Dwa tygodnie temu czterech misjonarzy chrześcijańskich w Libii zostało zatrzymanych, przebywają w areszcie,  skazani na karę śmierci za „nawracanie” Według The Guardian, ich zbrodnia to podejrzenie bycia misjonarzami i dystrybucja literatury chrześcijańskiej. Skonfiskowano drukarkę  do produkcji broszur wyjaśniających chrześcijaństwo.

Libijczycy, silnie wspierani przez prezydenta USA  Obamę w imię „wolności”, pozbyli się Kaddafiego, ale zachowała się anty-wolność dla mniejszości, jest to najwyraźniej wierzchołek góry lodowej.

Omawiając tę sprawę, libijski urzędnik Hussein Bin, próbując uzasadnić islamski zakaz wolności słowa, zauważa: „nawracanie jest zabronione w Libii. Jesteśmy w 100% kraj muzułmański i tego rodzaju działania wpływają na nasze bezpieczeństwo narodowe.”

Rzeczywiście, muzułmańskie rządy najbardziej  tłumią chrześcijan, twierdząc, że grozi to „bezpieczeństwu narodowemu”  Taka jest mentalność muzułmanów którzy wszędzie oświadczają:

Jeśli nie jesteś jednym z nas, jesteś wrogiem i próbujesz zniszczyć nasz styl życia.

Według prawnika w Bengazi  „obrońcy praw człowieka” Bilal Bettamer, chrześcijanie nie powinni obrażać muzułmanów, próbując dzielić się swoją wiarą: „To jest brak szacunku” – mówi.

frontpagemag.com

8
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
6 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
voicesinmyheadpinczerakapinczpanczMamWszYbassowyPaskin Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
MamWszY
Gość
MamWszY

To czemu Europa nie skaże ich na kare śmierci?!Przecież nawracają na islam!Urażają nas,chrześcijan!

pinczerakapinczpancz
Gość
pinczerakapinczpancz

Dokładnie, powinniśmy robić tak samo. Wykrzykną to swoje allah akbar, od razu kara śmierci i powinni też być ukamieniowani za to że są „niewiernymi”. Ja nie widzę problemu.

voicesinmyhead
Gość
voicesinmyhead

sami sobie zgotowaliśmy ten los? z drugiej strony gdyby na to u nas pozwalano bylibyśmy tak zacofani jak oni. nam potrzeba porządnego prawa.. równości dla każdego polaka i innych cywilizowanych ludzi oraz zaostrzonych przepisów dla ciapatych, i innych którzy pozwalają sobie na takie cyrki.

bassowy
Gość

od razu widać ze islam to religia ludzi zacofanych, być może tym właśnie sposobem ich zwyciężymy

Krystian
Gość

U nich chrześcijanin nie ma życia, a u nas islamista ma raj bo nie musi pracować, a dostanie od razu na utrzymanie siebie i rodziny -.-

Given
Gość
Given

Rzady… ach te rzady, w dupie sie poprzewracalo, w imie poprawnosci politycznej mamy tolerowac(sic!) ciapatych, zydow itp… Mam nadzieje ze nasze panstwo nie jest jeszcze az tak zniewolone przez polityke i ich rzady pro-tolerancyjne, ze nie bedziemy tego swinstwa tolerowac u nas.. Sam nie wyznaje zadnej religii, ale zaden odlam… Czytaj więcej »

Harry
Gość

to się nazywa hipokryzja;-)

Paskin
Gość

Skoro Libijczycy mają takie podejście, to po co pchać się tam na siłę. Niepotrzebna pomoc może bardziej zaszkodzić, niż zrobić coś dobrego. Oczywiście nie jestem jednak za traceniem misjonarzy jakiejkolwiek ucywilizowanej religii.