fot. screen youtube.com

Arcybiskup Luigi Negri w wywiadzie dla włoskiej gazety skrytykował dotychczasową politykę niekontrolowanej imigracji Unii Europejskiej. Wyjaśnił, że taka polityka zmiażdży europejskie społeczeństwo i doprowadzi do eksterminacji.

Nergi w wywiadzie dla gazety „Libero Quotidiano” wyjaśnił, że imigracja musi być racjonalna, ponieważ niekontrolowana „doprowadzi do zmiażdżenia i eksterminacji naszego społeczeństwa”.

„Nie można na oścież otwierać drzwi, tak jakby to była jakaś impreza” – powiedział arcybiskup. Konieczne jest „podkreślenie ekonomicznych, ludzkich i kulturowych kosztów imigracji”.

Zapytany, dlaczego ruch globalizacyjny naciska tak mocno na zwiększoną imigrację, Negri powiedział, że jego reprezentanci są ideologicznie nastawieni, by szukać homogenicznej kultury, w której wszyscy myślą tak samo.

„Ruch dąży do normalizacji masowej imigracji” -powiedział arcybiskup, „ponieważ służy to wielkiej zglobalizowanej gospodarce, której jednym z celów jest stworzenie nisko opłacanej imigracyjnej siły roboczej”.

Odnosząc się do islamu, Luigi Negri stwierdził, że „islam jest bardziej ruchem politycznym niż wiarą, na pierwszym miejscu stawia prawo i normy szariatu”.

“W przeciwieństwie do chrześcijaństwa, które wychwala wolność człowieka (…) islam w ogóle nie bierze pod uwagę indywidualnych osób. Muzułmanin jest ważny tylko w kontekście społecznym i politycznym, w którym żyje” – zauważa Negri.

„Nie jest zbiegiem okoliczności, że islam rozprzestrzenia się wśród słabych, którzy potrzebują silnej władzy, aby czuć się chronionym” – ocenił.

„W islamie władze religijne w wielu przypadkach działają również jako władze cywilne, wymierzają sprawiedliwość w swoich sądach, wydając fatwy, które przewidują nawet karę śmierci” – zauważył.

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie treści bez pisemnej zgody wydawcy zabronione.

28
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
17 Comment threads
11 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
22 Comment authors
aalfa.oomegaRumcajs : nie chce równoległego społeczeństwa islamskiego obok nas , a Ty chcesz ? (+>C*)Secutor 01Logicstanisław Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kris11
Gość
Kris11

Tylko czy tak myśli większość czy mniejszość włoskich arcybiskupów? Na ile jego głos jest słyszalny wśród kapłanów. Niestety Bruksela i Berlin przekupują księży kierując łapówki w postaci dotacji wprost do parafii. A jak trzeba naprawić dach, zrobić remont to proboszczowie aplikują po dotację. Potem już droga do zatracenia bo cyrograf… Czytaj więcej »

beleb
Gość
beleb

Zaraz go uciszą. Dlatego nie ma takich głosów, bo jeśli ktoś się przebije do mediów to za drugim razem już mu nie pozwolą. Słynnym przykładem jest Tusk, który ponad rok temu zebrał dziennikarzy 6 poczytnych gazet i wypalił z grubej rury, że migracja się mu nie podoba. Od tej pory… Czytaj więcej »

klioes vel pislamista
Użytkownik

Wierszyk sprzed kilku minut: Okropna kropka dedykuje stanislawowi i Anty Merkel Okropna kropka! W Szwecji jest szopka. (Ale nie chodzi o stajenke…) News to bez zartow: skad tyle gwaltow? Glowi sie premier, rzad ma meke! Nie szczytowaniem Szwecja sie szczyci! Zgwalconej nikt nie piesci baby… Czy to UFici? Co za… Czytaj więcej »

Archer
Użytkownik

Opinia Arcybiskupa stoi w sprzecznosci nie tylko z oficjalnym stanowiskiem brukselskich nadzorcow eurokolchozu, lecz rowniez Jego Swiatobliwosci Papieza Franciszka, ktory wielokrotnie opowiadal sie za otawrtym przyjmowanie nachodzcow wspomagajac w ten sposob polityke globalizacji i uniformizacji kultur.
Arcybiskup Negri moze wiec byc ‚dyscyplinowany’ z obu stron.
Kardynalem raczej nie zostanie.

klioes vel pislamista
Użytkownik

Społeczeństwo otwarte dedykuję autorom Komunikatów Ministerstwa Prawdy Takiej podłości historia ludzkości Nie znała!… Nie zna jej także Europa. Wstecznictwa siły w Stanach uradziły Za terrorystę uznać …FILANTROPA!!! Już sto tysięcy, a może i więcyj, Mają zebrane podpisów faszyści. Cierpi George Soros w sercu swoim sporoż. Cierpi biedactwo. Cierpi aż go… Czytaj więcej »

Violanta
Gość
Violanta

No niestety, jeden z nielicznych ostatnich sprawiedliwych na szczytach hierarchii, który ośmielił się głosić prawdę

Publiusz
Gość
Publiusz

Tylko jak go Franio wezmie w obroty ,to zaraz wszystko odwola! Ukazala sie ksiazka pt. „Papiez dyktator” pod zmienionym nazwiskiem autora i ponoc Franek wpadl w szal i nakazal tego autora szukac ,bo sadzac z tresci ktore ksiazka przekazuje ,musial on byc na samych szczytach wladzy w Watykanie ! Ponoc… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Publiusz Wg. mnie to czarny papież – czyli ostatni. Franio robi za figuranta i ma dwa oblicza, jedno dla wiernych drugie dla mocodawców. Też na jego rękach jest krew tak samo jak i na rękach polityków, którzy przyczynili się do zagłady naszego lądu! Tylko uświadamianie, bunt narodów Europy może nas… Czytaj więcej »

Gal Anonim
Gość
Gal Anonim

Niech ten włoski ksiądz powie jeszcze Franciszkowi aby częściej mył nogi kozim pastuchom.

Kris
Gość
Kris

Arcybiskup, jeden z nielicznych powiedział wprost jak jest. Pewnie powiedzą ze jest to rasistowskie i niezgodne z nauka Kościoła.

AntyHegemon
Użytkownik

Wiem to, ludzie stąd również to wiedzą, ale nie wie tego masa ludzi. Wielu macha ręką na Islam i myśli, że ktoś inny się z nim rozprawi lub, co gorsza, że on nie stanowi większego zagrożenia. To już samo w sobie jest przyzwoleniem na jego rządy. Nie widzę żadnych rządowych… Czytaj więcej »

Logic1
Użytkownik

Trzeba powołać Antyislamską Partię Polski która będzie miała w programie miedzy innymi edukacje społeczeństwa na ten temat. Czemu istnieje takie coś jak Razem i w dodatku dostaje subwencje z państwowej kasy bo przekroczyła 3% i może głosić swoje zjebane teorie. A w tak potrzebnej inicjatywie jak ostrzeganie społeczeństwa przed religijnym… Czytaj więcej »

bkkkk
Gość
bkkkk

NoszQ! A my na ndie mówimy to od ok. 3 lat… Swoją szosą, czyżby Franciszkowi zaczynał się bunt załogi?;) Gdyby nie, to tego akurat biskupa chętnie przyjmiemy jako uchodźcę.

beleb
Gość
beleb

Niech walczy ze swoim zwierzchnikiem, Frankiem, bo ten jest największym orędownikiem tej zabawki belzeba.

papuga
Gość
papuga

Franek oddaj Benedykta ty dziadu, albo tam Grom wysłać niech go do nas przywiozą, tu mu Watykan zorganizujemy bo ten u Włochów sam upadnie bez pomocy imamów.

ABC
Gość
ABC

[ Odnosząc się do islamu, Luigi Negri stwierdził, że „islam jest bardziej ruchem politycznym niż wiarą, na pierwszym miejscu stawia prawo i normy szariatu”. ] – Kościół we Włoszech zaczyna myśleć, niesamowite!

Snake Plissken
Użytkownik

papcio Franio, już wie o tych ‚herezjach’ arcybiskupa? Przecież to same ‚twarze Chrystusa’ przyjeżdżają!

SARA
Gość
SARA

To się nazywa UTOPIA a…nisko opłacana siła produkcyjna nie zamierza być nisko ,a nawet średnio opłacaną silą produkcyjną ,bo wcale nie zamierza pracować .No może z drobnymi wyjątkami,które tylko potwierdzają regułę. Ja zaczynam powoli wierzyć właśnie w takie przyczyny tego wariactwa ,o których mówi ten ksiądz. Miałam nadzieję,że czasy utopijnych,naiwnych… Czytaj więcej »

papuga
Gość
papuga

Tego biskupa to w Watykanie Franek własną ręką raczy wybatożyć i zamknie w tej samej komórce co Benedykt już siedzi. Niech obaj sperdzielają do Polski, takich uciekinierów to przyjmiemy z otwartmi ramionami.

klioes vel pislamista
Użytkownik

Gosc w dom…

Chrzescijanskie, seksistowskie, stare
Jest porzekadlo: „Gosc w dom, Bog w dom.”
Kto jeszcze zachowuje wiare,
Powinien oddac ja juz na zlom!

Postepu dowod? Bardzo prosze:
W tej Unii, gdzie panuje Tusk,
Jest Szwecja. W Szwecji sa Bambosze…
Gosc w dom jest, a na scianie mozg!

klioes vel pislamista
Użytkownik

Ale, ale… „uciekinierzy” potrzebuja tez czasami odpoczynku od dokonywanego przez nich na Europejkach i Europejczykach dzihadu:

Na spedzanie wakacji za europejski socjal przez „uciekinierow” w krajach z ktorych „uciekli”

Europa – wiadomo – jest dla socjalu
I sa w niej rozne atrakcje:
Zabijac niewiernych mozna bez zalu.
A potem?… W domu wakacje!

Banal
Gość
Banal

Traktujcie na forach franka jako proxy. Proxy czego i kogo? Na tym forum wszyscy wiedzą.

czl
Gość

powinien zmuenić nazwisko na Bianco

stanisław
Gość
stanisław

„Nie można na oścież otwierać drzwi, tak jakby to była jakaś impreza” – powiedział arcybiskup.
Wystarczy wpuścić do dyskoteki grupę młodych migrantów i zabawa zasrana.

Logic1
Użytkownik

Nisko opłacanej siły roboczej potrzeba akurat coraz mniej w dodatku analfabetów.

Secutor 01
Gość
Secutor 01

Wczesniej czy pózniej i tak będziemy musieli ich wszystkich zabić,-czyli eksterminować.Dobrze powiedział,bo to jedyna droga…