Turcy ‚hajlowali’ na Uniwersytecie w Duisburgu. Skandal przemilczały prawie wszystkie media.

We wtorek 26 kwietnia odbył się w sali wykładowej Uniwersytetu w Duisburgu wykład doktora ekonomii Şahin Ali Söylemezoğlu pod tytułem „Terror w Stambule“. Referent, jego wykład i termin nie były przypadkowe, ponieważ historyk-amator dr Söylemezoğlu jest osobą znaną w kręgach islamistów tureckich w Niemczech i w swoich licznych wykładach w meczetach neguje ludobójstwo Ormian w Imperium Osmańskim (kompletną negację zawiera jego książka „Inna strona medalu“ – „Die andere Seite der Medaille“). Tytuł wykładu odnosił się do napadu na Bank Osmański w Stambule dokonanego przez grupę Ormian w 1896 roku, który zapoczątkował ich rzeź w Imperium Osmańskim, zakończoną ludobójstwem rozpoczętym 24 kwietnia 1915 roku.

Salę wykładową kontrolowali faszyści z Szarych Wilków

Szare Wilki są organizacją na wskroś neofaszystowską i terrorystyczną odpowiedzialną za setki mordów i porwań politycznych tureckich i kurdyjskich działaczy praw człowieka. Dla przypomnienia dodajmy, że jej członek był zamachowcem na papieża Jana Pawła II w 1981 r.

Organizatorem spotkania było Stowarzyszenie Studentów Tureckich, przeciwko wykładowi protestowała Rada Studentów. Mimo osoby referenta, daty i tytułu wykładu rektor zezwolił na wykład powołując się na wolność słowa i wspomaganie dyskursu naukowego! W sali wykładowej uczestników przywitali członkowie Szarych Wilków, tureckiej organizacji na wskroś faszystowskiej odpowiedzialnej za setki mordów. Ubrani byli na czarno podobnie jak security i podnosili rękę do salutu podobnego do Heil Hitler. Osoby protestujące były obrażane, grożono im, min. fotografowano je i podchodził do nich mężczyzna z „security“ w koszulce z logo szkoły sportu walki i w rękawiczkach z piaskiem kwarcowym. Rada Studentów skrytykowała rektora za to, że nie przysłał nikogo uprawnionego, kto miałby prawo przerwać ten hańbiący wykład, w którym referent przedstawiał m.in, że zdjęcia ofiar masakr w 1915 roku były wyprodukowane w Hollywood.

Niemieckie media głównego nurtu a także liczne programy telewizji państwowej przemilczały skandal na państwowym uniwersytecie.

źródło: ruhrbarone.de / taz.de

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie i wykorzystywanie treści opublikowanych na stronie ndie.pl zabronione. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.

27
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
5 Comment threads
22 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
15 Comment authors
AsgardDemBlantomatJuryboo26 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jury
Gość
Jury

I ktoś chce mi powiedzieć i zaprzeczyć że III WŚ nie nadciąga? A co było wtedy to jest to samo teraz!!!

Kahim
Gość
Kahim

Zawsze bylem za redukcja arsenalu jadrowego.. Niech USA i Rosja zredukuje swoj arsenal zrzucajac bomby/rakiety na bliski wschod i francje i gb

Gość
Gość
Gość

Cóż, każdy nachodźca posiada dwie głowice jądrowe wielokrotnego użytku.

boo26
Gość

Ty to głupi jesteś. Gratuluje nawoływania do ludobójstwa. Wystarczy wszystkich ciapatych przerzucić na bliski wschód, a murzynów do afryki. Nie trzeba przy tym nikogo zabijać.

Asgard4444
Gość

Zbyt utopijne i nierealne już do wykonania.

Dem
Gość

ta wojna już trwa tylko Ty jej nie widzisz !!!

Jury
Gość
Jury

Dem
Bravo Ty!
A co ja innego mówię niż o „preludium”.
Oświeć mnie! Zaczęła się.
1.Na Jesień Ludów?
2.W Syrii?
3.Na Ukrainie?
4.Wybierz sam dowolnie!
A dla każdego narodu znajdzie się czas w swoim czasie w jej uczestnictwie, nawet pod jej koniec.

Dem
Gość

Zachód też już na wojnie… Nie każda wojna musi wyglądać tak samo Przeciwnik nie może się ujawniać do razu i pokazać bo przegra Musi dawać złudzenie że to nie wojna że tylko ekstremizm… wyjątki Swoje widziałem z bliska i poznałem już tych dobrych muzułmanów Jak widać druga strona woli się… Czytaj więcej »

Baba z lasu
Gość
Baba z lasu

Ja tylko powiem tyle, że islam to wyjątkowo rasistowska religia. Czarni go wybierają, bo nie kojarzy im się z kolonizatorami, ale fakty są takie, że Mahomet nazywał Afrykanów „rodzynkowymi głowami” i twierdził że nadają się tylko na niewolników. Do dziś w takim Katarze panuje niewolnictwo ze względu na kolor skóry.… Czytaj więcej »

fi_n
Gość

@Baba z lasu „Oni chcą nam narzucić swoje wartości i sposób życia i to siłą.” Nie tylko oni. Historia ludzkości to odwieczne narzucanie swojej woli innym. Czynili tak wszyscy, co dzierżyli jakąkolwiek władzę. Jak myślisz, jak się czuli niegdysiejsi podbijani przez wszelkiej maści najeźdźców? Mordowani, gwałceni, bici, prześladowani, torturowani, okradani.… Czytaj więcej »

Jury
Gość
Jury

OK. fi_n
„A biblia mówi: Człowiek panuje nad człowiekiem ku jego szkodzie. Zawsze.” Powtarzasz się. Do znudzenia. Włącz nową ścieżkę! Zwoju!

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Jury
Nie uda Ci się.

fi_n
Gość

@lolo( który pisze)

Nie zniechęcaj człowieka.

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@fi_n Życzę sobie aby Pan się do mnie nie odzywał bo sobie tego nie życzę. Nie interesuje mnie dyskusja z Panem oraz nie piliśmy razem więc proszę mnie nie tykać. Pańskie zdanie na mój temat mnie nie interesuje. Jeśli osoba o nicku @Jury będzie miała ochotę nawiązać ze mną kontakt… Czytaj więcej »

fi_n
Gość

@lolo( który wciąż do mnie pisze) Szanowny Panie lolo. Jest Pan niekonsekwentny. Proszę się sobie przyjrzeć. Raz mnie Pan tyka, raz nie, choć jak Pan piszesz nie piliśmy ze sobą. Nie życzysz Pan sobie, bym pod Pańskim adresem kierował komentarze? Proszę bardzo, ale dlaczego w takim razie Pan mnie szarpiesz… Czytaj więcej »

Blantomat
Gość
Blantomat

-„Aaaa…co pani? W jechowców się bawi?”
– „nie”
– „a w co? Żydostwo cholerne? Skurwysyni Żydzi, cholera, Hitler ich za mało spalił….”

Dziadek pod Rotundą wymiata…

Jury
Gość
Jury

Nie nudzę się ani zniechęcam. Ja się dobrze bawię z komentarzy fi_n’a. fi_n wciągnąłeś już nową kreskę z tekstów Biblii? Powiedz coś nowego. Proszę! Masz powera to głoś słowo Pana!

fi_n
Gość

@Jury

Tu na tym forum aż roi się od powtarzań. Musisz być bardzo znudzony.

XaX
Gość
XaX

Oho, jakiegoś muslima prawda zabolała :D.

Gość
Gość
Gość

„Imperializm islamski”? Ależ błagam, równie dobrze możnaby mówić o imperializmie szarańczy. Nauczyli się, że dziś mogą po prostu w liczbie dowolnej przyleźć do Europy i nie czeka ich (w przeciwieństwie do tego co było w przeszłości) ani niechybna śmierć, ani niewola – wręcz przeciwnie, dostają wszystko za darmo i mogą… Czytaj więcej »

ABC
Gość
ABC

Podobno w Niemczech Adolf Hitler powoli budzi się ze snu.

zodiak
Gość
zodiak

chyba raczej Ahmed Hitlammed

Jury
Gość
Jury

Adolf Hitler Zombie! To ja rozumiem!
PS; nawet chyba taki film klasy B był.

prawyobywatel
Gość

No, demokratycznie przemilczeli, a czelność mają Polaków pouczać.

Asgard4444
Gość

To fakt. Demokratycznie ocenzurowali wszystkie media.:)

wojciech
Gość
wojciech

Wojna nie wiem czy światowa , ale religijna już trwa ! Od co najmniej roku. A wszyscy udają że nic się nie dzieje i pitolą o jakiś azylantach. To jest normalny najazd tyle że w sposób bardziej „pokojowy” na razie! A tak na marginesie islam to nie jest religia! RELIGIĄ… Czytaj więcej »

Asgard4444
Gość

Niestety wojna z islamem trwała od zawsze. Teraz tylko nasila się. Można mówić o nowym rozdaniu, to w tym sensie faktycznie zaczęła się. A Zachód tylko przespał lekcje historii. Dobrze wiemy, ze czasem celowo.