Premier Węgier, Viktor Orban, stwierdził na szczycie UE w Belgii, że jego celem jest: „całkowite zaprzestanie imigracji”.  Aktualna liberalna polityka imigracyjna  jest czystą hipokryzją… – podkreślił premier.

Premierzy krajów Unii Europejskiej zebrali się w Ypres w Belgii, w celu omówienia spraw politycznych. Węgierski premier jako jedyny głośno i wyraźnie powiedział co myśli o obecnej polityce imigracyjnej Unii Europejskiej. Chce całkowitego zaprzestania imigracji, a aktualną politykę imigracyjną nazywa czystą hipokryzją.

„Były dwa rodzaje reakcji na moje stwierdzenie. Niektórzy mi zazdrościli, ponieważ nie wolno im mówić tego typu rzeczy, mimo że bardzo by tego chcieli. A inni nie zgadzali się ponieważ nie udało im się podwyższyć trendów demograficznych za pomocą polityki prorodzinnej; zachowują sprawy społeczne w ryzach poprzez finansowanie bezrobotnych,  a także nie porusza ich to, że etniczne podstawy ich państwa zostały naruszone.” – powiedział Orban

Premier Orban oświadczył. że jest niezmiernie ważne dla Węgier, aby pozostać krajem Europejski, zarówno etnicznie jak i kulturowo, z Chrześcijaństwem jako fundament.

Węgierski rząd dba o wzrost urodzeń w kraju oferując zwolnienie z podatków, dla tych, którzy posiadają troje lub więcej dzieci, a także wprowadzając przepisy, umożliwiające matkom pozostanie w domu do trzech lat po urodzeniu.

W maju 2014, premier Orban przybliżył swoje motywy w dążeniu do wzrostu przyrostu naturalnego Europejczyków.

„Historia pokazuje, że cywilizacje niezdolne do biologicznego przetrwania, są skazane na zniknięcie. Nasza europejska cywilizacja, jest niezdolna do przetrwania.”

Antybiali są wściekli, że białe kraje starają się przetrwać. Antybiała ideologia twierdzi, że wszystkie białe kraje i białe obszary muszą zaakceptować „różnorodność”, a także kiedy biali staną się mniejszością na całym świecie „problem różnorodności” będzie rozwiązany.

Nikt na świecie nie ma problemu z obszarami całkowicie czarnymi lub całkowicie azjatyckimi, ponieważ łatwo zauważyć, że „różnorodność” jest po prostu zamiennikiem dla ludobójstwa białych.

Opracowanie: zoolka

16
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
11 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
JTtytkoskibkAdamDTP Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
NOB
Gość
NOB

Chociaż jeden kurwa normalny polityk w tej popierdolonej europie.

„Węgierski rząd dba o wzrost urodzeń w kraju oferując zwolnienie z podatków, dla tych, którzy posiadają troje lub więcej dzieci, a także wprowadzając przepisy, umożliwiające matkom pozostanie w domu do trzech lat po urodzeniu.”

Raj kurwa raj.

mac363
Gość
mac363

Jak ja bym chciał aby Orban był naszym premierem, a nie ten złodziejski, kłamliwy liżący anus markeli i reszcie lewackiej, sprzedajnej hołoty chyży ruj…

progo9
Gość
progo9

Wreszcie ktoś okazał się na tyle mądry i powiedział jak powinna wyglądać sytuacja w UE. Wielkie brawa dla tego polityka, który nie boi się głośno wyrażać swoich opinii. Państwa Europy Zachodniej a konkretniej to ludzie nimi zarządzający powinni brać przykład i nie pozwalać na to, aby muzułmanie czuli się jak… Czytaj więcej »

robert
Gość
robert

brawo dla tego pana, tchórz z Unii,chociaz imigranci gwałca im dzieci,nie pracują i odpowiadają za większosc przestępstw nie sa w stanie ze strachu powiedzieć o tym głośno, żal…

Adam
Gość
Adam

Boja się o tym głośno mówić bo sami do tego doprowadzili niszcząc wszelkie normy moralne zastępując je kasa i poprawnością moralna w której bycie białym heteroseksualnym a do tego katolikiem oznacza ze jesteś nietolerancyjny i nie masz moralności, a czarni, muzułmanie i homoseksualiści mogą robić co chcą i nie muszą… Czytaj więcej »

Alibaba Hunter
Gość
Alibaba Hunter

Wszystko w naszych rękach. Wybory nadchodzą, trzeba odsunąć lewactwo i POjebów od władzy. Inaczej i nam tu zgotują inwazję szmatogłowych

piotr.k444
Gość

Jeszcze k…a do tego dojdzie,że chrześcijanie z Europy Zachodniej będą musieli uciekać na Węgry dla zachowania własnej tożsamosci i kultury!!!

Alibaba Hunter
Gość
Alibaba Hunter

Brawo! Jeden normalny głos głowy europejskiego państwa.” Niektórzy mi zazdrościli, ponieważ nie wolno im mówić tego typu rzeczy” – sami sobie ryje pozatykali swoją popierdoloną islamofobią, ksenofobią, nietolerancją i innymi lewackimi wynalazkami. Oni szmatogłowych wpuszczają, żeby zwalczyć niż demograficzny. Hahaha. To tak jakby wpuścić spaliny do pokoju żeby go wywietrzyć.

Costooh
Gość

No i super. Fajnie, że jakiś premier wreszcie powiedział – „dość”. Tylko co z tego wynika? Nic. Oczywiście większość Europejczyków jest przeciwko imigracji i boi się islamizacji Europy, stąd te dobre i optymistyczne wyniki wyborów do samorządów czy PE. Jednak to niczego nie zmienia w politpoprawnej narracji. Partie, nazwijmy je… Czytaj więcej »

Costooh
Gość

I jeszcze jedno. Nie bardzo rozumiem dlaczego musli eksterminowani w jednym państwie muslimskim nie emigrują do innego państwa muslimskiego? Tzn. wg mnie jeżeli szyici są eksterminowani gdzieś przez sunnitów powinni uciekać do państwa szyickiego i na odwrót. Ale nie, oni wolą uciekać do bezbożnej i ohydnej Europy. Czyli albo są… Czytaj więcej »

bk
Gość
bk

W sedno, zwł. z odsiewaniem hejterstwa. Mam nadzieję i osobiste wrażenie, że ndie nie powstało dla hejtu ale dla propagowania niebezpieczeństw, jakie niesie lekkomyślnie traktowany islam. Stąd cenne są posty relacjonujące wydarzenia na świecie, wypowiedzi polityków, ale też komentarze do tekstów islamskich (sięganie do źródeł). Nie chodzi o to, by… Czytaj więcej »

Adam
Gość
Adam

I tu się zgadzam jeśli będzie się podawali tylko informacje na ten temat a w komentarzach będziemy unikać wyzwania i tym podobnych to lewactwo nigdy nas nie zniszczy, a liczba ludzi świadomych zagrożenia ciągle rośnie.

bk
Gość
bk

Lewactwo i tak będzie nas gnębić, bo taka jego natura, że nie lubi samodzielnego myślenia;)), ale to inna bajka i całkiem odrębny temat. W każdym razie „praca u podstaw” czyli propagowanie wiedzy i faktów to jedyna możliwa (wciąż jeszcze możliwa) droga obrony wartości, które są dla nas cenne, a które… Czytaj więcej »

tytkoski
Gość
tytkoski

Brawo Wegrzy! Polacy powinni wziac z nich przyklad. Polak Wegier dwa bratanki. Trzeba pogonic lewactwo, ktore tworzy idealne warunki dla pustynnych pasozytow.

JT
Gość
JT

Aż bałem się powiedzieć słowa na tym serwisie, w związku z nagonką na mowę nienawiści. Cóż, jednak spróbuję. Premier Orban jest politykiem wyjątkowym a przede wszystkim – świetnym zarządcą i organizatorem. Jest osobą spostrzegawczą a przede wszystkich – szczerą. Dzięki niemu Węgry, malutki kraj, wydał regularną wojnę kryzysowi wywołanemu przez… Czytaj więcej »

JT
Gość
JT

No i wkradło się powtórzenie w pierwszym zdaniu, wybaczcie ^^