Zbigniew Ziobro fot. Piotr Drabik Flickr.com CC

– Służby więzienne w krajach, które przyjęły uchodźców, mówią o gigantycznym problemie służb porządku prawnego, o tym, że sobie kompletnie nie radzą z narastającą agresją, islamizacją – powiedział minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

Zbigniew Ziobro podczas sobotniej konwencji Zjednoczonej Prawicy nawiązał do piątkowego spotkania w Warszawie szefów służb więziennych z państw europejskich.

„Muszę państwu powiedzieć, że niemal wszyscy z tych krajów, w których dość licznie zagościli uchodźcy, mówią o gigantycznym problemie tamtejszych służb porządku prawnego, o tym, że oni sobie kompletnie z tym nie radzą, z narastającą agresją, islamizacją, zagrożeniem terrorystycznym. Są tym wręcz przerażeni, zazdroszczą nam, Polakom, zazdroszczą nam, Polsce” – mówił minister sprawiedliwości.

Dodał, że nie będzie powoływał się na konkretne nazwiska i wskazywał państw, bo jak zaznaczył, obawia się, że osoby te mogłyby stracić stanowiska. „To jest politycznie niepoprawne w ich krajach mówić prawdę, ale oni nam mówili prawdę” – powiedział Ziobro.

29
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
14 Comment threads
15 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
22 Comment authors
SxokmanTomaszjennyKris11marek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
AntyHegemon
Użytkownik

Nic w tym zaskakującego skoro zdecydowana większość z nich to bandyci, złodzieje, gwałciciele, dilerzy narkotyków, żołnierze Allaha. Prawdziwy uchodźca pocałowałby takiego niemiaszka w rękę za to, że pozwolił mu przybyć w cywilizowany świat, a tu co? Najwyżej mu tę rękę obetnie i głowę przy okazji. Islamizacja ma upokarzać i niszczyć… Czytaj więcej »

Kris11
Gość
Kris11

@AntyHegemon A Francuzi skarżą się, że muzułmanie radykalizują się w pierdlach. Jeśli to mówią głośno, oznacza to że nie potrafią nic z tym zrobić, albo nie chcą, a przecież to idealna sytuacja dla służb, w więzieniu mają ich jak na patelni, można zidentyfikować każdego „radykalizującego” się, zatrzymywać po opuszczeniu pierdla… Czytaj więcej »

AntyHegemon
Użytkownik

@Kris11 Dziwne by było, gdyby francuskie służby zatrzymywały i deportowały swoich legionistów cudzoziemskich, czyli żołnierzy, których przyjęli do swoje armii. Armia ta działa w imieniu francuskich elit, więc niższe jednostki nie mogą im przeciwdziałać. Poza tym muzułmanie radykalizują się już jako dzieci. W więzieniach nabierają więcej doświadczenia i lekcji od… Czytaj więcej »

Marlena
Gość
Marlena

To niestety prawda! Wychodzą i są „silniejsi” albo przekazują „wiedzę ” z pierdla innym… #FUCKISLAM

Agent Krycek
Gość
Agent Krycek

Muzułmanie we Francji stanowi 10-12% ludności i jednocześnie stanowią 70% osadzonych w więzieniach, pytam się dlaczego ta informacja nie pojawia się w mediach głównego nurtu ?

Jędruś
Gość
Jędruś

Człowieku ty od wczoraj żyjesz??? Znasz termin POprawność POlityczna? Jeśli nie to wyjaśnię krótko. Po pierwsze POPO obejmuje zakaz krytyki islamu, po drugie zakaz krytyki Merkel i jej podobnych, a po trzecie nakaz chwalenia „tolerancji i otwartości”. Kapiszi???

easyrider
Użytkownik

@Agent Krycek Ta informacja nie pasuje do teorii o „wzbogacaniu”. W Stanach murzyni to około 13 procent ludności, około 1/6 populacji. Tymczasem około 70 procent zabójców to czarni. Przypadek?

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

@Agent Krycek „Bo kto ma media…?” A tej „władzy” – zwłaszcza „szarym eminencjom” zależy na wielu rzeczach, ale nie na prawdzie… Jeszcze nie… Czekają na moment żeby wszystkich postawić przed faktem dokonanym…

bkkkk
Gość
bkkkk

Ja czekam aż lewaki to odkryją i będą się domagać parytetów w więzieniach. aAłe ndie pójdzie wtedy za kratki, w rakach tego „wyrównywania”. Kolejna odsłona komunizmu, po stalinizmie, hitelryźmie i pol-potyzmie. I wyjątkowo nie mam tu na myśli islamu, tylko lewactwo.

888
Gość
888

Głupota ludzka w krajach Europy zachodniej osiągnęła apogeum. Służby porządkowe boją się mówić prawdę bo stracą stanowiska. To może lepiej jednak stracić to stanowisko i wygarnąć tym żłobom przy korycie co o tym wszystkim sądzą bo stanowiska to i tak niebawem stracą razem z głowami.

lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik

@888 To było do przewidzenia. Nawet nie dlatego, że jak napisał @AntyHegemon, że to bandyci, złodzieje itd. To wynika z przesłania Koranu, z tego, że to co u nas w wyniku przeniknięcia naszej kultury chrześcijańskim przesłaniem jest nazywane grzechem u nich to grzechem nie jest, zwłaszcza gdy dotyczy niewiernych w… Czytaj więcej »

Wiarus55
Użytkownik

Potop Islamu trwa! Jeballahy nadal przybywają do Europy, niosą nam swoją nienawiść i szariat! Jestem katolikiem i jestem zdumiony a nawet zszokowany, ponieważ w tym wszystkim bierze udział papież Franciszek! Filmy na You tube są potwierdzeniem sympatii papieża do muzułmanów i księgi Koran! Jestem tym duchowo zdruzgotany!

lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik

@Wiarus55
Nadal uważasz, że Bergoglio nie tylko jest papieżem, ale w ogóle Katolikiem?

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

@Wiarus55 Bo papież też należy do tej mafii, której polecono – „argumentem” najczęściej używanym – czyli „mów mi do kieszeni” wykończyć Europę. Nawet „włoska mafia oburzona na papieża! Bez nas Watykan zamieni się w meczet” – tak mówi prawdziwy mafiozo na (reporters pl). Nawet prawdziwa mafia ma tej mafii dość… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

@Wiarus55 A wziąłeś taką opcję pod uwagę, że Franciszek nie pracuje dla kogo powinien pracować? Przed chwilą wyczytałam, że nawet włoska mafia oburza się na Franciszka. Prawdziwa mafia tak powiedziała (nie ta w białych kołnierzykach. „włoska mafia oburzona na papieża. Bez nas Watykan zamieni się w meczet” i co Ty… Czytaj więcej »

spisek
Gość
spisek

padlina obżygana miała dziś zlot.
jak złym człowiekiem musi być schetyna skoro nawet tusk go nie lubi?

Jędruś
Gość
Jędruś

Tusk, Schetyna, Kopacz et consortes powinni wisieć, albo w najlepszym przypadku resztę swego życia spędzić za kratkami. Ci ludzie to „gangsterzy działający w białych rękawiczkach”, co zresztą wiadomo już od jakiegoś czasu. Nie wiem, ile w latach 2008-2015 w sumie było afer i nieprawidłowości, ale na pewno sporo. Obstawiam w… Czytaj więcej »

marju73
Gość
marju73
kowalski
Gość
kowalski

Wg. obserwacji gdy liczba muslimow przekroczy 5% spoleczeństwa zaczynają żądać przywilejów,gdy ich liczba przekroczy 15% żądają ważnych stanowisk w państwie i samorządach.Po przekroczeniu 25% już jawnie i agresywnie [nawet zbrojnie] próbują przejąć całą władzę.

Rodeo Drive
Gość
Rodeo Drive

a mnie jednak martwi ze kilka tygodni temu Petru radnosnie oznajmil ze znalazli sposob jak sprwowadzic najezdzców muzulmanskich do Polski omijajac nasz zrad (ujal to troche inaczej bo znazwal ich uchodzcami), jesli dolozymy do tego pewnosc Waltz, ktora juz nawet chewali sie ze konsultowala sie z Merkelowa jak to zrobic…to… Czytaj więcej »

Kris11
Gość
Kris11

@Rodeo Drive
Istnieje taki sposób, ktoś tiu podał to. Ale nie siejmy pomysłów wymyślonych przez wrogów.

ds1
Gość
ds1

Tak uchodźcy nakręca gospodarkę – będą nowe miejsca pracy dla ochroniarzy, służby więziennej, policjantów, pracowników wypłacających zasiłki dla bezrobotnych, itd.

Tyle w temacie
Gość
Tyle w temacie

I to jest kwintesencja lewackiej „demokracji”. Ludzie boją się powiedzieć PRAWDĘ bo zostaną wyrzuceni ze stanowisk. Zamordyzm politycznej poprawności to jest prawdziwy faszyzm.

tomasz
Gość
tomasz

25.05.2017 do ministra sprawiedliwości wpłynęła petycja mieszkańców Elbląga o odwołanie prokuratora rejonowego jarosława żelazka. Dlaczego Ziobro nie opublikował jej na stronie ministerstwa

marek
Gość
marek

Mądre słowa powiedział prof. Wolniewicz na You Tube .Pytanie było o ile pamiętam co zrobić z tymi ludżmi ,którzy płyną do Europy?Zatapiać ,to odpowiedż tego Pana i tak trzymać dodam od siebie.

Sxokman
Gość
Sxokman

Tak się zastanawiam, czy jest jeszcze ktoś kto wierzy że Ci najeźdźcy islamscy to są biedni uchodźcy? Wątpię aby jakikolwiek myślący człowiek widział w islamskiej zarazie , biednych ludzi którzy uciekają przed wojną. Skoro już nawet makrela i makaron otwarcie głoszą że to imigranci , odławiani w celu ubogacenie Europy,… Czytaj więcej »

Tomasz
Gość
Tomasz

Co do więzień… część z nich jak mówił pewien imom ma właśnie tam trafić i islamizowac więźniów

jenny
Gość
jenny

wie ale nie powie.Ciekawe? Jak za komuny

Tomasz
Gość
Tomasz

Przecież wyjaśnił ,że mogą mieć schody gdy ich ujawni…ogarnij się z rana..zwykli ludzie tam mają po robocie jak myślą „nieideowo”