Większość Szwedów uważa, że media w nieuczciwy sposób przedstawiają zagadnienia związane z masową imigracją i problemami z tym związanymi – wynika z sondażu Instytutu Badań nad Mediami.

54% Szwedów uczestniczących w sondażu zgodziło się ze sformułowaniem, że „szwedzkie media nie mówią prawdy o problemach społecznych związanych z imigracją”, podczas gdy tylko 27% stwierdziło, że się nie zgadzają z tym stwierdzeniem.

Instytut informuje, że „niemal wszyscy” respondenci, którzy głosują na partię „Szwedzcy Demokraci” (SD), uważają, że media nie dają pełnego obrazu migracji.

Badanie wykazało również, że w narrację mediów na temat zagadnień związanych z imigracją najbardziej wierzą wyborcy partii socjaldemokratycznej i Zielonych.

Dyrektor Instytutu Lars Truedson na łamach dziennika „Dagens Nyheter” stwierdził, że „potrzeba poważnej dyskusji na temat postawy dziennikarzy i mediów, którzy mówią o problemie imigracji”.

źródła: mediestudier.se / breitbart.com

67
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
20 Comment threads
47 Thread replies
5 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
34 Comment authors
PaolitoPedro ChubascosAsgard4444easyridersharky Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Święty Monitor
Gość

W tym roku w Szwecji odbędą się wybory parlamentarne do Riksdagu – jeśliby większość z tych 54% Szwedów, którzy zauważyli iż ich media kłamią ws. islamskich imigrantów zebrali się i poszli do urn oddać swój głos na partię {SZWEDZCY DEMOKRACI} to mogliby jeszcze wygrzebać się z szamba, które załatwili im… Czytaj więcej »

easyrider
Gość

@Święty Monitor Żadna partia, żadne wybory, żadne demokratyczne metody już nie zadziałają. Dopóki nie nazwą rzeczy po imieniu, tj. kolorowych – najeźdźcami, a islamu i lewackiej ideologii – zbrodniczymi, to niczego nie osiągną. Co najwyżej odwleką w czasie – i to na niezbyt długo – swój kompletny upadek. Kolorowi muszą… Czytaj więcej »

Święty Monitor
Gość

@easyrider Odpowiem krótko. Od czegoś trzeba zacząć – dla Szwedów zmiana polityków u steru władzy będzie pierwszym krokiem milowym w walce o zachowanie własnej tożsamości i kultury w tych coraz bardziej politpoprawnych czasach.

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Święty Monitor Zmieniać to trzeba było minimum 10 lat temu. Teraz to należy przyszykowywać sobie pieńki na głowy. Własne. Masz taki pieniek, przychodzi pan islamista – broń Boże muzułmanin, no… nie do pomyślenia – wyciągasz pieniek i stawiasz go przy dołku, który wykopałeś, żeby się on nie zmęczył przypadkiem i… Czytaj więcej »

easyrider
Gość

@lolo-ktory-nie-pisze Koniec defetyzmu lolo. Pieńki być może (choć źle mi się to kojarzy z banderowskimi zwyczajami) ale nie na nasze głowy. Mamy przewagę i musimy to wykorzystać. To oni muszą stąd odejść albo zostać wyrzuceni. Musi być wprowadzone drakońskie prawo.

Archer
Gość

Pewnie ze od czegos trzeba zaczac, tylko ze to nie jest jeszcze ten poczatek bo wybor miedzy SSPR a SD jest jak miedzy SPD a CDU/CSU w Niemczech.
Jezeli narod sam nie chwyci za grabie i sztachety, to problemu nachodzcow nie zalatwi za niego zadna partia.

easyrider
Gość

@Święty Monitor To nie zadziała. Ta inwazja zaszła już zbyt daleko. Poziom zgnilizny, skarlenia moralnego ich społeczeństwa jest tak zaawansowany, że skutek może przynieść wyłącznie terapia wstrząsowa. Żadne wybory niczego nie zmienią, bo system będzie się bronił i nikt nie zdecyduje się na deportację kolorowych „Szwedów”. Tymczasem tylko to może… Czytaj więcej »

islamofob
Gość

Pamiętacie jak pisałem że będziemy kiedyś budować pomniki A. Breivik , już wiecie jaką siłą są ścierwa lewackie ? z Bohatera zrobią świra a podatni w to uwierzą tak samo jak PO nagina fakty.

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@islamofob
Z cały szacunkiem. Niektórzy z nas wiedzą doskonale przeżywszy małe lewackie co nieco za „pierwszej komuny”. I dlatego my, nieco bogaci w to małe co nieco piszemy np. tutaj.

sharky
Gość

Max Kolonko dobrze gada. Eksmitować do piątego pokolenia. Wybory wyborami ale będzie tak jak u nas – szwindel z głosami, sondaże z Marsa a lewactwo dalej będzie robić swoje (na polecenie masonów).

easyrider
Gość

@sharky Słucham Maxa raczej regularnie, bo na tle samocenzurujących się (nawet tych uważanych za prawicowych)dziennikarzy wypada dobrze. Zauważ jednak, że Max proponuje wywalanie pastowańców ale tych, którzy dopuścili się działalności terrorystycznej. To za mało sharky. Ta inwazja musi być zatrzymana przy użyciu nadzwyczajnych środków bo sprawy zaszły za daleko. Tu… Czytaj więcej »

sharky
Gość

Słusznie. Ja uważam tak samo, wspomniałem tylko o Maxie bo lubię jak gada, a gada dobrze. Tutaj się zgodzę z Tobą, żeby wszystkich wyeksmitować (oprócz Shaded oczywiście i jej podobnych) z bachorami włącznie, bo te za naście lat będą robić to samo, w imię czego? allahuja? Nawet udawanie przejścia na… Czytaj więcej »

Damian
Gość
Damian

@easyrider
Racja. Zaczyna się od tego aby nazwać zło po ‚imieniu’, to musi wybrzmieć. Specjalnie wprowadzili nowomowę by tego uniknąć i dlatego nie mówią o gwałcicielach, mordercach, dewiantach …itp.

Archer
Gość

No dobrze Swiety Monitorze. Zalozmy ze Szwedzcy Demokraci wygrali te wybory. O co dalej? Ja od razu przejde do sedna: nawet gdyby mieli chec to napisz mi jak oczyszcza swoj kraj z nachodzcow, nierobow i potencjalnych terrorystow bez uciekania sie do hitlerowskich metod? Jak ich wyrzuca? Gdzie? Dokad? Do Norwegii?… Czytaj więcej »

Codec33
Gość
Codec33

A kogo obchodzi jakiś tam dziki arabski kraj. Szwecją toto było kiedyś.

Marcin Opus
Gość

@Codec33
Racja, teraz to jest szgecja i szweckie ,,społeczeństwo(nie poprawiać).

Jakiestam
Gość
Jakiestam

To rodowici szwedzi jeszcze nie wygineli?

easyrider
Gość

Teraz to już mogą wierzyć albo nie wierzyć. Są zakładnikami lewackiej cenzury. Dali sobie wmówić, że czarne jest białe a czarnuch z Erytrei to Szwed. Lewactwo nasyciło ich kraj nowymi „obywatelami”, na których będą pracować. Ich gospodarka pójdzie w ruinę. Nie żałuję ich w ogóle. Im gorzej tam, tym lepiej,… Czytaj więcej »

Kris11
Gość
Kris11

easyrider
To nie tak, oni uważają że lewacka cenzura jest nieszczelna i należy ją zaostrzyć.

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Niech Szwecja się zrehabilituje i zanim całkiem się pogrąży, niech zwraca nam zagrabione mienie.

Anahu Yamito
Gość
Anahu Yamito

Za potop szwecki maja potop muzulmanski. smile

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@easyrider
He, he, he… U nas hasło „Telewizja kłamie” ma bogate tradycje. Czym oni mogą nam zaimponować? Też będą protestować kredkami na asfalcie?

easyrider
Gość

@lolo-ktory-nie-pisze No lolo, nie zapominaj o nowym orężu. Teraz jeszcze mogą sobie coś wytatuować wink

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@easyrider
Ja bym Ci napisał gdzie oni mogą se to wytatuować ale nie wypada.

Paff
Gość

@easyrider Chyba chodziło Ci o to, żeby na Wschodzie obudziło się te 26%, które jeszcze nie ma nic przeciwko ściąganiu islamsko-murzyńskiej zarazy. „Obudzenie się” Zachodu oznaczać będzie już tylko wojny domowe z gówno- i czarnoskórymi. Machina zagłady kręci się na tzw. Zachodzie w zbyt szybkim tempie, żeby można ją było… Czytaj więcej »

Asgard4444
Gość

@Paff
Za 40 lat dużo niemieckich miast będzie islamskie.
Natomiast Anglia za 20 lat.

Kris11
Gość
Kris11

@Asgard4444
skąd te dane? te 40 i 20 lat?

Asgard4444
Gość

@Kriss11 Ktryś z think tanków prowadził obliczenia. Przy nawale newsów, które śledzę o islamie, to zapamiętałem. Pisali też, ze dużo miast angielskich i niemiekich ulegnie temu procesowi, co nie znaczy, ze cały kraj. Nie jestem w stanie znaleźc teraz tego linku teraz, ale na pocieszenie… Tak czy inaczej 10% Europejczyków… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Asgard4444
He, he, he… nie bierzesz pod uwagę istotnego czynnika. A imię jego: maczeta.

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

Ps (@Asgard4444)
…z wymianą na: kałach

Asgard4444
Gość

@lolo ktory nie pisze
Tego nie brałem pod uwagę. To najczarniejszy scenariusz.
Wtedy proces będzie bardzo szybki.

easyrider
Gość

@Paff Jeszcze się łudzę Paff i próbuję oszukiwać sam siebie. Nadzieja umiera ostatnia. W gruncie rzeczy jednak nie wierzę w to, że coś się zmieni systemowo. Zbyt długo i zbyt silnie mieli prane mózgi, by móc odrzucić, to co im zaprogramowano jako dogmat. W imię utopii dadzą zaprowadzić się jak… Czytaj więcej »

Kris11
Gość
Kris11

Założę się o każdą sumę, że 54 procent Szwedów uważa, że media kłamią, dlatego gdyż pokazują zbyt radykalny i brutalny obraz imigrantów, podczas gdy oni są łagodni, tolerancyjni, szarmanccy w stosunku do kobiet, wyznają wspaniałą pacyfistyczną religię itp. Myliłby się ktoś kto by założył ze Szwedom chodzi o to, że… Czytaj więcej »

gieno
Gość
gieno

U nas też tfn, polszmat, wybiórcza

michnikuremek
Gość

Szwedzi niech nie „uważają” tylko poważnie zastanowią się nad ważną dla nich kwestią: czy przechodzicie na islam, czy też opuszczacie swoją piękną – niegdyś – ojczyznę i udajecie się na emigrację. Normalnym – czyli jeszcze nie ogłupionym marksizmem kulturowym Szwedom oferujemy azyl w Polsce. Lewacka hołota winna doprowadzenia swojego kraju… Czytaj więcej »

Kris11
Gość
Kris11

@michnikuremek
Żadnych idiotów ze spranymi mózgami u nas! Chu..m precz. Chyba że pod warunkiem zwrócenia nam WSZYSTKICH zagrabionych w czasie potopu dóbr kultury!

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Kris11
Nie wiem czy ten pomysł jest dobry. Dostaniesz te dobra i kontyngent idiotów, w dodatku jak walnie Szwecja to będziesz ich musiał utrzymywać bo pewnie emeryci. Co wywalisz ich? I wyjdzie na to, że trzeba będzie sprzedawać te dobra.

Kris11
Gość
Kris11

@lolo
Nie zakładam, żeby tych uciekinierów było wielu, stać nas na przyjęcie kilkuset Szwedów (tak ilościowo oceniam potencjał współczesnej myślącej Szwecji).

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Kris11 No fakt, zaiste porażająca jest ta moc… No to można nawet jaki azyl, skansen i przywozić wycieczki młodzieży by obejrzały co zostanie po kraju – i to dlatego, że udzielono im pomocy – po działalności lewactwa, któremu się nie przeciwstawiono. O i w UE można byłoby się pochwalić, że… Czytaj więcej »

Kris11
Gość
Kris11

@lolo
Że ci nie wstyd, to my jestesmy skansenem w Europie, wszyscy cywilizowani ludzie pokazują nas palcami i śmieją się z nas.

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Kris11
To byłby skansen poglądowy, tym bardziej cenny, że niemalże jak archeologiczne wykopaliska. A co do tego wytykania palcami i śmiechu… Przypomina mi się pewna opowieść biblijna zaczynająca się od słów:
„A oto dzieje Noego”…

Kris11
Gość
Kris11

lolo
A na koniec Noe wypuścił z arki pewne stworzenie i to stworzenie nie wróciło. I w tym momencie zaczeliśmy pracować na następny potop:)

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Kris11
Bez przerwy. Co prawda jak pisze S. Michalkiewicz, „Pan Bóg nie spuścił drugiego potopu bo się przekonał o bezskuteczności pierwszego”, ale biorąc pod uwagę sytuację w Europie Zachodniej to chyba nie do końca jest z tym przekonaniem.

Asgard4444
Gość

@lolo ktory nie pisze
Nie wywołuj wilka z lasu tym Noe.:)
Słońce nadal bez plam. Ciekawe czy jak się uaktywni to pierdyknie mocniej. Szanse uderzenia w ziemię są małe, ale są. Wtedy stopią się bieguny i masz Noego oraz zawieruchę na ziemi. Od biedy będzie zawierucha islamistyczna tylko.

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Asgard4444 Ach, Ty taki dosłowny… a potop „11 plagi”… A te inne trakcje opisane w Apokalipsie św. Jana. No w Ewangeliach też: „Będą znaki na słońcu, księżycu i gwiazdach, a na ziemi trwoga narodów bezradnych wobec szumu morza i jego nawałnicy. Ludzie mdleć będą ze strachu, w oczekiwaniu wydarzeń zagrażających… Czytaj więcej »

Siwy84
Gość
Siwy84

Niech sobie przyjeżdżają jak chcą..Ja tam do Szwedów nic nie mam.Tylko niech nam nie próbują się wciskać ze swoją lewacką polityką..Dość już przez nią nasmrodzili u siebie..Malmö jest tego najlepszym przykładem.

FankaFranka
Gość
FankaFranka

Polecam tym, którzy władają językami umierającej Europy:): https://www.youtube.com/watch?v=3cxoGKtU0Ik Pod koniec wywiadu padły takie słowa: „So you are a racist if you will warn from a problem before it happened but you are expert when you are analysing this problem after it happens. This is how the public opinion is made.”… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@FankaFranka
I w związku z tym my nie mamy problemu eksperckiego. Ale tak sobie myślę, że żywot szwedzkich ekspertów będzie bardzo krótki czyli mówiąc inaczej:
Zostać ekspertem i umrzeć.

AqqPanieKruq
Gość
AqqPanieKruq

Tolerancja, multikulturowość oznaczają, że rozumiem i dogaduję się z ludźmi o innym światopoglądzie. A jak ktoś ma poglądy narodowe, lubi jeden kolor skóry i nie lubi pogańskich wierzeń półwyspu arabskiego to czy jego poglądy, sympatie i sposób rozumowania należy zmieniać czy zaakceptować????

AntyHegemon
Gość

No i co z tym Ci Szwedzi robią? Nic, bo są tak ciotowaci, że nie odważą się zawalczyć o swój kraj. Oddać swoją ziemię walkowerem, to najgorsze co może być. Bierność szwedzka nie masz szans w „bitwie” z muzułmańską agresją. Dodatkowo spora ich część jest wrogiem własnego narodu, która za… Czytaj więcej »

NIE
Gość
NIE

Drodzy Szwedzi, mam zla informacje, za pozno juz na takie refleksje, oczu nie macie, a tego czegos co jest miedzy uszami tez ? Nie widac ze cos jest nie tak ? Potrzeba wam do tego mediow i sondazy ? Teraz juz na to za pozno, czas na kolejnej wyprzedazy zakupic… Czytaj więcej »

V-Raptor
Gość
V-Raptor

To się prędko połapali, że media ich w „wuja” robią. Pogratulować spostrzegawczości. Co czwarta Szwedka ofiarą molestowania, za moment pobiją rekord świata w liczbie gwałtów, na ulicach aż czarno a oni się obudzili, że media im nie mówią prawdy o imigracji. W Szwecji nie trzeba słuchać mediów, żeby widzieć, że… Czytaj więcej »

Metsavend
Gość

„Dyrektor Instytutu Lars Truedson na łamach dziennika „Dagens Nyheter” stwierdził, że „potrzeba poważnej dyskusji na temat postawy dziennikarzy i mediów, którzy mówią o problemie imigracji”.”
Pewnie teraz nauczą ich lepiej kłamać.

Kris11
Gość
Kris11

@Metsavend
Potrzeba lobotomii?

Rodeo Drive
Gość
Rodeo Drive

wczoraj na forum angielskojezycznym znalazlem zapytanie o Polske, muzulmanin pisał ze rozwaza przeprowadzke do Polski i pytal czy sa miejsca w ktorych moglby zamieszkac z rodzina, w ktorych nie pija sie alkoholu, bo zalezalo mu aby jego dzieci wychowywaly sie „z dala od zepsucia panuajcego w Europie” . Wyciagam z… Czytaj więcej »

Violanta
Gość
Violanta

Oglądałam na YouTube film pana Gadowskiego. Powiedział, że wbrew temu, co rząd twierdzi, Polska przestała być bezpiecznym krajem. W Warszawie już powstaje zamknięte osiedle muzułmańskie finansowane przez Arabie Saudyjska. Niedostępne dla białych. Juz będzie strefa no-go. To nie będą uchodzcy, ale i tak muzulmanie. Potem pewnie powstaną inne takie miejsca.… Czytaj więcej »

bkkkk
Gość
bkkkk

Drogi Rode, trza było temu panu od przeprowadzi przetłumaczyć (nawet w gogle tłumoku) projekt ulotki przedstawionej swego czasu na ndie, w dyskusji tu:
ndie.pl/arabski-uczen-szkole-zasztyletowal-15-latka-uslyszal-zarzutow/

Marcin Opus
Gość

@Rodeo
Jakie to forum?

w.....y
Gość
w.....y

Bystrzaki ! Oni tak sami, czy ktos im cos podpowiedzial ? A po jak cholere im media. Wystarczy wyjsc na ulice i sie rozejrzec. A moze juz bez szklanych ekranow nie sa w stanie nic samodzielnie ocenic.

Pedro Chubascos
Gość

27% to akurat chyba właśnie są tzw. „nowi Szwedzi”. Nowacy – po lewacku.

Kris11
Gość
Kris11

Pedro Chubascos
Niestety jest na odwrót:)

Pedro Chubascos
Gość

27% to nie są nachodźcy?