znikam To ich mantra. Jedyne co jest w stanie prostować tych łajdaków to działania jakie podjął Breivik. Według towarzysza papieża migracja jest „wyzwaniem”. Takim samym, jakim były wyprawy Pizarro dla Inków czy Cortés’a dla Azteków. Nie wierzę, że ten idiota, zapewne oczytany, nie rozumie takich rzeczy. Tu jest grubszy szpadel, to nie dzieje się przypadkiem. Świat dewiantów postanowił podporządkować sobie świat ludzi normalnych.

   1. Dokładnie. Nic innego nas nie uratuje przed dziczą jak panowie B. Nic nie dzieje się przypadkiem. Wypierałam ze świadomości (taka forma samoobrony widocznie)bo nikt nie wypowiedział nam wojny, ale w Europie już mamy wojnę pełzającą. Dzicz miała dużo u siebie czasu i jest dobrymi obserwatorami świata dzikich zwierząt i przyrody i tak też działa. Nie ma już czasu. Od dłuższego czasu ten pająk/pajęczyca już oplotła Europę siecią (wszystko podporządkowali sobie ustawami dla nas) i co rusz wypuszcza jad. Te „nieudolne” akcje policji, to cackanie się z dziczą jak z chińską porcelaną itd. …Nic nie dzieje się przypadkiem. Uczcie panowie swoje kobiety (matki, żony, córki itd.) a młodych mężczyzn, jak mawiała „stara” Pawlakowa przyuczajcie do karabinu od maleńkości, wszelkiej sztuki samoobrony i ataku. Mniej będzie siedzenia przed kompem, ale ćwiczyć, ćwiczyć czym się da i na czym się da. Ten dzień X jak widać nadchodzi? Nie miejmy złudzeń. „Komuś” za długo przeszkadzał pokój w Europie? Pozdrawiam.

    1. Powiem Ci, że im dłużej analizuję to wszystko, tym bardziej jestem przekonany, że już nie unikniemy krwawej jatki. Bo niby jakby to miało się stać? Teoretycznie wiemy – mógłby to zrobić ktoś, kto tę rozpasaną hołotę złapie twardą ręką za mordę. Tak jak Franco uratował Hiszpanię przed bolszewizmem. To był klasyczny bunt, rokosz i w efekcie wojna domowa. Polała się krew ale Hiszpania uniknęła sowieckiej inżynierii społecznej. Teraz też nie ma opcji, żeby to wyszło „na miękko”. Większość dała sobie narzucić język fałszywych pojęć i – jak w tym kawale – kurestwo nazywane jest konsternacją. Mowa nienawiści, hejt, rasizm, faszyzm? To wszystko są brednie mające na celu zakaz krytyki tego obłędu, który się dzieje. Biały może być białasem ale czarny nie może być czarnuchem? Jaki k… rasizm? Czy ja musze lubić czarnucha? Kto mi k… zabroni uważać, że czarnuchy są leniwi i głupi? A nie są? Gdyby mieli coś pod sufitem, to zbudowaliby cywilizację. Skoro nie zbudowali, to coś tam im nie styka w ich bańkach. I co, ja nie mogę takich wniosków sformułować i ich wypowiedzieć? Dopóki nie odkłamiemy tego języka, dopóki nie zaczniemy nazywać rzeczy po imieniu, to nie ma mowy o prawidłowej ocenie sytuacji i zagrożenia. A bez takiej oceny każdy proces decyzyjny będzie obarczony nieakceptowalnym ryzykiem błędu. Pytanie tylko jak zmienić tę fatalną sytuację? Jesteśmy spętani własnymi regulacjami prawnymi. Tu bez rokoszu się nie obejdzie. Tu muszą zostać zawieszone wszelkie prawa, tak jak się to robi podczas wojny. Demokracja doszła do ściany i zamiast rozwijać się, zaczęła się degenerować. Normalna większość dała się otumanić i zdominować dewianckiej mniejszości.

     1. @easyrider Nie widzę takiej możliwości, żeby to poszło obok nas. Gdyby ktoś chciał zrobić z dziczą porządek, to by wystarczyło jedno słowo: deport! Ale nie ma dobrej woli i nie liczę na to, że będzie. Przypomnij sobie, jak za PRL-u, ludzie od nas uciekali na Zachód i jak byli traktowani w obozach. A jak jest traktowana nielegalna, agresywna dzicz? To co określasz (i słusznie) słowem , to jest tresura białego człowieka. Na każdym kroku jesteśmy tresowani. Czytałeś o tym francuskim restauratorze, który został ukarany za nie obsłużenie muzułmanek? To też jest tresura, żebyśmy we wszystkim się podporządkowali + groźby od dziczy. A oni są i pamiętliwi i potrafią się mścić. No i taka pokazówka dla mniej pokornych – „jak się nie podporządkujesz, to też cię to spotka”. Też wiemy o tym. Regulacje prawne też obowiązują tylko nas. Dzicz za to pełnymi garściami korzysta z wszelkich udogodnień, a jeśli coś pójdzie nie po ich myśli to…Paryż albo Sztokholm płonie itd. Poza tym dzicz ma nasze prawo daleko w tyle. To my na swoim lądzie mamy coraz mniej do powiedzenia i … twarz bliżej gleby nam dają, żeby nikt nie pomyślał o buncie itd. Dziczy dalej wszystko wolno.
      Demokracji nikt nie widział i nie zobaczy. Wiele słów jest tworzonych jako słowa wytrychy i bat na białych. Od dłuższego czasu są to: rasizm, antysemityzm, ksenofob itd. Jakie im tam dyżurne słówko potrzebne do…jak zwykle! Do tresury białych. Teoretycznie możemy wszystko mówić, ale …Jak nie będzie to po czyjejś myśli to paragrafy się znajdą i będzie: rasista, ksenofob, antysemita itd. I koło się zamyka. Czy nie jest to tresura na każdym kroku. Długo by znowu pisać.
      Z każdego labiryntu jest jakieś wyjście. Tu też jest, ale i „nam strzelać nie kazano” – dlatego jest jak jest. Ten bałagan z najeźdźcami został stworzony celowo, żeby w Europie wszystko…pierdykło. Kto na tym zyska? No i mamy odpowiedź. Dobranoc.

     2. @easyrider Ps. Sorki, coś z klawiaturą i niekiedy mi słowa „uciekają”. Miało być: „To co określasz (i słusznie) słowem , to jest tresura białego człowieka.”
      Miało być: Z każdego labiryntu jest jakieś wyjście. Tu też jest, ale i „nam strzelać nie kazano” – dlatego jest jak jest. Ten bałagan z najeźdźcami został stworzony celowo, żeby w Europie wszystko…pierdykło. Całkowite „rozmontowanie państw” ludzie mogą zostać tylko z tym, co mają na sobie i wtedy dojdzie do wielkich zamieszek. Dzicz nie została bezprawnie wpuszczona do Europy z dobroci czyjegoś serca. W to nikt nie wierzy. Kto na tym zyska? Bo że my Europejczycy stracimy, to też wiemy. No i mamy odpowiedź. Dobranoc.

     3. @easyrider Jeszcze raz:) : „To co określasz (i słusznie) słowem , to jest tresura…” itd.
      „Z każdego labiryntu jest jakieś wyjście. Tu też jest, ale i…” itd. Dobranoc

     4. Sorry. Nie chce mi „przejść” słowa: brednie i
      brak dobrej woli. Domyślisz się gdzie brakuje:)

     5. Konkluzja końcowa jest taka: im dłużej będziemy zwlekać tym krwawsze metody trzeba będzie podjąć i tym więcej krwi się poleje.

     6. @easyrider Jesteśmy celowo ogłupiani i manipulowani. Większość Europejczyków ma to gdzieś lub wierzy sprzedajnym mediom. Teraz wymyślili nowe słowo-klucz/wytrych – „post prawda” :D:D Większość ludzi nie widzi problemu i zagrożenia. W czasie ostatniej 2-giej europejskiej, naszym na Wołyniu, też się w głowach nie mieściło, że pojedynczo wioski mogą być likwidowane. Nie widzieli wroga i zagrożenia, nie było mobilizacji i świadomości obrony. Jak do nich prawda dotarła było na wszystko za późno.

      „Mieli do wyboru wojnę, lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także.” —Winston Churchill
      Mamy taki sam „wybór”. Co byśmy nie wybrali i tak krew się będzie lała i trup ścielił gęsto (już sobie zrobili polowanie na nas „na dziką partyzantkę”)
      Nie mamy czasu na marnowanie czasu. Mówmy to co należy w danej chwili i róbmy to co musimy żeby nasze straty były jak najmniejsze. Miłego dnia. Pozdrawiam

     7. @pojawiam się i znikam Jechałem autem i słuchałem mojego „ulubionego” radia, radiowej wersji Wybiórczej, Tok FM i akurat jakiś pedał z UW omawiał ten nowy slogan propagandowy. „Post prawda”. Że też tym k… w ogóle przechodzi przez gardło słowo „prawda”. Wojny informacyjnej ciąg dalszy i potrzebne im nowe środki. Oni tę wojnę już przegrali a łby tych najbardziej zindoktrynowanych będą ponabijane na płoty w pierwszej kolejności. Tak jak to zrobił jeden z tych pastowańców co zabił swojego pracodawcę. Garbatego tylko ziemia wyprostuje a liber-lewactwo jest tu właśnie tym garbatym a ziemią ich „wzbogacacze. Pozdrawiam Cię również kobieto o długim nicku wink Idę pobiegać trochę.

 8. Prawdziwym celem lewaków europejskich jest uczynienie z UE rynku zbytu dla towarów amerykańskich i chińskich. Chodzi o to żeby w europie nie było żadnej produkcji, tylko co najwyżej markety i jakieś magazyny. Robi się to za pomocą ekologii tak aby produkcja była niekonkurencyjna i nieopłacalna. Dodatkowo ściąga się hołotę z Afryki i krajów bliskiego wschodu, ponieważ ci ludzie mentalnie są w średniowieczu i nie będą zdolni aby produkować czegokolwiek. Białą rasę, która mogłaby coś produkować i konkurować zwalcza się za pomocą marksizmu kulturowego (LGBT, Gender, multi-kulti). Specjalnie obniża się poziom nauczania, propaguje aborcje, eutanazje i związki jednopłciowe aby zniszczyć cywilizacje łacińską i chrześcijańską. Kiedy w europie wprowadzi się prawo szariatu to za pomocą fatw będzie można z człowiekiem zrobić dosłownie wszystko. Totalna dyktatura, zamordyzm i idealny rynek zbytu dla ludzi nastawionych na konsumpcje. Wszystkim będzie sterowała wąska elita, którą będzie mieć władzę absolutną, życie ludzkie stanie się nic nie znaczącą wartością, każda niemoralność ujdzie wtedy na sucho władzy.

  Żydki amerykańskie doskonale to wymyśliły. Wiele się mówi, że to wszystko działalność Sorosa, jednak Soros to tylko tzw. słup – facet na którego można zwalić winę, facet który ma odciągnąć naszą uwagę od amerykańsko-żydowskich służb, które za tym wszystkim stoją. Ta UE byłaby doskonałym pomysłem, lecz bez sprzedajnej lewicy, którą chce uczynić nas rynkiem zbytu. Jeśli im się ten cały plan powiedzie to będzie największa tragedia w dziejach ludzkości. Przyjdą takie czasy, że będzie można skazać człowieka za dosłownie wszystko i nic nie będzie można z tym zrobić. Dlatego walczmy z tym dziadostwem lewackim i informujmy ludzi aby poznali prawdę

 9. ten niby papież jest masonem i członekiem Rotary Club (Klub Rotariański a ten zostal założony przez 3 masonów ) Na polskiej stronie Rotary Club pojawiła się !oficjalna! informacja, iż Bergoglio jest honorowym członkiem klubu Rotary w Buenos Aires

  1. Wiarus, wbrew powszechnie przyjętym, obiegowym opiniom (nie posądzam Cię o takowe) ludy pierwotne mają bardzo wysoko rozwinięte zdolności logicznego myślenia i kojarzenia faktów. Franek (nie wiem dlaczego od razu kojarzy mi się z frajerem) niech się pofatyguje do amazońskiej dżungli i tam głosi podobne mądrości, chętnie kupię później jego spreparowany łeb i będę miał świetny i niebanalny cel do strzelania

  2. Nie byloby tego szajsu gdyby nie „miękkość” JPII. To ciągłe przepraszanie wszystkich za wszystko, krew mnie zalewała, gdy to widziałam. Ten szmergiel z Rosją – prawoslawni nas nienawidzą i dialogu z nimi nijakiego nigdy nie będzie, JPII został przez nich poniżony, bo rozmawiać z nim nie chcieli. A w mojej parafii ksiądz plecie od rzeczy, byle tylko uniknąć naprawdę poważnych spraw.

 10. Jestem ciekaw czy tego samego zdania jest rdzenna ludność Ameryki, szczególnie wypadałoby zapytać Inków, choć to nie ten rejon, czy inne plemiona wytępione do nogi. Poza tym, ten gość najwyraźniej nie ma pojęcia o historii kontynentu, wielka wędrówka ludów miała odrobinę inny charakter…
  W Ameryce rdzenna ludność, która przeżyła ostatnią falę migracji skończyła w luksusowych kurortach zwanych rezerwatami.
  Cytując Cejrowskiego „z debilami się nie dyskutuje, ich należy zwalczać”

 11. Franciszek zapomnial dodac, ze jest w Ameryce Poludniowej tylu migrantow, bo ci przyjezdzajac, mordowali miejscowa ludnosc. Katolickie wyprawy majace na celu eksterminacje tubylcow sa faktem. Ale Franciszek woli mowic to co jest dla niego wygodne. Bo przeciez nie bedzie mowic o ludobojstwie uprawianym przez kosciol katolicki przez cale wieki !!!

 12. Mówi że Europa powstała w rezultacie inwazji- tak powstała w rezultacie inwazji afrykańskiego Homo sapiens na europejskiego Neandertalczyka! wiemy jak to się dla tego drugiego zakończyło! Jakieś analogie? -tak ! cywilizacje bliskiego wschodu uważają nas Europejczyków za pogańskie i nieucywilizowane jeszcze! a historia lubi się powtarzać!.

 13. „Migracje nie są zagrożeniem, ale wyzwaniem, by się rozwijać.” Ha ha, a po co niby nam takie wezwanie? Bez opalonych nie można się rozwijać, czy jak? Zresztą jest zupełnie odwrotnie. Franciskus Satanus bredzi, jak zwykle.

  1. Tak zdecydowanie ta migracja islamu pomoże nam w rozwoju.
   W końcu nasze córki żony a nawet synowie, nie wiedzą co to jest sex,
   tj nasze prawa tego zabraniają aby nasze dzieci uczyć wtajemniczać pokazywać co i jak a nawet demonstrować na nich co i jak
   Pod tym względem jesteśmy strasznie ograniczeni
   Ale jest nadzieja dzięki Islamowi i codziennie wydawanym nowym Fatwą imanów czy jak się tam zwą te padalce
   (całą ta wypowiedź powyżej to sarkazm żeby nie było)

   A na poważnie, coś co mi wręcz zmroziło krew w żyłach
   Ci wielcy duchowni przywódcy religijni wydali fatwę która jasno mówi że:
   Jeżeli mężczyzna potrzebuje sexu a jego żona/żony są nieczyste
   w celu zaspokojenia się może odbyć dowolny stosunek seksualny z własną nieletnią córką nieważne ile ona ma lat(może być nawet noworodkiem)
   dopuszczalne jest także aby dojrzały mężczyzna zaspokoił swe potrzeby wykorzystując do tego swego syna który nie jest jeszcze mężczyzną…….
   z tego co pamiętam w islamie chłopiec staje się mężczyzną w wieku coś około 14-15 lat? (poprawcie mnie jak się mylę)

   Innymi słowy Islam to nic innego jak Kult F.I.U.T.A. I SPUSZCZANIA się w każdą dziurę czy to małej dziewczynki czy małego chłopca

   Kobieta w Islamie jest ubezwłasnowolniona zastraszana poniżana bita i gwałcona zgodnie z prawem i religią
   nic dziwnego że, takie kobiety później bronią tej religii
   takie coś nazywa się Syndromem sztokholmskim,
   Nic dziwnego że chłopiec dymany w dupę przez ojca, starszego brata, wujka, czy innego krewnego, mając świadomość że im wolno to robić, mając świadomość że, zezwala im na to ich bóg, wyrasta na kolejnego zwyrodnialca który ma pełną świadomość że może wszytko w stosunku do kobiety i dzieci

   Dalej, powszechne są śluby z dziećmi, powszechne jest to że 10 latki i starsze rodzą dzieci umierając często przy porodzie,
   Kolejna kwestia, że powszechne są małżeństwa w bliskiej rodzinie
   byle by szybko pozbyć się córki, więc bardzo czesto wydają córkę za żonę jej kuzyna bądź nawet bliższej rodziny np brata ojca.

   udowodniono również iż dzieci z takich związków, rodzą się głupsze, mniej inteligentne, niezdolne do nauki logicznego empatycznego myślenia.
   Wiadomo również że jedną z cech takiego potomstwa jest agresja, brutalność, ogólne zwyrodnialstwo
   Di tego dochodzi indoktrynacja od dziecka i kult F.I.U.T.A i mamy wielomilionowe społeczeństwo agresywnych pedofilii gwałcicieli morderców i debili w jednym

   A im głupszy umysł im bardziej podatny tył łatwiejszy w manipulacji za pomocą religii która mówi mu iż jest najlepszy najwspanialszy najmądrzejszy itd
   a cała reszta to świnie a że w islamie świnie to zło i trzeba je zabijać (mowa o zwierzętach) ale każdy kto nie wyznaje islamu również jest w islamie nazwany świnią (czyli my to również świnie)
   czyli każdą świnię na świecie należy zabić jak najszybciej,

   Często mówi się że islam nie jest zły i podaje się jako przykład polskich tatarów, i ok przykład pozornie nie do obalenia, daje się jako przykład innych muzułmanów żyjących wśród innych w zgodzie, ok przykład pozornie nie do obalenia,
   Ale to są tylko 2 przykłady i oba da się obalić lecz nie ma to zbytnio sensu

   Oba te przykłady opierają się o ludzi (tak to są jeszcze ludzie) którzy żyją w danym społeczeństwie od wielu lat, ludzie którzy zarabiają na tyle dużo aby nie kusiło ich by wracać do swego kraju, dodatkowo mieszają się z naszymi kobietami
   które rodzą ich potomstwo
   i tu na jaw wychodzi czynnik biologiczny

   „ludzie” z 3 świata to agresywni debile spładzani przez dziesiątki pokoleń w kazirodczych związkach, o bardzo ograniczonym poziomi inteligencji itd

   Natomiast Ludzie którzy wiele pokoleń temu przybyli do USA, Europy do krajów gdzie ów związki są zakazane a nawet karane, dostosowali się do praw ponieważ islam im nakazuje udawać przyjaciela gdy sa w mniejszości a przez to zagrożeni
   (ble ble ble nie jestem w stanie z pamięci przytoczyć całości)

   więc ci jako żony wybierali sobie Europejki Amerykanki i płodzili dzieci
   Idealnym przykładem mogły by być, badania przeprowadzone w amerykańskich szkołach, gdzie czarne dzieci bądź te z rodzin o arabskich korzeniach w jakimś stopniu, są wyraźniej głupsze od pozostałych i odstają w wyraźnym stopniu (oczywiście są wyjątki niewiele ich ale są)
   ale właśnie dzięki płodzeniu dzieci z Europejkami Amerykankami, inteligencja dzieci z takich związków jest wyższa od tamtych
   ponieważ geny odpowiedzialne za inteligencje potomstwa najczęściej bo w 80% przypadków pochodzą od kobiety!!!!!!!!!!!!!!!!

   Tak więc z genetycznego punktu widzenia mieszanie się z tymi zwyrolami ogłupi do granic możliwości nasze społeczeństwo na przestrzeni kilku pokoleń

   Bo nasze Kobiety mimo chęci nie zdołają zniwelować wadliwych genów powstałych w skutek wcześniejszych kazirodczych związków Przybyszów którzy mają wzbogacić Europę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Życie w zamkniętych społecznościach ma też swoje wady, ale nie chodzi mi tu, o zamknięte społeczeństwo jako cały kraj
   a np zamknięte społeczeństwo jako wieś, czy mniejsze miasto, i np chcąc zrobić dochodzenie mające na celu ustalenie naszych przodków, okazało by się że, w bardzo bardzo daleki sposób ludzie ze wsi i miast są ze sobą spokrewnieni w bardzo bardzo małym stopniu, zbyt małym aby to jakoś wpłynęło na rozwój upośledzając geny a przez to nasze dzieci ale jednak,
   więc Lepiej zamiast ściągać do siebie osobników genetycznie zrujnowanych
   (dzięki ich religii) powinniśmy za partnerkami/partnerami ruszyć do innych miast Polski smile albo innych krajów Europejskich czy USA ale trzymać się pewnej zasady
   zero partnerek/partnerów z krajów w których panuje ISLAM
   tu na szczęście ISLAM trochę broni Europejskich (wyznajacych inną wiarę niż islam) mężczyzn, ponieważ niewierny nie może wziąć za żonę muzułmanki
   niestety w drugą stronę już to nie działa, i Muzułmanin może wziąc za żone jakąkolwiek kobietę chce

   Dla miłośników spiskowych też coś jest grin
   Mianowicie
   spisek mający na celu ogłupienie ludzkości którą o wiele łatwiej będzie sterować
   ponieważ ciemy człowiek pójdzie za każdym kto okaże się mądrzejszy, ale pod warunkiem że ten mądrzejszy pokieruje ciemniakiem grając na jego potrzebach (hym 500+???? :P)

   w związku z tym jakie społeczeństwa aktualnie istniejące mają największą szansę aby zyskać miano tych mądrzejszych?
   Podpowiem musi być to społeczeństwo zamknięte (w postaci Kraju) musi mieć swoich przedstawicieli w rządach innych krajów, również swych przedstawicieli muszą mieć w przedsiębiorstwach, bankach oraz mediach smile

   Każdy wskaże tylko jedną taką nacje, mianowicie Żydów
   Żydzi nie są głupi powinniśmy się od nich uczyć, ale nie ślepo
   Bo jeżeli uznamy taką teorię spiskową za REALNĄ
   to nawet Żydzi wykażą się wybitną głupota w tym konkretnym przypadku
   Dlaczego głupotą?

   A dlatego że z automatu stali by się mniejszością, natomiast większą część światowej populacji stanowili by wyjątkowo głupi (z winy ich religii która pozwala na kazirodztwo) muzułmanie, głupota ta natomiast będzie przyczyną ogromnej zazdrości w stosunku do wszystkich nacji żyjących w dobrobycie (np: Żydzi)

   więc momentalnie doszło by do konfliktu zbrojnego, izrael bronił by się wszystkim co ma w tym bronią ATOMOWĄ która w pierwszej kolejności uderzy w EUROPĘ, aby zniszczyć całą zaawansowaną infrastrukturę którą muzułmanie odziedziczą po nas,
   Dzięki czemu cały kontynent wraz z Azją ulegną zagładzie

   Koniec końców pozostała by tylko Ameryka i kilka islamskich lokalizacji np w Afryce

   I mamy scenariusz godny Fallauta

   Tak więc Nie zwalajmy tak wszystkiego na Żydów, Swoje namieszali nabroili, wiele złego światu wyrządzili ale jak by zwalić na nich cała tą muzułmańską inwazję, to była by to również zagłada dla nich

   Ok Ameryki nikt nie ruszy w takim konflikcie, Nawet oni będą walczyć na naszym terenie,

   Więc Katolicko Żydowsko Ateistyczne USA przetrwa prawdopodobnie jako jedyna nacja na tej planecie
   A Europa cofnie się w rozwoju do epoki kamienia łupanego, pozbawiona Przeszłości, wiedzy, ludzi zdolnych do naprawy świata, Niedobitki zginą od promieniowania, w nielicznych miejscach gdzie skażenie nie dotarło muzułmanie będą wybijać resztki ocalałych itd itp

   Zniszczenie tak wielkiego ekosystemu odbije się w czasie również na USA, Świat jest wielki Ale nie aż tak by taka anihilacja nie odbiła się na całym ekosystemie planety

   Innymi słowy głupota ludu powstałego z kazirodztwa na masową skalę przyczyni się do eksterminacji ludzkości

   i co zabawne ludzie którzy mnie znają po mojej takiej przepowiedni zaczęli by kopać dla siebie schrony przeciwatomowe i magazynować żywność która przyda się bardziej ich wnukom niż im samym
   Ale o ile potrafię „przewidzieć” przyszłość na podstawie ludzkich zachowań i jeszcze się nie pomyliłem
   to aż tak odległej przyszłości bym nie próbował przepowiadać na poważnie smile
   Tak więc pozwoliłem sobie nieco w tym tekście popłynąć smile

 14. Papież lewak znowu nadaje
  Zamachy, strzelaniny, wybuchy, pojedyncze morderstwa jak z tą kobietą pomagającą najeźdźcom wcześniej była zgwałcona i zamordowana córka urzędnika UE, gwałty w Szwecji, Niemczech, Francji … przejmowanie dzielnic a nawet miast Malmo, Paryż …
  Oto co zafundowali migranci / najeźdźcy Europie i unijne wartości smile

 15. To nie Europa powstala w rezultacie inwazji i migracji, a obie Ameryki. To z Europy ludzie tam jechali, a nie odwrotnie. To Europa dala podstawy do tzw Zachodniej Cywlizacji.
  Czy Wam sie do podoba czy nie, lewacy tak wyglada historia.
  Idac jeszcze glebiej…bylo takie cudo jak Cesarstwo Rzymskie…hmm..drogi…akwedukty…prawo cywilne wiekszosci krajow Europy wciaz opiera sie na Prawie Rzymskim, cywilizacja jednym slowem. I tak samo jak wiele wiekow pozniej Anglicy czy Francuzi, Rzymianie rowniez byli w Afryce i…rowniez zrobili sobie z nich niewolnikow/gladiatorow. Przypadek z ta Afryka czy moze nie…

 16. „Europa powstała na skutek inwazji” powiedział potomek imigrantów w obecności Polaków, czyli Słowian, czyli nosicieli najstarszego tutejszego DNA (zasiedlilim swój teren jak tylko zszedł lodowiec – tak w uproszczeniu).

 17. Wow.. to naprawde się chyba koniec świata zbliża.
  postepujaca islamizacja i brak oporu ze strony wiekszosci krajów
  papież antychryst
  wszechogarniająca głupota ludzka i traktowanie zdrowego rozsądku jak przestępstwo / chorobe psychiczna

  Czekam tylko kiedy zacznie sie ogień sypać z czerwonego jak krew nieba

  A tak na serio to ten papież to jakiś chyba żart
  i to w dodatku mało śmieszny ;/

  1. Dostałeś ode mnie minusa bo uważam że jesteś mimowolną ofiarą lewackiego dobrobytu!!! Co to znaczy nie chcę żyć? Musisz żyć aby złapać się z życiem za rogi. Co Ty myślisz że nasi przodkowie chcieli być mordowani przez hitlerowców bądź wywożeni na mordercze roboty na Syberię? Nie, oni chcieli żyć w normalnym kraju i w normalnych warunkach. Nie płakali że nie chcą żyć, nie biadolili i żalili się wszem i wobec na niesprawiedliwość. Oni stanęli do walki, walczyli z wrogiem który był o wiele silniejszy i potężniejszy od nich. i co? I wygrali!!! Wygrali z trzema zaborczymi, gigantycznymi potęgami. Powstała Rzeczpospolita w 1918 roku. A wygrali dlatego że mieli ducha walki, wiedzieli, wierzyli w słuszność swoich uniwersalnych, najświętszych wartości jakimi są Bóg Honor i Ojczyzna. I Ty też weź się w garść i nie biadol, nie użalaj się, nie płacz – tylko walcz. Na początek walcz słownie z lewakami którzy świadomie za pieniądze, lub nieświadomie z głupoty islamizują nasz kraj. Jeśli trzeba będzie to walcz o Naszą Polskę z bronią w ręku i jeżeli trzeba będzie zginąć za nią to trudno, trzeba oddać za naszą kochaną, przenajświętszą Ojczyznę swoje życie. Na tym forum zginąć za Polskę oprócz mnie gotowych jest jeszcze wiele innych osób, jestem pewien że Ty także.

   1. Wiesz, co innego, że nie chcę żyć w takim dziwnym świecie, a co innego obrona Polski. Bo do tego nie wahałbym się ani chwili. Chodzę do liceum i 3 razy kłóciłem się z nauczycielami a nawet jednym politykiem. Chodziło o islamizację. Próbowałem im przedstawić swoje poglądy np. sprowadzanie muzułmanów do Polski to pomyłka; niestety jak grochem o ścianę. Ostatnio mój kolega, który dyskutował ze mną o islamizacji, nazwał mnie rasistą. Ale nie zraża mnie to. Nadal będę walczył słownie z takimi idiotami, bo uważam to za obowiązek,aby uświadamiać ludzi i odwracać ich od lewactwa. Masz ode mnie plusa.

   2. Sorry ale pleciesz farmazony – chlopie nie o to chodzi zeby zginac za nasza Ojczyzne ale zeby wrog zginal za swoja (moze powiesz mi ze np takie Powstanie Warszawskie mialo sens – tylko mi nie mow ze uchronilo to nas przed byciem 17 republika rad bo jakos np Wegry, Slowacja, Rumunia czy Bulgaro ktore byly nawet po stronie Rezszy republikami nie zostaly) Rezultat powstania to 200 zabitych w tym kwiat mlodziezy i Warszawa w proszku – za cholere nie widze w tym wartosci (szacunek dla powstancow tak – ale dla pomyslu powstania NIE)
    W patriotyzmie chodzi o to zeby nasz kraj byl coraz silniejszy gospodarczo i militarnie – wtedy nie trzeba bedzie umierac za Ojczyzne bo wrog najpierw sie zastanowi kilka razy zanim uderzy na nas.
    Tak na marginesie – nic nie wywalczylismy sami w 1918 (skoro uwazasz inaczej to podaj z kilka nazw bitew z Rosja, Niemcami i Austro-Wegrami jezeli ich tak wtedy pokonalismy – nie bylo takich. Bylo powstanie wielkopolskie i tu jest szacun – jedyne udane powstanie w naszej historii. ALe tak ogolnie 1918 roku po prostu korzystnie sie dla nas potoczyla historia i to wykorzystalismy.
    Teraz jak nie mamy broni atomowej i slabe wojsko to Bóg Honor Ojczyzna nie pomoze.Musimy byc sprytni i wykorzystywac sytuacje ktore sie zdarzaja. To ze jestesmy w NATO nie daje nam pelnych gwarancji bezpiecznstwa – wiecej daje juz to ze sa wojska USA w Polsce i Rosja zaczynajac cos z nami musi miec swiadomosc ze zacyzna tez z USA. Inaczej zajeliby pol Polski 2 dni a NATO zorganizowaloby pline posiedzenie i nic wiecej.

    Ale poki co zamiast szykowac sie na wojne pracuj uczciwie plac podatki i jak w koncu ktorych z politykow powie – trzeba podwyzszyc budzet na wojsko do np 10 % to poprzyj to (ja sie zgadzam na taki podatek – oczywiscie tylko bez tych co teraz rzadza MONem bo to jakas groteska jest)

     1. Ty się koleś określ kim ty jesteś tomek czy jacek . Ja też tego bełkotu nie zrozumiałem.

     2. Jak nie rozumiecie Chlopaki to trudno nie dogadmy sie. Polecam ksiązke Obłed 44 poczytajcie sobie moze bardziej zrozumiecie jak dziala swiat.
      Wygrywa nie ten co glosnie krzyknie Bog Honor Ojczyzna ale ten kto ma lepszy karabin. My po prostu bezsensownie marnujemy nasz krew na walke kiedy ta nie ma sensu. Jak dalismy bobu 2o Sowietom to wlasnie wykorzystalismy slabosc Rosji i tak sie to robi a nie na pale aby tylko zginac.

     3. jak swiat swiatem to morale wygrywalo na polu bitwy, widac ze z historia wojskowosci macie tyle do czynienia co z wypasem swin
      tylko bombka atomowa moglaby cos tu zmienic
      co nieprawda?
      no to lecimy: Wietnam, Afganistan, Irak
      mieli taki super sprzet i co ? GOWNO

     4. Chyba naszym chlopakom nie brakowalo morale w czasie II wojny i co z tego Pewnie ze jest to bardzo wazne – ale nie jest to przewazajacy argument. Musisz miec i morale i realna sile
      A taki byl uklad np 70 lat temu ze nie mielismy na nic wplywu na to co zostalo ustalone po II wojnie. Super fajnie mamy czym szczycic Monte Cassino, Tobruk Narvik, dywizjon 303 i inne, ladwanie w Normandii i co ? Jaka z tego korzysc byla Poza nami nikt tego nie pamieta. Ot poprostu zamiast Angoli wiecej zginelo Polakow i tyle. Korzysci ZERO. A frajerstwo na 100 % W czasie ladowania w Normandii wiecje bylo Polakow niz Francuzow
      W koncu moglibysmy po 1000 lat historii czegos nauczyc.
      Podajesz przyklad Wietnamu Afganistanu czy Iraku ze USA nie daly rady – ok nie daly rady bo nie uzyly calego swojego potencjalu ale to nie oznacza ze ni moglyby.
      Cofnij sie dalej w historii – zzucili 2 bombki na Japonie i zakonczyli wojne w 2 dni. Rozumiesz to ???

     5. zrozumial ze bojazliwe lewactwo chcialoby sie bronic najlepiej obcymi srodkami, samemu nie wsprzegajac sie w machine wojenna

     6. kolego nie obrazaj mnie
      nie kazdy kto mysli inaczej niz ty jest lewakiem
      i nie kazdy kto mysli jak ty ma tylko monopol na bycie patriota

    1. nie wiem skad masz takie ”fantastyczne” informacje
     masz tu przyklad bitew stoczonych i wygranych przez Legiony Pilsudkiego – Rafajłowa i Nadwórna, Limanowa, Chyżówki i Marcinkowice
     trzeba wiedziec co sie pisze matolku

     1. A przypadkiem np pod Rafajlowa to chyba nasi chlopacy byli w ramach armii Austrio- Wegier i walczyli z Rosja
      Wiec wg czy niektorych byliby zaklasyfikowani jako zdrajcy prawda:)
      Aha no i przeciez Pilsudski byl tez lewakiem nie zaprzeczysz chyba.

     2. Aha i piszesz nie o bitwach o ktore pytalem ale o potyczkach (trduno chyba nazwac bitwa starcie w ktorym ginie 40 legionstow (z calym szacunkeim do nich) Oczywiscie wojna z Rosja w 20 roku to juz inna bajka

     3. ty to walczyles w wielu bitwach nie? prawdziwy ekspert LOL

     4. Przepraszam ale muszę to skomentować część twego wpisu: „… mieli nadzieje ze po 123 latach zaborow dzieki swojemu udzialowi opinia swiatowa w koncu dostrzeze ich niedole, ludzili sie ze Polska znowu zaistnieje jako panstwo…”
      Kolego opinia światowa miała i ma nas w czterech literach. Liczenie że ktoś doceni nasz heroizm to mrzonki. Liczy się spryt i mądrość. Zobacz taki Izrael nikt ich nie lubi na Bliskim Wschodzie ale się ich boją. Bo mają silną armię Bo mają silny sojusz z USA. Oczywiście że w USA jest silne lobby żydowskie – ale kto broni żeby nasza Polonia starała się też mieć większy wpływa.

     5. Polacy walczacy w formacjach Legionow robili to z przyczyn patriotycznych, mieli nadzieje ze po 123 latach zaborow dzieki swojemu udzialowi opinia swiatowa w koncu dostrzeze ich niedole, ludzili sie ze Polska znowu zaistnieje jako panstwo; jak smiesz wywloko nazywac ich zdrajcami

    2. Jezu kolejny POkrecony zwolennik okupowania Polski przez obce armie, jedyne do czego moze sie przyczynic obecnosc soldatow usraela to zwiekszenie zagrozenia dla naszego kraju.
     Poza tym plan byl nastepujacy: gdyby w usraelu wygrala ta paruwa lewacka clitoris, to ta sila zbrojna moglaby zostac uzyta do wsparcia POgromionego przez Polakow w wyborach lewactwa, tego calego zrzeszenia ZDRAJCOW OJCZYZNY, qurwy z kod, pierdu i shitcina…
     Tak tak to wielka teoria spiskowa, ale dlaczego dopiero teraz usrael zdecydowal sie na utworzenie u nas baz, pomimo faktu ze zasrance sprzedawczyki z ”elyty polytycznej” tego kraju zabiegaly o to od 1999r?
     Hmmmm…..

     1. Ale zes gosciu jestes zakrecony hahaha
      Rozumiem ze mamy sie odciac od NATO Unii Zachodu – to chyba kierunek nam juz zaczal wyznaczac Orban
      Bratajmy k…. na nowo z Moskwa
      Ja mowie NIE i poki co takich jak ja jest wiekszosc w naszym kraju

     2. koles raczysz mnie tu jakimis pustymi sloganami, obrazasz Pilsudskiego porownujac go do dzisiejszego spedalonego lewactwa, sam nie masz zamiaru wziac broni do reki i nazywasz siebie ”Patriota” – co za hipokryta
      usrael na pewno sie o nas zatroszczy, piekny jest chociazby przyklad wiz dla Polakow, NAJWAZNIEJSZEGO SOJUSZNIKA USRAELA W EUROPIE SRODKOWEJ; pieprzone pepiczki nie maja wiz juz od lat
      ale spoko dalej liz buty swoim panom z us(sr)a, widac tak zostales zaprogramowany
      P.S. czy ja wspominalem cos o koalicji z ruskimi? cos se dopowiedziales

 18. Niech się Franio zapyta Indian w obu Amerykach.
  Zresztą w 1621 roku Indianie też pomogli tzw. Fathers Piligrims zawierając z nimi sojusz i jak to się dla nich potem skończyło?
  Wiele razy pisałem, że z pomaganiem ludziom jest jak ze zbieraniem grzybów. Należy być niezwykle roztropnym, bo nie wszystkie są jadalne… Dokładnie tak samo jest z ludźmi – nie wszyscy są warci tego, aby do nich wyciągać rękę.
  Trzeba wyciągać wnioski…

 19. Mamy Antypapieża – Antychrysta.
  Nawet papieże posoborowi (II Sobór do komunistyczna manipulacja) Paweł VI, Jan Paweł I, Jan Paweł II przewracają się w grobach……
  Europo – zbliża się czas apokalipsy……..

 20. Ostre słowa tu padają,ale w świetle ostatnich wydarzeń,jakie zaistniały do dnia dzisiejszego w Europie i słowa jakie padają z ust Najwyższego Namiestnika Kościoła Katolickiego i pozostałych „władców ” ludów Europy,muszę przyznać,że jednak jest prawdą,to co piszecie Panowie i Panie na tym forum !!!
  Sam nie jestem już młody,ale mam dzieci i krew mnie zalewa jak czytam i widzę na własne oczy (kierowca TIR),co dzieje się w Europie !!!
  Czasy spokoju mijają.”Migracje nie są zagrożeniem, ale wyzwaniem, by się rozwijać” No coment !!!

  1. no rozwiną nas jak cholera wprowadzajac nam pedofilie kazirodztwo zoofilie necrofilie itd bo u nich jest to LEGALNE!! mowa o wyznawcach islamu
   Im wolno wolno posowac trupa wolno posówać kozę wolno posóać własną matkę siostrę ciotkę córkę czy syna
   oni tego chcą unas chca sprawieddliwosci swojej wedlug szariatu dla wszystkich
   tylko ze taka sprawiedliwosc według szariatu oznacza dla nas nic innego jak śmierć a dla naszych kobiet niewole seksualną
   bo tylko do tego nadaja sie niewierni
   niewolnictwo i niewolnictwo seksualne reszta ma byc zarznięta jak swinie
   Oni celowo zapominaja wspomnieć że jak dostana czego chca czyli szariat to on nie bedzie nas chronil jak ich, wrecz przeciwnie nas jako niewiernych nakaze zabijac

   A papież jak widać bardzo chce się przyczynić do tego by owieczki kościoła katolickiego jak i ateiści zostali wyrżnięci do nogi

   więc lewaki to albo muzułmanie już w tym papiez, albo planuja przejsc na islam a daza do tego wszystkiego po kreci ich wizja kultu fiuta

 21. Cytat”Europa powstała w rezultacie inwazji”
  Nie godzę się na islamską, a Rzym niech wybiera jak chce
  bo dla mnie przestał być autarytetem w kwesti
  wiary moich ojców której się nie wyrzeknę nawet
  odchodząc od poddańczej polityki ekumenizmu watykanu.
  Albo my albo oni, nie ma innej drogi i nie czuję
  się winny bo to nie my jesteśmy agresorami.

 22. Że dzisiejsza Europa jest wynikiem migracji, to się z Frankiem zgadzam, ale… A nawet ALE… Po pierwsze, powinno być „między innymi dzięki migracjom”. Po drugie, wiele (jeśli nie większość) z tych migracji cofało społeczeństwo, miast pchać je do przodu. Po trzecie, na prawdę podziwiam Europejczyków, że mimo powyższych nie dali całkiem zapomnieć osiągnięć antyku, dzięki czemu, po wiekach średnich Odrodzenie przyszło, które moim zdaniem, jest początkiem naszej dzisiejszej kultury… albo było, póki lewactwo ideałów w D nie pochowało…

 23. Tak zdecydowanie ta migracja islamu pomoże nam w rozwoju.
  W końcu nasze córki żony a nawet synowie, nie wiedzą co to jest sex,
  tj nasze prawa tego zabraniają aby nasze dzieci uczyć wtajemniczać pokazywać co i jak a nawet demonstrować na nich co i jak
  Pod tym względem jesteśmy strasznie ograniczeni
  Ale jest nadzieja dzięki Islamowi i codziennie wydawanym nowym Fatwą imanów czy jak się tam zwą te padalce
  (całą ta wypowiedź powyżej to sarkazm żeby nie było)

  A na poważnie, coś co mi wręcz zmroziło krew w żyłach
  Ci wielcy duchowni przywódcy religijni wydali fatwę która jasno mówi że:
  Jeżeli mężczyzna potrzebuje sexu a jego żona/żony są nieczyste
  w celu zaspokojenia się może odbyć dowolny stosunek seksualny z własną nieletnią córką nieważne ile ona ma lat(może być nawet noworodkiem)
  dopuszczalne jest także aby dojrzały mężczyzna zaspokoił swe potrzeby wykorzystując do tego swego syna który nie jest jeszcze mężczyzną…….
  z tego co pamiętam w islamie chłopiec staje się mężczyzną w wieku coś około 14-15 lat? (poprawcie mnie jak się mylę)

  Innymi słowy Islam to nic innego jak Kult F.I.U.T.A. I SPUSZCZANIA się w każdą dziurę czy to małej dziewczynki czy małego chłopca

  Kobieta w Islamie jest ubezwłasnowolniona zastraszana poniżana bita i gwałcona zgodnie z prawem i religią
  nic dziwnego że, takie kobiety później bronią tej religii
  takie coś nazywa się Syndromem sztokholmskim,
  Nic dziwnego że chłopiec dymany w dupę przez ojca, starszego brata, wujka, czy innego krewnego, mając świadomość że im wolno to robić, mając świadomość że, zezwala im na to ich bóg, wyrasta na kolejnego zwyrodnialca który ma pełną świadomość że może wszytko w stosunku do kobiety i dzieci

  Dalej, powszechne są śluby z dziećmi, powszechne jest to że 10 latki i starsze rodzą dzieci umierając często przy porodzie,
  Kolejna kwestia, że powszechne są małżeństwa w bliskiej rodzinie
  byle by szybko pozbyć się córki, więc bardzo czesto wydają córkę za żonę jej kuzyna bądź nawet bliższej rodziny np brata ojca.

 24. Czy on to mowi serio? Obecna islamska inwazja nie jest zagrozeniem??? W jakim swiecie trzeba zyc, zeby byc az tak slepym na prawde. Ciekawe jest tez co papiez mial na mysli, mowiac o Europie powstalej z migracji, bo ze znanej nam historii Europy jasno wynika, ze kontynent ten przetrwal jedynie dlatego, ze radykalnie i bezwzglednie walczyl z migracjami i najazdami – Mongolow, Tatarow, Turkow, Persow, Kartaginczykow, etc. Akurat chyba nikt z Polakow nie da sie przekonac, ze islamskie inwazje, odpierane przez nas w setkach bitew (pod Wiedniem, Warna, itp., itd.) byly pozyteczne i budujace.

  1. chcesz wiedzieć w jakim świecie on żyje? odpowiedź jest banalnie prosta
   żyje w świecie pieniądza, w świecie w którym ma prywatną armię która odda życie za niego byle tylko nic mu się nie stało, jak byś żył w takim świecie gdzie masz wszytko czego chcesz, masz świadomość że cokolwiek zrobisz cokolwiek powiesz to włos z głowy ci nie spadnie
   To mógł byś sobie pozwolić na ślepotę głupotę ignorancję, tam gdzie jest kasa tam traci się mózg
   widać po nim po politykach i różnych lewackich organizacjach finansowanych przez państwa z podatków które my przeciwni im odprowadzać musimy
   eh szkoda że Polacy nie dostają rozpiski z informacją na jakie cele idą ich podatki,
   szkoda że w zeznaniu rocznym nie możemy sami wybrać instytucji, które chcemy z tych podatków finansować

   HAHAHAHA jestem pewien że był by wielki bunt lewaków i prośby o interwencje i obalenie panującego w Polsce rządu i wymuszenie zmian przepisów za pomocą innych państw bo zasrańce stracili by ogromną kasę

 25. Nie, no jasne, pozwolmy ciemnocie na inwazje wtedy kościół będzie miał co robić a jak zakoncza sie krucjaty krzyzowe latwiej bedzie sciagac daniny z ciemnego ludu europy …. super wizja dla kleru, kolejna organizacja mafijna, chyba najwieksza we wspolczesnym swiecie ….

  Miejmy nadzieje ze w europie mieszka jeszcze kilkaset ludzi ktorzy maja rozum i nie dopuszcza do tego aby ciemnota podbila ich kraje …. dajcie im dostep do broni atomowej, wtedy beda trzymali w szachu caly swiat … brawo, wspaniale podejscie ….

 26. Dobra.migracja wskutek czego? Zarobkowa? Buhahaha!!!!Na taśmie to ja nein pause und schluss trzeba znać ale jakoś im się nie chce robić wola się wozić.wskutek wojny ? To gdzie kobiety i dzieci????Jestem za pomocą ofiarom wojen ale jak widzę zdjęcie męskiej szarańczy to pytam gdzie one są????

 27. „Migracje nie są zagrożeniem”… niech jego świątobliwość powie to nielicznym rdzennym Szwedom mieszkającym jeszcze w Malmo, którzy marzą o wprowadzeniu tam armii w celu zaprowadzenia porządku. Gdyby rzeczonemu papieżowi dać władzę absolutną, (odpukać!!!) to natychmiast wpuściłby do Europy ze 3 miliardy mieszkańców Afryki, Bliskiego Wschodu i Azji. Biali ludzie, którzy by przeżyli byliby niewolnikami u wyżej wymienionych…

  1. Wychodzi na to że morderstwa napaści i gwałty na dzieciach też nie są zagrożeniem według niego
   W moim przekonaniu trzeba bronić dzieci przed gwałtem, ale widać ja człowiek głupi, ja człowiek niemyślący, ja człowiek mało inteligentny, ja człowiek z Polska, ja nie światowy człowiek, więc ja nie móc nawet dyskutować kimś Tak mądrym, inteligentnym i światowym jak papież, i władze UE oraz wszelkiej narodowości lewaki

   Widać jak na dłoni iż jestem ograniczony i nie potrafię pojąć jakie to wzbogacenie gdy nasze córki są gwałcone……

   może ktoś mi głupiemu człowiekowi wyjaśni to zagadnienie?

 28. No, bo powstała w wyniku najazdów. Nasi przodkowie rozpanoszyli się w Europie, zniszczyli Rzym, cała jego kultura przepadła na kilkaset lat, pogwalcili, pozabijali, zrobili ciemne wieki, po których Europa powróciła do dawnego poziomu po ponad tysiącu lat… I po jaką cholerę mielibyśmy się teraz godzić na przyjęcie roli Rzymian? Bo co, przodkowie setki lat temu zniszczyli ich cywilizację i teraz mamy pokutować, czy może dlatego, że arabusy za 1000 lat mogą zrobić sobie cywilizację na zgliszczach naszej?

 29. Pierwszy rząd feministyczny, pierwszy papież-marksista, pierwszy muslimski burmistrz Londynu, pierwszy francuski radiowóz z pięcioma biegami wstecznymi – tylko patrzeć a pierwsza muzułmańska lesbijka wygłosi jako imam kazanie w tureckim meczecie.
  Postęp, postęp, postęp wszędzie
  co to będzie? co to będzie?

 30. To na H.j prowadzone sa badania genetyczne stwierdzajace ze Polacy to autohtoni od zarania dziejow skoro podroba papieza mowi ze jestesmy efektem inwazji i migracji .Moze on tak ale nie ja i nie reszta prawdziwych Polakow .Spadaj pajacu .

 31. Jesteśmy prymitywnym moralnie narodem, który nie potrafi powiedzieć jednemu człowiekowi NIE. Przez stulecia byliśmy i jesteśmy nadal pod pręgierzem Kościoła Katolickiego, który tak skutecznie wyprał mózgi Polakom że nie potrafią korzystać ze swojego rozumu, którego otrzymali od Boga za darmo. Trzeba być totalnym niewolnikiem żeby dać się dobrowolnie zniewalać. Jak można zrozumieć to że ludzie wierzą się w Boga a słuchają upadłego człowieka. Wystarczy poczytać Biblię i zastanowić się nad tym co tam dla nas ludzi wierzących zostawił Bóg. Jeszcze możemy czytać Biblię dlatego zachęcam bo mogą powrócić te czasy które już były a to wszystko dzięki Watykanowi i tym oprawcom którzy z Bogiem na ustach palili i mordowali. Jeśli ludzkość się nie obudzi a powtórka zbliża się milowymi krokami to owieczki przekonają się co to znaczy ekumenizm i nowy porządek świata.

Dodaj komentarz