„Zwiększył się ruch turystyczny z krajów muzułmańskich do Polski. Być może zwiastuje on – tak, jak nastąpiło to wcześniej w Czechach – ruchy imigracyjne” – mówił Krzysztof Bosak, wiceprezes Ruchu Narodowego.

Przedstawiciel Ruchu Narodowego wyraził głębokie zaniepokojenie ilością osób, które „sprowadzane są” do Polski za zgodą rządu Prawa i Sprawiedliwości.

„Politycy rządu usprawiedliwiają ten napływ mówiąc, że są to pracownicy, w związku z czym jest to emigracja nieszkodliwa. Jednak najchętniej na ten temat milczą. Zręby obecnych realiów multikulturowości w świecie zachodnim zostały zbudowane właśnie przez imigrację zarobkową. To, że imigranci, którzy tu przyjeżdżają, pracują, wcale nie gwarantuje uchronienia naszego społeczeństwa przed dokładnie tymi samymi problemami, które pojawiły się na Zachodzie” – podkreślił Krzysztof Bosak w rozmowie z Radiem Maryja.

Krzysztof Bosak mówił, iż część imigrantów dociera do Polski nielegalnie, ale występuje także świadoma rządowa polityka zorientowana na ściąganie imigrantów np. do studiowania na uczelniach wyższych w naszym kraju.

„Minister Gowin intencjonalnie wspiera tę politykę, a rząd ma zamiar wydać jeszcze miliardy złotych, aby do Polski przyjeżdżali studiować ludzie z zagranicy oraz by nasze uczelnie były bardziej multikulturowe, a mniej polskie. Rząd i politycy PiS kiedyś używali retoryki antyemigranckiej, natomiast teraz zapewniają jedynie, że nie przyjmą ani jednego nielegalnego, przymusowego uchodźcy od Unii Europejskiej” – mówił Bosak.

Kończąc rozmowę były poseł podkreślił, że napływ imigrantów związany jest z ideologią Prawa i Sprawiedliwości i potrzeby stałego wzrostu gospodarczego.

„Żeby gospodarka rozwijała się wystarczająco szybko, inwestycje były przyciągane i pojawiały się wpływy podatkowe pozwalające przekupywać wyborców po to, by akceptowali tę politykę. Jesteśmy niestety całkowicie na torach demokratycznej degeneracji politycznej” – podsumował.

źródło: radiomaryja.pl

152
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
30 Comment threads
122 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
64 Comment authors
sdfdsfGoscThorBandziopojawiam się i znikam Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o