Policja w Kolonii w piątek aresztowała kolejnych dwóch imigrantów podejrzanych o udział w molestowaniu kobiet w noc sylwestrową – u zatrzymanych znaleziono nagrania napaści seksualnej oraz karteczki z tłumaczeniem najpotrzebniejszych fraz z arabskiego na niemiecki.

W telefonach podejrzanych znajdowały się nagrania napaści seksualnej podczas nocy sylwestrowej. Ponadto funkcjonariusze policji znaleźli karteczki z tłumaczeniem najpotrzebniejszych fraz z arabskiego na niemiecki m.in: zabiję cię, chcę cię pieprzyć, duże cycki, chcę cię pocałować.

Do tej pory udało się schwytać 31 mężczyzn biorących udział w tym barbarzyńskim akcie. Według Ministerstwa Spraw Wewnętrznych 2/3 z napastników ubiegało się o azyl w Niemczech. Natomiast Der Spiegel donosi, że kilka skradzionych telefonów zostało zlokalizowanych w ośrodku dla tzw. uchodźców w Kolonii.

W Niemczech zaczyna kruszyć się beton poprawności politycznej, a ludzie przestają ufać władzy i sami chcą walczyć z nieproszonymi gośćmi. Niemcy w obawie o bezpieczeństwo kobiet, organizują Ochronę Obywatelską.

Grupa liczy już ponad 3300 członków. Chcemy bezpiecznego miasta dla naszych pań – deklarują obywatelscy strażnicy zapowiadając, że będą patrolować miasto w weekendy i w czasie nadchodzącego karnawału, bo właśnie wtedy ryzyko ataków jest największe.

Fragment wspomnianej kartki z tłumaczeniem można zobaczyć TUTAJ

źródło: jungefreiheit.de

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
lolo
Gość
lolo
9 miesięcy 15 dni temu

Tak sobie myślę, że karteczki to ma więcej niż 31 mężczyzn. To jednak się aklimatyzują bo jakieś słowa niemieckie jednak znają. A te karteczki to takie fiszki do nauki… Pełny sukces multi kulti. W końcu…

Mariusz
Gość
Mariusz
9 miesięcy 15 dni temu

Nawet cześć swojej tradycji przynieśli „rozrywkę seksualną”, niedługo Niemcy będą zadowoleni.

lolo
Gość
lolo
9 miesięcy 15 dni temu

Ale czy np. kozy będą? Jakby nie było to też „część tradycji”. I co zrobią obrońcy praw zwierząt? Chociaż mniemam, że chodziło Ci o inną „część tradycji”.

Asgard
Gość
Asgard
9 miesięcy 15 dni temu

Jak to się mówi – szczęście w nieszczęściu. Wreszcie część ludzi przejrzała na oczy w Niemczech. Swoją drogą, już za posiadanie takich karteczek mogliby deportować.

Asgard
Gość
Asgard
9 miesięcy 15 dni temu

Ps. Nie napisałem. Czas bronić demokracji w Niemczech… hehe, ale satysfakcja.smile

lolo
Gość
lolo
9 miesięcy 14 dni temu

Nooo… Nawet jest taka inicjatywa, „KONDOM”. Ha, ha, ha….
„www.facebook.com/Komitet-Obrony-Niemieckiej-Demokracji-Oraz-Medi%C3%B3w-KONDOM-996245840440392/?fref=nf”
Wszak KOD to w końcu: Wszyscy entuzjaści Niemiec łączcie się….

Taaa, zdecydowanie „w naszym baraku jest weselej”.
smile smile smile

Mietek
Gość
Mietek
9 miesięcy 13 dni temu

Niemcy maja doświadczenie w wykorzystywaniu muzułmanów w swoich interesach. W czasie I wojny światowej pojmanym w Afryce muzułmanom stworzyli luksusowe warunki z meczetem, żywnościa halal i chcieli ich przekonać do walki z Turcją i Anglikami. Merkel tylko odśieża przerobioną już politykę pangermanimu Wilhelma II – hadżidżi. A że wykonywał ją wtedy Max von Oppenheim – żyd z pochodzenia to już zupełnie nie ma związku.Oppenheim twierdził, że „na fali antybrytyjskiego panislamizmu” Niemcy mogą zostać wyniesione do roli światowego mocarstwa. Może im się znowu marzy…

Ishi
Gość
Ishi
9 miesięcy 15 dni temu

Świetnie, to znaczy że chcą się uczyć niemieckiego ….

Mr. ??
Gość
Mr. ??
9 miesięcy 14 dni temu

Uczą się niemieckiego od podstaw które im najbardziej pasują smile.

Mariusz
Gość
Mariusz
9 miesięcy 14 dni temu

Po prostu poligloci

trackback

[…]  ndie.pl/DK […]

miki
Gość
miki
9 miesięcy 14 dni temu

To opętani szaleńczymi ideami politycy zgotowali swoim obywatelom taki los. O ironio, niemieccy politycy, którzy chcą narzucić Europie swoja jedynie słuszna wizje świata stracili kontrolę nad tym co się dzieje na ulicach ich własnego kraju. Została obnażona cała nieudolność władz. Aż strach myśleć co by się stało gdyby do Kolonii przyjechało nie 1000 a 5000 lub 10 tyś. agresywnych, młodych imigrantów.

lolo
Gość
lolo
9 miesięcy 14 dni temu

Jak to co by było: zbiorowa ekstaza. Przecież witali ich chlebem i solom. I kwiatami. U nas się to nie przyjęło ale przecież my jesteśmy „Polnische schweine” a to nie jest halal. Co innego Niemcy. Sam kwiat postępu.

Johny
Gość
9 miesięcy 14 dni temu

Link do filmiku z Kolonii

AntyMerkel
Gość
AntyMerkel
9 miesięcy 14 dni temu

Uczą się języka niemieckiego można by rzec „od poczęcia” wink
Brawo imigranci… zaczynacie od podstaw…
Ale bagno…

lolo
Gość
lolo
9 miesięcy 14 dni temu

Bagno… mi się kojarzy ze Shrekiem. Może jestem uprzedzony i „wyssałem to z mlekiem matki” ale ta fizjonomia jakoś pasuje mi do Niemców. I piszę tylko o wyglądzie. Chociaż w filmie był sympatyczny… to bardziej orkowie.

Deimos
Gość
Deimos
9 miesięcy 14 dni temu

Za te 140 ofiar w Paryżu oraz ataki seksualne i rabunki w Kolonii, Finlandii i innych państwach Angela oraz wiele innych osób odpowiedzialnych za to piekło powinni stanąć przed sądem i zostać skazani na dożywotnie więzienie w Ekwadorze lub Argentynie.

lolo
Gość
lolo
9 miesięcy 14 dni temu

Nie wiem czy Angela „stanie przed sądem” za życia, ale hacjendę w Paragwaju to se kupiła. Chyba @Harry to kiedyś podał ale nie jestem pewien. Pewnie inni „umiłowani przywódcy” też sobie „zabezpieczyli tyły”…

Wiarus55
Użytkownik
Nowicjusz
9 miesięcy 14 dni temu

Czy Niemcy zapomnieli już narodowe hasło „Porządek musi być!” W Niemczech trzeba drugiego Hitlera i będzie porządek.

Alek
Gość
Alek
9 miesięcy 13 dni temu

Ta cała „zabawa” w kolonii wygląda tak jakby z góry była przygotowana.

trackback

[…] Czytaj także: „Zabiję cię“: policjanci z Kolonii znaleźli przy napastnikach kartki z tłumaczeniem […]

wpDiscuz