Zamachowiec kpi sobie ze szwedzkiego więziennictwa. Pozdrawia nazistowskim salutem

Rachmat Akiłow, 39-letni Uzbek odpowiedzialny za zamach terrorystyczny w Sztokholmie z 7 kwietnia br., najwyraźniej bardzo dobrze bawi się w szwedzkim więzieniu. Strażników pozdrawia nazistowskim salutem „sieg heil” i „heil Hitler!”.

Rachmat Akiłow, terrorysta Państwa Islamskiego, przyznał się do dokonania zamachu 7 kwietnia w centrum Sztokholmu przy Placu Sergela. Ciężarówką wjechał w grupę ludzi. W zamachu zginęły cztery osoby, a 15 zostało rannych, w tym dwoje dzieci. Już po zatrzymaniu stwierdził, że „jest zadowolony z tego, co zrobił”.

Obecnie przebywa w więzieniu i czeka na dalszy ciąg procesu. Usłyszy jednak dodatkowe zarzuty o podżeganie do nienawiści rasowej. Wszystko dlatego, że do więziennego personelu zwracał się wielokrotnie nazistowskimi pozdrowieniem „heil Hitler!” i „sieg heil!” – donosi dziennik Aftonbladet.

Zamachowiec z kolei odpiera zarzuty i strażników więzienia oskarża o rasizm.

źródło: aftonbladet.se

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie i wykorzystywanie treści opublikowanych na ndie.pl zabronione.

58 komentarz do “Zamachowiec kpi sobie ze szwedzkiego więziennictwa. Pozdrawia nazistowskim salutem

  1. I znając życie, dojdzie do procesu w którym faktycznie oskarży strażników o rasizm i wygra odszkodowanie w wysokości kilkuset tysięcy euro oraz w ramach zadośćuczynienia za tą całą traumę którą przeżył, wyrok zostanie mu skrócony o 3/4.

   Nie ma to jak szwedzki wymiar „sprawiedliwości”.

   Pozdrawiam smile

   1. Nie zapominajmy o strażnikach którzy za rasizm zasługują na długoletnie więzienie sądzę że, rasizm nawet ten wyimaginowany powinien być karany mocniej niż terroryzm cool w końcu podczas zamachów giną szwedzi a od rasistowskich ataków muzułmanie robią się smutni dodatkowo powinno rozszerzyć się definicje rasizmu:
    -walka podczas gwałtu jeśli napastnik/napastnicy byli imigrantami RASIZM
    -samoobrona jeśli napastnik/napastnicy byli imigrantami RASIZM
    -odmowa przyznania zasiłku RASIZM
    -wymaganie od imigranta biletu na pociąg, autobus, samolot RASIZM
    -interwencja policji jeśli napastnik/napastnicy byli imigrantami RASIZM
    -spożywanie oraz hodowla wieprzowiny RASIZM
    -rozmawianie po szwedzku do imigranta RASIZM
    -popatrzenie się na imigranta RASIZM
    -przeszukanie na lotnisku RASIZM
    -piszcząca bramka w sklepie RASIZM wiadomo że, skonstruowano je w celu poniżania imigrantów
    -używanie tego samego chodnika co muzułmanin RASIZM
    -wymaganie od imigranta znajomości obsługi spłuczki i szczotki do toalety RASIZM
    -bycie szwedem RASIZM
    -biały papier toaletowy RASIZM
    -zakaz załatwiania potrzeb fizjologicznych na ulicy RASIZM w końcu to element ich bogatej kultury
    -biały chleb RASIZM
    -biały szwed idący z podniesioną głową RASIZM
    i w innych niewymienionych przypadkach bo jeśli Mokebe lub Ahmed mówią że, to RASIZM to jest RASIZM koniec kropka. :s

 1. Zamiast go od razu zneutralizować, to będą się jeszcze rozwodzić nad ukaraniem rodaków, pilnujących tej szumowiny. Szykuje się drugi Breivik. Będzie robił w syfie co chce (chyba że go puszczą wolno za 5 lat, co jest możliwe) i mówiąc w prost ukazywał reszcie popaprańców, że wszystko im przejdzie „płazem”.

  1. @test24
   Szwedzcy policjanci to jeszcze chcą coś robić, ale problemem jest mafia – chyba można nazwać tak tę zmowę – sądownicza. Jak kto nie widział to z 22 maja 2017 na YT:
   „Musisz to wiedzieć!(220)Szwedzki policjant wyznaje prawdę o sytuacji w Szwecji!”
   Jak tak patrzę na te afery w Polsce, chociażby i tę Amber i tę warszawską to mam znak zapytania co nasze sądownictwo by robiło w takich sytuacjach?

  1. Breivik polikwidowal wlasnie takich ,ktorzy po dorosnieciu objeliby stanowiska w sadach ,administarcji rzadowej czy edukacji i przyznawaliby odszkodowania islamskim gwalcicielom ,nie mowic juz o innych lewackich szalenstwach !W koncu to nie byl oboz kolka koscielnego tylko indoktrynacyjny na ktorym wdrazano te mlodziez w arkana kulturowego marksizmu !

  1. Niemcy już niedługo dobrowolnie z nieprzymuszonej woli przyjmą islam i będą z nim przeć na wschód. Dziś to się wydaje niemożliwością, ale dla takiego hedonistycznego, dekadenckiego, wypranego z moralności społeczeństwa to bez różnicy czy będą się modlić do Jezusa Chrystusa czy też do allaha.

   1. Dla mnie to pewnik, kwestia – kiedy. To oczywiste że na rozkaz karnie przejdą na islam, zrzucą z siebie gorset poprawności politycznej z dnia na dzień i przypomną sobie kim są naprawdę – -plemieniem wybranym przez diabła, że siać chaos.

     1. @lolo
      Ja raczej obecną fazę oceniam jako okres oswajania narodu z szaleństwem. Co prawda tęczowy meczet nie wypalił, „homo-imamka” musi poruszać z ochroną, ale nie wszystkie eksperymenty muszą wypalić. Niemcy są cierpliwi, kiedy uznają, że już czas aby oszaleć, oszaleją i wcale nie będą udawać. Takie DNA.

     2. @Kris11
      To jeszcze bodajże za PRL-u Stefan Kisielewski napisał, że Niemcy to porządny naród ale od czasu do czasu dostają rajzefiber i wszystko rozwalają. Zdaje się, że właśnie rozwalają UE. No, na to to trzeba jednak sporych zdolności. Niemcy muszą być po prostu trzymani za mordę że użyję takiego określenia. Jak stają się samodzielni to nie potrafią panować nad sobą bo rozpiera ich buta. Ale to charakterystyczne dla patologii, która jak jest pod batem to tuli uszy po sobie a jak na górze to gardzi tymi na dole. To też mają wspólne z Islamem. Tak jak i takiję np. w stosunku do Polaków.

     3. @Kris11
      Tutaj bym doprecyzował, bo Niemcy są różni. Ten zbrodniczy gen mają przede wszystkim Prusacy. Północno-Wschodnie landy. Wyborcy A.H.

     4. Prusacy głównie, to prawda, ale nie tylko. Skąd nadreprezentacja w Gestapo i obozach np. Austriaków?

 2. Wyszedłem dziś z pracy wcześniej. Idąc do sklepu napotkałem staruszkę lat 80-90 z wiaderkiem i wózkiem siedzącą na drewnianym stołeczku. „Kupi Pan kwiatuszki za 3 zł”. Przeszedłem, ale gdy załapałem że jednak mam drobne wróciłem i dałem co miałem za wiązankę. Wstyd ale miałem tylko 8 złotych. Siadłem na przystanku i mimo że lat 27 na karku łzy do oczu. Skupiałem się na tym żeby się nie poryczeć przy ludziach, ale teraz jak to pisze mam łzy w oczach.

  Co to ma do naszego portalu ? Już wyjaśniam

  PIER$#@!# zdrajcy z 1939 oraz 1945 roku francuzi i anglicy oraz ci którzy zrujnowali Polskę na równowartość 100 mld euro – niemcy…
  Minęło lat 70. Śmierdzący kurzem niemiaszki w wieku lat 60, 70, 80 jeżdżą po całym świecie bo srają pieniędzmi które nakradli lata temu. Razem z anglikami i francuzami WYMAGAJĄ od zrujnowanej przez nich wszystkich Polski, abyśmy przyjmowali uchodźców i dawali im na wejściu to wszystko na co ta Babcia musi uzbierać sprzedać masę wiązanek. Dom, jedzenie, ubrania, leki.

  Tępi ludzie przelewają pieniądze na wszelkie pomoce afryce i innym cudownym, a nie widzą cierpienia własnego narodu. Wolałbym zabrać wodę afryce, a dać tym biednym Polakom których zdradzili sojusznicy a i własna ojczyzna

  Póki co przysięgłem sobie że jeśli jeszcze raz tą Panią spotkam to poszukam bankomatu. Jej wzrok był tak smutny… nie da się tego przelać na ekran. Jestem totalnie zasmucony dlatego przepraszam za składnię.

  1. @ssd Dobry człowieku… Nie tylko Tobą targają takie emocje i sprzeciw wobec wszelkiemu draństwu i patologii. Dlatego od zawsze mówiłam stanowcze NIE! dla dziczy. Tak się złożyło, że na co dzień oglądam te butne spojrzenia wobec nas białych, to afiszowanie się ze swoją „kulturą”, dosłownie jakby mi „mówili” oczami gestami ja tu jestem u siebie a ty zbędna. Nawet niektóre wypasione larwy są tak bezczelne, że pytają dlaczego nie mieszkam w swoim kraju. Czaisz!? No szczyt chamstwa! Więc z uśmiechem na ustach zawsze odpowiadam, że przecież jestem u siebie, bo to mój kontynent Europa a nie Afryka grin Widok cudowny jak zaczają co im powiedziałam.

  2. Troche takie zwalanie winy na wszystkich dookoła nie sądzisz ? To nasza idiotyczna polityka doprowadziła do tego wszystkiego, to my zamiast opowiedzieć się po stronie która nam się opłaca, woleliśmy się bawić w honorek i bohaterstwo. Jesteśmy najwięszkym przegranym II wojny światowej. Taka sama sytuacji powtórzyła się przy niedawnych sankcjach z Rosją i powtarza się teraz. Wierzymy, że kogokolwiek obchodzi nasz kraj i my sami, a tak nie jest. USA ani zachód nam nie pomogą w niczym, musimy sami zacząć robić to co nam przynosi korzyść. Jak to jest, ze Ukraina której Rosja zabrała Krym, ma tańszy gaz niż Polska ? Nawet oni wiedzą do czego się to wszystko sprowadza.

    1. @test24
     A jak Ty chcesz robić supermocarstwo skoro same Niemcy gospodarczo mogą nas bez problemu „połknąć” co już trochę lat temu wdrożyły w ramach procedur unijnych? Jakieś sny o potędze?

     Ilu dzisiaj płaczących, bo UE oszukuje, tych – jak ja – co ostrzegali przed UE, odsądzało od czci i wiary?

     1. taka mrzonka moglaby powstac w glowie JS III, tuz po odsieczy… niestety nie zaistniala

   1. ”nasza idiotyczna polityka doprowadziła do tego wszystkiego, to my zamiast opowiedzieć się po stronie która nam się opłaca, woleliśmy się bawić w honorek i bohaterstwo” – myslisz czasem zanim cos napiszesz, ekspercie od psychoanalizy? a co, mielismy isc pod ramie z hitlerowcami? taki z ciebie znawca tematu jak z koziej d… traba
    widac co dla ciebie jest oplacalne, dla normalnego Polaka jest to Honor, Bog, Ojczyzna… dla ciebie, parweniuszu, honorek, idolek, i kraik do wydojenia
    opowiadasz jakies banaly typu ”musimy sami zacząć robić to co nam przynosi korzyść” – to moze jakas solucja? masz konkretne propozycje?
    P.S. prawidlowa skladnia, polonisto, to ”z wybujalym ego” – nie ”egiem”

   2. co za ciemnogrod, nie wiesz typie nawet jak to bylo za dwudziestolecia wojennego, setki szkol postawionych w czynie spolecznym, banki chetne udzielac wysokie kredyty stowarzyszeniom uczniowskim na budowe akademikow, wysoka swiadomosc spoleczna, niezmierzona radosc i smak wolnosci po 123 latach zaborow
    i takie cos bedzie krytykowalo decyzje ludzi stukroc od niego lepszych…
    chwila refleksji – wiec to nasza wina ze stanelismy z bronia w reku, podczas gdy nasi ”sojusznicy” podwineli ogony? jakis ty madry z perspektywy siedemdziesieciuparu lat… prawdziwy wizjoner
    juz wiem kim bylbys w czasie okupacji, volksdojczu

   3. @KRECIK
    No to ponieważ katolstwo „be” – nie wiem jak tam Pan Bóg – ale biorąc pod uwagę sytuację na Zachodzie a w Polsce, to wygląda na to, że jednak nie jest obojętne jak się tego Pana Boga wzywa i w związku z tym jak chcesz w tych rozgrywkach wielkich, gdzie Polska jest średnim krajem w dodatku na dorobku, zrobić niezależność. Jedna prowokacja z p. Łukaszem Urbanem mogła z nas zrobić miejsce zrzutu „uchodźców” z całej Europy. Żeby się stawiać to trzeba mieć siłę. Masz jakąś realną a nie pobożne życzenia poza aktualnym układem z USA? Aaaa… zapomniałem… nie zapomnij przy okazji swoich snów o potędze, o Ukraińcach. A poza tym została jeszcze UE – ale to przerabiamy, albo Rosja – ale oni twierdzą, że Polska tylko do wycierania im nóg. No jeszcze Chiny. Ale to też szczwane lisy.
    Za przeproszeniem takich różnych debili z świetlistymi receptami jak to będą robić politykę to na kopy. W rzeczywistości liczy się realna siła w grze interesów wśród możnych tego świata. Np. gdyby PiS nie wygrał to mielibyśmy już dwa lata temu potężny desant „uchodźców” ze stałością zamieszkania i łączeniem rodzin. I wcale nie jest pewne, że by uciekli, zwłaszcza jakby UE dała forsę na zasiłki przynajmniej na początku, bo takie teksty chodziły.

    Biorąc to wszystko pod uwagę nadal uważam, że jesteś trollem, tylko takim bardziej wysublimowanym z cyklu „krecia robota”.

    1. ”mierz sily na zamiary, zamiary na sily”
     jedynym rozwiazaniem jakie widze – dokleic sie do trumpa, poudawac pacholka usraela, wycyckac ich jak irak w czasie konfliktu z iranem, wytargowac najintratniejsze umowy handlowe… i jeszcze jeden moj maly idee fix – przemysl zbrojeniowy to potezna galaz gospodarki w hameryce – coz stalo by sie gdyby nam pare czolgow dali w leasing? szczegolnie ze deklarowalibysmy ”slepe posluszenstwo” i dostarczali miesa armatniego?
     i tak mamy przesrane, z islamizujacym sie zachodem, powrotem do imperializmu w wykonaniu matuszki rosiji na wschodzie, armia murzynow i arabusow, tylko czekajacych na haslo do szturmu festung europa, na poludniu; kufa dobrze ze pingwiny nam chociaz daly spokoj…
     lolo, nie moge sie z Toba nie zgodzic,ten caly krecik jest rownie wysublimowany jak cegla dziurkawka (o niebo wyzej w hierarchi niz te bez dziurki)

     1. @fuckinbundeskalifat
      Jesteśmy pomiędzy młotem a kowadłem (Rosja-Niemcy) – mam przypominać układ Mołotow-Ribentrop a obecnie Nord Stream (Putin-Schröder)? Jesteśmy średniej wielkości krajem na dorobku. Jaka potęga!? Możemy tylko coś ugrać w koalicji. A to że Izrael… A co Moskwa to czystość rasowa może? A Niemcy też niewinność pewnie… A u nas oczywiście sielanka… Więc skoro tak jest gra ustawiona to korzystajmy z tych okazji, które się pojawiają i róbmy swoje na ile to możliwe. Wielcy tego świata też ścierają się między sobą. A poza tym istnieje coś takiego jak nawrócenie. W Fatimie Matka Boża mówiła o nawróceniu Rosji ale nie spełnione zostały warunki. Więc jest jak jest, my zawierzmy Bogu i wykorzystajmy to co można w tej sytuacji co jest. Mrzonkami się nie nakarmimy a co będzie jutro zobaczymy. Dzisiaj się cieszmy tym co mamy i dziękujmy za to Bogu. Bo czyż to przemówienie, które wczoraj wysłuchaliśmy nie było tym na co czekaliśmy całe dziesięciolecia? Czy p. Merkel albo p. Putin coś by takiego powiedzieli? Więc dziękujmy Bogu za to dobro i nauczmy się z tego korzystać skoro dostaliśmy taki prezent. Proponuję pomodlić się za pp. Donalda i Melanię Trump. I Amerykanów. To więcej zrobi dla budowania wspólnoty i pokoju niż wszystkie umowy razem wzięte.

      Zawsze możemy jeszcze p. Trumpowi powiedzieć: mamy cię w d… Jakieś propozycje? No jest jeszcze jedna możliwość, ale wszyscy chcemy żyć, czyż nie? A tu by trzeba było umierać…

     2. swiete slowa, nie pozostaje nic dodac
      szkoda tylko ze tak wielu nie widzi tej opcji…
      i szkoda tej szansy na powrot Rosji na lono Matki Kosciola… tego prawdziwego
      pewne czasy i postawy odeszly, mielismy jak by nie patrzec prawdziwego Ojca Swietego (swiec Panie nad jego dusza), a teraz… szkoda mowic, ”wielcy” tego jewropejskiego swiata okazuja sie byc… mali, i wstretni

   4. @KRECIK Tezy Zychowicza i Ziemkiewicza. Obydwaj inteligentni faceci i w wielu kwestiach mają rację ale… po której stronie niby opłacało nam się opowiedzieć w 1939? Po stronie hitlerowskich Niemiec czy stalinowskich Sowietów? Z faktu, że na sojuszu z Francją i angielskich gwarancjach wyszliśmy jak Zabłocki na mydle, nie wynika, że z Niemcami czy dążącymi do wojny Sowietami było nam po drodze. Jedyny sojusz jaki miał wówczas rację bytu, to ścisły pakt obronny z Czechosłowacją (i ewentualnie Węgrami). Powiem więcej. Moim zdaniem wojna obronna 1939 była do wygrania (o ile Sowieci by nie weszli), gdyby przyjęto inną koncepcję obrony. Inna kwestia, to fakt, że do 1939 roku to Sowiety były traktowane jako wróg numer 1 ale to zbyt szeroki by go tu omówić.

    1. tylko ze z nami obeszliby sie Sowieci rownie okrutnie jak ze szwabami, zapiekla nienawisc i stulecia przelanej krwi dalyby o sobie znac, urzadziliby sobie na nas piknik stulecia
     z tej jatki Polska nie podnioslaby sie nigdy
     taktyka kampanii wrzesniowej opierala sie na planie realizacji siedmiodniowej mobilizacji sil panstw zachodnich, przy jednoczesnych intensywnych dzialaniach zaczepnych prowadzonych z powietrza… final znamy wszyscy

     1. @fuckinbundeskalifat O tym właśnie mówię. Błędna koncepcja obrony, oparta na optymistycznych założeniach, że powstanie drugi front. Właściwa była koncepcja uporczywej obrony toczonej w głębi kraju, w oparciu o przeszkody naturalne. Rezygnacja z utrzymywania kosztownej Marynarki Wojennej wobec braku możliwości obrony wybrzeża i w zamian nasycenie piechoty bronią przeciwpancerną i przeciwlotniczą. Tam gdzie Niemcy natknęli się na dobrze urzutowaną obronę, jak np. pod Mokrą, ponosili bardzo ciężkie straty. Innych błędów było równie wiele. Np. rozproszenie lotnictwa pomiędzy poszczególne armie. Obszerny temat, nie omówimy go tutaj. Nawiasem mówiąc uważam, że Sowieci nie weszliby 17 IX, gdyby polska obrona zatrzymała natarcie Wehrmachtu. Inaczej też reagowałby Zachód. Sprzęt już płynął od strony Morza Czarnego. Niemcy połamaliby sobie zęby na naszej obronie.

     2. najlepsze jest iz podczas kampanii wrzesniowej zachodniej granicy szwabow pilnowalo raptem dwadziescia dywizji piechoty, glownie mlodzikow i weteranow pierwszej WS, zle zaopatrzonych i z niskim morale… pieprzone francuziki w dwa tygodnie bylyby w berlinie…
      nie oszukujmy sie, teraz zrobia to samo, zreszta maja taki gnoj na podworku ze juz w zasadzie nic nie moga, zas art. 5 umowy obronnej Nato jest tak skonstruowany ze poszczegolne panstwa struktury moga wetowac decyzje o interwencji zbrojnej… przykladowo zajmuja ruscy estonie, wielkie wzburzenie na agresora, a tu francuziki stwierdzaja ze nalezy na rosje nalozyc embargo… i to by przeszlo, historia lubi sie powtarzac

     3. @fuckinbundeskalifat W sławnym 5. artykule Traktatu Waszyngtońskiego akurat nie ma mowy o wetowaniu. Jego najsłabszym elementem jest zapis, że w przypadku napaści każde państwo Sojuszu podejmie „działania jakie uzna za konieczne”. To jest właśnie słabiutkie i zwodnicze.

   5. Trochę masz racji, ale niedużo. Kraj nam niemcy ZRUJNOWALI. Rozkradli wszystko od obrazów po złote zęby naszych przodków. Potem mieliśmy 50 lat (NIE KOMUNIZMU) rządów pod okiem Związku Radzieckiego. Co ciekawe ja nie winię ZSRR. Było u nas i tak lepiej niż u nich. Robili to co robili. WINĄ można obarczyć tych którzy w Jałcie nas OLALI. USA, Francja, Anglia nawet nie PIERDNĘŁY i ot tak oddali nas właśnie pod „czerwone ramie”. Zastanów się gdzie by była Polska gdyby to się potoczyło inaczej. Niemcy rozpętali i przegrali dwie WŚ, a mimo to tak im się pozwolono rozwinąć. I jakim prawem teraz niemieckie świnie wypominają nam co my POWINNIŚMY robić. Przez te właściwie stulecie które nam zrujnowali teraz w Polsce jest jak jest

    Oczywiście politycy III RP też dołożyli do tego swoje. Np ceny gazu wynikają z wiecznej „wojenki” z Rosją. Z drugiej strony amerykańcom i niemcom wszyscy równo do dupy włażą, a to świnie większe niż ruskie.

  3. @ssd
   I dlatego trzeba skończyć z nędzą Polaków.
   Pol-exit albo Exit-Pol.
   Napisać nową Konstytucję.
   Zmienić radykalnie Ordynację Wyborczą z możliwością odwołania posła.
   Napisać od ZERA prawo, jak po zaborach, stare – do pieca.
   Spłukać szlam z wymiaru (nie)sprawiedliwości i dyplomacji.
   Zapisać obowiązek wykonania woli Polaków wyrażonej w referendach.
   Osądzić zdrajców i złodziei.
   Zliberalizować gospodarkę, zlikwidować VAT, obniżyć wszystkie podatki, w rękach państwa zostawić tylko branże strategiczne.
   Obniżać podatki rodzinom 2+3, aż do całkowitego zwolnienia dla rodzin wielodzietnych.
   Stworzyć szeroki, realny dostęp do broni i obowiązek obrony RP i mocny sojusz z prawdziwym Zachodem, dziedzicem cywilizacji łacińskiej.
   Zakazać propagowania islamu i innych ideologii totalitarnych z wysokimi karami do banicji włącznie.
   Inwestować w wysokie technologie i naukę, energetykę jądrową, armię, importować „mózgi” na uniwersytety i do firm skąd się da.

   Umiemy i możemy to zrobić.
   Kogo to zaboli?
   Rosjan i Prusaków. Naszych odwiecznych wrogów.

  4. Dziwne ,ze straz miejska mandatu tej babci nie wsadzila !
   Ile odszkodowania ? …€ 100 mld? Ocenia sie ,ze straty materialne (bo kulturowe sa nie od oszacowania) Polski w wyniku agresji Niemiec i Sowietow na Polske wynosza 1600 mld. dolarow!
   Pierwszym ,ktory o nich wspomnial byl wlasnie ….sp. Lech Kaczynski i chodza sluchy ,ze tym samym podpisal on sobie wyrok smierci!

 3. To jest fascynujące, ludzie mają taką obsesję na punkcie nazizmu… Już Rzymianie w podobny sposób salutowali ale, co tam, straszne rzeczy bo macha sobie łapą i krzyczy Heil Hitler. Za to jak krzyczy, ze zabija dla Allaha to spoko, to nie jest podżeganie do nienawiści grin Co za parodia…

 4. Ech te szwedzkie „więzienie” mają wyzszy standard niż nie jeden Hotel w Polsce, to są wczasy all inclusive…. Szwecja – państwo teoretyczne, za chwile go wypuszczą przeproszą za to że zirytowali go tym aresztowaniem i grzecznie wypłacą odszkodowanie i poślą jeszcze na kurs pilotażu ….

 5. Uzbek o rasizm to może sobie oskarżać Szwedów u siebie, w Uzbekistanie. Prawda jest taka, że każdemu w jego kraju narodowym wolno być rasistą. Bo i dlaczego nie? A największymi rasistami to jest właśnie dzicz z Afryki i naród handlowy. Świat stanął do góry nogami i wszystko jest na opak!…Niestety! Jak tak dalej pójdzie to biały człowiek będzie musiał wszystkich przepraszać…Udowadniać homoseksualistom, że nie jest homofobem, udowadniać że nie jest antysemitą etc. i wszystkich przepraszać, że w ogóle śmie żyć i pracować na swoim lądzie czy gdziekolwiek indziej. Dlatego szanujmy się, wspierajmy wszędzie. Po mino tego nawet, że wielu naszych potrafi dać się we znaki i nie są aniołkami. Dzicz broni swoich wszędzie – nawet najgorszym bandziorom pomagają. Jest nas tylko 8% na świecie i dla tego inwazyjnego gatunku za dużo. Nawet na naszym lądzie dla nich jest nas za dużo. Deport dla wszystkich! Europa nie jest przytułkiem dla wszelkiej światowej patologii!

 6. Do autora! Tej skurwysyn zabił na Drottninggatan 5 osób! Przy okazji napomne, że w szwedzkim wiezieniu, nie pamietam nazwy, osadzona jest najwieksza liczba i najgrozniejsza wśród fuck… islamistów! Nie rozumiem tego!

Dodaj komentarz