fot. screen youtube.com

Arcybiskup Luigi Negri w wywiadzie dla włoskiej gazety skrytykował dotychczasową politykę niekontrolowanej imigracji Unii Europejskiej. Wyjaśnił, że taka polityka zmiażdży europejskie społeczeństwo i doprowadzi do eksterminacji.

Nergi w wywiadzie dla gazety „Libero Quotidiano” wyjaśnił, że imigracja musi być racjonalna, ponieważ niekontrolowana „doprowadzi do zmiażdżenia i eksterminacji naszego społeczeństwa”.

„Nie można na oścież otwierać drzwi, tak jakby to była jakaś impreza” – powiedział arcybiskup. Konieczne jest „podkreślenie ekonomicznych, ludzkich i kulturowych kosztów imigracji”.

Zapytany, dlaczego ruch globalizacyjny naciska tak mocno na zwiększoną imigrację, Negri powiedział, że jego reprezentanci są ideologicznie nastawieni, by szukać homogenicznej kultury, w której wszyscy myślą tak samo.

„Ruch dąży do normalizacji masowej imigracji” -powiedział arcybiskup, „ponieważ służy to wielkiej zglobalizowanej gospodarce, której jednym z celów jest stworzenie nisko opłacanej imigracyjnej siły roboczej”.

Odnosząc się do islamu, Luigi Negri stwierdził, że „islam jest bardziej ruchem politycznym niż wiarą, na pierwszym miejscu stawia prawo i normy szariatu”.

“W przeciwieństwie do chrześcijaństwa, które wychwala wolność człowieka (…) islam w ogóle nie bierze pod uwagę indywidualnych osób. Muzułmanin jest ważny tylko w kontekście społecznym i politycznym, w którym żyje” – zauważa Negri.

„Nie jest zbiegiem okoliczności, że islam rozprzestrzenia się wśród słabych, którzy potrzebują silnej władzy, aby czuć się chronionym” – ocenił.

„W islamie władze religijne w wielu przypadkach działają również jako władze cywilne, wymierzają sprawiedliwość w swoich sądach, wydając fatwy, które przewidują nawet karę śmierci” – zauważył.

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie treści bez pisemnej zgody wydawcy zabronione.

28
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
17 Comment threads
11 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
22 Comment authors
aalfa.oomegaRumcajs : nie chce równoległego społeczeństwa islamskiego obok nas , a Ty chcesz ? (+>C*)Secutor 01Logicstanisław Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o