Afrykanie w Niemczech

Według statystyki do Niemiec migrują azylanci z około 180 grup etnicznych z całego świata. Wszyscy migranci tworzą tzw. społeczeństwo multikulturalne. Wkład migrantów w ubogacanie kulturowe społeczeństwa niemieckiego opisują codziennie niemieckie media. Miejmy nadzieję, że ubogacenia kulinarne trafią wkrótce do stołówek parlamentu europejskiego lub w formie przekąsek na zjazdy partii wspierających migrację.

Celnicy na lotnisku w Düsseldorfie już z dala czuli ohydny smród otaczający czarnoskórą turystkę. Po kontroli bagażu pani z Kamerunu okazało się, że odór wydziela się z dwóch torb plastikowych w których znajdowała się fermentująca krowia skóra o wadze siedmiu kilogramów. Pani z rozbrajającą szczerością wyznała że jest to w jej kraju przysmak kulinarny. Przysmak został zarekwirowany i pani zapłaci koszty utylizacji. Rzecznik urzędu celnego przyznał, że celnicy widzieli już wiele różnych przemycanych towarów, ale jeszcze nigdy fermentującej krowiej skóry. Pani jest oczywiście azylantką, która przebywała z wizytą w swojej ojczyźnie z której uciekła z powodu prześladowań politycznych.

Przerażającą scenę w dzielnicy Hamburga Brambek obserwował mężczyzna z balkonu swojego mieszkania w niedzielę późnym wieczorem 10 listopada około godziny 23 i zawiadomił natychmiast policję. Otóż kilka czarnoskórych mężczyzn wyniosło na chodnik zwłoki czarnoskórej kobiety i odłożyli je jak na wystawkę.
Sporo było zamieszania w osiedlu po zjawienu się tam licznych radiowozów policyjnych i policji kryminalnej. Mieszkańcy budynku z którego wyniesiono ciało kobiety byli przesłuchiwani. Sąsiedzi zeznali, że znali tą ciężko chorą 50-letnią kobietę z Ghany, która kiedyś tam mieszkała i jak się potem okazało odwiedziła swojego znajomego w którego mieszkaniu nagle zmarła. Obdukcja szybko potwierdziła zeznania sąsiadów. Podejrzani zostali wypuszczeni z aresztu śledczego, oprócz 37-letniego Nigeryjczyka, który przebywa nielegalnie w Niemczech. Jego nielegalny pobyt jest prawdopodobnie powodem z którego nie powiadomiono policji lub pogotowia ratunkowego.

Afrykanin czeka z kurami w ręku na tramwaj w Krefeldzie

W piątek 8 listopada policja aresztowała 28-letniego pana relokowanego z Afryki do Krefeldu. Pan pomimo zimna miał na stopach laczki letnie i krótkie spodnie, a w rękach trzymał dwie kury. Pan relokowany czekał na tramwaj. Okazało się na na facebooku krąży fotografia tego pana, który jechał tramwajem dwa dni wcześniej też z kurami. Okazało się, że kury są skradzione i nasuwa się też wniosek, że pan lubi drób i konsumuje codziennie jedną kurę.

Pan z Kamerunu relokowany do brandenburskiej wsi Diedersdorf niedaleko Kostrzynia na Odrą dostał w urzędzie socjalnym ataku szału, ponieważ zażądał więcej pieniędzy, a urząd nie ma prawa wypłacać dodatkowych świadczeń. W pewnym momencie pan upadł na podłogę i udawał nieprzytomnego. W klinice okazało się, że pan nie spożywał alkoholu i narkotyków. Fragment tego zdarzenia został sfilmowany i jest dostępny na facebooku.

Źródła:

https://www.bild.de/regional/duesseldorf/duesseldorf-aktuell/duesseldorf-ekelfund-am-flughafen-das-soll-eine-delikatesse-sein-65957840.bild.html

https://www.mopo.de/hamburg/bizarrer-fall-in-hamburg-wer-schleppte-die-tote-frau-auf-die-strasse–33443446

https://www.bild.de/regional/hamburg/hamburg-aktuell/hamburg-unbekannter-legt-tote-frau-an-strasse-ab-nachbar-sah-alles-65955642.bild.html?wtrid=kooperation.reco.taboola.free.bild.desktop

https://www.express.de/duesseldorf/kurioser-vorfall–krefelder-steigt-mit-huehnern-in-strassenbahn-und-wird-festgenommen-33445022

https://www.facebook.com/journalistenwatch/videos/697676457420517/

 

Dodaj komentarz