Zamach pod Paryżem! Rozjechał samochodem żołnierzy. 6 osób rannych

Samochód wjechał we francuskich żołnierzy na przedmieściach Paryża, w Levallois-Perret. W ataku zostało rannych sześciu żołnierzy, w tym dwóch ciężko. Burmistrz Patrick Balkany, który był świadkiem zdarzenia, nie ma wątpliwości, że był to celowy atak.

Do zamachu na żołnierzy doszło około godz. 8 na Place de Verdun. Trwa obecnie operacja policyjna, sprawdzany jest samochód. Sprawca uciekł, jest poszukiwany.

Jak podają media, pojazd, który staranował żołnierzy, to osobowe BMW. Nie ma wątpliwości, że to celowe rozjechanie żołnierzy, ponieważ kierowca czekał na parkingu i w odpowiednim momencie gwałtownie ruszył.

Media z początku donosiły o zwykłym wypadku, zaraz później mówiono o incydencie, aż do teraz, kiedy nazwali to celowym atakiem.

Polska ambasada w Paryżu zaleca unikanie okolicy objętej działaniem służb.

70 komentarz do “Zamach pod Paryżem! Rozjechał samochodem żołnierzy. 6 osób rannych

   1. @Katarzyna
    Powiedz proszę, że w tej chwili sobie żartujesz…

    Jeżeli chodzi o islam w Polsce to są dwa wyjścia. Albo są to pseudomuzułmanie którzy z islamem nie mają nic wspólnego, albo praktykują takiję. Oczywiście pewni na 100% być nie możemy co dokładnie jest przyczyną ich zachowania bowiem w islamie jest pozwolenie na kłamstwo w przypadku propagowania czy jego obrony. Skoro więc Tatarów (bo zakładam, że o nich głównie mowa) jest zaledwie garstka, nie będą oni praktykować islamu w formie w której powinni bowiem mogłoby to islamowi w Polsce zaszkodzić.

    Tak czy siak to jest właśnie islam. Zamachy, morderstwa, gwałty, pedofilia – to wszystko są elementy islamu „nauczane” przez pana allaha i pedofila naczelnego czyli mahometa.

    Pozdrawiam

    1. Też stawiam, że Twojej przedmówczyni chodzi np. o Tatarów. Natomiast odsetek osób wyznających islam w stosunku do ogółu obywateli Polski jest niewielki, więc ciężko jest oceniać jak dobrze lub źle są zasymilowani. Natomiast na pewno większość Czeczenów zasymilowanych nie jest. Można z tym polemizować, ale w tej materii fakty mówią same za siebie. Co więcej, należy pamiętać o zjawisku radykalizacji. Chociaż brzydzę się tym sformułowaniem, zostało ono ukute przez lewicę. W zasadzie nie ma czegoś takiego jak radykalny muzułmanin, gdyż każdy muzułmanin związany jest wszystkimi nakazami islamu, a to obecnie lewica przypisuje wyłącznie radykałom. Można próbować odszukać „rozsądnego” muzułmanina, który omija te zbrodnicze nakazy/prawa/uprawnienie etc., i nawet jeśli się takiego odnajdzie, to zawsze będzie on miał przyzwolenie (a nawet obowiązek) wszystkie te zbrodnicze aspekty realizować. Nie masz żadnej gwarancji, że tego nie zrobi. O ile ktoś może zarzucić, że każdy z nas może wyrządzić drugiemu krzywdę w każdej chwili (i miałby rację) o tyle ani w naszej kulturze prawnej jak i moralnej oraz religijnej, nie ma na to przyzwolenia. Islamiści (biorąc pod uwagę ilość „wyjątków”) spokojnie mogliby redagować ustawy. Katolik ma wprost powiedziane. Nie zabijaj. Nie kradnij. Nie ma zapisów: nie zabijaj No chyba, że kobieta mie ubrała się w spadochron, albo nie kradnij No chyba, że widzisz chrześcijanina. Wtedy też zabij. I to nas właśnie różni. To i ponad 500 lat rozwoju cywilizacyjnego bo arabusy się właśnie na średniowieczu zatrzymały.

     1. Dokładnie. Nie istnieje coś takiego jak „radykalny islam”. Jest dziesiątki jak nie setki filmów na YT gdzie sami imamowie i uczeni islamscy to udowadniają.

      Jedno tylko poprawię a mianowicie to nie są żadni islamiści, to MUZUŁMANIE. Islamista nie oznacza wierzącego w pana allaha smile

      Pozdrawiam smile

    1. @Janekq Jak to co Kasieńka zrobi? Pewnie zmieni strój namiotowy na bardziej dostępny dla ubogacenia? No i pewnie powie, że to tylko biedni psychiczni, którymi trzeba się bardziej zaopiekować i nie utrudniać! Nie utrudniać!

     1. Ps. Bo czyż nie natrudzą się te niedożywione biedactwa? (yt) „Spanish border officer breaks leg as he trips fleeing migrant”

   2. @Katarzyna
    Uwierz, że się nie zasymilowali. Pewna ich część jedynie się zintegrowała. Ci Tatarzy mieszkający tu od wieków również się nie zasymilowali, wystarczy spojrzeć na to, co robią, jak żyją i co mówią. Horda nielegalnych imigrantów też jest wyznania muzułmańskiego. Każdy muzułmanin mieszkający w Europie może okazać się zamachowcem. W każdym z nich tkwi taki potencjał, który może przeobrazić w czyn. Nieważne jest czy mieszka tu miesiąc czy 30 lat.

   3. Co ty bredzisz ? Jesli jacys sa to czym predzej trzeba sie ich pozbyć – oprucz tatarów ale tych jest podobno coraz mniej. Chodzi o to ze trzeba sie pozbyć muzioli z miast bo tam sa twozone pierwsze skupiska wokół meczetów. Nie mozna dopuscić do powstawania muziolskich dzielnic. Ci co są w Polsce stosują takiję czyli do póki jest ich 0,5-1% są milujaca pokoj mniejszoscią – odpierdalac zaczyna im jak jest ich wiecej.

   4. @Katarzyna nie zupełnie w Polsce po prostu jest ich za mało by zislamizować całe dzielnice czy miasta, natomiast na terenie ośrodków azylowych (np. Jelenia Góra) czeczeńcy próbują wprowadzać prawo szaria. Mułłowie w meczetach w Polsce już otwarcie mówią o ściąganiu haraczu z niewiernych, a polska strona www czeczeńskiej odnogi ISIS działa w najlepsze.

    Wyznawca islamu niema innych obowiązków poza modlitwą i prowadzeniem dżihadu. Jeśli go nie prowadzi to po prostu nie jest praktykującym muzułmaninem.

  1. @kuba9131
   Już tłumaczę: To nie była wina Iskamy czy tego „Pana”, który kierował. Po prostu hamulce zawiodły i przypadkiem, niechcący wjechał w tych żołnierzy. Tak, to był niechciany incydent, a nie jakiś celowy atak. Sprawa uciekł ze strachu i jest teraz w szoku, dlatego się ukrywa. Zamach to jest wtedy jak wszędzie ciągną się flaki, a sprawca głośno krzyczy Allah Akbar! I trzeba na to, choć kilku świadków, którzy to potwierdzą. grin

     1. Był świadkiem i mówi, że muzuł nie wjechał celowo…pewnie burmistrz z ichniego peło albo ichniej nowoczesnej smile

    1. @Marcin Opus Oj tam marudzisz smile Kobiety – zwłaszcza te niedożywione i „ciemne” stworzone są do wyższych celów, bo takie utalentowane razz A teraz dowiesz się na czym polega wyższość stroju burek i maxi spódnic od mini (reporters) „24 cale znikają pod spódnicą. Ciemna pani na zakupach”

  1. Możesz się uspokoić. To nie był atak terrorystyczny. To zwykły incydent. Ot, dzień jak co dzień. A sprawcą był na pewno chory umysłowo Polak i katolik, prawicowiec, faszysta i ksenofob.
   Incydent ten nie miał nic wspólnego z islamem, ani z uchodźcami (n.b. od jakiegoś już czasu nie ma gadki o „biednych syryjskich uchodźcach”, narracja się majnstrimowi zmieniła).

  1. @Patriota
   To było tak: Szedł sobie ten Libijczyk przez dworzec i nożem obierał jabłko ze skórki. Nagle potknął się, wpadł na tę kobietę i ją niechcący zranił grin
   Słyszałeś o tej nowej wegańskiej knajpie, którą otwarto w Australii?
   Każdy męski klient będzie obarczony 18% podatkiem od bycia mężczyzną. Wszystkie pracownice knajpy są kobietami, więc by nie czuły się dyskryminowane, to mężczyźni muszą zapłacić. Co jest w tym najlepsze, to te pieniądze będą przekazywane ba walkę z dyskryminacją. Oczywiście kobiety mają pierwszeństwo w zajmowaniu miejsc. To jest chora lewacka, feministyczna logika i polityka. Żaden normalny facet tam nie pójdzie. Ciekawe czy te zasady tyczą się czarnych i muzułmanów.

   1. @AntyHegemon Eee tam! Nie masz nic do gadania. Gender może tylko decydować i gadać! (reporters) „Szaleństwo gender. Twoje genitalia nie decydują, czy jesteś chłopcem czy dziewczyną”… Taa…Sen wariata ciąg dalszy…A tak w ogóle to ta kobieta obierała jabłko i wpadła na biednego niedożywionego uchodźcę! Popraw się ty niedobry razz

    1. @pojawiam
     Czyli już zawsze będę neutralny płciowo? grin Dziś chłopakiem jutro dziewczyną, a najlepiej trans czy czymś innym, by mieć w sobie te kilkadziesiąt płci kultury gender smile Genitalia to tylko taki dodatkowy breloczek bez znaczenia, także gender ma rację grin Genderowy stan umysłu jednak jest niebezpieczną bronią jak widać, który neguje naturę biologiczną. Już się poprawiam i stwierdzam, że tam nie było żadnego Libijczyka! Ta kobieta jest chora psychicznie i sama się pocięła. Ach te fake newsy grin Świetlana przyszłość Europy to znicze – powiedziałby Schopenhauer grin

  2. Aż dziwne że tego nie zatuszowali w końcu to tylko 1 ofiara….. Niemy bardziej są przejęci losem 16 letniej Niemki której pewien przystojny bojownik ISIS zawrócił w głowie. Zabrał ją do swojego kalifatu gdzie „usługiwała ” a teraz wojsko Irackie nie wie co z nią zrobić. W sieci dostępne jest nagranie jak ją szarpią prowadząc do więzienia normalnie sceny jak z horroru ludzie mdleją i dzieci płaczą

 1. Biedni żołnierze… Miejmy nadzieję, że w chwili tego niestosownego incydentu żaden z nich nie pomyślał, że mógłby użyć broni, która na szczęście została w koszarach. Mogłoby to zostać uznane za „myślenie nienawistne” i odpowiednio potraktowane przez postępowy sąd.

  1. Francuscy żołnierze może i mają broń, ba, możliwe, że nawet potrafią z niej strzelać. Tylko, że w koszarach są tak szkoleni przez lewackich ideologów, że użycie broni wobec ciapatego to zbrodnia przeciwko ludzkości i inne pierduty. Samo spojrzenie w kierunku ciapatego, to rasizm i myślozbrodnia. Tak im wbijają do łbów lewackie sukinsyny od prania mózgu.

     1. Jasne, tak jak w przypadku obrony przed TFU targowicą?
      Ryśek, Grześu i ten od alimentów pokazali jak dobrze Polacy się przecwstawiają sukinkotom.

    1. @K.K Żdzich
     Ta szynka była jawną prowokacją. Dlatego zostali zaatakowani. Szynka jest zatem symbolem religijnym, znakiem nienawiści i podziału. Przez szynkę może eksplodować w Europie dramatyczny konflikt.
     Szynko, historia oceni cię surowo!
     Idę kupić szynkę na zapas, bo zaraz jej zakażą – przy takiej sile rażenia szynki jest to prawie pewne.

 2. Jaki zamach? INCYDENT. Ci francuzi (celowo) to rasiści, najpierw dobrze mówili, że incydent, teraz że zamach. Ale ten burmistrz to chyba nie francuz, więc rasista. Z takim nazwiskiem – Balkany – może być z nietolerancyjnej Europy Wschodniej. Burmistrz powinien nazywać się Adullah al el coś tam.
  Obstawiam, że za tym stoi jeden z tych z Calais, co pryszniców im nie dali i kibli i wpadł w depresję.

 3. to jak to jest z tą bronią w Polsce – nie można jej mieć bez pozwolenia ale policja i wojsko u nas przynajmniej strzela – we Francji nie można mieć broni nawet żołnierze jej nie mają. grin Czyli u nas jest spoko

 4. Acha, już nie cywile tylko wojskowi są atakowani.
  A więc mamy niezbity dowód, że armia muzułmańska zaatakowała armię francuską. W tym starciu armia francuska poniosła straty.
  Ciekawe czy ktoś we francji wyciągnie z tego wnioski.

 5. To na pewno był jakiś starzec albo kobieta z dzieckiem po traumie wojennej TVN powinien już zacząć propagandę. Jak słyszę nieraz w polskim radiu albo telewizji że mamy moralny obowiązek pomagać takim ludziom to mnie krew zalewa

  1. …a jak byłam nad rzeką, to z powodu tych upałów zostawiałam samochód z otwartymi szybami/oknami. Nic nie zginęło. Nuda.
   Poszłam z przychówkiem na lody. Żadnych incydentów. Upał i nuda.

 6. 1 napastnik vs 6 uzbrojonych zolniezy. isis przenosi walki do europy bo tutaj bardzo latwo zdobywaja kolejne ziemie (dzielnice) a w iraku czy syri przegrywaja i przegraja. nim sie obejrzymy w europie powstana nowe „kosowa” „czeczenie” itp albo nastapi rzez bo skoro jeden tepy arab potrafi unieruchomic 6 zolniezy to strach pomyslec co zrobi ich reszta z cywilami

 7. Mieszkałam tam 7 lat temu. Troche ciapatych było, ale bardzo spokojne miasteczko. Wiele razy chodziłam sama w nocy po Levallois, żywej duszy na ulicach nie spotkałam. Masakra co islam robi z cywilizacją.

Dodaj komentarz