Dziesiątki pakistańskich pedofilów wciąż czeka na proces. Opieszałość wymiaru sprawiedliwości

Gangi pakistańskich imigrantów przez niemal dwie dekady terroryzowały brytyjskie Rotherham, handlując ciałami nawet 11-letnich dziewczynek. Sprawa była latami tuszowana przez lokalne władze, policję i opiekę społeczną. W piątek na kary więzienia skazano kolejnych ośmiu napastników. Dotychczas wyroki usłyszało zaledwie kilkunastu pedofilów, blisko 40 czeka na proces. To wyjątkowo niewiele, bo wykorzystywanych seksualnie dzieci było ponad 1,4 tys.

W piątek 4 listopada sąd wydał wyrok na ośmiu pakistańskich pedofilów. Zostali uznani winnymi popełnienia w sumie 16 różnych zarzutów, m.in. gwałtu, brutalnej napaści i bezprawnego więzienia. Sąd skazał ich na wyroki od 5 do 19 lat więzienia. W lutym skazano pięć innych osób. Nadal blisko 40 pedofilów czeka na proces.

Sprawę gangu pakistańskich gwałcicieli w Rotherham nagłośniliśmy na łamach portalu ndie.pl w 2014 roku. Od tego czasu skazano zaledwie kilkunastu pedofilów. Przypomnijmy, że ofiarą nielegalnego procederu miało paść w ciągu 16 lat około 1400 dziewczynek. Najmłodsza z nich miała zaledwie 11 lat. Pomiędzy 1997 a 2013 rokiem Pakistańczycy mieszkający w Rotherham zgwałcili ponad 1400 dzieci. Ofiary były bite, bandyci dokonywali zbiorowych gwałtów, grozili ofiarom bronią palną, oblewali benzyną grożąc przy tym spaleniem żywcem. Jednej z dziewczynek sprawca obciął włosy i ogoloną nazywał ‚swoją biała dziwką’.

Ofiary poprawności politycznej

Jak to możliwe, że setki dzieci były wykorzystywane seksualnie przez gangi pakistańskich imigrantów?

Pierwszy raport dotyczący w tej sprawie, w którym ostro skrytykowano za bierność instytucje publiczne, pojawił się już w 2002 r. Został uznany za „przesadzony” i „sfabrykowany” przez policję i miejskie władze.

W innym dokumencie z 2006 r. badacze jako powód bierności policji podawali m.in. obawę, że mogą zostać posądzeni o rasizm. Z kolei kierownicy pouczali pracowników opieki społecznej, by nie odnosić się do pochodzenia etnicznego domniemanych sprawców lub zachować ostrożność przy jej podawaniu w raportach i aktach podopiecznych. Jeden z policjantów powiedział badaczom, że to część wpływowych radnych o pochodzeniu pakistańskim blokowała działania policji. Z kolei wysocy rangą urzędnicy ratusza w Rotherham anonimowo oświadczyli w rozmowie z prof. Jay, że nagłośnienie sprawy wykorzystywania seksualnego brytyjskich dzieci przez gangi Azjatów „da paliwo” rasistom i może przyciągnąć ekstremistyczne ugrupowania polityczne, które „zagrożą jedności społeczności”.

Wysocy rangą urzędnicy miejscy w obawie przed tym, że „element etniczny może zniszczyć spójność” nie informowali radnych o skali i powadze problemu. Za każdym razem twierdzili, że problem jej wydumany i wyolbrzymiony. „Są doniesienia mówiące o tym, że wysocy urzędnicy żądali, by minimalizowano znaczenie wykorzystywania seksualnego i etniczności sprawców” – wynika z raportu.

Z innego raportu sporządzonego dla Fundacji Prawa i Wolności pt. „Łatwe mięso: Wielokulturowość, Islam i Seksualna Niewola Nieletnich”, wynika, że służby porządkowe w Anglii i Walii były świadome działalności muzułmańskich gangów pedofilskich, które często zaczynały się tak samo – zawieranie przyjaźni z ofiarami i uzyskiwaniu ich zaufania, żeby potem wtrącić je w spiralę przemocy i poniżenia.

Po raporcie opublikowanym przez prof. Alexis Jay, własne śledztwo ws. wykorzystywania seksualnego nieletnich przez niespokrewnionych sprawców w Rotherham wszczęła Narodowa Agencja ds. Przestępczości (NCA). Piątkowe wyroki skazujące dla ośmiu mężczyzn to m.in. właśnie efekt jej działań.

źródła: tvn24.pl / ndie.pl / rp.pl

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie i wykorzystywanie treści opublikowanych na stronie ndie.pl zabronione. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.

37 komentarz do “Dziesiątki pakistańskich pedofilów wciąż czeka na proces. Opieszałość wymiaru sprawiedliwości

  1. @888
   Ja się dziwię, że w ogóle ich oskarżyli. Przecież, jest wiele innych sposobów rozwiązania tej niezręczności władzy angielskiej. A to choroba psychiczna, a to niedostosowanie kulturowe, a to że byli brani do edukacji w zasadach Islamu, a to wprowadzenie prawa małżeństw z nieletnimi wszystkich pci… No to ostatnie to chyba nalepsiejsze. Przestępstwa nie ma, dzieci mają opiekę i nie ma powodów do rozruchów, i oskarżania, że bluźni się przeciwko Muhammadowi.

   1. A co najważniejsze to ich zbrodnie nie były zakwalifikowane jako zbrodnie z najwyższego poziomu jaka to kwalifikacja była przedstawiona Polakom którzy wrzucili plasterki bekonu w śmierdzące glany w meczecie w Anglii. @lolo sam rozumiesz przecież że rzucanie bekonem to tak wielkie przestępstwo ze gwałcenie dzieci to przy nim to jest nic.

    1. @888
     No jasne, że rozumiem. To się rozumie samo przez się. Spróbowałbym „nie rozumieć”… To byłaby dopiero zbrodnia przeciwko ludzkości… No, wychodzi na to, że rzucić bekonem i umrzeć… Strach pomyśleć co by było gdyby tak rzucić całą świnią… Pan Hartman z panem Schulzem by się zapluli z rozpaczy. „Nie ma to tamto”: rozstrzelali by do 10 pokolenia wstecz.

  1. @Dagmara
   Nie uwierzę że wszyscy odpowiedzialni za ten skandal funkcjonariusze policyjni i państwowi nie reagowali bo bali się posądzenia o rasizm, po części może tak i było a już na pewno nie jeden zgarnął dużą kasę żeby sprawę zamieść pod dywan. W dobie pazerności lewaków nie uwierzę że tuszowali sprawy za darmo

   1. @888
    ,, Lobby muzułmańskie staje się co raz bardziej asertywne i wyćwiczone w naciskach na europejskich prawodawców we wprowadzaniu proislamskich rozwiązań prawnych,, Słowo klucz NACISK : Naciskają od góry np. na prezesa $$$ i na dyrektora na kierowników już nie muszą -bo kierowników już prezes i dyrektor naciska – reszta pracowników wie o co biega i tyle – po prostu chcą pracować – bo mają rodziny na utrzymaniu. Reakcja nie koniecznie musiała się wiązać z oskarżeniem o rasizm – ja raczej myślę o np zamknięciu drogi do awansu, braku możliwości np szkoleń podnoszących kwalifikację, patrzeniu na ręce, słabej ocenie pracowniczej przy premiach, …… tak mi się wydaje
    P.S. W Wielkiej Brytanii jest ponad 500 organizacji muzłumańskich – walczących o ,,prawa społeczności muzłumańskiej,, ale sami Brytole na to pozwolili.

   2. Samo życie, Dagmara, jeżeli chodzi o funkcjonariuszy. O ile wielu zaryzykuje bezpośrednio, działając w terenie, o tyle mało który zaryzykuje emeryturę. Przypomnij sobie temat o policjantach ze Szwecji przechodzących nagminnie na emeryturę czy protesty francuskich policjantów. Czemu to wszystko? Skoro za działanie jeszcze są chłostani, że są zbyt brutalni, to powoli obojętnieją i odwracają głowy. Policjant zrobi swoje i narazi się ale jeżeli dodatkowo będzie miał swoich przełożonych (też ciśniętych przez polityków) przeciwko sobie, za to, że działa zbyt ostro, to szybko odpuści sobie.

 1. I wciąż powraca pytanie?Kto tak naprawdę rządzi w zachodniej Europie,kto ma w lapach media ,sądownictwo ,polityków?!Przecież jest nieprawdopodobne by rodowici Brytole pozwalali na takie pomiatanie swoimi dziećmi,swoim sądownictwem czyli swoim społeczeństwem.

 2. Zobaczcie jaka jest skala bierności społeczeństwa! Ludzie wiedząc o takich rzeczach powinni na latarniach powywieszać takie „elity” i na kopach wywalić ich „gości”. A ludzie dalej łykają ten politpoprawny bełkot liberał-lewackich elit. To pokazuje poziom zindoktrynowania tych społeczeństw. Oni padną praktycznie bez walki.

   1. Słowo tolerancja jest absolutnie nadużywane i mocno z tego powodu wyświechtane. To o czym bełkoczą i czego używają jako propagandowego oręża liberał-lewackie elity, to pseudotolerancja. Oni celowo zmieniają znaczenie słów. Tolerancja nie oznacza przecież bezwarunkowej akceptacji. A to, że te społeczeństwa umierają, to widać gołym okiem. Im się wydaje, że ta cywilizacja jest wieczna. Zatracili się w hedonizmie. Rzym upadł, Bizancjum, imperium Czyngiz Chana, imperium Osmanów… a III Rzesza miała być tysiącletnia. Padł Sojuz, z rakietami nuklearnymi i największą armią lądową. Przykłady można mnożyć. Pycha ich zgubi wkrótce.

 3. A wszystko przez to ze jakis czas temu „zniewolono” ang kiboli ktorzy trzymali za mordy ciapatych oraz cala reszte wiec jak ich „uciszono i naprostowano” nie bylo przeciw wagi dla tych co zostali i robili co robili, mozna za to podziekowac Margaret Thatcher. Mam nadzieje ze nasi kibole beda sie dobrze trzymac i rozwijac bo w nich jedyna nadzieja w cywilizacji ogarnietej rakiem poprawnosci politycznej. Oni zrobia co trzeba ;-p

 4. Mieszkałem kilka lat w UK i z daleka potrafię rozpoznać ,,pakoli,, . Poza wyjątkowo zdeformowanymi (zapewne przez choroby genetyczne) mordami, dziadowskim ubraniem i bądź co bądź ,,dziwnym,, zachowaniem, wydzielają nieprzyjemna woń….. Nawet islamskie zwyrodnialcy z palestyny prezentują się dużo lepiej.

  1. Tylko nie to! Dostaliby luksusowo wyposazone osobne cele a i rowniez osobno byliby wyprowadzani na spacernik! Takie sa normy unijne ,ktore w polskich mamrach przestrzegane sa bardziej niz polecenia WSI przez „: wsciekle macice” i KOD razem wziete!

 5. Dla takich zboczeńców obcięcie jąder to stanowczo za mało. Może tak jak to robili indianie, czyli zakopać na stojąco do ziemi tak aby tylko szyja i łeb wystawał i obserwować co będzie dalej. .

 6. No niestety aby Polska byla potega cos sie musi dziac , widocznie tak mialo byc . Chociaz rozumiem jakby nikt tego nie widzial nie ostrzegal nie krzyczal nie protestowal . Historia w swych podrecznikach zmiazdzy tych wsszystkich dobrodziejow, samarytanow, braci lewakow. Skonczy sie zapotrzebowanie na rope , dzicz wydoi zasilki od swych braci a my bedziemy sie przygladac oczywiscie z przerazeniem ale nas to nie spotka ,

 7. Nie ma znaczenia kolor i dajmy spokoj juz z tym rasizmem, a nazwimy sprawy jak sie maja. Znaczenie ma to kto i jak cie wychowal. W jakiej spolecznosci wzrastales. I okazuje sie rowniez w kogo wierzysz. Jesli polityka to qurwa to religia jest jej siostra blizniaczka.
  Nie czarujmy sie. Jestem przekonana, ze kazdy z owych sprawcow zna Koran na pamiec, a przynajmniej polowe. Jestem rowniez pewna tego, iz wzrastali w spolecznosci, w ktorej kobieta jest traktowana przedmiotowo, bez szacunku, druga kategoria.
  Nie zauwazyliscie, ze bardzo czesto sie czyta o seksie w powiazaniu z muzulmananami i to glownie w negatywnym swietle? Dziewczynki nastoletnie wychodzace za maz za starego dziada. Gwalty. Zabawy typu taharrush. Bicie kobiet. Zakazywanie im pokazywania sie, wychodzenia z domu, prowadzenia auta, pracy, nauki.
  Badzmy szczerzy. Kazdy z nich kierowal sie prymitywnym instynktem rzniecia. Inaczej tego nie nazwe, wulgarnie to prawda, jednak tak sie rzeczy maja (tak mi sie zdaje, chyba Ameryki w konserwie nie odkrylam) oraz naukami jakie otrzymali. A bylo to tak…
  Byl starym, pieprznietym dziadem, z wybujalym ego. Prawdopodobnie schizofrenik. Pedofil na pewno. Jak wiekszosc lubil (nie napisze kazdy, bo przedziez nie kazdy mezczyzna to facet, sa i cipy) kobialki, bo sa „mietknie i takie!aj!”, a ze nie kazda chciala to sobie wymyslil, ze zostanie wyslannikiem boga, spisze prawa w ktorych kobieta jest gorsza i ma sie sluchac.
  Poniewaz nikt nie chcial wierzy w to o czym gadal, zapisal, ze mozna krasc, gwalcic tych, ktorzy nie wierza i jest to usprawiedliwione w oczach boga. W szeregi wstepowali glownie bandyci. Uwierz lub zgin! Bycie okradzionym pol biedy, ze strachu przed smiercia zaczeli pozbywac sie bogow ognia, wiatru, ogniska domowego i 5 razy dziennie wystawiali dupe do nieba.
  Gdy kobietom nooo jakos to nie za bardzo sie podobalo, ze maja dawac kiedy pan kaze. Gdzie milosc, gdzie gra wstepna? To mordobicie otrzymywaly. Na to rowniez przyzwalal bog, jak to ujal kobieta jest polem, wiec kiedy chcecie uprawiajcie je
  razz Peace and love!
  „A poza tym sadze, ze Unia Europejska musi byc zniszczona” K.M

 8. I bardzo dobrze robili, przeciez juz nie ma prawdziwych mezczyzn, ktorzy broniliby swoje rodziny, bo co kastrat i pedzio z maminsynkiem rusza do boju przeciwko zorganizowanej i silnej armii brudasow hahah

Dodaj komentarz