Sąd w Niemczech uznał wczoraj, że muzułmanie którzy w ubiegłym roku zorganizowali patrol „Shariah Police” nie złamali prawa. Głoszenie szariatu w Niemczech jest dozwolone.

W 2014r. grupa kilkunastu muzułmanów wieczorem w centrum Wuppertalu (Nadrenia Północna-Westfalia) patrolowała ulice napominając niewiernych i namawiając innych muzułmanów by przestrzegali islamskiego prawa szariatu. Nazwali siebie „Shariah Police”.

Miejscowa policja wszczęła śledztwo przeciw samozwańczym stróżom. Patrolowanie przez nich ulic jest naruszeniem przepisów o organizowaniu zgromadzeń – mówił wówczas rzecznik policji.

Zarzut złamania przepisów o zgromadzeniach publicznych (przemarsz powinien zgłosić jako demonstrację) postawiono Svenowi Lau, który jest liderem salafitów w Niemczech. Prokuratura uznała również kamizelki pomarańczowe jako umundurowanie – sprawa trafiła do sądu.

Sąd wczoraj nie podzielił zarzutów stawianych przez Prokuraturę. Zdaniem sądu, kamizeli z napisem „Shariah Police” w żaden sposób nie łamią prawa. Prokuratura chce odwołać się od orzeczenia.

Sven Lau przeszedł na islam 4 lata temu – przechwalał się, że w szeregach salafitów są Polacy, którzy mają nagrywać filmy propagandowe na YouTube. Od tamtego czasu jak filmów nie było, tak nie ma nadal.

Islamizacja Niemiec trwa w najlepsze – osoby które w Niemczech zostaną uznane winnymi podburzania przeciw tzw. uchodźcom będą płacili grzywny do 5000 euro lub spędzą 120 dni w więzieniu. Program będzie nadzorowany przez… Sieć Przeciw Nazistom (Netz gegen Nazis). O tym pisaliśmy TUTAJ.

źródło: wz.de

16
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
13 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
15 Comment authors
TomSŁOWIANINXerxesHarryLilith Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Lobo
Gość
Lobo

No i huj z gestapowcami. Ja ich żałować nie będę.

Robert
Gość
Robert

To się przeniesie na całą Europe

Bolek
Gość
Bolek

To ich pani makrela ze stasi zalatwia bez mydla…

mister
Gość
mister

Powinni tych niemiaszkow ustawiac pod sciana i rostrzeliwac.

lolo
Gość
lolo

Zastanawiające jak jak sędziowie pogodzili w sensie prawnym demokrację i prawo szariatu. Schizofrenia? Ciekawe co na to p. Schulz?

Asgard
Gość
Asgard

I to ma być świeckie Państwo? Ten lepszy Zachód? Ci światli, wielcy Niemcy?

Widać tutaj jak pięknie Niemcy idą szybko drogą Szwecji.

Karbulot
Użytkownik

Głoszenie szariatu w Niemczech jest dozwolone… Absurd w najczystszej postaci. Niemcy – kraj którym Niemcom nie wolno w sumie nic. Nie mają prawa nielubić muzułmanów, straszy się ich odbieraniem dzieci. Choinki w niektórych częściach Berlina są zabronione, zaniedługo noszenie krzyżyka na szyi będzie zabronione. Za to głoszenie szariatu jest dozwolone.… Czytaj więcej »

Xerxes
Gość
Xerxes

I to jest właśnie ta tolerancja lewacka, katolicyzm, białych i ogólnie nie muzułmanów można tępić za to powiedz coś be na Żyda bądź Islamiste to już jazgot … Jak widać ta tolerancja działa tylko w jednym kierunku -.-.

Angrybird
Gość
Angrybird

Może niedługo wznowią „Mein Kampf” ? Wystarczy słowo „żyd” wymienić na „kobieta”, tytuł na „Mein Allach” i już wszystko będzie zgodne z szariatem, czyli dozwolone smile

optymalny
Gość
optymalny

Ciekawi mnie dlaczego Niemcy zasłaniają się holokaustem w podobnych wypadkach by nie posądzaono ich o nazizm a tu proszę – nazizm pełną gębą – zgodny z prawem.Dawno już temu ustalono że holokaust to wielkie oszustwo. Te patrole to ich takie młodzieżówki hitlerowskie. Wujek Google prawdę Ci powie np. Mit holokaustyczny… Czytaj więcej »

Wiarus55
Użytkownik

Prawo szariatu jest dopuszczalne w Niemczech. A walczą z terrorystami muzułmańskimi? Ja nic z tego nie rozumiem!

lolo
Gość
lolo

Bo przez szariat wyraża się „religia pokoju” a terroryzm już nie.

Lilith
Użytkownik

Głoszenie szariatu dozwolone. OK. Więc za jakiś czas egzekwowanie szariatu też będzie dozwolone.

Harry
Gość
Harry

Tak rodzi się państwo w państwie, drugi równoległy system prawny. Jak można pozwolić na głoszenie prawa, które stoi w sprzeczności z obecnie obowiązującym? Niemcy idą na dno.

SŁOWIANIN
Gość
SŁOWIANIN

Takie podobne sytuacje mają miejsce w Norwegii, Szwecji, także w Anglii, tylko mocniejsze. W Niemczech z czasem będzie podobnie, ale sądząc po liberalnej postawie Niemców, to może nastąpić szybciej i większym skutkiem. Sądzę, że do 2030-2040 Niemcy będą już w większości islamskie, gdy dotychczas będą prowadzić taką politykę pro imigracyjną.

Tom
Gość
Tom

Czy przypadkiem napominanie „niewiernych” przez muzułmanów zgodnie z ichszymi wartościami nie jest ograniczaniem swobód rodowitych obywateli?