screen YouTube.com

Szwedzka liberalna europosłanka Cecilia Wikstroem poinformowała, że będzie starała się przeforsować pomysł, aby obcinać fundusze państwom Unii Europejskiej, które nie chcą przyjmować tzw. uchodźców.

Europosłanka odpowiedzialna jest za reformę Konwencji Dublińskiej, która określa zasady dotyczące rozpatrywania wniosku o azyl przez państwa członkowskie UE. „To niemożliwe, aby Konwencja pozostała w obecnym kształcie” — powiedziała Wikstroem w rozmowie z euobserver.com

Szwedka zwróciła się już do Parlamentu Europejskiego, aby ten zbadał, czy istnieje sposób, aby wstrzymać fundusze unijne członkom UE, którzy próbują wyłamać się z systemu przyjmowania uchodźców. Wikstroem podkreśliła, że pomysł, aby karać państwa nie przyjmujące imigrantów był formą „bicza”, zaś ona chce, aby nowy projekt był bardziej „zrównoważony” i „zachęcający”.

źródło: wpolityce.pl

111
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
45 Comment threads
66 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
68 Comment authors
asdftgbeasyriderFantomasObywatelka Ziemi Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paff
Gość

Pod jednym z artykułów kolega J-IIISobieski zarzucił mi że jestem rasistą. Czy jestem rasistą? Nie przeszkadza mi to, mogę być tak nazywany, nie obraża mnie to. Uważam to za objaw realizmu i zdrowego rozsądku, a nie czystej bezpodstawnej nienawiści. Czy się tego wstydzę? Nie, nie wstydzę się tego. Wolno mi… Czytaj więcej »

LukMar
Gość
LukMar

Czarni w USA są w dużej mierze rasistami na całego. To nie chodzi o zatracenie instynktu samozachowawczego tylko o rozsądek. Prawda zawsze leży po środku. Zagrożeniem dla Polski i Europy nie są jacyś tam „czarni” tylko fala najazdu islamskiego. Wolność kończy się na nosie drugiej osoby – niech sobie czarnoskórzy… Czytaj więcej »

prawyobywatel
Gość

Ktoś napisał, że urodził się w kraju białych ludzi i niech tak zostanie. Tez tak mam.

easyrider
Gość

@LukMar To, że Ty nie masz zamiaru do nich strzelać, nie oznacza, iż oni nie będą strzelać do Ciebie. Wystarczy spojrzeć co czarni robią w RPA. To jest dzicz. Nasza cywilizacja jest w olbrzymim niebezpieczeństwie i o tym trzeba mówić otwarcie i jasno. Dopóki nie przełamiemy tego zakłamanego komunikatu serwowanego… Czytaj więcej »

fi_n
Gość

@easyrider Rasizm nie jest pochodną koloru skóry czy miejsca zamieszkania. To stan umysłu i serca. To wpajana od dziecka nienawiść do obcych kulturowo i rasowo. Dzieci dopóki nie są indoktrynowane przez własnych rodziców i innych dorosłych z otoczenia nie czują do siebie nic, oprócz ciekawości. Chętnie się ze sobą bawią.… Czytaj więcej »

easyrider
Gość

fi_n To co piszesz to utopia. Jesteśmy drapieżnikami i zabijamy by przeżyć. W Twojej religii ludzie też jedzą mięso więc również jesteście drapieżnikami. Ludzie zawsze walczyli o ziemię, by móc utrzymać się i żyć. Obcy jest zawsze zagrożeniem. Tak było, jest i będzie. Żadna utopia tego nie zmieni. Wy –… Czytaj więcej »

fi_n
Gość

@easyrider Człowiek nie jest z natury drapieżnikiem. Masz pewną matryce wdrukowana w umyśle, upraszczasz dla obrony swoich racji i poglądów. Tak zostałeś wychowany. W innych warunkach byłbyś zupełnie innym człowiekiem. Twoje tłumaczenie „drapieżności” człowieka opierasz na skutkach o których pisałem powyżej. Wygląda na to, że nie potrafisz wyjść poza ten… Czytaj więcej »

SobieskiToByłGość
Gość
SobieskiToByłGość

@fi_n Panie Jehowy ja osobiście w całej rozciągłości zgadzam się z Easyriderem. Człowiek jest z natury drapieżnikiem, Twoje wyimaginowane poglądy niczego nie zmienią. Nie bez przyczyny społeczeństwa monokulturowe żyją w zgodzie, bez konfliktów. Mieszanie ras nikomu nigdzie nie wyszło na dobre. Dlaczego więzienia w USA są wypełnione głównie przez czarnych… Czytaj więcej »

fi_n
Gość

@SobieskiToByłGość To pokojowe wpółistnienie monokultur to jakaś Pana projekcja. Twarde dane mówią co innego, ale przecież można dla wzmocnienia swoich przekonań od nich się odwrócić. Wojny światowe toczone były przez monokultury. Konfliktów wewnętrznych i aktów terrorystycznych tez w takich społeczeństwach nie brakowało i nie brakuje. Nie będę się spierał o… Czytaj więcej »

easyrider
Gość

@fi_n Jeszcze tak z ciekawości zapytam. Idziesz z żoną na spacer. Wyskakuje z krzaków napastnik. Dostajesz od niego w twarz i tracisz przytomność. Po chwili dochodzisz do siebie i widzisz, że on gwałci Twoją żonę. Zauważasz, że w koszu na śmieci leży butelka szklana. Rozbijasz mu łeb, dzwonisz na policję… Czytaj więcej »

tgb
Gość
tgb

zapewne w takiej sytuacji próba obrony siłowej swojej zony,z całych sił.Ja bym tak zrobił, i starając sie oczywiscie nie zabic zadnym przedmiotem napastnika tylko dobitnie go obezwładnic (chocby gazem) i próbowac ucieczki z zoną zeby ratowac zycie moje i jej.A jesli byłaby to cała grupa bandytów to co wtedy?Nie da… Czytaj więcej »

tgb
Gość
tgb

easy zapewne w takiej sytuacji próba obrony siłowej swojej zony,z całych sił.Ja bym tak zrobił, i starając sie oczywiscie nie zabic zadnym przedmiotem napastnika tylko dobitnie go obezwładnic (chocby gazem) i próbowac ucieczki z zoną zeby ratowac zycie moje i jej.A jesli byłaby to cała grupa bandytów to co wtedy?Nie… Czytaj więcej »

easyrider
Gość

@fi_n „W innych warunkach…”. Zejdź na ziemię. W innych warunkach klimatycznych bylibyśmy potęgą w produkcji np. wina. Nie ma innych warunków, tylko są takie, jakie są. Musisz mieć zapewnione oddychanie, wodę, pokarm i ciepło. Musisz zapewnić sobie warunki do bezpiecznego korzystania z tego. Tobie i Twoim pobratymcom ze Świadków Jehowy… Czytaj więcej »

fi_n
Gość

@easyrider To nie potyczka słowna tylko wymiana argumentów i przemyśleń. Proszę więc pomyśleć. Każdy człowiek podlega wpływom kulturowym i środowiskowym. Wiedza to doskonale ci, co wyemigrowali np. jako male dzieci. Już nie są Polakami, często nawet nie czują korzeni. Proszę, jeżeli to leży w Twoim zasięgu skupić uwagę na meritum… Czytaj więcej »

easyrider
Gość

@fi_n Daruj sobie te arbitralne wskazywanie co jest co nie jest erystyką. To Ty się skup i zastanów co leży w Twoim zasięgu – to nawiasem mówiąc jest sztuczka erystyczna sugerująca (wraz z użyciem słowa „jeżeli”), że rozmówca ma kłopoty z analizą wypowiedzi i wyciągnięciem z niej syntetycznych wniosków. W… Czytaj więcej »

fi_n
Gość

@easyrider

Masz słuszność, daruję sobie. Nie będę kopał się z koniem. Obracaj sobie kota ogonem do woli.

easyrider
Gość

@fi_n Vice versa. Analizuj dalej księgi ze swoimi pobratymcami, odmawiając służby wojskowej ale chętnie korzystając z tego, że inni narażając swoje życie bronią między innymi Was.

tgb
Gość
tgb

easyrider wiem ze trudno ci tozaakceptowac,ale taki jest nakaz bozy w Biblli dla prawdziwych chrzescijan,aby nie zabijac.Z twojego punktu widzenia ( z pewnoscią prawdziwym chrzescijaninem nie jestes) taka ocena SJ jest logiczna.Owszem,korzystają z ochrony w pewnej mierze,ale sami broni do zabijania nie wezmą.Dlatego są solą w oku dla władz,bo przeciez… Czytaj więcej »

easyrider
Gość

@tgb
Nie Ty decydujesz kto jest „prawdziwym chrześcijaninem”. W dupie mam „mądrości” zawodników, którzy odmawiają udziału w obronie swojego państwa ale pasożytniczo z tego korzystają. Człowiek normalny nie zabija ale ma naturalne prawo do obrony i odparcia napaści środkami adekwatnymi do poziomu zagrożenia.

tgb
Gość
tgb

easy to jest nakaz bozy niestety.Spruboj chociaz to zrozumiec.Sam dobrze wiesz, ze SJ nie mozna w gruncie rzeczy nic zarzucic,poza tymi pretensjami (ale tylko z ludzkiego punktu widzenia!) ze nie walczą.Bóg kazał sie im trzymac z daleka od wszelkich walk.Cały swiat nalezy do szatana,arcywroga bozego i juz wkrótce nastąpi wielki… Czytaj więcej »

asdf
Gość
asdf

F_in wytłumacz zatem czemu roczne dziecko płacze widząc murzyna? Przecież nie zdążyło się jeszcze zindoktrynować…wygląda mi na instynkt?

LukMar
Gość
LukMar

Osobiście uważam, że rasizm współcześnie nie koniecznie jest głównie cechą rasy białej. Ale to długa dyskusja. Eksperymenty społeczne multikulturowe się nie sprawdzają – to oczywista oczywistość. To sprzeczne z biologią. Jesteśmy stadni w obrębie swojego plemienia. Nie musi być więzów krwi ale jakieś więzy muszą być.. Nie jestem rasistą –… Czytaj więcej »

LukMar
Gość
LukMar

I ostatnie. Kiedyś widziałem w pewnej stolicy zachodnioeuropejskiego państwa jak w parku do zakutanej w szmaty kobiety podszedł biały mężczyzna. Bez widocznych złych intensji. Nie wiadomo skąd wyskoczyło 5 mężczyzn o ciemnej karnacji i dosłownie wyniosło go za ręce i nogi. To jest rasizm. I tak – eksperymenty multikulturalizmu są… Czytaj więcej »

LukMar
Gość
LukMar

I przy następnej demonstracji antyrasistowskiej ndie powinna się pojawić i protestować przeciw rasizmowi. Prawdziwemu rasizmowi. W tym wobec białoskórych. Wojna z najazdem to nie rasizm

W ochronie. Bo antifa nie jest tak otwarta i tam już chyba głównie mało rozsądne dzieciaki biegają

Fantomas
Gość
Fantomas

Czarnoskóry rasizm wobec białych widać najlepiej w USA i w RPA. Ostatnio w Chicago banda czarnych przestępców porwała i torturowała białego mężczyznę każąc mu krzyczeć: Pieprzyć białych ludzi, pieprzyć Donalda Trumpa. W RPA gdzie rządzą czarni jest bardzo źle. Tam odbywa się prawdziwe uśpione ludobójstwo białej ludności. Wystarczy przypomnieć, iż… Czytaj więcej »

easyrider
Gość

@LukMar Tu nie ma miejsca na łaszenie się do zlewacczonych elit i kokietowanie ich naszym „antyrasizmem”. To jest wojna o przetrwanie naszej cywilizacji. Czarni niech się sami troszczą o swoje czarne, leniwe dupska. Jak mają biedę w Afryce, to niech się wezmą do roboty. Mnie interesuje przetrwanie mojej rodziny, narodu,… Czytaj więcej »

asdf
Gość
asdf

O jejku jaki „poprawny politycznie wpis”. W dupie to mam. Jakbym dziś dostał walizkę z guzikiem, który uśmierci wszystkich czarnuchów i muzułmanów jak tylko go wcisnę…to nie zdążyłbyś mrugnąć okiem, a ja bym na nim ustawił „auto-fire”. No remorse, No regret. I sram na to co napiszesz…

Ramsay Bolton
Gość

Nie mam nic do czarnych; nawet szacunku.

gieno
Gość
gieno

Te ja mam tak samo

AqqPanieKruq
Gość
AqqPanieKruq

brexit a teraz whonexit!! Ale składki wpłacane do UE też zabieramy

Metalhorsie79
Gość

Najchętniej twojego posta umieściłbym na swojej ścianie na pejszbuku smile

Elsa
Gość
Elsa

Mam podobne odczucia, tyle że odnośnie bycia tolerancyjnym. Kolor skóry mi osobiście nie przeszkadza, ale rozumiem, co miałeś na myśli.
To gadanie o rasizmie to po prostu kolejna odmiana cenzury. Ustrój się „zmienił”, zmieniła się flaga i teraz komunizm idzie z zachodu, a nie wschodu – ot cała różnica.

Karbulot
Gość

Szwecja idzie na dno, a durna pipa walczy o to, aby nie była w tym osamotniona.

Anahu Yamito
Gość
Anahu Yamito

Starczy raz spojrzeć na tą mordę oszołoma. Będzie bronić swego do ostatniej kropli krwi, do ostatniego oddechu. Zobacz ilu takich oszołomów jest w Polsce, a oni, tam w Szwecji, są otumaniani dużo dłużej. Przerażające jest jak łatwo jest zrobić z człowieka małpiszona. To już nie są ludzie. Człowiek dąży do… Czytaj więcej »

MIKI
Gość
MIKI

Stary znakomity post. Mam dokładnie tak samo i za to samo nie cierpię czarnych.

griszka77
Gość
griszka77

ja też jestem rasistą takim jak ty noi gitara smile

MelasMelas
Gość
MelasMelas

Ja nie toleruje prawie tego wszystkiego co ty. Ale Jestem myśliwym i sądzę że twoje nielubienie spowodowane jest brakiem wiedzy w tym temacie. . Śmie twierdzic że masz takie same klapki na oczach jak lewactwo na punkcie pisu w tym temacie. Szczęście że Polsat cię do końca nie wyprał ale… Czytaj więcej »

henra
Gość

Chciałbym aby ktoś nazwał mnie rasistką bo obecnie oznacza to zdroworozsądkowe myślenie. Żałuje ze do tego jeszcze nie doszło , może być też ksenofobka.Jak to nastąpi poczuje się lepiej bo oznacza to , że jestem na dobrej drodze smile

John Wayne
Gość

Ja też jestem rasistą i jestem z tego dumny smile

Ciesli84
Gość

Niech pani Cecilia Wikstroem idzie pomieszkać w Malmo razem z uchodźcami smile

Gal Anonim
Gość
Gal Anonim

Niech ta szwedzka kretynka wali się na ryj

XaX
Gość
XaX

W ogóle widzicie tą twarz nie skalaną myślą? Szwedzi to już mają tak sprany mózg że zawsze i każdemu nawet seryjnemu mordercy dadzą drugą szansę … Oglądałem vlog w którym nagrywający rozmawiał z Polką mieszkającą w Malmo od 25 lat i nawet ona nasiąknęła tą ideologią … Dla niej to… Czytaj więcej »

granadino
Gość
granadino

Wiesz na czym to polega ?Lewactwo to sama ideologia i do tego chora.To dziala jak sekta,logiki tam nie znajdziesz tylko totalne zaslepienie. Recepta jest -wszystkich bezowych i czarnych wraz z obroncami- do wora a wor do jeziora, ze zacytuje co sie mialo stac z bylym ministrem oswiaty- Giertychem.Ale kto by… Czytaj więcej »

Fantomas
Gość
Fantomas

Szwedzka armia gdyby była kierowana przez patriotów o narodowo-konserwatywnych poglądach podjęłaby takie zadanie i prawdopodobnie temat islamskich gett i no-go zones zostałby załatwiony szybko ale niestety nawet armia jest tam wykastrowana. Jedyna nadzieja w tych Sverigedemokraterna. Prowadzą w sondażach.

Fantomas
Gość
Fantomas

Całe szczęście to tylko wyjątki. Niektórzy Polacy z emigracji lat 80-tych w Niemczech też czasem pieprzą takie lewackie polityczno-poprawne brednie. To się zdarza ale jest w mniejszości.

Logic1
Gość

Dobze ze dali jej zdjęcie bo jestem ciekaw jak ku….a takie dziwo wyglada.

Anahu Yamito
Gość
Anahu Yamito

Jak czub z psyhiatryka. Choroba psychiczna odmalowana na twarzy. Małpa fikająca w cyrku za grube tysiące euro.

Anahu Yamito
Gość
Anahu Yamito

Jak pomieszka w Malmö i przeżyje, to powie, że to wina białych bo byli za mało tolerancyjni. Lewactwo to ciężka choroba.

Fantomas
Gość
Fantomas

Spenetrują tą starą głupią lewacką rurę na wszelkie możliwe otwory i sposoby. Zawsze może zgłosić się do więcej wrażeń do jakiejś nowo utworzonej szaszłykarni. Byle by miała piwnicę. Ta durna baba podobnie jak wielu innych (Schulz, Verhofstadt, Juncker) powinna być objęta zakazem wjazdu na teren Polski i wobec takich osób… Czytaj więcej »

Dawid
Gość
Dawid

Ta unia europejska powstała chyba tylko po to aby zniszczyć całą kulturę europejską. Ci ludzie działają z rozwagą i premedytacją. Zwykła Hania z kiosku ruchu wie, że uchodżcy są be a politycy europejscy nie widzą problemu.

Paryzanka
Gość

To Szwecja jeszcze istnieje? Obawiam się, że niebawem panie europosłanka przywdzieje posłusznie szmate na łeb i będzie siedziała w domu jak mąż przykazał…

Ciesli84
Gość

albo jej łeb nie będzie już częścią reszty ciała razz

xyz
Gość
xyz

Mało brakuje, Szwecja, tak jak Francja i Niemcy zapłonie W TYM ROKU od wewnątrz…

888
Gość
888

Cecilia Wikstroem, możesz nas skarbie pocałować w samą dziurę doopy. pilnuj lewacka ście…o, idio…o swoich „gości” bo chyba nie możesz sobie z nimi poradzić chociażby w Malmo a od nas Polaków to raz na zawsze się odpier…l.

Anna
Gość
Anna

nie chcę,żeby nas tam całowała bo nas jeszcze jakimś syfem zarazi po czułych kontaktach z tymi co ich nie znoszę delikatnie mówiąc…..

888
Gość
888

@Anna
Nie rozśmieszaj mnie. Doskonała wypowiedź. Pozdrawiam serdecznie i zgadzam się z Tobą w 100%

Passangerstanislawpaluch
Gość

Pominę to , że ta pani szfetka jest jakby nieogolona. Bardziej zastanawia mnie zasadność wiszenia na jej szyi krzyżyka – co on tam robi ????

Karlo
Gość
Karlo

Wolę nie być w tej całej UE ,aniżeli mieć za sąsiada muzulmana !!!!

Dagmara
Gość
Dagmara

ja wystawiam tej pani środkowy palec …. Według oficjalnych danych Eurostatu nasz kraj jest liderem całej Unii Europejskiej pod względem ilości legalnie przyjmowanych imigrantów zarobkowych —!!!—spoza UE–!!!!—. W 2015 roku do Polski przybyło łącznie 541,5 tys. obcokrajowców, z czego aż 375 tys. z powodów czysto zarobkowych (to aż 53 proc.… Czytaj więcej »

Ciesli84
Gość

bo widzisz choćbyśmy przyjmowali po 2mln imigrantów to będzie źle bo nie przyjmujemy radykalnych muzułmanów (islamu). Im nie chodzi o imigrantów ogólnie tylko o określonych imigrantów. To wszystko to tylko celowe działania, wszystko jest zaplanowane i dążą do tego by cel zrealizować.

Dagmara
Gość
Dagmara

@Ciesli84
no tak wg wszelkich standardów UE uchodźca/imigrant musi być ciapaty lub czarny i wyznawć islam. Przyjęci w Polsce imigranci się nie liczą bo są biali i wyznają religię krzyża. ,,Takeśmy czasy dożyli,,

888
Gość
888

@Dagmara
Możemy przyjąć miliony uchodźców, ludzi którzy ledwo uszli z życiem i nikogo nie będzie to obchodzić. Te lewackie sprzedajne kur…y wzięły pieniądze za islamizację Europy od szejków i nie odpuszczą.

Dagmara
Gość
Dagmara

@888
Wszystko na to wskazuje.

miki
Gość
miki

Czy państwa pozbawione dotacji z UE dalej będą wpłacać kasę na funkcjonowanie tego antyeuropejskiego tworu? Podoba mi się pomysł posłanki, bo po jego wprowadzeniu EU może zostać nieco okrojona. Po czymś takim Polska może zyska szanse na odbudowę swojego przemysłu i rolnictwa. I nikt nam już nie będzie mówił ile… Czytaj więcej »

J-IIISobieski
Gość
J-IIISobieski

Ta baba chyba nie chodzi zbyt czesto po ulicach i nie widzi ze jej kraj sie stacza …. albo jest umoczona w ciemne lewackie interesy i z pelna premedytacja promuje „religie pokoju”. Trzeba pamietac te nazwiska, gdy juz powroci normalnosc tych ludzi trzeba sprawiedliwie osadzic za popelniane czyny adekwatnie do… Czytaj więcej »

easyrider
Gość

To już nawet nie jest śmieszne, to żałosne. Cała ta ściemniona liber-lewacka elita miota się już w przedśmiertnych drgawkach. Wali im się to wszystko na pysk, wiedzą, że wkrótce miliony tych pasożytów wyssają z ich niegdyś dobrze prosperujących gospodarek, wszystkie soki. Kwestią czasu jest kiedy cały socjal zacznie im się… Czytaj więcej »

888
Gość
888

I nie oszuka @easyrider ! Dla nas, dla naszej białej rasy jest tylko jeden, jedyny ratunek, pogonić to dziadostwo z Europy a wraz z nimi przepędzić skrajną, zdegenerowaną lewicę, czyli tak zwane lewactwo raz na zawsze. O ile z tymi prymitywami poradzimy sobie bez najmniejszych problemów to z lewactwem już… Czytaj więcej »

easyrider
Gość

@888 Czas przyspieszył i to ostro. Nie sądzę by to potrwało jedynie miesiące, jak lolo zapowiada ale myślę, że już następne wybory 2020, to będzie inna Europa. W tym roku są wybory we Francji, Holandii i w Reichu. Jeżeli Le Pen wygra, to jest szansa, że UE się rozpadnie. Jeżeli… Czytaj więcej »

xyz
Gość
xyz

@easyrider albo najnormalniej w świecie zrobi mu loda

xyz
Gość
xyz

Prezesa nie przekupi. Błaszczak i Macierewicz przypilnują porządku w Polsce, w nich jest jakaś nadzieja.

Arar
Gość

Niestety małe szanse by pod nóż poszli. Jak coś pierdzielnie to pierwsi będą by uciekać w bezpieczne miejsce. Zwykły „Kowalski” będzie mieć przechlapane bo na prywatny śmigłowiec i ochronę go stać nie będzie.

ppe
Gość
ppe

musimy wyjsc z EU cala grup wyszehradzka wtedy damy rade! (musimy byc w V4 gotowi na taki scenariusz)

SobieskiToByłGość
Gość
SobieskiToByłGość

cycylia wal się na cyce!!

szokman
Gość
szokman

No cóż , ja się jej nie dziwię ,że tak reaguje. Był cudowny plan wykończenia Europy dzięki zalaniu jej islamskimi pasożytami i mordercami a tu dupa…. Polska nie ma ochoty na przyjmowanie oprawców i nikt nic nie zrobi by to sie zmieniło. Tu nie ma masochistów i kastratów , którzy… Czytaj więcej »

fuckinbundeskalifat
Gość
fuckinbundeskalifat

hoooj jej w oko

Patriota
Gość
Patriota

Paff mam tak samo jak Ty. Też jestem „rasistą” wg lewckiej nomenklatury. Białe dla białych, czarne dla czarnych. Dlatego nie ogarniam jak Polka może się „rozkładać” przed śmierdzącym czarnym. Bo że mają specyficzny zapach to fakt. Tak samo jak nie ogarniam jak Polak może używać czarną. Rozumiem kumplowanie, przyjaźń, ale… Czytaj więcej »

prawyobywatel
Gość

Też tak mam.

Yarl
Gość

Polska ma luz (na cale szczescie ) mamy ukraincow ponad milion…(mam nadzieje ze nie za dlugo beda w Polsce )…Pare lat i do domu a niech wracaja do Polski,Polacy ze wschodu i zachodu,polnocy i poludnia !