foto: mswia/gov.pl CC

Szef MSWiA Mariusz Błaszczak poinformował, że na jego wniosek rząd unieważnił przyjęty w 2012 r. dokument dotyczący polityki migracyjnej Polski.

– Na mój wniosek Rada Ministrów unieważniła dokument „Polityka migracyjna Polski”, ponieważ nie przystawał on do problemów, jakie stoją przed naszym krajem. Nie uwzględniał sytuacji kryzysu migracyjnego, jaki dotknął Europę – powiedział minister Mariusz Błaszczak. Szef MSWiA podkreślił, że istotne są dwa aspekty polityki migracyjnej – wpływ na rynek pracy i bezpieczeństwo obywateli. Ze względu na obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa kwestie migracji pozostają w obszarze szczególnego zainteresowania MSWiA.

Jakub Skiba, sekretarz stanu w MSWiA, zauważył, że dokument „Polityka migracyjna Polski” nie dawał możliwości reakcji na wyzwania, jakie dały o sobie znać w roku 2015 – kryzys migracyjny oraz migracja ekonomiczna z Ukrainy. – Należy przystąpić na poważnie do prac nad nową strategią, nową wizją polityki migracyjnej, która podejmowałaby te wszystkie wyzwania, z którymi mamy do czynienia – powiedział wiceszef MSWIA.

Dokument z 2012 roku, który został unieważniony, zawierał m.in. umożliwienie zalegalizowania pobytu cudzoziemcom przebywającym nielegalnie, czy większe usprawnienie programów integracyjnych. Ministerstwo uważa, że te rozwiązania nie są przystosowane do obecnych problemów migracyjnych.

źródło: mswia.gov.pl

Dodaj komentarz

70 komentarzy do "PiS unieważnił dokument dotyczący polityki migracyjnej Polski"

Powiadom o
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Kris11
Gość
Kris11

Ojciec i syn zostali zamordowani przed budynkiem mieszkalnym w 11. dzielnicy Paryża – przez syna i brata ofiar. Według świadków morderca ubrany był w białą dżelabę i krzyczał coś do niejakiego Allacha. Oczywiście został umieszczony w psychuszce. Zero tolerancji dla imigrantów z dzikich krajów bo wkrótce my będziemy oglądać takie obrazki.

J-IIISobieski
Gość
J-IIISobieski

Nie, ZERO tolerancji dla islamu i jego wyznawcow bo to zbrodnicza totalitarna ideologia. Zwykly nachodzca ekonomiczny – jego da sie nauczyc pracy i szacunku do niej, ale nachodzce z krajow w ktorych dominuje islam – NIE.

bernard
Gość

Braaaaaaaaawo!!!!!

Patriota
Użytkownik
Chorąży

Brawo – nie brawo. Teraz jest kwestia tego CZYM oni to zastąpią i jakie zmiany wprowadzą.

Mam nadzieję, że zrobią coś z tym napływem ukraińców chociaż patrząc na obecną politykę rządu niestety na to się nie zapowiada…

Tak czy siak, zawsze coś. Jedna furteczka została zamknięta.

Pozdrawiam

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik

@Patriota
To jest się o co pomodlić, bo raczej sojuszników to nie mamy.

Jabol
Gość
Jabol

A kiedykolwiek wcześniej mieliśmy?

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik
@Jabol Zgadzam się z Tobą i odpowiedź brzmi: nie. Ale dobrze by było nie powielać starych błędów. Generalnie są dwie możliwości: 1) Sojusze z różnymi państwami – nazwijmy to „zewnętrzne” – i to przerabialiśmy w przeszłości. Ostatnio w ramach akcesji do UE a przedtem w 1939 r. Głównie w te „sojusze” pakuje nas masoneria. Też wiara tyle, że zbudowana w oparciu o przekaz talmudyczny. Dobrze o tym pamiętać zanim się będzie mówiło o jakiejś racjonalności. 2) Zawierzyć przekazom świętych i mistyków i oprzeć się na Bogu czyli nazwijmy to „sojusz wewnętrzny”. Pewne jest jedno: sami nie mamy żadnych szans. Zatem… Czytaj więcej »
Adrian
Gość
Adrian

Jak to, a nasi bracia Węgrzy?

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik
@Adrian 1) Mają dość własnych problemów. 2) Jeśli zajdzie potrzeba będą prowadzić swoja własną politykę zgodną z ich interesem co widać było po głosowaniu w sprawie Tuska. Nie przesądzam o tym czy to ich posunięcie było dobre czy złe, stwierdzam tylko fakt rozbieżności stanowisk. Poza tym w zalewie islamskim sojusz dwóch krajów czy nawet trzech stanowiących w sumie niewielką siłę w porównaniu z sąsiadami, w obliczu tego potopu z tendencją do narastania, i na Zachodzie i na Wschodzie – i na północy – jest raczej „kroplą w morzu potrzeb”. Lepiej założyć najgorszy w tym wypadku scenariusz niż nagle stwierdzić, że… Czytaj więcej »
asdasda
Gość
asdasda

Dokładnie węgry to takie frendy nasze, nie są naszymi wasalami smile. To że zagłosowali tak a nie inaczej nie miało żadnego znaczenia.

XaX
Gość
XaX

Ostatnio właściciel z niemieckiej firmy groził Polakom „pracujcie za 12 zł za godzinę, albo zastąpię was Ukraińcami” … Może i nie wszyscy Ukraińcy są źli jednak co za dużo to niezdrowo i to dotyczy zarówno muslimów jak i ukrów.

wittmann86
Użytkownik
Nowicjusz

Dokładnie, poza tym niby w PL wszystkie wskaźniki ekonomiczne „niby” idą w górę, a podwyżek z inflacyjnego brak…… . Ciekawe kto „robi” na nasze niższe zarobki….. ?

asdasda
Gość
asdasda

Ukraińcy wcale nie są tacy źli, w sensie połowa ukrainy to Polacy w którymś pokoleniu. Co innego banderowcy tych to tępić… Pamiętaj że od nas wyjechało za chlebem 2 miliony młodych. Ktoś musi więc zarobić na nasze emerytury.

Patriota
Użytkownik
Chorąży

Wiesz co działo się ostatnim razem kiedy ukraińcy żyli i pracowali razem z Polakami w Polsce? Też niby byli bracia, dobrzy sąsiedzi i współpracownicy.

Fakt, wyjechało od nas sporo jednak gdzie jak nie na Ndie wiemy doskonale co się dzieje w Europie zachodniej? Daję jeszcze im 4-5 lat jak zaczną się powroty i emigracja z krajów zachodnich do… Polski czy na Węgry.

Trzeba patrzeć przyszłościowo i tak teraz kierować polityką, żeby ludzie woleli wracać do NASZEGO kraju a nie np do Czech, Słowacji czy nawet na te Węgry.

Pozdrawiam

Karlo
Gość
Karlo

Mysle ze tylko bezmozg mogl dac tutaj minusa !!!

kris
Gość
kris

Oby nie bylo ze zamienil stryjek ,siekierke na kijek.

Ojoj
Gość
Ojoj

Chciałbym, żeby wreszcie w Polsce zarówno władze jak i obywatele zaczęły traktować poważnie zagrożenie jakie płynie od islamistów i islamu. Nie oglądajmy się za siebie, na innych… Trzeba delegalizować ten faszyzm, nie wpuszczać nikogo, zbroić się i być gotowym… Dla słabych oni nie mają litości. Należy również skończyć z dyktaturą poprawności politycznej i lewackim obłędem ! Obawiam się że już w tym roku „będzie się działo”..

Galicja
Gość
Galicja

@Ojoj że tak zanucę słowa;będzie bedzie zabawa bedzie sie działo -a u nas wciąż ołowiu za mało

antyLewak
Gość
antyLewak

Też jestem zdania: zbroić się zbroić i jeszcze raz zbroić. Szkoda , że Antoni M. nie chce zezwolić na szerszy dostęp do broni

Jerzy
Gość

@antyLewak : Bo Antoni SAM nas obroni wink

komentator
Gość
komentator

Ale przecież u nas dostanie pozwolenia na broń nie jest trudniejsze od uzyskania prawa jazdy. Więc kolego do roboty, a nie narzekaj.

kiszka
Użytkownik
Nowicjusz
Witam. 3 kwietnia 2017 r odbędzie się protest, który pośrednio dotyczy wszystkich obywateli. Władze UE chcą pozbawić prawych obywateli prawa do posiadania broni, uzasadniając to walką z terroryzmem. Żaden terrorysta nie kupuje broni w sklepie. Żaden terrorysta nie przechodzi badań psychiatrycznych i psychologicznych. Żaden terrorysta nie potrzebuje pozwolenia na posiadanie broni. UWAGA MIESZKAŃCY WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO. JEŻELI BLISKI WASZEMU SERCU JEST TEN PROTEST ZAPRASZAMY DO MANIFESTOWANIA. ORGANIZUJEMY PRZEJAZD DO WARSZAWY AUTOKAREM. KOSZT TO OK 35 ZŁ W DWIE STRONY.WYJAZD Z BIAŁEGOSTOKU OKOŁO GODZ 10 POWRÓT OK21. ZAINTERESOWANYCH PROSZĘ O KONTAKT NA : maniekokaniek@wp.pl Plan jest taki, zbieramy się pod Radą Ministrów,… Czytaj więcej »
przeraza
Użytkownik
Nowicjusz

Wiesz może cos o innych województwach? Czy znasz kogoś, kto organizuje wyjazd z Podkarpacia? Do Rzeszowa, Krosna czy Przemyśla sama się przerzucę, z Wa-wą już nie tak prosto

kiszka
Użytkownik
Nowicjusz

Niestety nie wiem. Po pytaj w klubach strzeleckich.

krzysiek
Gość
krzysiek

Super wiadomosc z poniedzialku oby tak wiecej.

Obserwator
Użytkownik
Początkujący

Dawid Rockefeller nie zyje. Jego siódme serce nie wytrzymalo. To druga dobra wiadomość

lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik

@Obserwator
Dawno już ma następcę. Ludzie umierają a Partia żyje dalej. Ale i tak to jest pocieszające w tym sensie, że nikt nieśmiertelny nie jest. I cały ten „prestiż” psu na budę. Ciekawe co tam po śmierci… u tego „filantropa”.

Obserwator
Użytkownik
Początkujący

Czczenie sowy w bohevian groove nic nie dalo, tak samo jak masonskie I iluminackie czczenie diabla. Walic ich wszystkich. Teraz pora na mende sorosa.

Kanadyjka
Gość
Kanadyjka

No raz w zyciu mam nadzieje, ze jest jednak to pieklo po smierci! I taki specjany, duzy ogien zamawiam.

islamofob
Użytkownik
Nowicjusz

Jestem za PiS sercem i głową , dzięki nam mamy w końcu Polski Rząd. który rozwikłuje stare zdrady Polskiego narodu dokonanych volksdojczy i boryka się na każdej płaszczyźnie głodami rzucanymi pod nogi .
Nie mam wątpliwości że nie jestem osamotniony w tym odczuciu , Pozdrawiam Polaków .

marju73
Gość
marju73
Nie rozpędzaj się z tym Polskim Rządem.Bo wiele faktòw potwierdza że PiS to lustrzane odbicie PO i jest na to wiele przykładòw.Jeśli myślisz że w Polsce nie może być tak jak w USA że dwie partie są smarowane zza kulis przez tego samego rozgrywającego to się grubo mylisz.To że wygląda na to że są przeciwni imigrantom to czysta kalkulacja.Każdy rząd ma rozeznanie choćby z podsłuchòw co ludzie sądzą o wpuszczaniu imigrantòw i grają tą kartą.Przypominam że wielu posłòw transferowało się pomiędzy tymi partiami i nawet nie musieli zmieniać poglądòw.To o czymś świadczy.Biorąc pod uwagę że dzisiejszy system został zaprojektowany w… Czytaj więcej »
emer
Gość
emer

do admina : dlaczego, jak daję plus to jednocześnie powiększą się minus ? . Co to za manipulacja !?

ZatroskanyAnders
Użytkownik
Nowicjusz

Może ktoś daje też minus w międzyczasie? Stan licznika plusów i minusów jest aktualizowany na Twojej stronie, gdy naciskasz któryś z nich.

europea
Gość
europea

http://www.journalistenwatch.com/2017/03/20/hat-erdogan-die-ersten-fluechtlinge-nach-europa-geschickt/
erdogan puscil hordy afrykanskie na europe–czarno nas widze–OK lece po kredki,i misie pluszowe

slawek
Gość
slawek

….a ja po dziadkową parabelke schowana za krokwią razz

Dagmara
Gość
Dagmara

Mam nadzieje, że zastąpią ten dokument czymś bardziej propolskim , ale wtedy na ulice wylegnie lewactwo opłacane przez Sorosa za hasłami z ,,dupy wziętymi,,. P.S. David Rockefeller nie żyje, kolej Sorosa

AntyHegemon
Użytkownik
Porucznik

Właśnie chodzi o to, by zapewnić nam bezpieczeństwo, bo dobrze wiemy, że z migrantów pożytku nie ma (Ukraińcy jakby nie było to w przeciwieństwie do kozich synów przybywają z chęcią do pracy… Nie to, żebym pochwalał ich napływ w masowych ilościach.) Polityka migracyjna musi być „radykalna”.

Logic
Gość
Logic

Dobry krok brawo ale ! co z ukrami w Polsce i co dalej z tymi kwotami 12 czy 50 tys dziadostwa na które zgodziła sie kłapaczka ? To dobry krok ale naprawdę bedzie mozna spać spokojnie jak opuścimy eurokolchoz i odzyskamy pełna suwerenność.

W-a
Gość
W-a
Gościu, jaka suwerenność ? Przeciwko całej Europie ? A może całemu światu ? Holendrzy zagłosowali na liberalno-konserwatywną centroprawicę, a nie na Wildersa, bo wiedzą, że nie poradzą sobie z inwazją islamską sami, bez Europy. Przypominam: frekwencja wyborcza 80 % , poprzednio 75 %, a u nas ? Marne 50 % albo mniej. Nie każdy naród zasługuje na wielkość, zwłaszcza taki, to nie raczy ruszyć 4 liter z fotela i zagłosować. Ja nie mam sobie nic do zarzucenia. W wolnej Polsce chodziłam na wszystkie wybory i referenda. Jeden wyjątek to druga tura wyborów prezydenckich Wałęsa kontra Tymiński. Nie mogłam zagłosować na… Czytaj więcej »
Karlo
Gość
Karlo

Frekwencja wysoka poniewaz w Holandii jest obowiazek glosowania !!!… Nie tylko sie mowi o obowiazku ale wyciagane sa konsekwencje z nieobecnisci !!!

Publiusz
Gość
Publiusz
@W-a ” Dobry zart tynfa wart” -mowi znane porzekadlo!Owszem , wart jest tynfa ,ale musi byc dobry….w przeciwnym razie nie jest on wart funta klakow! Europa w takim samym stopniu pomaga innym radzic sobie z islamska inwazja ,jak lis radzi sobie z ochrona kurnika!Europa,jak wiadomo jest zdominowana przez Berlin ,a to wlasnie Berlin jest nie tylko incjatorem ,ale glownym wykonawca najazdu islamskiej dziczy na kontynent europejski! Holenderska scena polityczna nie zna pojecia ” konserwatyzm” ,bowiem wszystkie znaczace partie polityczne w tym kraju sa bez wyjatku lewackie , roznia sie tylko miedzy soba stopniem zlewaczenia.W konsekwencji podzial na lewice i prawice… Czytaj więcej »
Publiusz
Gość
Publiusz
Przyznam ,ze przyjalem ta deklaracje z niejakim sceptycyzmem,bo tzw. Konwencja o Uchodzcach obowiazuje nas dalej z wynikajacymi z tego faktu przykrymi nastepstwami!Ja bym sie ucieszyl,gdyby tak Blaszczal zapowiedzial,ze uzgodnione z Bruksela przez Kopare przyjecie ponad 7000 nachodzcow zostalo anulowanee ,bo jezeli dobrze pamietam ,to Szydlo wprawdzie krzywiac sie jakby pila ocet ,jednak przyznala ,ze akurat ta umowa zostanie zrealizowana ! W praktyce uzywajac roznych kruczkow na razie te realizacje sie opoznia ,w czym zreszta nie gorsi sa tacy Francuzi czy Holendrzy! Niemniej Berlin zawsze sie moze powolac na fakt tej umowy i zazadac jej zrealizowania! Wracajac do Blaszczaka mozna sie… Czytaj więcej »
Adam
Gość
Adam

UE raczej na siłę nie będzie tego forsować, bo mogą być kolejne EXIT-y. A to im nie na rękę żeby „dojne krowy” oderwały się od dyktatury. Będą próbowali raczej stopniowo i spokojnie. Od naszego rządu zależy jak to rozegra.

Publiusz
Gość
Publiusz
Grozba exitu Holandii na razie jest zazegnana, wkrotce stanie sie to z Francja, bo Le Pen drugiej tury nie wygra ,a o szkopach nawet nie ma co wspominac! Dopoki zachodnia czesc Eurokolchozu stanowi dla Polakow niewyczerpane zrodlo miejsc pracy ,dopoty i Polexit jest wykluczony!Problem ten nabrzmiewa zwlaszcza teraz,kiedy polscy pracodawcy zwalniaja masowo Polakow z pracy , biorac w ich miejsce UPAincow!Wlasnie w firmie Kirchoff z niemieckim kapitalem trwa strajk Polakow domagajacych sie podwyzek i …niewiarygodne : 8-mio godzinnego dnia pracy oraz wolnych sobot i niedziel!Dyrekacja postawila ultimatum ,ze jesli zaloga nie wroci do pracy w ciagu 24 godz. to zostanie… Czytaj więcej »
lolo ktory nie pisze
Użytkownik
Porucznik
@Publiusz Wszystko zależy od rozwoju sytuacji na Zachodzie. Bo tam może być tak, że atakowanie Polaków się nasili i nagonka by się ich pozbywać, tym bardziej, że strumień „uchodźców” wcale nie wygasa. Zresztą o tym informował jeszcze w 2015 roku pewien Polak publikując list w którym było o ustaleniach, by rugować Polaków z Anglii. Dałem wtedy to tu ale nie pamiętam źródła niestety by po raz drugi „puścić”. W każdym razie autor ostrzegał Polaków na Zachodzie i dawał mniej więcej rok na realizację scenariusza. Zachęcał do powrotu do Polski. Rzeczywistość – znam ją z przekazów – zdaje się potwierdzać taki… Czytaj więcej »
w.....y
Gość
w.....y

Sytuacja na tzw zachodzie zmienia sie bardzo dynamicznie. Wyglada na to, ze bardzo wielu Polakow jeszcze w tym roku zjedzie do Polski. Powodem jest zamieszanie imigracyjne, ktore rykoszetem pojdzie na wszystkich, szybko slabnace gospodarki, wciaz rosnace koszty zycia na obczyznie. Ale najbardziej Polacy obawiaja sie zagrozenia wiadomo jakiego. I teraz wisienka na torcie- jak nagle zjedzie ok 1mln do 1,5 mln rodakow do Polski, a ich miejsce zajeli goscie ze wschodu, to jakie beda nastroje ? Poczucie ze znowu zostali oszukani, ze szansa na lepsze zycie zostala im odebrana przez nieudolne rzady, faworyzujace obcych. Bedzie ciekawie !

Publiusz
Gość
Publiusz

Anglia nie jest dla Polakow jedyna ” ziemia obiecana”,pozostaly jeszcze Francja ,kraje Beneluxu no i Niemcy,tak wiec jest gdzie wyjechac! Ja wiec tylko twierdze ,ze jak dlugo istnieje mozliwosc wyjazdu zarobkowego na Zachod, to kazda partia ,ktora zaproponuje Polexit z kretesem przegrywa wybory !Dlatego Pomylency probowali ostatnio wciagnac PiS w pulapke rzekomego oswiadczenia Le Pen ,ze wspolnie z Kaczynskim bedzie ona demontowac Eurokolchoz!Kaczynski oczywiscie nie wiedzial jak szybko ma sie od tego odzegnywac !

Mirek.
Użytkownik
Nowicjusz

Rząd RP mógłby pójść nawet krok dalej w tym temacie i zdelegalizować Islam w Polsce
na mocy prawa i zapisu w myśl art.13 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej oraz powołując się na art.53§5
Dr.Bill Warner- Prezes Center for the Study of Political Islam w sposób przejrzysty przedstawia interpretację prawną
na zdelegalizowanie Islamu w Polsce. Sam osobiście deklaruje się służyć pomocą prawną na okoliczność wszczęcia postępowania dowodowego.
Polecam obejrzeć film z wypowiedzią Dr. Billa Warnera.
https://www.youtube.com/watch?v=v8gsYVprkZ4

Andrzej
Gość
Andrzej

Delegalizować islam… wolne żarty. Nie lepiej po prostu wywalić na zbity ryj islamskie pomioty z Polski z Czeczenami na czele? Można zostawić jedynie polskich Tatarów, a reszta „czachotłuków” won!!! No i nie wpuszczać następnych – trzeba zamknąć granice!!!

szokman
Gość
szokman

Wprowadzić ustawę migracyjną pod nazwą „Zero Tolerancji dla bandytów „. Krótko i na temat.. Żadnego ciapatego sukinsyna w tym kraju , żadnego walenia łbami o ziemię pięć razy dziennie , żadnego bydlaka ryczącego na ulicach „allah akbar” . Do Afryki z takimi świrami…

hurrraaaa!!!!
Gość
hurrraaaa!!!!

Kolejna dobra wiadomość – stary Rockefeller wyzionął oślizgłego ducha. Szkoda, że nie Soros, ale miejmy nadzieję, że wkrótce weźmie przykład ze starszego kolegi.

Publiusz
Gość
Publiusz

Najwyrazniej Rocky kopnal w kalendarz z powodu defektu jakiego organu ,ktory nie mozna przeszczepic! Codza sluchy,ze serce ,nerki i watrobe mial juz chyba z 5 X przeszczepione!No a u Sorosa czesci zamienne widocznie jeszcze funkcjonauja…

Kris11
Gość
Kris11

Została cała kazirodcza progenitura. Nie ma powodu do radości.

Krzysztof
Gość
rafa
Gość
rafa
Jesli kogos to interesuje, to niech przemysli co sie obecnie na swiecie dzieje. Uzywaja nas jak bydlo do swych barbarzynskich planow. Elyty napedzaja w nas spirale nienawisci. Buduja cisnienie, ktore wyladujemy w 3 Wojnie Swiatowej. Oni beda żreć osmiorniczki, a my bedziemy zdychac w grobach na polu walki, oczywiscie jako bohaterowie. Pozniej, gdy wigina miliardy z nas, dobrych, szczerych i prawych ludzi pojawia sie ONI. Wypasieni, w garniturach, mowiacy o pieknej przyszlosci i patriotyzmie. Godne podziwu, elitarne mozgojeby. Czyz wojna nie jest piekny sposobem na bezrobocie i depopulacje i zmiany w kierunku DIGITALIZACJI * ? Co mamy digitalizowac? Gowno, ktore… Czytaj więcej »
Paryzanka
Użytkownik
Nowicjusz

no i dobrze

Publiusz
Gość
Publiusz

Nasycmy oczy obrazkiem w Europie niespotykanym ,mianowicie widokiem Makreli w roli …petenta!Trump najwyrazniej uznal ,ze nie musi sie liczyc z b. agentka Stasi ,bo nie tylko ze nie podal jej reki ,to jeszcze na dodatek wczesniej zrugal ja za zniszczenie Niemiec, pouczajac przy tym ,ze azyl jest przywilejem a nie prawem!
Zuwazcie ,jak sie Makrela przymilnie usmiecha i plaszczy po tym ,jak Trump olal jej propozycje podania sobie rak….Cymes!

https://www.youtube.com/watch?v=uLfukuEutIU

nina
Gość
nina
Trump nie podal jej reki, ale jak mial zareagowac, gdy ta sfora pitbulli zaczela glosno szczekac, zeby On jej lapke podal !!!!!!!!! Handshake!Handshake!Handshake!Handshake!Handshake! Brakowalo tylko, zeby zaczeli waaaarrrrrrrrrczec ! Tez bym jej nie podala, bo dlaczego On by mial sie ich sluchac ??????????? Moim zdaniem, zachowal sie najzupelniej wlasciwie, jak na prezydenta przystalo, bardzo suwerennie. A ze tak sie zlozylo, ze automatycznie dostala „po nosie”, no coz prasa sama sie do tego przysluzyla …. Ale ze zlosci, ze nie wyszlo, tak jak sobie zyczyli, obwinili Trumpa. No bo jak to, cysarzowej nie podac reki ???????????????????? Nie cierpie tych pismakow przynajmniej… Czytaj więcej »
Publiusz
Gość
Publiusz

A jak Trump sie zachowal w identycznej sytuacji z May? Pewnie nawet ponaglany przez pismakow podal jej reke! Czy moze ma ktos jakis na ten temat link?

Kanadyjka
Gość
Kanadyjka

Bardzo dobrze zrobil ( nie czas na grzecznosci). Jakby w tym momencie podal babsku chociaz palec,to te zlewaczale zuddojczlandcajtunki mialyby pozywke do gloryfikowania tego spotkania, a tak nie dostaly nawet goowna, zeby z tego tort ukrecic. No nie mieli z czego storzyc sensownego kawalka o tej wizycie! I tak trymaj panie Trump. Chamsko I grubiansko do tych zaklamanych lewakow europejskich.

W-a
Gość
W-a

Szanowne Panie Nino i Kanadyjko. W naszym kręgu kulturowym podaje się rękę na przywitanie i pożegnanie. Dlaczego niby na żądanie dziennikarzy, w środku konferencji prasowej, mieli podawać sobie ręce ? Trump słusznie to zignorował. Jest prezydentem a nie małpą w klatce. Dziennikarzyństwo zrobiło z tego sprawę, której faktycznie nie ma.

nina
Gość
nina

tlumaczenie z „polskiego na nasze”, bo dokladnie o tym byl moj wpis ….

mmm
Gość
mmm

nielegalne przebywanie w Polsce,powinno byc przestepstwem
karanym min 2 lata wyrok.

ZatroskanyAnders
Użytkownik
Nowicjusz

Chyba ciężkich robót, ja nie chciałbym, żeby ktoś za moje podatki się radykalizował w więzieniu, niech sam zapracuje na swój posiłek i na pensje dla strażnika(!!!)

as12
Gość
as12

Czyli najpierw wladze przyjmuja dokument X. Po czym przyjumja masowo emigrantow w naszym przypadku z Ukrainy w ilosci milion + na poczatek w ciagu bardzo krotkiego czasu. Zmeniaja strukture spoleczna Polski bez zadnych konsutlacji czy pytania spoleczenstwa o zgode (dzis milion ukraincow jutro sie zmieni wladza i bedzie milion muzulmanow – mechanizm ten sam czyli nie pytanie sie spoleczenstwa o opinie)

jack
Gość
jack

Jak tak dalej pojdzie to jeszcze zaglosuje na PiS choc ciezko mi to przez gardlo przechodzi.

asdasda
Gość
asdasda

No i co? Warto było zaryzykować i oddać głos na nich.

Paweł
Gość
Paweł

Brawo, brawo, czekam na kolejne kroki w tym samym kierunku.

J-IIISobieski
Gość
J-IIISobieski

I to jest odpowiedzialny rzad.
Zwiekszyc naklady na armie/uzbrojenie, dotacje dla rodzin , zabezpieczac zachodnia , polnocna i wschodnia granice bo apokalipsa sie zbliza, rok dwa i niemiecki podatnik przysiądzie na zadzie, a jak to nastąpi nachodzcy ruszą dalej albo KE bedzie probowala siegnac do kieszeni krajow tj Polska, wiec trzeba byc przygotowanym na szybki Polexit.

NNffdsfdsf
Gość
NNffdsfdsf

Brawo pis

wpDiscuz