Turcja wysyła do Europy imigrantów najmniej wykształconych

Turcja chce zalać Europę najbardziej głupimi i leniwymi imigrantami. Jak ujawnia „Der Spiegel” w ramach porozumienia ws. uchodźców Ankara nie pozwala wyjeżdżać m.in Syryjczykom o wysokich kwalifikacjach zawodowych.

Kraje takie jak Luksemburg, Niemcy czy Holandia skarżą się, że Ankara wysyła im najmniej wykształconych uchodźców oraz ludzi ciężko chorych, którzy wymagają długiego i kosztownego leczenia – donosi niemieckie tygodnik „Der Spiegel”, powołując się na raport z poufnego spotkania szefów MSW Unii.

Unia Europejska przyznała Turcji w tych procedurach specjalne prawa. Zwykle UNHCR decyduje o tym, kto zostanie objęty programem przesiedlenia. Tymczasem władze Turcji przeforsowały prawo do tego, że jako pierwsze decydują o wyborze kandydatów.

– Większości fachowców, którym wydano dokumenty podróży, zostały one z powrotem odebrane. Turcja poinformowała Biuro Wysokiego Komisarza ONZ ds. Uchodźców (UNHCR), że w przyszłości syryjscy akademicy nie będą mogli opuścić Turcji w ramach umowy z UE — pisze „Spiegel”.

źródło: wpolityce.pl / Interia

31 komentarz do “Turcja wysyła do Europy imigrantów najmniej wykształconych

 1. To kolejny dowód na to, że to zaplanowana i realizowana krok po kroku islamizacja. Podsyłają nam tu czambuły tępych, ale gotowych na wszystko, dzikich rezunów ze spuchniętymi jajami, których jedynym zadaniem jest papranie, niszczenie, grabienie, gwałcenie a w razie czego, mordowanie na masową skalę. Analfabeci i debile, ale machać maczetą, rozerwać się w zatłoczonej galerii handlowej i strzelać z kałacha potrafią znakomicie. Tak soros i jego koledzy ubogacają Europę za zgodą i z pomocą lewactwa-robactwa.
  A ten ahmed z prawej to urodę odziedziczył po mamie – kozie

  1. Jak powiedział Alek, ten pan z prawej to jest żydowski agent, z mossadu zapewne bo z czego by innego. Ładnie to pokazuje kto między innymi macza pulchne paluszki w tym całym bajzlu zwanym islamskim terroryzmem. Arabusy i ich pociotki to zwykłe bezmyślne w większości marionetki i kozły ofiarne. Jeśli doszłoby do powtórki holokaustu na skalę przemysłową(jak to miało miejsce w czasie II wojny i teraz na terenach gdzie islamiści mordują chrześcijan hurtem) arabów, to by to krzywdy ich prawdziwym mocodawcom nie uczyniło, ot część nieludzkiego planu.

 2. AliBabaHunter miałem napisać to samo, ale mnie wyprzedziłeś. Przecież nikt przy zdrowych zmysłach nie zostawi u siebie gówna a wrogowi bo tak traktowana jest Europa wyśle w prezencie fiołki.

  1. U siebie to zostawią oczywiście ten promil wykształconych a innych wyślą w ramach umowy z Unią a później resztę już z paszportami tureckim, tak się robi politykę patrzcie i się uczcie euroglupki.

 3. Nie ma chyba się czemu dziwić. Islamista Erdogan rozgrywa UE, jak chce. Przecież nikt się chyba nie spodziewał, że trafić by do takiej Polski mieli inżynierowie czy fizycy. Nie jest ich zapewne wielu, ale są, niewykluczone zresztą, że część z nich zdobyła kiedyś wykształcenie w Polsce właśnie.

 4. A ja dodam do tego , że ta umowa Turcja \ UE to najzwyklejszy handel żywym towarem i jeszcze do tego w majestacie prawa. Tak własnie handluje się bydłem – przedmiotowo i na sztuki. Ale nawet ten handel jest chory bo „kupujący” nie ma prawa wyboru i oceny tego co musi „kupić” , a „sprzedający” przypomina bardziej bezwzględnego bandytę niż handlowego partnera……….

  1. Ale o czym Ty mowisz ? Merklowa chce pomagac to niech pomaga. Co jej nie pasi ? To jednak chodzi o roboli co beda w nastepnych latach robic w Niemcach PKB czy jak ?
   Niemcy chca Niemcy maja bez wybrzydzania

 5. „Od 2006 roku obowiązuje w Niemczech dyrektywa UE z wykładnią Konwencji Genewskiej. Według niej dezerter jest osobą prześladowaną, jeśli służba wojskowa wiązałaby się ze zbrodniami przeciwko pokojowi, zbrodniami wojennymi albo przeciw ludzkości. Także gdy działania wojenne wymagałyby czynów sprzecznych z celami i zasadami ONZ, dezerter musi zostać przyjęty” http://www.tvp.info/318313/amerykanski-dezerter-prosi-o-azyl-w-niemczech

 6. W UE wprowadzono prawo, które daje możliwość uzyskania ochrony przez dezerterów. Jest jednak ale …
  Amerykanie raczej nie. Ukraińcy owszem. Syryjczycy oczywiście tak. Gdyby Rosja zaatakowała Litwę czy Łotwę na pewno by zamknęli granicę Polsko-Niemiecką, żeby polscy poborowi nie zapałali zamiłowaniem do turystyki.
  Logicznym się wydaje, że państwo neutralne przyjmując dezerterów lub innych obywateli państw konfliktu zbrojnego powinno się zabezpieczyć przez ewentualnym atakiem w formie „przenikania” poprzez rozbrojenie, identyfikację i izolację przyjmowanych uchodźców, których prawo międzynarodowe dzieli na kombatantów i niekombatantów. Dlatego bezpieczniej byłoby uchodźców po przyjęciu na teren UE internować, a dopiero potem indywidualnie zwalniać i wypuszczać na ulice.
  Przenikanie jest formą taktyczną ataku, gdy siły zbrojne przedostają się na obce terytorium unikając kontaktu ogniowego. W małej skali można przenikać wykorzystując teren i maskowanie oraz środki aeromobilne. W dużej skali może to być nawet dezercja na rozkaz.
  Uzbrojenie może być dostarczone inną drogą do miejsca zaplanowanej koncentracji.

 7. Ja nadal nie mogę zrozumieć, jaki sens ma ta cała szopka zwana umową z Turcją. Dajemy im 6 miliardów euro oraz obiecujemy ruch bezwizowy w zamian za co? Za wymianę nielegalnego imigranta na imigranta legalnego? Dostają jednego dzikiego czarnucha i dają w zamian innego, pewnie jeszcze dzikszego i głupszego czarnucha? Dostają randomowego który przybył, być może nie takiego cepa jak pozostali, a dają nam specjalnie wyselekcjonowanego, którego nie chcą, bo chory, głupi, nieprzydatny, dziki… I pewnie mogą nam wepchnąć co drugiego dżihadystę, zaopatrzony w syryjski paszport które sami w tej Turcji produkują. Na dokładkę obiecujemy im wkrótce uczestnictwo w Unii Europejskiej, chociaż Turcja nie spełnia nawet połowy wymogów. Unia potrafi się przyczepić do Polski o Trybunał Konstytucyjny, więc jak będą patrzeli na Turcję. Na to, co się tam dzieje. Chociażby na prześladowanie Kurdów.

  1. Panie Waszczykowski Witoldzie ! Proszę przeczytać i przyswoić sobie powyzsze argumenty ,bowiem przydadzą się Panu w tych unijnych bierkach. Proszę przede wszystkim „wymachiwać” Turcją , jak na Pana będą naskakiwać.

 8. Debilami jest łatwo rządzić. Wszystko przyjmą, wszystko zrobią. Potrzebne jest mięso armatnie dla wyszkolonych w boju. Ci wykształceni przyjadą później, jak będzie trzeba zasiedlić podbite ziemie.

 9. „To co się dzieje, to jest regularna inwazja, nazywana w islamie Hijra, czyli zdobycie terenu wroga poprzez zasiedlenie, najczęściej pokojowe, bez walki. Ja się tego boję bardziej niż większość z was, bo wiem, jak to się prawdopodobnie skończy. Nikt mi nie powie że setki tysięcy młodych mężczyzn w wieku poborowym jadą tutaj ze strachu przed wojną. Nikt mi nie powie, że ludzie wychowani na bliskim wschodzie i w Azji dostosują sie do naszych, tak, naszych europejskich wartości. Boję się ich, ponieważ oni narzucą nam w przeciągu kilku lat swój średniowieczny, feudalny i antydemokratyczny porządek, a ci którzy sie nie dostosują będą prześladowani.

  Matematyka nie kłamie: każdy z samotnych ma pozostawioną gdzieś rodzinę, która korzystając z prawa UE ściągnie tutaj prędzej czy później, więc liczbę imigrantów należy już teraz pomnożyć razy 3 lub 4. Dzietność muzułmańskich rodzin z tamtego obszaru to od 3 dzieci w górę, więc jeśli teraz mamy milion muzułmańskich małżeństw w Europie, to za 20 lat będzie ich 3 razy więcej, optymistycznie licząc. Jeszcze jedna rzecz która mi się rzuca w oczy: ci uchodźcy twierdzą że za przejazd do Europy muszą płacic po kilka tysięcy dolarów – skąd takie rzesze rzekomo biednych ludzi, którzy wszystko stracili, mają takie pieniądze? Ja nie mam złudzeń ze jest to zaplanowana, gigantyczna akcja kolonizacji Europy. Integracja z ludźmi to jedno a Takija to coś zupełnie innego.

  Cytuje ” Wiecie co to jest Takija w Islamie? Co to są 3 etapy dżihadu? Czytaliście Koran, Hadisy, Sunny ? To co oni robią to jest właśnie Takija – święte kłamstwo Islamu…Już w Polsce mamy pierwszy etap Dżihadu…we Francji drugi… na Bliskim Wschodzie toczy się 3ci… Przeczytajcie coś, dowiedzcie się…jestem świeżo po lekturze Koranu- strach się bać. Amerykanie zaczęli czytać Koran po 11 wrześnie (nie żebym ich bronił bo wpieprzają się wszędzie) zmądrzeli i nie są tak tolerancyjni. Islam to ustrój, nie religia. Dlaczego pędzą do UE po socjał a nie innych krajów Arabskich pytają ludzie? Nie czytaliście Koranu ? tam to jest napisane – niemoralne jest żyć na koszt innego muzułmanina. Co innego na koszt niewiernego! Oni już traktują część UE jako swoje terytorium w rozumieniu Islamu….a kraje płacące im zasiłki płacą im Dżiziję…podatek od niewiernych.. Kopiuj i wklej wszędzie gdzie się da „- tekst z onetu.

 10. Erdoganowi uda się to co nie udało się Kara Mustafie. Podbije europę i to prawdopodobnie bez strat własnych.
  A skorumpowani zidiociali eurokraci zamiast mieć jaja i stawić czoła zagrożeniu to woli brać Turecko-Saudyjskie łapówki i dorzucać kolejne sankcje na Syrię która jako jedyna próbuje zwalczyć ten syf w postaci isis, alkaidy i innych chu*jogłowych terrorystów spod znaku dzihadu.

 11. To oczywiste że puszczają głąbów a fachowców sobie zostawiają – każdy by tak robił. W Polsce odwrotnie fachowcy wyjeżdżają a głąby zostają. Ja zostałem mam prywatkę – to był błąd miałem w latach 80-tych wyjechać bo miałem taką możliwość.

Dodaj komentarz