Tłum muzułmanów spalił wioskę Hindusów, ponieważ ktoś na Facebooku obraził Mahometa

W Bangladeszu spłonęła wioska zamieszkiwana przez Hindusów. Wszystko dlatego, że jeden z jej mieszkańców rzekomo obrażał na Facebooku Mahometa.

Hindusi z wioski Thakurbari zostali zaatakowani w piątek. Tłum muzułmanów z pobliskich miejscowości spalił aż 30 domów. W wyniku ataku na wioskę co najmniej jedna osoba nie żyje, a pięć jest ciężko rannych.

Policja aresztowała już 53 osoby podejrzane w tej sprawie. O sprawie został poinformowany minister spraw zagranicznych Indii.

Władze Bangladeszu zapewniły, że wypłacą odszkodowanie osobom, które utraciły swoje domy. Przedstawiciele „religii pokoju” po raz kolejny udowodnili, jak „pokojowa” jest ich religia.

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie treści bez pisemnej zgody wydawcy zabronione.

41 komentarz do “Tłum muzułmanów spalił wioskę Hindusów, ponieważ ktoś na Facebooku obraził Mahometa

 1. Strasznie nerwowi/wrazliwi sa ci muzulmanie, a poza tym w Bangladeshu maja internet i facebooka ??? dziwne. Chociaz w sumie nie powinno to dziwic FB cenzuruje wpisy ludzi opisujacych rzeczywistosc i toleruje profile terrorystow wiec cos jest na rzeczy

   1. Ja miałem chwilę i jak zobaczyłem na czym to polega to usunąłem – dokumentacja życia w większej mierze też udawana, po drugie staram się unikać podawania danych osobowych dla przykładu nawet w mailu w polu imię mam wpisane „imię” w nazwisko „nazwisko” i niech się bujają

 2. Do Polski (podobno) przedsiębiorcy sprowadzają robotników z Bangladeszu, bo u nas już brakuje rąk do pracy.Ciekawe, jakie kwalifikacje mają ci „robotnicy” -tylko do kopania rowów?Nie lepiej wynająć koparkę, taniej i bezpieczniej wyjdzie..
  Niedawno pokazano na YT fakt, jak 3 muzli „obsługiwało” 1 łopatę, stosując sznur, czy im płacono „od łebka”, czy „od łopaty”?Może to takich „wynalazców” ściągnięto z Bangladeszu?

  1. nie tylko polskie wywłoki sprowadzają tu muzułmanów – także „polscy przedsiębiorcy” (w rzeczywistości śmierdzące cebulaki i janusze biznesu) mają swój udział w zaśmiecaniu naszego kraju.

   a wszystko dla szybkiego zysku. bo po co dbać o pracownika, skoro można sprowadzić robola z Azji?

  1. @Annag
   Nie brata, tylko kamrata z gangu, Abu Bakra (to od niego przydomek wziął herszt Państwa Islamskiego). Ale fakt, „pojął za żonę” sześcioletnie dziecko, bawiące się jeszcze lalkami w dniu inicjacji seksualnej – a miała wówczas 9 lat. To, co dla nas jest ohydą, w islamie jest normą. Taki ciekawy przykład – wiesz, co po arabsku znaczy „nikah” ( النكاح )?

   1. @Pedro
    Niedawno w Nl byl na chrzescijankim kanala kwis o znajomosci Bibli.Bylo 3 -ch kandydatow.
    Rzeby bylo tolerancyjnie byl czarny i muzulmanka w chuscie i bialy.
    Jedno z pytan dotyczylo : Co powiedzial/robil Jezus.Byly 3 mozliwosci odpowiedzi do wyboru:
    1. Bawil sie z dziecmi
    2. Opowiadal bajki do snu
    3.Mowil: pozwolcie dzieciom przyjsc do mnie.
    Dobra odpowidz byla nr 3, ale muzulmanka wybrala 1-sza,
    Jako uzasadnienie zlego wyboru odpowiedziala, ze ich Mahomed to robil, wiec tym sie zasugerowala.Mogla dodac jak sie bawil. bylo by wesolo.”Zombie”tolerancyjna publika nie zareagowala, a dobrze by bylo wybuchnac spontanicznym smiechem.

 3. W Niemczech, Szwecji czy Francji to by podpalaczom wypłacili ogromne odszkodowania za straty moralne i „szkodliwe warunki pracy” a nie ofiarom. Ofiary podpaleń wsadziliby jeszcze do więzień za islamofobię i rasizm.

 4. To teraz na chlopski rozum skąd internet w wiosce w Bangladeszu a tym bardziej konto na pejsbuk? Myślę że ci ludzie żyją z uprawy ziemi i ledwo wiążą koniec z końcem a co dopiero internet.Moze nawet nie mają prądu. No ale po lewacku można wszystko wytłumaczyć.

 5. Wreszcie zrozumiałem dlaczego pejsbook blokuje wszelkie „złe” informacje na temat „religii pokoju” i mahometa pedofila.
  Martwią się o bezpieczeństwo wszystkich tych, którzy są niemuzułmaninami. Niestety tym razem nie zdążyli usunąć informacji.

  A teraz serio… ktoś podobno, rzekomo obrażał… wioska płonie!!! Pomyślcie co by było gdyby ktoś naprawdę obrażał pedofila i jego wyznawców. Albo lepiej już nie myśleć…?

Dodaj komentarz