Niemcy: seria rasistowskich perwersyjnych gwałtów

67
Proces o dwa gwałty w Krefeld. Osakrżeni są pochodzenia tureckiego, marokańskiego, libańskiego i palestyńskiego

Kolonia 25 X

Policja kolońska poszukuje dwóch mężczyzn, którzy zgwałcili młodą kobietę w Kolonii-Deutz. Według zeznań kobiety późniejsi sprawcy zapytali ją o drogę w pobliżu przystanku metra „Deutz Technische Hochschule“ pomiędzy godziną 21.15 a 21.50. Po pewnym czasie kobieta przechodziła koło terenu budowy, gdzie jeden z mężczyzn ją zgwałcił. Obydwaj sprawcy mają około 30 lat i około 1,80 m wzrostu. Kobieta opisuje ich jako „obcokrajowców”.

To tyle z meldunku policyjnego. W rzeczywistości obydwaj mężczyźni chodzili wieczorem po ulicach i szukali ofiary. Do gwałtu doszło na terenie budowy, tzn. obserwowali ją i wiedzieli gdzie można spokojnie na nią napaść. Z opisu sprawców wynika, że mogą to być eskimosi, Inkowie z Peru lub Papuasi.

Gmina Illertal, region Stuttgartu 31 X

Pięciu uchodźców z Afganistanu, Iranu i Iraku jest podejrzanych o zgwałcenie 14-letniej dziewczynki. Rodzice myśleli, że córka spędza czas z koleżankami, podczas gdy ona poszła do ośrodka dla azylantów znajdującego się w odległym folwarku. Jednego z nich dobrze znała i spotkała go przypadkiem na ulicy w towarzystwie innych mężczyzn, którzy spontanicznie zaprosili ją do siebie, gdzie doszło do gwałtu. W domu dziewczynka zwierzyła się rodzicom. Po badaniach toksykologicznych okazało się że dziewczynka miała we krwi kilka różnych narkotyków. Trzech uchodźców z traumą w wieku 15, 16 i 26 lat zostało aresztowanych z powodu gwałtu, dwóch w wieku 14 i 24 lat odpowiada z wolnej stopy.

Chemnitz 9 XI

17-letnia dziewczyna została poznała (w jaki sposób?) trzech mężczyzn w piątek 8 listopada i spontanicznie poszła do mieszkania jednego z nich. Mężczyźni przytrzymywali ją w mieszkaniu siłą, po drugiej w nocy udało jej się w końcu zbiec z mieszkania i zaalarmować sąsiadów. Policja aresztowała wszystkich trzech mężczyzn, ale gwałcili ją 26-letni Bułgar i 24-letni Irańczyk.

Tydzień temu informowaliśmy, że podczas próby gwałtu w Ellerbek pod Hamburgiem kobieta odgryzła sprawcy końcówkę palca. Dwa dni później lekarz zgłosił brak końcówki palca u swojego pacjenta Omara K.

Hamburg 11 XI

Pracownica lokalu z wdzięczną nazwą nomen omen „Pod kołem ratunkowym” (Zum Rettungsring) w centrum Hamburga powiadomiła w poniedziałek o 9.30 rano policję, że została wepchnięta do do toalety przez dwóch mężczyzn i została przez jednego z nich zgwałcona. Świadek powiedział oficerom, że sprawca uciekł do pobliskiego hotelu na Hans-Albers-Platz (w rzeczywistości dom dla azylantów). Policja dobrze wiedziała kogo tam szukać i aresztowała 26-letniego uchodźcę z Maroka.

Düsseldorf 12 XI

W Düsseldorfie doszło we wtorek wieczorem do gwałtu grupowego na przystanku kolejki podmiejskiej Volksgarten. Czterech mężczyzn czychało w tunelu na okazję i ta trafiła się w postaci 22-letniej kobiety o godzinie 21. Dwóch podejrzanych w wieku 18 i 32 lata (uchodźcy?) pochodzi Brazylii, jeden 34-latek z Maroka i 21-latek z Angoli. Na razie nie wiadomo dlaczego kobieta wychodząc z przystanku nie poszła stronę zabudowań tylko przeszła z nimi przez ulicę i weszła do parku. Być może sprawcy jej grozili. Wszystko obserwował świadek, który szybko zawiadomił policję. Przypadkowo w pobliżu znajdował się radowióz który szybko tam podjechał w momencie gdy 32-letni Brazylijczyk ją molestwał! Trzem pozostałym sprawcom udało się zbiec, ale zostali aresztowani w czwartek.

Krefeld, Düsseldorf luty, marzec

W Neuss rozpoczął się proces o dwa gwałtyw lutym i w marcu tego roku. Pięciu mężczyzn w wieku 24 do 29 lat pochodzenia tureckiego, marokańskiego, libańskiego i palestyńskiego poznawało w dyskotece w Düsseldorfie kobiety, które następnie pod użyciem siły wywożono do mieszkania jednego ze sprawców w Krefeld gdzie były gwałcone. Kobietom w wieku 20 i 22 lat podano narkotyki, tak że nie miały siły by się bronić. Następnie traciły przytomność i nic nie pamiętały. Gwałty były filmowane, gwałt w marcu trwał ponad pięć godzin.
Kobiety zmuszano do „zadawalania mężczyzn w różne sposoby”, oprócz tego w drugim gwałcie wsadzili jej pistolet do ust, a do pochwy kij od miotły i butelkę od wódki. Osakrżony 29-letni student Nidal El-Z. twierdził podczas procesu, że filmując scenę z penetracją butelką nic nie zauważył, że wszystko się dzieje przeciw woli kobiety.

Oguzhan Sevket B. oskarżony o gwałt i próbę zabójstwa w Herne

Herne 5 V

W Bochum rozpoczęł się proces o gwałt połączony z próbą zabójstwa przeciwko 20-letniemu Turkowi urodzonemu w Niemczech Oguzhan Sevket B. Oskarżony wszedł pod pretekstem do mieszkania 37-letniej kobiety w Herne gdzie ją zgwacił, ale przy drugiej próbie gwałtu nie miał erekcji. Po tym zaczął ją dusić, co kobieta ledwo przeżyła.

Źródła:

https://www.presseportal.de/blaulicht/pm/12415/4416922

https://www.bild.de/news/inland/news-inland/ulm-asylbewerber-festgenommen-wurde-hier-eine-schuelerin-14-vergewaltigt-66016068.bild.html

https://www.bild.de/regional/chemnitz/chemnitz-news/chemnitz-17-jaehrige-von-zwei-maennern-festgehalten-und-missbraucht-65988302.bild.html

https://www.bild.de/regional/hamburg/hamburg-aktuell/polizei-einsatz-frau-in-kiez-kneipe-von-triebtaeter-ueberfallen-65960250.bild.html

https://www.bild.de/regional/duesseldorf/duesseldorf-aktuell/duesseldorf-frau-offenbar-von-vier-maennern-im-volksgarten-vergewaltigt-66061950.bild.html

https://www.bild.de/regional/duesseldorf/duesseldorf-aktuell/staatsanwalt-klagt-gruppenvergewaltigung-an-frauen-stundenlang-missbraucht-und-g-66058698.bild.html

https://www.bild.de/regional/ruhrgebiet/ruhrgebiet-aktuell/prozess-in-bochum-brutaler-vergewaltiger-wuergte-sein-opfer-fast-tot-65914144.bild.html

https://www.bild.de/regional/ruhrgebiet/ruhrgebiet-aktuell/prozess-in-bochum-brutaler-vergewaltiger-wuergte-sein-opfer-fast-tot-65914144.bild.html

67
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
11 Comment threads
56 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
32 Comment authors
elchupamakabraMuhammadLuckPabloCzl Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Patriota
Użytkownik

Przyzwyczajajcie się moi drodzy bo to już w ciągu 2-3 dekad będzie tak samo i u nas. Możecie w to nie wierzyć ale jak zagłębicie się w temat i spojrzycie na to co się u nas dzieje to zobaczycie, że przechodzimy przez ten sam etap przez który przechodził zachód 20… Czytaj więcej »

elchupamakabra
Gość
elchupamakabra

Spoko, wczesniej nas ruskie ukry zasiedla…

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Jak dla mnie to jesteś @Patriota optymistą. Aż tyle czasu to raczej nie mamy. Nie zapominajmy też o zalewie „uchodźców” z sąsiedniego kraju, którzy nie pałają do nas sympatią.

klioes vel pislamista
Użytkownik

Zwłaszcza, że mamy w kraju lewacką 5tą kolumnę. Najnowszy wierszyk: JaZdzira Na próżno jej oczęta szukają rozumu! Krzyk: „raz sierpem, raz młotem w czerwoną hołotę!” To… faszyzm jest jej zdaniem! Patriotyzm tłumu Wymaga… spałowania! To jej myśli złote… Wypada więc przypomnieć tej, co „Konstytucji Broni”, treść… Konstytucji. Jest w niej… Czytaj więcej »

elchupamakabra
Gość
elchupamakabra

Przyznaje – doszlifowales warsztat. Ostatnia zwrotka beka w ch…

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Dołączam się do opinii @elchupamakabra… Szlifuj i nie ustawaj. Efekty są coraz lepsze.
Ale wrócę do ocząt poszukiwaczki… Tak to jest, jak jakaś kobietka miewa problemy z męskimi końcówkami, to nic nie pomoże i ratuj się kto może, bo diablica nadchodzi evil

klioes vel pislamista
Użytkownik

@elchupamakabra
@pojawiam się i znikam

:-)))

Muhammad
Gość
Muhammad

przynajmniej pracują

elchupamakabra
Gość
elchupamakabra

do doopy z taka chaltura

kici kici KOCUR
Użytkownik

Patriota i czego się podniecasz? Dopóki ludziom nie doskwiera głód i nędza to nic nie zrobisz. W ogóle nic nie zrobimy. Świadomi zagrożenia możemy tylko sobie popisać i podzielić się spostrzeżeniami tak właśnie jak to teraz robimy. Mówiłem to i będę mówił dalej tylko pogarszające się warunki życia, a pamiętajmy… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Obydwoje się podnieciliście. Wstrzymywałam się z komentarzem na ten temat, bo uznałam, że za wcześnie. Ale, że temat został wywołany, więc też dołączę jako trzecia podniecona, bo ja to widzę tak: jak to Kocurze, że nie może być tak, żeby zboczeńcy, przygłupy, złodzieje, krętacze opanowali ziemię? Przecież już opanowali Ziemię… Czytaj więcej »

kici kici KOCUR
Użytkownik

Dzięki za świetny wykład. 100% racji tylko moje krótkie uwagi na marginesie. 1 Powiedz co musieli myśleć Polacy 200 lat temu kiedy likwidowano im Ojczyznę? A jednak w 1918 roku doczekali się jej powrotu! 2 Co myśleli Polacy kiedy mordowano ich w obozach koncentracyjnych podczas II wojny gdzie zdawałoby się… Czytaj więcej »

Gal Anonim
Gość
Gal Anonim

W Niemczech nie było nigdy faszyzmu, był tylko nazizm. Faszyzm polega na tym że ludzie wychowywani są w systemie wychowania autorytatywnego tzn takiego gdzie jednostka po zdobyciu władzy w państwie niszczy wszystkie partie polityczne a rząd nie wprowadza socjalizmu do gospodarki (np absurdalne podatki, niepotrzebne zaciąganie kredytów itp). Co więcej… Czytaj więcej »

AqqPanieKruq
Gość
AqqPanieKruq

Szanowny kici kici Kocurze: co do 1): jak dobrze, że koniec Rzeczpospolitej a zatem koniec wojen o jej niepodległość. Tak, były takie głosy. Niestety wojny były nadal, a Polacy ginęli nadal (ok 0.5mln w I wojnie) tyle, że nie za swoje interesy. Co do 2) nie wiem, z tego co… Czytaj więcej »

Gal Anonim
Gość
Gal Anonim

Najlepszym przykładem jak Żydzi niszczyli Polskę był okres rozbiorów gdzie w wyniku pacyfikacji powstania listopadowego i styczniowego na mocy decyzji cara majątki zamordowanych i wywiezionych na Sybir Polaków przejmowali Żydzi. W czasie 1 wojny światowej Żydzi w Polsce liczyli na zwycięstwo Niemiec ponieważ lobby Żydowskie zakładało, że w ramach niemieckiej… Czytaj więcej »

bkkk
Gość
bkkk

Oprócz dzielenia się spostrzeżeniami możemy (i powinniśmy) się jeszcze PRZYGOTOWYWAĆ. (Były o tym dyskusje, zresztą każdy ma mózg, więc niech go używa.)

Archer
Użytkownik

Przypominam, ze ‚prezydent wszystkich Polakow’ Bredzislaw Komoruski, podpisal ustawe, na mocy ktorej obce wojska (ze zislamizowanej UE) w razie potrzeby penetrowac moga terytorium polskie i uciszac wszelkie bunty. Wiec przeciwko wladzy i islamizacji Polski nie mozemy zrobic nic, bo w wypadku ogolnokrajowego buntu (fantazja, ale zalozmy ze do takiego buntu… Czytaj więcej »

klioes vel pislamista
Użytkownik

Lepiej

Lepiej olać tę „elitę”,
Wyjść wnet na antysemitę,
Podpaść wszystkim postępowcom,
Nie fundować nic KRUSowcom,
Przestać na górników łożyć,
Socjalizmu końca dożyć…

Lepiej umrzeć bez socjalu,
Nie nadstawiać się w analu,
Nie być, gdzie się świnia pluska,
Niż znów wybrać …KOMORUSKA !!

Archer
Użytkownik

Ewentualnie zakonczyc mozna:

„Nie być, gdzie się świnia pluska,
Niż znów wybrać …Donka Tuska !!”

Bea
Gość
Bea

2-3 dekad? To, co widzimy na ulicach temu przeczy, niestety. Zachod byl nabierany na multikulti przez 30-40 lat. U ‚nas’ zmiany nastaly w ciagu pieciu lat… i codziennie coraz gorzej… Na suwerennykropkapl warto posluchac co ‚nasz’ prezydent, podczas ‚donioslej przemowy’ z okazji otwarcia nowej kadencji knesejmu, mial do powiedzenia nt… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Właśnie tak @Bea jest… Przyzwyczajenie drugą naturą człowieka, czyż nie? To chichot historii, ale komuna w pewnym sensie nas i uchroniła i nie uchroniła, kiedy metodą kropelkową usypiano Zachód. Teraz bestie nadrabiają i jest zmasowany atak na NASZ! kraj, który ponoć został oddany pod zarząd korporacji a wielu twierdzi, że… Czytaj więcej »

Prawi
Gość
Prawi

Dlatego warto angażować się w działania Ruchu Narodowego, ONR, Młodzieży Wszechpolskiej, Konfederacji, Korony Brauna, warto zakładać własne stowarzyszenia. Na pis, którzy wspierają Czarzastego, partię zrazem w wyborach w sejmidle, nie ma co liczyć. Pozdrawiam. CWP!

kici kici KOCUR
Użytkownik

Zgoda w 100% pozdrawiam cool

Pablo
Użytkownik

Byłem członkiem Ruchu Narodowego. W momencie ich zwąchania z korwinowcami odszedłem. Nie jestem w stanie poprzeć Konfederacji.

Co do reszty tego wątku Bogu dziękuję, ze nie mam dzieci. A że mam 50+ na całe szczęście nie dożyję tego szajsu co nadejdzie, jak ktoś zauważył za 2-3 dekady.

Czl
Gość
Czl

Słusznie prawisz

elchupamakabra
Gość
elchupamakabra

I teraz pytanie: glupota, naiwnosc czy klapki perszerona zwane tez hermetyczna ignorancja? Durne szwabki nadal same prosza sie o gwalty… czyzby nie wiedzialy ze nie sa juz w swoim kraju? A to ci niespodzianka.
GJ Kurierz

elchupamakabra
Gość
elchupamakabra

Minusujacy pewnie sam by pogwalcil, widac kolorowi wchodza mu w parade…

Abc
Gość
Abc

Jacy minusujący?
Zapomniałeś wziąć leków? Czy może cierpisz na manię prześladowczą?
Brak spostrzegawczości nie usprawiedliwia pisania bzdur!

elchupamakabra
Gość
elchupamakabra

Biedaczku, swiezo po moim wpisie pokazaly sie dwa minusy, ktore niedlugo po tym zniknely.
Klepanie w kolko tego samego tekstu nie swiadczy o posiadaniu jakiejkolwiek inteligencji – wrecz przeciwnie.
I nie wiem co ci przepisuje twoj psychiatra ale na pewno dziala…

madzia
Gość
madzia

ojoj i pewnie się ptysiaczku ciepły od murzyńskiej kiełbaski rozpłaczesz bo ktoś ci dał minusa ? ojoj myślałeś że wszyscy cie kochają i wszyscy sie z tobą zgadzają i mają takie samo zdanie jak ty ? Chcesz ptysiaczku o tym porozmawiać ? wyżalić się że dostałeś 2 minusy ? pogłaskać… Czytaj więcej »

elchupamakabra
Gość
elchupamakabra

Dzieki, dawno sie tak nie usmialem jak podczas czytania twoich wypocin… pewnie dlatego ze na ogol unikam kontaktu z tak ograniczonymi umyslowo ludzmi jak ty. Malo tego, jesli dla ciebie sprawy maltretowania kobiet to kpina i zarty – to nie jestes nawet godzien miana czlowieka, gruby. Bo z ciebie taka… Czytaj więcej »

madzia
Gość
madzia

Ty uchodźco zarobkowy mienisz się patriotą ? już niżej wpisami dałeś popis swojego patriotyzmu śmieszny uchodźczy zdrajco ojczyzny. Taki z ciebie patriota jak z islamisty dobry człowiek. siedzisz pewnie jak ten Karbulot 10-30 lat za granicą a pitolisz farmazony jak to kochasz ojczyznę i komuna zmusiła cie do wyjazdu. Zapamiętaj… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Jakiś ty głupi zabetonowany łbie, to szkoda mojego czasu na tłumaczenie ci dzięciole! Do dzięcioła i tak nic nie dotrze i będzie walił jak ślepy i głupi bez opamiętania żeby tylko komuś ubliżyć. Licz się bardziej ze słowami, bo tych wg. ciebie uchodźczych zdrajców jest jakieś 5 mln, jeśli nie… Czytaj więcej »

elchupamakabra
Gość
elchupamakabra

Czolem kolezanko – jeszcze tylko gwoli sprostowania i aby wykazac indolencje madzi vel grubego aka a…. – od dwoch lat mieszkam z powrotem w Polsce. Tyle w temacie, kocham naszych Rodakow -Patriotow jak siebie samego (to chyba stad ten samowstret ). Czas do pracy, nie kazdy moze lezec i pisac… Czytaj więcej »

elchupamakabra
Gość
elchupamakabra

Twoja wypowiedz mozna okreslic jako oderwana od kontekstu. Ja o chlebie, ty o drzewie. Jest to jakis sposob na dezinformacje – pytanie kogo? Widzisz, gruby, jaki ty prosty jestes? Czytam cie jak otwarta ksiazke – w zasadzie to instrukcja obslugi bidetu, tylko na tyle cie stac. Twoja zolc i malostkowosc… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Jakże szybciutko minusujący uszedł? Czyżby był na stażu u biednych uchodźców? Ha, ha! Zajarzył, że sam się podłożył, ten ci nasz tajemniczy wielbiciel a może i nawet wielbiciele? lol lol

elchupamakabra
Gość
elchupamakabra

Jeszce tylko taki wniosek mi sie nasuwa: w 1918 r niemieckie kobiety uzyskaly prawa wyborcze – teraz dzieki lewackim dzialaniom rzadzacych powoli sie im te prawo odbiera – wszak w islamie kobiety glosu nie maja. I tak ma wygladac postep spoleczny w wydaniu swin pokroju timmermansa i sch(w)ulc’a? Pelen regres… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Jak tak patrzę na te wychudzone i wymizerowane twarzyczki tych biednych uchodźców, to jest mi wstyd, że nie wiedziałam, w jak wielu krajach trwa wojna. O wojnie w Brazylii to kompletnie nic nie wiem – obciach jak nic! Nikt też nie docenia tych biednych uchodźców, jak ciężko muszą zapracować na… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Ps. Nie wiedziałam też, że aż tak nam się ociepliły wody Bałtyku. Morza Północnego i wody wokół krainy pingwinów pewnie też? Ciekawe ile jeszcze czyha na nas „bakterii” nieznanych w naszym klimacie przez to „ocieplenie” klimatu i co jeszcze nam się „ociepli” na NASZYM! lądzie? Pewnie atmosfera też! doprowadzona do… Czytaj więcej »

elchupamakabra
Gość
elchupamakabra

Jest wojna… kartelowa. W ten sposob caly swiat mozna podciagnac pod definicje ”uchodzcy”. Szkoda ze nasze rodzime pokoemony nie ewakuuja sie, przeciez w Polsce GWALCI SIE DEMOKRACJE! Nie to co we francy, tam cisza i spokoj, tylko paryzew znowu plonie… Z innej beczki: kalamarnice rowniez zwiekszaja zasieg polowan, ze wzgledu… Czytaj więcej »

Szlaban
Gość
Szlaban

Niewiem dlaczego ale czuję tutaj smród wchodzących lewaków

Raven777
Użytkownik

Ponieważ lewactwo panoszy się wszędzie i zawsze MUSI dodać swoje 3 grosze. Ich utopijne ideały skończą sie jak w Jonestown. Myślę, że Ci, którzy znają temat wiedzą o co chodzi. Pozdrawiam.

elchupamakabra
Gość
elchupamakabra

Witam Kruka. Widze ze powoli wracamy na stare smiecie. Bardzo dobrze.

tkc
Gość
tkc

smile

Raven777
Użytkownik

Witam i pozdrawiam również. Bardzo się cieszę, że portal powrócił. Jestem stałym bywalcem, ale rzadko piszę, bo przecież nie chcę pisać tego, co już wcześniej było napisane.

elchupamakabra
Gość
elchupamakabra

A szkoda… lepiej dobrze sie powtarzac niz raz powiedziec cos… abstrakcyjnego. Pozdrawiam.

Dynia
Gość
Dynia

Zastanawia mnie, co trzeba mieć w głowie żeby iść z dopiero co poznanym na ulicy, obcym kulturowo facetem, późnym wieczorem do jego speluny? Durne feminazistki wmówiły naiwnym dziewczynom, że mogą chodzić nago po ulicy i nikt nie ma prawa ich tknąć.

Haha
Gość
Haha

„Durne feminazistki wmówiły naiwnym dziewczynom, że mogą chodzić nago po ulicy i nikt nie ma prawa ich tknąć.” Bo to prawda. Kara musi być wprost proporcjonalna do winy. Jeśli ja Ci pokażę język, to Ty masz prawo do mnie strzelać? Jeśli Ty będziesz miał/miała koszulkę „szczać na [moje imię]”, to… Czytaj więcej »

Pierwszy Antyobywatel
Gość
Pierwszy Antyobywatel

Niedługo miejsca w więzieniach nie będą mieć dla tych zwyrodnialców.
Z resztą co ja gadam za gwałt dają im takie „wyroki” jak rodowitemu niemcowi za śmiecenie czasami albo wypuszczają wcześniej.

gruby
Gość
gruby

bozia drogi dostałeś 6 plusów ! Za twoje wczesniejsze wpisy to cie minusowali na maxa bo pisałeś nie jak pra.wac.ki nacj.onal.ista !

Pierwszy Antyobywatel
Użytkownik

Raczej z 1-3 troli mnie minusowało bo nie zrozumieli mojego wpisu myśląc że jestem jakimś lewackim oszołomem który popiera Mswatiego.

Nawet sie jakiś ciul pode mnie podszywał też.

elchupamakabra
Gość
elchupamakabra

Zdradziles sie gruby aka madzia, zgadnij jak.

Markus
Gość
Markus

No to Germańce, a szczególnie te ich Gertrudy i Hildegardy, mają ubaw. Niemieccy faceci boją się patrzeć na swoje frau, by nie być posądzonym o molestowanie, za to ciapate i afrykanery mają to w d…ie i jadą z nimi aż miło. Biorą nawet 70-80-ciolatki, byle otwór. Tylko dlaczego Makrela nie… Czytaj więcej »

Annag
Gość
Annag

widziałam filmik jak taki biedny ciapol przelatywał rurę wydechową..

Pierwszy Antyobywatel
Użytkownik

Chyba wiem o którym filmiku mówisz bo też widziałem.
To był Brazylijczyk akurat i dostał za to grzywnę podobno ale fakt też sie ciapatym zdarza ruchać auta.

klioes vel pislamista
Użytkownik

20.03.2019 – 51-letni „uchodźca” z Senegalu nieopodal włoskiego Mediolanu porwał autobus ze szkolną wycieczką i go podpalił. Swój czyn motywował sprzeciwem wobec zamknięcia granic dla nielegalnej imigracji przez Morze Śródziemne. 14 dzieci trafiło do szpitala z powodu poparzeń i zatruć dymem. Sprawca wcześniej karany był m.in. za jazdę pod wpływem… Czytaj więcej »

Luck
Gość
Luck

Islamskie wyznanie to nic innego tylko samo zło. Każdego powinni wykajstrowac.

Haha
Gość
Haha

„Rasistowskich”? Przecież Arabowie są biali tak samo, jak Niemcy!

ANTIFA JAWORZNO
Gość

Ale Fake newsy lol lol

patriot jaworzno
Gość
patriot jaworzno

Witam serdecznie.
Też jestem z Jaworzna ale nie przypominam sobie i nigdy nie widziałem tak jakichś lewackich bojówek w stylu antify. z jakiego osiedla jesteś ?

kosmita wahabita
Gość
kosmita wahabita

Powiedz to ofiarom gwaltow w twarz, smieciu.

kosmita wahabita
Gość
kosmita wahabita

Te, ahiviarz – moze ustawka?

Pierwszy Antyobywatel
Użytkownik

Tia pewnie wszystkie te ofiary kłamią w żywe oczy.
Typowa lewacka logika.

gruby
Gość
gruby

Moje wpisy nie zawierające treści obraźliwych, rasistowskich, ksenofobicznych, islamofobicznych, antysemickich czekają na moderację czegoś takiego nawet na niemieckiej interii nie ma !!!

elchupamakabra
Gość
elchupamakabra

Mowilem ze hipokryta z ciebie. W ogole mnie nie obrazasz, maly chamie.

elchupamakabra
Gość
elchupamakabra

A’propos: lewacka idea multikulti.
Mieszkalem nascie lat na zachodzie (w paru krajach, czesto zmieniajac miejsca i prace – lubie zwiedzac), i zaobserwowalem ciekawe zjawisko: w kazdej jednej miejscowosci wieloetnicznej istnialy getta narodowe. Jak to sie ma do utopii chorych pomylencow new age? Frapujace…

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

To nie żadna idea, tylko oszustwo mające na celu doprowadzić do rozlewu krwi. Najlepiej na ten temat wypowiedział się znany pięściarz i zmiótł dziennikarza z jego chorymi wywodami (chyba to był pięściarz?) w filmiku pt. „Muhammad Ali w temacie multi-kulti. Wywiad dla BBC z 1971r.” Słuszne też są komentarze pod… Czytaj więcej »