Poseł Winnicki ostro do Tarczyńskiego. Poszło o muzułmańskich imigrantów

„Nie potrzeba żadnego lewactwa u władzy – wystarczy taka ‚prawica’ a w dekadę będziemy mieli płonące przedmieścia” – napisał na Twitterze Robert Winnicki.

„Dominik, łżesz w żywe oczy” – skomentował Winnicki. Komentarz dotyczył wywiadu, którego udzielił poseł Prawa i Sprawiedliwości Dominik Tarczyński, w którym to miał powiedzieć m.in: „w Polsce żyje się lepiej, bo nie ma ani jednego muzułmańskiego imigranta” oraz krytykował Szwedów, że nie potrafią sobie poradzić z nielegalną imigracją.

„Gdzie jest wasza siła? Gdzie wasza duma z tego, kim jesteście? Kiedy widzę płonące samochody, zamieszki spowodowane przez nielegalnych imigrantów, zastanawiam się, gdzie jesteście, wikingowie” – mówił w rozmowie z szwedzkim portalem nyheteridag.se poseł Tarczyński.

„Problem jest jeden – taki, że poseł Tarczyński w temacie zalewu imigrantów, który PiS funduje Polsce, jest notorycznym, bezczelnym i świadomym tego co robi – kłamcą” – napisał Winnicki odnosząc się dalej do udzielonego wywiadu.

„Oto co zakłamany, pisowski rząd robi z Polską. Są za to odpowiedzialni BEZPOŚREDNIO bo wojewodowie mianowani przez rząd wydają zgody na pobyt i pracę. Nie potrzeba żadnego lewactwa u władzy – wystarczy taka prawica, a w dekadę będziemy mieli płonące przedmieścia. #StopImigracji” – napisał w kolejnym wpisie narodowiec.

Dodaj komentarz