school_CrossMuzułmańscy studenci jednego z katolickich uniwersytetów w Stanach Zjednoczonych złożyli skargę na placówkę, ponieważ obecność krzyży jest dla nich ‚obraźliwa’ i utrudnia im modlitwę. Skarga została złożona przez profesora konkurencyjnego uniwersytetu George’a Washingtona do Biura Praw Człowieka w Waszyngtonie.

Według wniosku, w ‚każdym pomieszczeniu Katolickiego Uniwersytetu znajduje się zbyt wiele krzyży’, co jest ‚pogwałceniem praw człowieka, które uniemożliwia muzułmańskim studentom modlenie się tam.’

Wniosek sprzeciwia się również temu, że muzułmanie muszą modlić się na terenie uniwersyteckiej kaplicy i w pobliżu katedry, która rzuca cień na cały kampus. Profesor prawa John Banzhaf oskarża placówkę o działanie ‚prawdopodobnie w złych zamiarach’ przeciw swoim muzułmańskich studentom w swojej skardze liczącej 60 stron, który wymienia ‚obraźliwe katolickie symbole widniejące wszędzie na uczelni, co utrudnia muzułmanom modlitwę.’ Dodatkowo, kolejnym argumentem było to, że uniwersytet nie udostępnia miejsc, gdzie muzułmańscy studenci mogliby się pomodlić, a zamiast tego zmusza ich do modlitw w klasach, w których są otoczeni symbolami katolickimi, które są sprzeczne z ich własną religią.’

Zdumione władze uczelni stwierdziły, że nigdy nie otrzymały zażaleń od żadnego z ich muzułmańskich studentów.

źródło:Truth Uncensored

20
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
15 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
15 Comment authors
Harrypiotr444AliBabaHunterXaweryTomasz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
bk
Gość
bk

Szkoda, że nikt się nie odważy na jedyne rozsądne rozwiązanie: drody studenci (n.b. talibowie niszczący zabytki – posągi Buddy też byli „studentami”) to jest uniwersytet katolicki. Jeśli studiowanie na im jest dla was obciązające, to SIĘ Z NIEGO WYNIEŚCIE. Załóżcie własny, muzułmański, albo pojedźcie do Egiptu (chyba tam działa najstarsza… Czytaj więcej »

Sinecod
Gość
Sinecod

Ale zaraz, czegoś ja tu nie rozumiem- muślim na KATOLICKIEJ uczelni? To tak jakby do Polski przyjechali i zaczęli studiować na KUL-u (Katolicki Uniwersytet Lubelski) albo UKSW (Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego) i im by przeszkadzała obecność krzyży na KATOLICKIEJ uczelni… No paranoja że gówno ma pretensje, przecież wiedzieli w co… Czytaj więcej »

rafal
Gość
rafal

To ja sie pytam gdzie jest slyna TOLERANCJA..muzlumanska??? Jak oni uzywaja slow w odniesieniu do krzyza..OBRAZA??? A w czym ich krzyz obraza ?? Wysmiewa machometa??? Islam religia torelancji i pokoju?? Jak to slydze to zygac mi sie chce… Jak to w koranie jest napisane USMIECHAC SIE DO NIEWIERNYCH BEDZIESZ ALE… Czytaj więcej »

Kosa
Gość
Kosa

Skoro to uniwersytet katolicki to czego oni się spodziewali? Co w ogóle oni tam robią? Jak się nie podoba to wypad! To tak jakby przyjść do kogoś w gości i kazać mu wyremontować mieszkanie bo nam się nie podoba wnętrze.

NoNameRequired
Gość

Prawda! rasizm przez nich przemawia. tego to już nie widać.. drzazgę w czyimś oku widzą która ich nie kole ale w swoim oku to już kłody wystającej i dyndając maltretującej wokół innych ludzi to nie widzą kozo-file na KU, no co sodomo-gomor ich tam wpuścił Boże zlituj się, wycofaj tę… Czytaj więcej »

Pedro Chubascos
Gość

Według Koranu żydzi i chrześcijanie to najgorsze ze stworzeń, a muzułmanie – najlepsze. Więc skutki łatwe do przewidzenia. Jesteśmy dla nich gorsi niż karaluchy, szczury, świnie, psy, itp.

max
Gość
max

A to wstrętne i nietolerancyjne fiuty… Won do arabskich krain studiować kozofilię i budowanie chatek z gówna.
Śmiecie muzułmańskie, wszystko się nie podoba… jacy kurwa delikatni…

NoNameRequired
Gość

to prawda tacy delikatni.. a jak trzeba zabić to pierwsi

tals
Gość
tals

wydzielić im pomieszczenie do modlitw i niech się cieszą, nikt ich nie zmuszał by tam studiowali.

NoNameRequired
Gość

Nikt ich tam nie zaprasza! prawda.

Tomasz
Gość
Tomasz

W Rowie Marianskim jest fajna uczelnia dla muzulmanow .

Sir James
Gość
Sir James

Zdecydowanie powinieneś zacząć udzielać się publicznie nt. islamu.

NoNameRequired
Gość

Whoooot? nie ma takiego pojęcia jak muzułmańscy studenci to nie muzułmański uniwersytet chcą tolerancji według ich zasad? albo sie asymilują albo wypad z uczelni to są studenci uniwersytetu katolickiego i to uniwersytet może im nakazać noszenie krzyżyka, sataniści urągają krzyżowi kto im muzułmanom nadaje prawo do zmiany regulaminu uniwersytetu? nie… Czytaj więcej »

NoNameRequired
Gość

TOLERANCJA ? raczej chyba: RASIZMO-NAZIZMO-FASZYZMO-UZURPATORSTWO. i wiele innych których z braku chęci i marnowania czasu nań nie wymienię. WON nauczyć się czym jest tolerancja, w dystrykcie w ich państwie ISLAMSKIM dopiero później asymilować w ich kraju a po 30 latach asymilacji prawo do przekroczenia granicy, jak okażą tolerancje na kościoły… Czytaj więcej »

NoNameRequired
Gość

w ich wierze jest jasno napisane, nie tylko w jednym ich wersecie, aby.:
okłamywać na rzecz wiary aby zgładzić inna wiarę i prześladować gdzie kol-wiek będą.

Tomasz
Gość
Tomasz

Niech im przeszkadza, chcą tolerancji niech sami tolerują.

Xawery
Gość
Xawery

niech zaczną się uczyć tolerancji dla siebie u siebie.

AliBabaHunter
Gość
AliBabaHunter

To niech spierdalaja studiowac i swoich imamow. Oni ich naucza, ze ziemia, obslugi maczety jest plaska i jak wydymac koze. Wiecej im nie trzeba

piotr.k444
Gość

A czego się oni kurwa spodziewali na uniwerku katolickim,cytatów z Tory i Koranu na ścianach?!? Wpuśćmy ich do Polski,to kadra dydaktyczna KUL-u też przetrze oczy,jak do Trybunału (nie)-Sprawiedliwości w Strasburgu wpłynie pozew,że mają za dużo krzyży na ścianach!!!

Harry
Gość
Harry

W ogóle to trzeba zadać podstawowe pytanie: czego oni się spodziewali na katolickim uniwersytecie? Półksiężyców i gwiazd? No bez jaj. Przecież nie ma obowiązku studiować na tym akurat uniwersytecie, nie ma obowiązku studiować w ogóle. Jak się nie podoba to droga wolna, nikt na siłę trzymać nie będzie. Tolerujesz albo… Czytaj więcej »