fot. Facebook

„Napisz list do swojej rodziny o swojej konwersji na islam” – taką pracę domową otrzymała dwunastolatka ze szkoły z Houghton-le-Spring w Wielkiej Brytanii. Jej ojczym nie zgodził się na odrobienie zadania i złożył skargę.

W rozmowie z angielskim dziennikiem „Daily Mail” ojczym nastolatki Mark McLachlan powiedział, że wie o tym, że w ramach krajowego programu nauczenia, uczniowie muszą dowiadywać się o wszystkich religiach.

„Po prostu nie rozumiem, dlaczego nauczyciele mieliby kazać dziecku pisać list do rodziny na temat nawrócenia na inną religię. Nie rozumiem, co miałoby to dać” – powiedział McLachlan.

„Jeśli chcą, aby dzieci uczyły się o islamie, to niech uczą o nim i jego historii. To czego nie chcę, to szkoła, która każe mojej pasierbicy badać powody swojej konwersji na inna religię” – mówił zbulwersowany.

McLachlan zrobił zdjęcie notatkom córki i opublikował je w internecie. Zgłosił też skargę w szkole. W szkole powiedziano mu, że jest to część programu nauczania i pokazano przykładowe pytania egzaminacyjne dotyczące islamu, chrześcijaństwa i hinduizmu.

rp.pl/Daily Mail

Dodaj komentarz

44 komentarzy do "Na pracę domową zadano dziecku, aby napisało o swojej konwersji na islam!"

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paff
Użytkownik
Krzyżowiec
Ojciec zamiast się oburzać powinien pomóc córce i napisać coś w stylu: „Mamo, tato! Dzisiaj znów nie mogłam spokojnie wyjść z domu. Wczoraj opluli moją koleżankę za brak zakrytych włosów. W nocy słyszałam jak wrzeszczeli na ulicy „UK idź do piekła albo przejdź na islam”. Bardzo się boję. W szkole… Czytaj więcej »
Blob
Gość
Blob

Nie żeby coś, ale w tym poście na Facebooku, który został podlinkowany ojciec robi właśnie to. Napisał cały list, w bardzo podobnym stylu jak ty.

malabiala
Gość
malabiala

Chyba nie można napisać, że się jest ,,białą” bo to rasizm, albo wywyższanie się:-)

Paff
Użytkownik
Krzyżowiec

A jednak nie doceniłem ojca. Dopiero teraz przeczytałem cały jego wpis na szajsbuku. Napisał ten list za córkę.

xyz
Gość
xyz

Dobre

HSR
Gość
HSR

Genialny komentarz! Brawo!

aqw
Użytkownik
Rotmistrz

Nie mogłaby tak napisać, bo odebrano by im dziecko i przekazano zboczeńcom. Tak działa szantaż państwa, ta działa zamordyzm. Rodziny szantażuje się w ten sposób by zmusić je do wychowania niewolników

Patriota
Użytkownik
Krzyżowiec

@aqw
Wcale nie jest jeszcze powiedziane, że na odebraniu dziecka się nie skończy. Ojciec który się postawił może być teraz pod ciągłą obserwacją i za miesiąc albo dwa może się okazać, że nie zapewnia dzieciom odpowiednich warunków.

Pozdrawiam

aqw
Użytkownik
Rotmistrz

@Patriota Co racja to racja, mogą czekac aż sprawa przycichnie i po cichu się zemścić. kalifat nie odpuszcza i nine zapomina

Radek Kotar
Gość
Radek Kotar

Temat zadania z rodzaju „Kto jest najwspanialszym człowiekiem świata i dlaczego właśnie Lenin”.

XaX
Gość
XaX

Jak dobrze wiemy napisanie czegoś takiego nawet w formie zadania domowego dla muzułmanów jest aktem przyznania się do wiary w allacha i za odejście od tego jest śmierć … To jest ukryte wymuszanie przejścia na islam młodego pokolenia.

Karbulot
Użytkownik
Krzyżowiec
A czy muzułmańskie dzieci musza pisać zadania domowe o przejściu na chrześcijaństwo? Nie sądzę. Dopiero by wybuchła chryja. A tak przy okazji, co za debil układa taki program nauczania? Wyznanie i religia to osobiste odczucia każdego człowieka i kategorycznie nie wolno mu narzucać zadań związanych z konwersją na inną religię.… Czytaj więcej »
Arar
Użytkownik
Nowicjusz

Hindus,chrześcijanin czy ateista, ba nawet(tfu)muzułmanin nie powinien mieć zadawanej pracy domowej w takim charakterze. Choć fakt, faktem, jeśliby takie zadanie padło w klasie stricte islamskiej media by miały zbiorową sesję samogwałtów nad tym jak to muzułmanie są uciskani.

xyz
Gość
xyz

„Allah save Muhammad” będzie obowiązującą wersją. Hymn na miarę nowych czasów, z pewną domieszką tradycji jak przystało na Brytyjczyków. Ale o królowej należy zapomnieć – co to za pomysły, żeby kobieta była głową państwa.

Patriota
Użytkownik
Krzyżowiec

@Karbulot
Zaczyna wychodzić na to, że brytyjczycy opuścili UE dlatego, że islamizacja za wolno jak dla nich postępowała.

Z każdym kolejnym dniem właśnie takie wnioski można z ich postępowania wyciągnąć.

Pozdrawiam

test24
Gość
test24

Odnoszę dokładnie to samo wrażenie.

Anahu Yamito II
Użytkownik
Rotmistrz
Pracuje z Angolami. Paru wlasnie wrocilo z UK i, oczywiscie nie powstrzymali sie z komentarzami: ale pelno wszedzie Polakow w UK. Pies ich yebal. To nieuki, lenie, swinie i ludzie bez honoru. Przeszkadzaja im Polacy a slowa nie pisna o dzikusach. Na moje komentarze o islamizacji urywaja rozmowe i wychodza.… Czytaj więcej »
SARA
Gość
SARA

boją się!!!!

ania
Gość
ania

to dowód na to, że powolne gotowanie żaby przynosi efekty.

Logic
Gość
Logic

Niemcy to samo bo mam tam dalszą rodzinę, w zyciu tam nie pojade choć by mi dopłacali.

Annag
Gość
Annag

a czego się spodziewać po chowie wsobnym???????????????? – i uroda i intelekt…..

Kurgan
Użytkownik
Nowicjusz

Konwersja na islam to taka alternatywa dla obywateli UK. Pozostali będą musieli przygotować się na ścięcie głowy.

desert
Gość
desert

Trochę jak: „Opisz swój życiowy autorytet i uzasadnij dlaczego jest to Toważysz Józef Stalin.” grin

Chory swiat
Użytkownik
Nowicjusz

( Odgłosy z kuchni w PRLu ) – ” Ty to ważysz czy ty to warzysz ? ” . ” My to warzymy towarzyszu „.

Michalina
Gość
Michalina

Zmanipulowani ludzie, bez własnej tożsamości kulturowej. Brawo angole!

aqw
Użytkownik
Rotmistrz

Sukinsyny! O konwersji na chrześcijaństwo nie ma zadań domowych

Władysław W
Gość
Władysław W
No dobrze.. to ja opowiem a było tak: kiedyś pewnego poranka w sobote, oglądałem kolejny seksfilmik. Niestety byłem tak przejęty że nie widziałem że w penym momencie moja żona otwarła drzwiczki od szafki nade mną i zapomniała ich zamknąć. Po obejrzeniu tego filmu wstałem żeby pójść po kolejne piwo i… Czytaj więcej »
FankaFranka
Gość
FankaFranka

„W szkole powiedziano mu, że jest to część programu nauczania i pokazano przykładowe pytania egzaminacyjne dotyczące islamu, chrześcijaństwa i hinduizmu.”
A co wiedza o islamie ma wspólnego z tematem tego wypracowania? Ja też całkiem sporo wiem o islamie, ale ta wiedza jakoś zupełnie nie uzasadnia konwersji.

aqw
Użytkownik
Rotmistrz

@FankaFranka Mam identycznie, posiadam sporą wiedzę o islamie i własnie dlatego nigdy bym go nie przyjęła