Niemcy: Syryjski terrorysta skazany za pobicie i zgwałcenie trzeciej żony

Sąd w Marbach w Badenii-Wirtembergii skazał 29-letniego Syryjczyka na karę 3 lat i 9 miesięcy więzienia za pobicie i zgwałcenie swojej trzeciej żony – informuje gazeta „Stuttgarter Nachrichten”.

Syryjczyk mieszkał w dwupokojowym mieszkaniu z pierwszą żoną, dwojgiem dzieci i siostrami. Na początku roku mieszkała razem z nimi jego trzecia żona. Druga żona mieszka w innym mieszkaniu ze swoimi rodzicami.

Współżycie z trzecią żoną nie układało się dobrze, pobił ją kilkakrotnie, raz była na leczeniu w szpitalu z powodu zranienia nerki, innym razem z powodu urazowego uszkodzenia mózgu. Po pocięciu jej ciała szkłem i gwałcie został oskarżony.

Jego szwagier zeznawał w sądzie, że przebywał w drugim pokoju i nie słyszał jej krzyków oraz, że w małżeństwie nie ma żadnych gwałtów, co sędzina skwitowała komentarzem, że jesteśmy w Niemczech, a nie w Syrii – czytamy w „Stuttgarter Nachrichten”.

Skazanego oczekuje wkrótce drugi proces, ponieważ podczas dochodzenia okazało się, że był on w Syrii członkiem Państwa Islamskiego, tam brał udział w torturach jeńców oraz zabił mężczyznę oskarżonego o bluźnierstwo.

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie treści bez pisemnej zgody wydawcy zabronione.

37 komentarz do “Niemcy: Syryjski terrorysta skazany za pobicie i zgwałcenie trzeciej żony

 1. Pani Sędzia uznaje, że jeżeli dobrze rozumiem, że kultura Niemiec jest lepsza / wyższa od kultury syryjskiej???? Toż to przecież hejt, nietolerancja, rasizm. I to w biały dzień. A swoją drogą obywatel Niemiec ma za coś takiego wyrok. BUU

  1. „(…) jesteśmy w Niemczech, a nie w Syrii (…)”
   A co za roznica?
   Niemiecka bubeskanclerzyca, tak jak ten szwagier, nie dostrzega tysiecy ofiar gwaltow, terroru, zastraszania, napadow, burd, molestowania czy mordow. Nic nie widzi, nic nie slyszy i dalej wpuszcza czarnych albo ciapatych bandytow do kraju. Ba, kaze ich wylawiac u wybrzezy Libii.
   Sedzina powinna temu Syryjczykowi dac medal.

   1. Niemcy to już prawie Syria.
    No zwróćmy uwagę, że wcześniejsze pobicia, które kończyły się odpowiednio uszkodzeniem nerki, a potem urazowym uszkodzeniem mózgu, nie stanowiły dla niemieckiego wymiaru „sprawiedliwości” podstawy do ukarania bidnego uchodźcy. Ot takie kolorowe multikulti w niemczech mają.

   1. Tak, ale trzeba to załatwić w „poligamicznym” urzędzie. Czyli podsumowując: jedziecie do np. Syrii, bierzecie ślub, w ramach podróży poślubnej rejs przez morze Śródziemne, potem hotel w Grecji i jak wrócicie z tej romantycznej podróży zgłaszasz w lokalnym urzędzie a zasiłek i mieszkanie dostajesz w ramach pomocy i funduszu asymilacyjnego

  2. Odważna ta Sędzia, pewnie za niedługo przeczytamy, że szwabska Rada Sędziowska musiała ją odwołać ze stanowiska za głoszenie faszystowskich poglądów, a inny sędzia skaże ją na kilkanaście lat bezwzględnego więzienia, rodzina straci cały majątek, a dzieci trafią do lewackich rodzin zastępczych…

 2. Bandyta morderca żyje sobie na socjalu , ma trzy żony , robi z nimi co chce , przekazuje dalej swoje bandyckie geny …. już nie wiem czy się śmiać , płakać …. kiedyś się wkurzałem na takie rzeczy czytając artykuły a teraz to mi już to obojętne i to jest najgorsze.

  1. Panie Janku, najgorsze bedzie gdy swoje wczorajsze poglady uzna pan jutro za rasistowskie, nienawistnicze i nietolerancyjne. A potem, w teczowej spodniczce, poleci pan rozlepiac na murach plakaty o tym, jaki to islam jest pokojowy i jak chetnie nalezy wpuscic do Polski 10 milionow ciapactwa.

 3. Jakbym nie przeczytał na NDIE to bym nie uwierzył. Książę orientu skazany ? I na dodatek w Niemczech ? Wow.
  A tak na poważnie. Trzecia żona, tortury, morderstwo i te chore poje…by dają mu tylko niecałe 4 lata ? Powinna być kara śmierci, ale skoro w UE jej się nie stosuje, to przynajmniej dożywocie. Ale OK, rozumiem ich, pewnie zastosowano jakieś extra złagodzenie kary, prawdopodobnie to jakiś wybitny specjalista inżynier, albo lekarz. Tak trzymać Niemcy.

  1. Myslisz, Dracu, jak chrzescijanski fundamentalista. A tymczasem wg. prawa koranicznego, ten Syryjczyk nie dopuscil sie zadnego przestepstwa. A skoro Niemcy buduja u siebie spoleczenstwo multikulturowe, to powinni jak najszybciej zrozumiec, ze obicie, a nawet zabicie swojej trzeciej zony to element syryjskiej tradycji, jak w Niemczech ubicie swiniaka na wieprzowine.
   Wyrok tej sedziny powinien zostac uznany za rasistowski.

 4. Srogi wyrok wink
  Skoro bil i gwalcil trzecia zone, to zapewne robil to tez drugiej i pierwszej. W Syrii torturowal i zabijal ludzi… Wybitny inzynier. Na niemieckiej scenie politycznej jest tyle patologii, ze starczy jej na caly kraj i muzulmanie wcale nie sa tam potrzebni… A no tak, oni ubogacaja, a nie niszcza.

 5. Powinni wprowadzić coś takiego jak „kara gwałtu”, gwałt za gwałt. Chłop zgwałcił babę? No to teraz chłop pójdzie do specjalnej celi w której już czeka dwumetrowy murzyn z nabrzmiałym drągiem. Oczywiście wyrok kilka lat w tej właśnie celi a nie jednorazowo. :]

 6. Do poprzednich komentujących – marudzicie. Przecież jest wyraźnie napisane, że to trzecia żona, czyli mniej ważna, za pierwszą dostałby od niemieckoislamskiego sądu więcej. A sędzia powinna być pozbawiona stanowiska za rasistowskie komentarze. Przecież islam jet częścią Niemiec (jeszcze Niemiec).

  1. W islamie nie ma ważniejszych i mniej ważnych żon – wszystkie mają być traktowane tak samo, więc prawdopodobnie lał równo każdą. A teraz cytat dotyczący pozycji kobiety jako świadka w procesie karnym (a chyba z takim mamy do czynienia) – za Abdur Rahman Al‐Sheha „Status kobiety w islamie”:
   „Mądrość Allaha uczyniła kobietę delikatnego charakteru i kierującą się emocjami, które stanowią ogólną cechę jej psychicznej osobowości, to wszystko po to, aby mogła w tym życiu wykonać jej naturalną misję, którą jest macierzyństwo (ciąża, karmienie i wychowanie dzieci), które wymagają czułego serca i emocjonalności. Ze względu na naturę i charakter kobiety (np. emocjonalność
   i impulsywność), które mogą mieć wpływ na jej świadectwo i okoliczności z nim związane Allah zadbał o dokładność świadectwa i wykluczenie jakiegokolwiek błędu i dlatego ŚWIADECTWO KOBIETY W SPRAWACH KARNYCH NIE JEST UWZGLĘDNIANE. Jest to z tego powodu, że w publicznych miejscach, w których to dochodzi do różnych kłótni, które mogą zakończyć się zabójstwem lub innego rodzaju przestępstwem jej obecność może sprawić, że być może nie zapanuje ona nad swoimi emocjami i nie zostanie do końca przestępstwa, starając się uciec w miarę możliwości a jeśli nie będzie w stanie tego zrobić to przynajmniej zamyka oczy na przykry widoku zbrodni. Wszystko to z powodu delikatnego charakteru kobiety na temat, którego wcześniej pisaliśmy, co będzie miało istotny wpływ na świadectwo kobiety.”
   Po pierwsze – do przestępstw dochodzi w miejscach publicznych, a nie w domu. Po drugie naturalnym jest, że kłótnia może się skończyć zabójstwem.
   Wracając do opisanego przypadku – jak przykładny muzułmański mąż lał pierwszą żonę to ta trzecia uciekła do drugiego pokoju (do „głuchego” szwagra. Jak pobił trzecią żonę pierwszy czy tam n-ty raz, to pewnie zamknęła oczy i nie ma o czym opowiadać przed sądem.

 7. Sędzia to rasista!. Jak to tak można powiedzieć „biednemu” „uchodźcy”, że prawo niewiernych jest lepsze od szariatu?! Przecież szwagier dobrze rzekł – w małżeństwie nie ma gwałtu (w tamtej kulturze). Można babę nawet zatłuc. Z miłości, legalnie i koranicznie.

 8. O tam od razu ziac taka nienawiscia rasowa „Syryjski terrorysta” …. Niemcy, to jest Niemiec syryjskiego pochodzenia zarliwie praktykujacy tzw religie pokoju ktora niedlugo i wy przyjmiecie z pokorą …. tym sie chyba powinna zainteresowac komisja europejska bo tam ewidentnie lamane sa prawa nowych wlascicieli Niemiec.

  1. przemq
   Dziecko zanim zaczniesz sie wypowiadać to moze czytaj tekst ze zrozumieniem bo widze ze gimbusom neostrady przychodzi to z trudem lub wcale.
   Jest NAPISANE: Sąd w Marbach w Badenii-Wirtembergii skazał 29-letniego Syryjczyka na karę 3 lat i 9 miesięcy więzienia.
   SKAZAŁ ! Rozumiesz co to znaczy ? Skazał czyli go nie skażą a skazali i nie na prace społeczne ale na pudło. Boże i tacy jak ty mają być przyszłością tego narodu ? Po moim trupie….

 9. Niemcy już nie różnią się od Syrii a jeszcze trochę i będą mieć wojnę jak w Syrii tyle że w przeciwieństwie do wojsk Syryjskich Assada niemcy, szwedzi, francuzi, holendrzy … nie potrafią walczyć, ryzykować życiem bo są chowani w wartościach unijnych co było widać po masakrze w Srebrenicy czy policjantach z tych krajów smile

 10. Ojej, nie dość że przykładny ojciec syryjskiej rodziny to jeszcze oddany żołnierz allahociąga. A wszystko to „cenniejsze niż złoto” , prawda panie juncker, makrela, timmermans, Schulz i inne brukselskie pachołki sorosa….

Dodaj komentarz