Francuska organizacja Europeens Sans Frontières opublikowała propagandową kreskówkę przedstawiającą los rodziny z Bliskiego Wschodu, która próbuje dostać się do Europy.

Film zatytułowany „EURODAME, HELP” organizacji Europeens Sans Frontières został współfinansowany przez Komisję Europejską. Przedstawiono w nim los rodziny z Bliskiego Wschodu, która wskutek wojny próbuje uciec do Europy. Gdy czteroosobowa rodzina zbliża się do muru z napisem „Frontex”, tam czeka na nich ochroniarz, którzy przegania przemytników, a ich bez problemu wpuszcza na teren Europy.

Po przekroczeniu muru granicznego dołącza do nich wróżka z unijnymi gwiazdkami, która postanawia im pomóc. Prosi Araba, aby zabierał ich na latający dywan. Na początku wróżka pokazuje im Europę Wschodnią, gdzie panuje ksenofobia i nietolerancja. Widzimy kadr wrzeszczących ludzi z zaciśniętą pięścią. – Przecież oni mają prawo wjechać – mówi wróżka.

Wróżka postanawia więc zabrać rodzinę latającym dywanem do Europy Zachodniej, gdzie czekają na nich sympatyczni ludzie. – Witajcie w domu! Witajcie w naszym domu! – mówią mieszkańcy. Wdzięczni wobec tego imigranci odpowiadają: Dziękujemy, niech żyje Europa! Po czym wszyscy radośnie siadają do wspólnej wieczerzy.

Na sam koniec propagandowego filmiku pada zdanie od wróżki: Europa broni swoich granic i Europa otwiera swoje serca dla uchodźców. A Ty?

Dodaj komentarz

116 komentarzy do "Agresywna Europa Wschodnia i tolerancyjny Zachód. Tak wygląda propagandowa kreskówka"

Powiadom o
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
Piotr
Gość
Piotr

rzygłem

FRED
Gość
FRED

Co za k*restwo manipulacyjne.

Paweł
Gość
Paweł

Brak zakończenia tego filmu, jak miły ISLAMISTA przygarnięty przez przyjazdnych Zachodnich Europejczyków spotyka innych miłych ISLAMISTÓW i razem postanawiają gwałcić i zabijać miłych niewiernych którzy ich przygarnęli.

Tomekk
Gość
Tomekk

„Witamy w naszym domu , to wasz dom.
Dziękujemy , teraz prosilibysmy abyscie w stolowkach szkolnych już nigdy więcej nie podawali kielbasy , i proszę żeby pani ściągnęła ten krzyżyk z szyi , choć ja swoją chustę muszę nosić . . Reszta żądań wkrótce „

Amia
Gość
Amia

Buhaha… Mnie interesuje dlaczego europejska rodzina je na podłodze. Przecież mają krzesła.

Piłsudczyk
Gość
Piłsudczyk

Boże chroń Polskę,teraz zaraza przyjdzie od zachodu…

Monika
Gość
Monika

powinni jeszcze zrobić zakończenie jak tolerancyjna zachodnia rodzinka zostaje zadźgana nożami po kolacji (w imię Allaha oczywiście)

1 6 7 8
wpDiscuz