Władze Niemiec masowo deportują Ukraińców, tymczasem decydują się na przyjmowanie setek tysięcy imigrantów z Bliskiego Wschodu bez weryfikacji – ten temat pokazuje podwójne standardy władz niemieckich.

Jak ustaliła gazeta „Frankfurter Rundschau“, po wybuchu konfliktu w Donbasie wnioski o azyl polityczny w Niemczech złożyło ponad 7 tys. obywateli Ukrainy. Prawie wszyscy dostali odmowę – pozytywna decyzja zapadła tylko wobec 5,3 proc. ukraińskich uchodźców.

Niemcy uznali Ukrainę za kraj bezpieczny, w wyniku czego nie można uznawać Ukraińców za uchodźców. To kolejny argument aby Polska przyjmowała islamskich imigrantów.

W Polsce przebywa – według różnych źródeł – od 700 tys. do nawet 1,5 mln Ukraińców. W samej Ukrainie jest obecnie ponad 1 milion tzw. uchodźców wewnętrznych. Ok. 170 tys. spośród nich to dzieci, a ok. 500 tys. to osoby w podeszłym wieku, przewlekle chore lub inwalidzi.

Chrześcijanie w hierarchii wartości w Unii Europejskiej stoją najniżej. Postawa Niemiec daje do zrozumienia, że pierwszeństwo mają imigranci z obcych kręgów kulturowych.

 ukrainiancrisis.net / kresy24.pl

25
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
10 Comment threads
15 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
samo złoprawyobywatelloloLilithTheCrusader Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
w2k
Gość
w2k

Czy wy dalej nie widzicie że tu chodzi o coś więcej niż tylko jakaś niezrozumiała sympatia krajów zachodu do muzułmanów? Unia europejska przyjmuje właśnie muzułmanów bo ma to doprowadzić do destabilizacji sytuacji politycznej na naszym kontynencie i wybuchu kolejnej wielkiej wojny po której wdrożone zostaną pierwsze poważne zmiany w celu… Czytaj więcej »

suspiria
Gość
suspiria

Dokładnie!

Byle kolorowy (najlepiej czarny),
byle nie-chrześcijanin,
byle bez żadnego wykształcenia (najlepiej analfabeta),
najlepiej samiec w wieku poborowym
mile widziani nosiciele HIV

AliBabaHunter
Gość
AliBabaHunter

Dokladnie, wtedy jest poprawnie i tolerancyjnie. Jeszcze jakby paru pederastow sie trafilo bylo by perfekt!

samo zło
Gość
samo zło

Powinno się sprawdzić ile i od kogo biorą kase żeby rozwalić Unie, albo co zostało im obiecane. Normalny człowiek nie doprowadził by do takiej sytuacji jaka od dłuższego czasu jest w europie Tym powinno zająć się wojsko, doprowadzić do porządku w europie, wywieźć wszystkich muslimów najlepiej na antarktyde. Ja osobiście… Czytaj więcej »

Asgard
Gość
Asgard

My wiemy, że to celowe działanie. Pytanie dlaczego nikt nie chce jej powstrzymać? Czemu inne kraje biernie patrzą na niszczenie UE przez merkel?

No to rasizm
Gość
No to rasizm

Śmieszne te Niemcy….

Dubliner
Gość
Dubliner

Ohh angela, nasza kochana angela. Mam nadzieje ze liczysz juz godziny swojej marnej egzystencji.

AliBabaHunter
Gość
AliBabaHunter

Chodzi o eksterminacje Bialej Rasy…i tyle w temacie

TheCrusader
Gość
TheCrusader

Spokojnie, V4 rośnie w sile, do tego jeszcze by doszła Słowenia, Serbia i Macedonia i jest dobrze wink
jakby jeszcze Chorwacja, Białoruś i Bułgaria doszła to Jesteśmy 3 potęgą w Europie wink (po UE i Rosji, przy czym Bułgaria i Serbia sympatyzują z Rosją)

prawyobywatel
Gość

Popieram niektóre posty, które mówią, że tu chodzi o kompletne rozwalenie Europy i wprowadzenie NWO. Jak ktoś już napisał, wszyscy do Europy, byle nie biali. Przykład macie z tzw. „debaty” UE w „sprawie Polski”. To wszystko wyjaśnia. Kto tego nie widzi, to polecam dobrego okuliste.

suspiria
Gość
suspiria

Dla syjonistów i lewackiej ekstremy „biały imigrant” to NIE imigrant!

melas
Gość
melas

mozemy pomyslec o imigrantach jak niemcy przyjmą tak jak my 1,5 mln uchodźców z ukrainy

samo zło
Gość
samo zło

Deportować wszystkich Niemców chrześcijan, żeby było miejsce dla uchodźców!!!!!

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

No to chyba Niemcy nieco stracili u Ukraińców? Wygląda na to, że to „+” dla nas. Oczywiście pamiętam o takich różnych „niedogodnościach” w stosunkach między nami a nimi. Jeśli Ukraińcy zrozumieją, że „uchodźcy” u nas to nie jest dobry pomysł też dla nich, to może to wpłynąć na lepsiejsze stosunki… Czytaj więcej »

Lilith
Gość

Wybacz ale o jakim „+” piszesz? Niemcy stracili u Ukraińców? No nie żartuj. Ukraińcy stali się tylko kozłem ofiarnym niemieckiej polityki, ich uczucia do Niemiec nie powinny nas zaślepiać. Stracą czy zyskają to nie nasz problem. Ciekawie napisałeś aby mieć za granicą kogoś kto jesli nie będzie przyjacielem, to nie… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

1). „+” – Nie ja tworzę politykę poprzez decyzje tylko Niemcy i staram się zobaczyć w tym korzyść dla nas. Nie wiem czy Ukraińcy darzą nas szczególnymi uczuciami – Stepan jak Lenin „wiecznie żywy” ale ciekawe czy u wszystkich na Ukrainie. Jeżeli Niemcy odrzucają Ukraińców a Rosjanie ich atakują to… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

Ps.
Zdaję sobie też sprawę z tego, że Ukraińcy mogą odstawiać ściemę pt. „jestem twoim przyjacielem”. Ale przed tym jedynym skutecznym praktycznie zabezpieczeniem jest deportacja.

Lilith
Gość

Nie martw się o moje emocje, bo potrafię je kontrolować. Widocznie mamy zupełnie inne spojrzenie na temat ukraiński. Niestety źle widzisz, stawiasz mylną interpretację. Nie kieruję się tym, że wróg naszego wroga (twoje słowa) ma źle więc to dla nas dobrze. Tak samo jak w tym przypadku nie będę kierowała… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

@Lilith A kto powiedział o włażeniu w 4 litery? Pokaż mi, w którym miejscu? Rozpatruję całą sytuację z punktu widzenia korzyści dla nas. Tylko tyle i aż tyle. Nigdzie nie pisałem np. o milczeniu o zbrodniach na Wołyniu. Ale w sytuacji jaka jest patrzę czy da się to wykorzystać bez… Czytaj więcej »

Asgard
Gość
Asgard

Teraz lepiej można zrozumieć delikatną politykę względem Ukrainy. My tu w środku Europy musimy polegać na sobie, zamiast na UE czy Rosji czy USA czy ogólnie NATO. Oby coś z tego dobrego wyszło. Dialog jest trudny, szczególnie gdy popatrzymy na aktywność banderowców. Wg mnie sprawę powinniśmy postawić jasno. Macie nasze… Czytaj więcej »

Lilith
Gość

Taka delikatna polityka nie zawsze jest korzystna dla strony polskiej. Wystarczy spojrzeć na stanowisko MSWiA. Oni nie widzą podstaw aby wycofywać się z dotowania Związku Ukraińców, nawet jeśli pojawiają się głosy popierające OUN-UPA – podsekretarz stanu MSWiA powołuje się na Konstytucję RP art 54 ust.1 „wolność wyrażania poglądów”. No i… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

Prawdopodobnie jest to dyktowane tym (zakładam wersję optymistyczną) by w trudnej sytuacji w jakiej jesteśmy (Islam i UE) nie rozpętywać nowego konfliktu. Czy będzie to skuteczne? Ukraińcy raczej nie potraktują tego jako uprzejmości czy kierowania się nauką Chrystusa tylko jako słabość. Ich na pewno nie interesuje nasz interes narodowy tylko… Czytaj więcej »

Lilith
Gość

@lolo Nie ty wpuściłeś milion Ukraińców, nie ja ich wpuściłam. Na to nie ma wpływu ale na budowanie relacji ma wpływ rząd, zresztą media też. Jeśli nadal będziemy przymykali oko, że problem banderyzmu nie istnieje (tudzież istnieje tylko za naszą granicą) to faktycznie jakaś kolumna nabierze sił w Polsce. Poniżej… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

Emocje dotyczą ale w niejednakowym stopniu o czym zresztą mówi psychologia. Ponieważ niektórzy nie uważają jej za dyscyplinę naukową to może pomińmy ten temat… Zresztą co ja mogę o tym wiedzieć jako wredny męski szowinista z zacięciem starokawalerskim w skrócie jełop. To skoro skończyliśmy uprzejmości to… Co do decyzji MSWiA…… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Gość

Ps.
Opinia kobiety do której się odniosłem była w komentarzu jednej z internautek na tym portalu. Nieco wcześniej. Ale nie chce mi się szukać.