fot: strazgraniczna.pl

W Rudzie Żurawieckiej funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali dwóch, nielegalnie przebywających obywateli Turcji oraz ich przemytników.

Zatrzymano także Polkę i Syryjczyka, którzy mieli odebrać nielegalnych migrantów. Obywatelom Turcji postawiono już zarzuty. Jest to nielegalne przekroczenie granicy z Ukrainy do Polski. Przyznali się do winy. Zostali przekazani ukraińskim służbom granicznym.

Przemytnicy natomiast otrzymali zarzut organizowania nielegalnego przekroczenia granicy państwowej. Również dobrowolnie poddali się karze: jest to 10 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata.

Dołącz do nas w mediach społecznościowych i zaproś znajomych:

https://www.facebook.com/niedlaislamizacjieuropy

https://twitter.com/NDIE_pl

https://www.minds.com/niedlaislamizacjieuropy

Grupa na Facebooku:

https://www.facebook.com/groups/869466070094146/

Źródło: www.dzienniknarodowy.pl

5
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
easyriderArturGuleSylaKarbulot Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Karbulot
Użytkownik

10 miesięcy w zawieszeniu na 3 lata? Czy to żarty? Przy takich „karach” nic dziwnego, że robią sobie co chcą. Za zajebany wafelek z Tesco są większe wyroki. Jakby ukarali dla przykładu kilku surowymi wieloletnimi więzieniami, problem z przemytem drastycznie by się zmniejszył. Za przemyt ludzi jest ciężka kasa, a… Czytaj więcej »

easyrider
Użytkownik

Tak Karbulot. To są żarty. To efekt klepania prawa pod lewacką ideologię, według której sprawca jest ofiarą społeczeństwa i należy go resocjalizować a nie karać. W Żydolandii wprowadzono bardzo radykalne kary za organizowanie przemytu ludzi. Kary do dożywocia. Nasz Judenzeitung czy Pedałen z tych wzorców swojego ukochanego narodu akurat czerpać… Czytaj więcej »

Syla
Użytkownik

Co to za kara w zawieszeniu? Co to ma być? Bezwzględne więzienie powinno być albo deportacja głupiej dupy razem z muslimami do kraju ich pochodzenia, na koszt polki.

Arti
Użytkownik

Polka i Syryjczyk!!!
Powinni zaplacic jakies wielkie kary, konsiskata majatku i wiezienie to moze by sie odechcialo. Za komuny to by tak bylo, bo narazanie panstwa na niebezpiecznstwo

Gule1
Użytkownik

10 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata. Jaja sobie robią ? W tym okresie przeprowadzą jeszcze kilku dziesięciu zmazanych. No i pytanie ten Syryjczyk pewnie ma polskie pochodzenie po psie żony która jest kundlem od tej polki.