Szwedzi w małej miejscowości Tärnsjö obrzucili kamieniami ośrodek dla „uchodźców” w odwecie za włamania, kradzieże oraz dewastowanie samochodów mieszkańców miasteczka. Policja została wezwana aby chronić dzieci „uchodźców”

Chaos ogarnia niegdyś spokojną miejscowość Tärnsjö do tego stopnia, że potrzebna ochrona policji dla imigrantów. Radny miasta Tärnsjö, Michael Ohman mówi, że „Tu toczy się walka między mieszkańcami, a imigrantami.” ponieważ niezadowolenie mieszkańców zostało zignorowane przez rządzących – uważa radny.

Ohman dodaje, że mieszkańcy są dodatkowo zdenerwowani faktem, że muszą płacić wysokie podatki, a imigranci uzyskują bezpłatne korzyści od państwa. – „Mamy najwyższą stawkę podatku w powiecie, ponieważ płacimy na tak wielu imigrantów.”

Oburzeni mieszkańcy twierdzą, że problemy zaczęły się, kiedy 20 rodzin tzw. uchodźców przyjechało, wówczas wzrosła przestępczość w miejscowości, w tym rzucanie kamieniami w samochody mieszkańców.

    „Imigranci powodują tutaj różnego rodzaju kłopoty. Mam przyjaciół, których schowki padły ofiarą włamania i skradziono z nich rowery.” – mówi Tobias Willhall, jeden z mieszkańców.

Szwecja w przeliczeniu na głowę obywatela przyjmowała jak dotąd najwięcej imigrantów. Do końca roku do kraju miało przybyć 190 000 osób. Szwecja teraz jednak próbuje zmienić kurs swojej polityki migracyjnej. Z bólem serca i łzami w oczach Asa Romson, szwedzka minister, ogłosiła ostatnio koniec polityki „otwartych drzwi”, jaką wobec imigrantów prowadził do tej pory rząd Szwecji.

źródło: express.co.uk

29
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
14 Comment threads
12 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
24 Comment authors
zxMr. ??Gdziaklidiaziom Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Processor
Gość

I czy trzeba dodatkowych przykładów do udowodnienia tezy iż „socjalizm jest najgłupszym ustrojem” i może konkurować o palmę pierwszeństwa w głupocie tylko z regularnym komunizmem ?

lucky
Gość
lucky

A co socjalizm ma do tego idioto ? W Szwecji panuje kapitalizm jak w Niemczech i Francji

Anon
Gość
Anon

Kapitalizm? Ogromne podatki, narzucanie obywatelom swojej woli przez rządzących nazywasz odzwierciedleniem wolności, która jest częścią kapitalizmu? Kolego, twój przedmówca nie jest idiotom tylko Ty, a w Niemczech, Francji czy Szwecji panuje socjalizm z elementami kapitalizmu, tzw Trzecia Droga, która się w ogóle nie sprawdza, poczytaj trochę czym są te trzy… Czytaj więcej »

Azzz
Gość
Azzz

mylisz kapitalizm z anarchizmem. Chcesz ustroju bez podatków i państwa? Jesteś za anarchizmem tłuku

ziom
Gość
ziom

idioto!!nie pisze sie ze ktos jest idiotom tylko idiotą-debilu.kim czym?komu czemu?budujące jest ze chociaz sie jakos potrafisz w jezyku ojczystym wyrazic-chuj ze jak analfabeta ale radzisz sobie jakos

zx
Gość
zx

„wolność jest częścią kapitalizmu”
Trzeba być niezłym anonem, by wyjechać z takim tekstem. LOL
Co ma socjalizm/kapitalizm do demokracji/dyktatury, do liberalizmu/konserwatyzmu itp? Mogą współistnieć naprzemiennie!

blablablal
Gość
blablablal

Obydwaj jesteście debilami, bo po pierwsze Szwecja to ogromny socjal, a po drugie dzieją się tam takie akcje bo Szwedzcy politycy pozwolili wykorzystywać ten socjal losowym arabom.

Phi
Gość
Phi

Że co? shock
Na jakim świecie ty żyjesz??!

Markus
Gość
Markus

Nie wiem skąd on jest ale ja tam chcę. Ewentualnie numer do jego dilera! grin Kapitalizm w niemczech grin

BLU3
Gość
BLU3

Czy ty kiedykolwiek byłeś w Szwecji…tu jest najwyzsza forma socjalizmu…i do tego mega głupi lewicowi ludzie u władzy…

cinas
Gość
cinas

chłopie Szwecja to największa enklawa socjalizmu w Europie…

Processor
Gość

„Osobo myśląca inaczej” – w Niemczech, Francji, Szwecji etc kapitalizm skończył się już dawno. Jedną z prostszych i dość obiektywnych miar ilości „socjalizmu w państwie” jest stosunek wielkości budżetu do PKB. Już powyżej 10% zaczyna być źle, a jaki jest stan obecny to sobie wygoogluj i nie powtarzaj zasłyszanych w… Czytaj więcej »

Processor
Gość

Cyt: „Z bólem serca i łzami w oczach Asa Romson…” – to fenomen jakiego w Polsce nie uświadczysz – minister rządu (polityk) wyprała mózg nie tylko obywatelom, ale przy okazji także samej sobie – uwierzyła idiotka w brednie które sama głosi do tego stopnia, że autentycznie płacze nad losem „tych… Czytaj więcej »

mister
Gość
mister

Powinni dalej przyjmowac:)

AntyMerkel
Gość
AntyMerkel

Kradną? Karać zgodnie z prawem Szariatu – przecież sami się tego domagają! Rąsia – pieniek – siekierka – ciach!

Stanisław
Gość
Stanisław

Dobra kolejność

Andrzej
Gość
Andrzej

Więcej szuszwoli do Europy niech wpuszczają. Osobiście jak jakiegoś bym spotkał nie pozwoliłbym łazić bezkarnie po ulicy. Powinno się każdemu spuścić taki wpi..dol żeby bardziej bali się tu przyjeżdżać niż zostać u siebie!

polak
Gość
polak

Teraz powinni powoli wyłapywac i deportowac

Asgard
Gość
Asgard

Wkrótce jak tak dalej będzie, to w całej Europie można oczekiwać takich obrazków.

To było do przewidzenia. Trzeba być kompletnym ignorantem by tego nie widzieć.

Już teraz powinno odsyłać się za łamanie prawa do kraju pochodzenia lub ponton i na morze śródziemne.

Jack
Gość
Jack

Ponton i na morze północne, morze śródziemne zbyt daleko…. wink

dsa
Gość
dsa

Chcieli to mają. Na dodatek polityczna poprawność zabiła tam prawdę. Nie żal mi ich.

Frankfurter
Gość
Frankfurter

Można by rzec: „Volenti non fit iniuria”! Głosowali na lewackich łajdaków to maja

Lilith
Gość

Trudno zrozumieć Szwedów. Szwedzka minister zapowiada koniec polityki „otwartych drzwi”, komisarz Policji Narodowej nie widzi problemu w masowej migracji do Szwecji. Chyba nie mogą się dogadać co do jednolitej polityki, a część społeczeństwa nadal trzyma się kurczowo chorej wizji społeczeństwa multi-kulti. Godne podziwu, że niektórzy mieszkańcy w końcu postawili się… Czytaj więcej »

lidia
Gość

To potrzeba opinii o głupocie Szwedów i ich niezrozumiałej polityki przyjmowania ieogranizonej liczby emigrantów ,którzy niszczą ich narodowość kraj oraz rodowitych Szwedów żeby nareście się ocknęli

Gdziak
Gość
Gdziak

To mi cały czas przypomina historię o koniu trojańskim, ale nawet tam wpuszczeni napastnicy byli do końca ukryci, a tu się ich zaprasza i finansuje….. co mogło aż tak wyprać mózgi Zachodowi?

Mr. ??
Gość
Mr. ??

To było do przewidzenia w Szwecji coraz bardziej się kotłuje, imigracja, getta 55 no go zones, narkotyki, bezprawie, nawiedzona lewica u władzy, pseudo kary za gwałty, morderstwa itp itd.
Pranie mózgów społeczeństwu już nie wystarczy
Podobnie w Niemczech.