Flickr/ World Humanitarian Summit/ CC BY-ND 2.0

Turcja ostrzegła kraje europejskie, że gdyby chciała, mogłaby zniszczyć rządy Europy, pozwalając milionom migrantów z Bliskiego Wschodu przejść przez jej granice i przedostać się do Europy.

Stoimy w obliczu największej fali migracji w historii. Jeśli otworzymy wrota, żaden europejski rząd nie będzie w stanie przetrwać dłużej niż sześć miesięcy. Radzimy im, aby nie próbowali naszej cierpliwości.” – powiedział turecki minister spraw wewnętrznych Süleyman Soylu.

Aktualnie rząd Turcji przyjmuje około 3,5 miliona migrantów – głównie z Iraku, Syrii i Afganistanu. Większość tych uchodźców chciałoby przyjechać do Europy.

Dołącz do nas w mediach społecznościowych i zaproś znajomych:

https://www.facebook.com/niedlaislamizacjieuropy

https://twitter.com/NDIE_pl

Grupa na Facebooku:

https://www.facebook.com/groups/869466070094146/

Źródło: www.voiceofeurope.com

27
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
8 Comment threads
19 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
14 Comment authors
LuckeasyriderAnnagKarbulotbkkkk Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Karbulot
Użytkownik

Nie rozumiem, czemu w ogóle Europa układa się z Turcja. Czemu mamy im płacić jakieś miliardy euro za rzekome zatrzymanie imigrantów u siebie, skoro Erdogan kasę weźmie, a nadal może otworzyć granice. Nie lepiej za te pieniądze wybudować płot na granicy Turcji z Grecją i Bułgarią, dodatkowo zbudować kilka kanonierek… Czytaj więcej »

easyrider
Użytkownik

Karbulot. Doskonale rozumiesz dlaczego tak jest. To już nie jest Europa, ojczyzna wojowniczych, twórczych białych plemion. To jest zideologizowana Europa miękkich faj, kierowanych przez cynicznych ideologów, którzy kręcą nimi jak Cygan słońcem. Gdyby rządzili ludzie normalni a nie patroni dewiantów, to nie byłoby potrzeby budowania żadnych płotów. Po kilku nieudanych… Czytaj więcej »

timi
Gość
timi

Nie znasz Viktora Orbana? Człowieku, on zostanie wtedy Cesarzem Europy.

Karbulot
Użytkownik

Nie zależy mi, aby z Europy powstawało jakieś cesarstwo. Niezależnie od tego, kto będzie rządził, nie chcę aby wcielano nas do jednego państwa, razem z Niemcami, Szwecją czy Francją.

kowalski
Gość
kowalski

Co niektórzy internauci nie rozumieją powiązania demografii z rozwojem gospodarczym państwa.A jedną z przyczyn która przekonala Merkel do importu afroazjatyckiego desantu była spadająca liczba ludności zwlaszcza w wieku produkcyjnym co groziło już wcześniejszymi zawirowaniami w gospodarce.Zapewne liczyła że będąc dominantka wEuropie zatrzyma sobie tych w marę kształconych i chcacych pracować… Czytaj więcej »

inz_de
Gość
inz_de

No robotyzacja miala cos pomoc:)

kowalski
Gość
kowalski

Czy roboty mają pracować dla robotów?!

kici kici KOCUR
Użytkownik

Trump i PiS żeby nam Polakom nie wyszedł bokiem! Pamiętajmy że Kaczyński to nie Orban a PiS to nie Fidesz. cry whew whew

Bakajev
Gość
Bakajev

Trump to mocniej walczy z polakami za pomocą 447 niż zwalcza islam u siebie

Bakajev
Gość
Bakajev

Ona ściągnęła ich aby zrobić z nich wermaht armię europejską już ta von der leyen zapowiada ze wkrótce będzie armia europejska jak w chorej wizji kalergiego i spinelliego

prawyobywatel
Użytkownik

Dokładnie tak. To początek systemu totalitarnego New Word Order.

Karbulot
Użytkownik

Swoją drogą Makrela jest naprawdę krótkowzroczna. Zanim zaczęła zapraszać murzyńskie bydło do Europy, widziała chyba że w innych krajach (np Francji) się oni wcale nie asymilują. Że nie pracują, że ciągną socjal od państwa i są groźni dla innych. Czy ta idiotka naprawdę myślała, że jak otworzy granice, to zjadą… Czytaj więcej »

prawyobywatel
Użytkownik

Makrela wiedziała co robi. Brak rąk do pracy to tylko przykrywką dla postępującej totalitaryzmu marksistowskiego.

bkkkk
Gość
bkkkk

Mnie też trudno sobie wyobrazić TEN rozmiar głupoty u, było, nie było – agentki. Tu rodzi się więc możliwość, że ze strony Makreli było to działanie świadome. Tylko nie wiem w jakim celu miałaby tego chcieć. Zniszczenia Europy? Zniszczenia chrześcijaństwa? Marksizm ueber alles?

Karbulot
Użytkownik

W czasie wojny (pokoju zresztą też), zdrajcy narodu, szpiedzy dla obcych krajów… Oni są wszyscy ostro karani. A tutaj proszę. Jedna cipa rozjebała cała Europę i dalej sobie rządzi. I jeszcze poucza innych. Czemu ten blond-kurwiszon jeszcze nie stoi przed plutonem egzekucyjnym?

prawyobywatel
Użytkownik

Merkel, m. in. z Macronem realizują NWO, sprawy związane z rękoma do pracy, rzecz drugorzędna służąca jako narzędzie do ulepienia nowego człowieka bez świadomości pochodzenia, historii i przynależności narodowej. Temu służy tzw. Integracja europejska.

bkkkk
Gość
bkkkk

IMO to trochę zabobon z tym oczekiwaniem wiecznego wzrostu w gospodarce i demografii. Mniejsza ilość obywateli wcale nie musi być zła dla gospodarki. Wiem, emerytury, opieka – te sprawy. Ale to też idzie zorganizować i gospodarka by hulała. No, ale na to trzeba ie dość, że myśleć, to jeszcze nieszablonowo… Czytaj więcej »

Annag
Gość
Annag

helmuty strasznie się zawiedli bo myśleli ,że będą mieli tanią siłę roboczą a tu muszą więcej zapierniczać bo murzynkom wszystkiego mało do pracy się nie nadają a rozmnażają się w locie…..

kowalski
Gość
kowalski

To może było by i korzystne i wymusiło by szysze i radykalniejsze zmiany w europejskich klasach politycznych .Co prawda Zachód UE przciśnięty polit-poprawnością,feminizmem lewackim homo-terrorem zwyczajnie wymiera ale i w Polsce nie dzieje się najlepiej bo Rząd PIS nie chce zrozumiec że same 500+ nie zatrzyma katastrofy demograficznej i niezbędna… Czytaj więcej »

timi
Gość
timi

A gdzie jest napisane że 35mln naród ma się gorzej niż 60mln. Czy Nowozelandczykom żyje się gorzej niż Nigeryjczykom bo jest ich mniej?

kowalski
Gość
kowalski

Odpowieź jest banalnie prosta.Nowa Zelandia wegetuje spokojnie na wyspach na środku Pacyfiku i jedynie co jej grozi to rekiny przy plażach i trzęsienia ziemi.Polska ma sąsiadów takich że będąc slabym zwyczajnie nie przetrwa.Poza tym rynek 60 mln. jest chyba korzystniejszy dla gospodarki a i PKB więc możliwości większe.Patrz na Turcję… Czytaj więcej »

kici kici KOCUR
Użytkownik

timi
…Ty to masz głowę na właściwym miejscu!!! cool cool cool

ABC
Gość
ABC

Jak Europa nałoży sankcje ekonomiczne na Turcję, to żaden turecki rząd nie przetrwa.

Porun88
Użytkownik

Sułtan Sulejman znowu nie wziął leków grin

Don
Gość
Don

Spokojnie Süleyman, spokojnie. Karabinow ci u nas dostatek.

bkkkk
Gość
bkkkk

No nie wiem. Ja tam od dawna uważam, że wobec tak nieprzewidywalnego członka NATO/dalszego i bliższego sąsiada, kraje natowskie/europejskie/normalne powinny dać obywatelom broń do rąk. Wtedy by nam Turcja mogła skoczyć.

Luck
Gość
Luck

Wystarczy przywrócić granice i obstawiać wojskiem z bronią. Żadne koszty nie wzrosną gdyż czy w koszarach czy na granicy – takie same koszty utrzymania. Kiedyś funkcjonowało to i dziś też będzie funkcjonować. Nikt w Europie nie chce tych lewusow islomskich I afrykanow. Taka jest rawda.