Małżeństwo 14-letniej dziewczynki zawarte według szariatu zostało zalegalizowane w Niemczech. Jugendamt musi wypuścić dziewczynkę z domu dziecka do męża.

Alia i Amir są Syryjczykami, kuzynami i małżeństwem. Po ślubie w lutym 2015 roku w libańskim obozie według islamskich norm szariatu udali się do Turcji, następnie do Grecji, w sierpniu dotarli do Niemiec. Podczas ślubu Alia miała 14, a Amir 20 lat. Sąd w bawarskim Aschaffenburg zarządził, że Alia, według prawa niemieckiego nieletnia, nie może pozostać ze swoim mężem i przejdzie po opiekę Jugendamtu.

Amir odwołał się od wyroku i wygrał przed sądem okręgowym w Bambergu, pomogło mu też zeznanie Alii, że małżeństwo zostało dobrowolnie skonsumowane. Od maja 15-letnia Alia może legalnie zamieszkać ze swoim mężem. Małżeństwo zawarte według szariatu, co sprawdziła niemiecka ambasada w Libanie, zostało zalegalizowane w Niemczech!

Alia i Amir są tylko jednym wybranym przypadkiem, liczba takich małżeństw w całych Niemczech nie jest znana, bo niektóre landy rzekomo nie prowadzą statystyki (na zasadzie nie ma danych, nie ma problemu). Znane są liczby z dwóch landów i tak w Badeni-Wirtembergii jest 177, a w Północnej Nadrenii-Westfalii 188 mężatek-dzieci poniżej 16 lat. Ich liczba drastycznie wzrasta i wzrośnie, ponieważ w licznych obozach na Bliskim Wschodzie można coraz taniej kupić 13-letnie dziewczynki. Problem jest poważny, bo w ramach łączenia rodzin przybywa też do Niemiec coraz więcej dziewczynek które zawarły śluby krótko przed wyjazdem np. 40-letniego męża do Niemiec.

RFN musi zreformować niektóre przepisy prawne, ponieważ na wyroki jak np. sądu w Bambergu mogliby się powoływać inni mieszkańcy RFN, min. planowane są dalsze utrudnienia dla tzw. łączenia rodzin, szczególnie zaś nieletnich żon – liczba tychże jest z pewnością znana, ale tajna, inaczej nie planowano by reformy prawnej. Dlatego też problematyką tą zajmuje się konferencja ministrów sprawiedliwości landów obradująca w środę i czwartek. Niemieccy ministrowie obradowali w Dzień Dziecka nad szariatem.

źródło: welt.de

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie i wykorzystywanie treści opublikowanych na stronie ndie.pl zabronione. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.

157
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
35 Comment threads
122 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
62 Comment authors
ArkadiuszAndrzejsztaziWojtekWiewiorZlosliwy Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Passangerstanislawpaluch
Użytkownik

No więc dzień dziecka zastapić należy dniem pedofila i po sprawie ! Wprowadzic szariat , kalifat i co tam jeszcze , byle szybciej !!!! Dlaczego ?? Bo im szybciej ( a jest to jak widać nieuchronne ) tym lepiej dla nas , Polaków. Tym lepiej , bo szybciej obudzą sie… Czytaj więcej »

Passangerstanislawpaluch
Użytkownik

PS : i nachodzi mnie refleksja dotyczaca celowości dalszego pisanie na ndie. Moim zdaniem powoli powinniśmy kończyć z opisywaniem europejskich zdarzeń dotyczacych islamizacji bo stała się ona faktem i nasze NIE niczego już nie zmieni. Po drugie samo opisywanie tego absurdu niczego juz nie wnosi poza coraz częstszym biciem piany.… Czytaj więcej »

Passangerstanislawpaluch
Użytkownik

PS II : ja osobiście zacząłbym od tego , jak działąć by szybko i skutecznie zdelegalizować polskie spółeczki Sorosa bo ta zaraza zjada nas po cichu , niejako od kuchni.

NieFeministka
Użytkownik

zacznijcie od petycji może w tej sprawie, podawałam CityzenGo Petitiongo org i kilka innych. Ludzie działają w tych sprawach.

Pablo
Użytkownik

Petycja to jedno. Realny wpływ na prawo to drugie. Reprezentacja prawna w parlamencie oraz samorządach to trzecie. W tym ostatnim przypadku. W Łodzi ma powstać komisja do walki z lalofobią? To dlaczego jeszcze nikt nie napisał do radnych, prezydenta, nie wszedł na komisję i nie zabrał głosy jako stowarzyszenie, jako… Czytaj więcej »

bkkkk
Gość
bkkkk

A kogo w Łodzi stać na wykupywanie reklam… Zresztą nie tylko w Łodzi. Jakoś tak się porobiło, że świadomi Polacy zapitalają od rana do wieczora, a na życie i taki m nie styka. To z czego mają płacić. Na posiedzenie rady miasta (są one jawne i dostępne dla mieszkańców) też… Czytaj więcej »

fi_n
Użytkownik

To „zapitalanie” mamy między innymi przez krzykliwe sufrażystko-feministki.

bkkkk
Gość
bkkkk

@All. Ludzie. Niech ktoś mu (finowi) to powie, bo jak ja mu mówię, to nie słucha. – Niech on do mnie nie rozmawia. Niech milczy jak do mnie mówi. Nie ma bowiem przyjemności w protezie dialogu z kimś, kto manipuluje, fałszuje a w końcu zwalcza nadzieję. To nie jest strona… Czytaj więcej »

fi_n
Użytkownik

Synku powiedz tatusiowi…..(mama z tatusiem nie rozmawia)

Widzę, że nie tylko sufrażystko-feministki są krzykliwe.

NieFeministka
Użytkownik

ogrom godzin do przepracowania i odwrotna proporcjonalność kasy za naszą pracę też jest elementem NWO. Jest coś takiego jak piramida potrzeb Maslowa na samym dole sa potrzeby typu jedzenie, dach nad głową a polityka itd m/w niemal przy szczycie. Żeby zacząć zaspakajać te powyżej, następny level nalezy najpierw zaspokoić te… Czytaj więcej »

Pablo
Użytkownik

bkkkk – zapewniam, ze kilku bogatszych ludzi z takim przesłaniem w głowie i kasą w portfelu na wykupienie reklam by się znalazło. Lecz trzeba wpierw tych ludzi znaleźć i pokazać im co się stanie z ich córkami lub wnuczkami gdyby coś. Jak mówisz – informacja. Tak. Lecz informacja jest towarem,… Czytaj więcej »

NieFeministka
Użytkownik

tak, święta racja, podpisałam i co? i dalej niedosyt i wrażenie siedzenie na tyłku zamiast konstruktywnego dzialania

bkkkk
Gość
bkkkk

@NieFeministka Toteż rzekłam wyżej, że niech każdy robi co może. Nie że wszyscy na raz, tylko każdy, gdzie i co konkretnie może. Spoko. Nadawanie informacji jest podstawą:).

NieFeministka
Użytkownik

RACJA! Z uporem maniaka robię, co mogę i chwalę się, jak Kolega powyżej: 2 osoby zaczęły „zauważać” moje działania a nawet pchać wieści dalej ! smile

może to rzeczywiście czas na przybranie bardziej formalnego statusu

Ink
Użytkownik

Dużymi miastami żądzą POpaprańcy ich czas się wnet skończy ale mogą jeszcze dużo nabrudzić ,dlatego powinny być demonstracje pod urzędami że ludzie nie popierają takich pomysłów ,starczy kilka transparentów że się nie zgadzamy z antypolską polityką .

Ink
Użytkownik

Wystarczy się zmówić w kilka osób ,zrobić transparenty i pod urząd ratusza .Bierzcie przykład z takich feministek które w kilka osób potrafią zorganizować demonstracje.My też możemy z tym sobie poradzić ,bierzcie sprawy w swoje ręce ,bo nikt za was tego nie zrobi .A brak protestu jest akceptacją że się zgadzacie… Czytaj więcej »

Passangerstanislawpaluch
Użytkownik

To dobry pomysł. Należy także „podpinać się”pod co się da. Idzie ONR ze swoimi hasłami na przykład , to przeciez nie wygoni ludzi z transparentem zdelegalizować fundacje sorosa !!! lub nie dla przyjmowania islamistów przez kurie biskupie !!! itp , itd , jednym słowem nie marnować ŻADNEJ okazji , nawet… Czytaj więcej »

Ewa
Gość
Ewa

Trzeba zacząć od Gdańska i Łodzi.

Dem
Użytkownik

To co @ink Ruszamy? do Gdańska jak i Łodzi mam daleko ale mogę dojechać…

Ink
Użytkownik

@Dem do Gdańska mam daleko ,Mi pasuje Wrocław tam też jest polityka poprawności politycznej władz miasta POpapranców

Dem
Użytkownik

To kto z nami na wycieczkę do Wrocławia? smile

Coffe
Użytkownik

Ja się pisze na Gdańsk! smile

Dem
Użytkownik

Może redakcja NDIE.PL zalegalizuję nam gdzieś
jakiś marsz?

Pablo
Użytkownik

Po pierwsze – proponowałbym się policzyć w skali całego kraju Po drugie – poszukać kilku dobrych prawników – ideowych prawników Po trzecie – sprawdzić na ile luźna idea może stać się twardym prawem. Mówiąc brutalnie. Na ile możemy i potrafimy skorzystać z tego co robią islamiści, by się przed nimi… Czytaj więcej »

NieFeministka
Użytkownik

no wreszcie ktoś z … smile

grwer
Gość
grwer

Ja mysle ze nasze wladze obecne sa swiadome tego co sie dzieje i nazwanie rzeczy po imieniu nie stanowi dla nich problemu. Islam to opresyjny zbrodniczy system totalitarny ktorego propagowanie w Polsce jest chyba zabronione. Czytaliscie ostatnie wypowiedzi premiera Czech czy Slowacji , nie pamietam juz ktory to byl, on… Czytaj więcej »

allahuj
Użytkownik

Panowie/Panie, może ktoś (lub grupa) zechciała by założyć jakiś ruch, związek czy jakąś organizację? Pomyślmy. Ja osobiście nie mam zdolności organizacyjnych nie mówiąc o czasie i pieniądzach. ale w ramach moich możliwości chętnie będę się udzielał w takiej organizacji.

pet3r
Gość
pet3r

Witam Pana,

Też siedząc w pracy myślałem o tym, aby coś takiego powstało, ale trzeba się zjednoczyć i wspólnymi siłami działać. Z wielką uwagą śledzę wszystkie wydarzenia z „goścmi” Europy. Cel jest w zasadzie określony, potrzebujemy tylko ludzi!

Pablo
Użytkownik

wiem jak zakłada się stowarzyszenia i jak się pisze statuty. Mam tylko jeden warunek – nie interesuje mnie czy ktoś jest bardziej na lewo i bardziej na prawo. I czy Trybunał Konstytucyjny musi istnieć – wg. mnie nie. Nie chcę tego czegoś co wiecie o czym mówię.A ja mówię to… Czytaj więcej »

NieFeministka
Użytkownik

smile
no, no to wspólnymi siłami…widzę to

ps
właśnie napisałam swoją ofertę
pozdrawiam

rober
Gość
rober

I w tym cały problem. Na słowa już nikt nie reaguje. Można pisać petycje, zakładać stowarzyszenia itp. I co to da wobec ludzi którzy stosują przemoc? Absolutnie nic. Trzeba odpowiedzieć jeszcze większą przemocą na przemoc którą stosuje islamska dzicz. To ludzie prymitywni. Tylko pięścią i pałą można ich pokonać. Wiedział… Czytaj więcej »

Frankon
Gość
Frankon

Poszukaj na fb Czarna Husaria

Pablo
Użytkownik

póki co byt wirtualny – o wiele za mało

Dem
Użytkownik

@Passangerstanislawpaluch Jednak uważam że warto wciąż opisywać rzeczywistość islamizacji zachodu żeby uczyć się na ich błędach wyciągać wnioski i nie pozwalać na to w Polsce W każdej chwili także mogą zaglądać tutaj nowe osoby które zwrócą uwagę że jednak nie można tego bagatelizować Warto poznawać ich metody i je rozpowszechniać… Czytaj więcej »

Passangerstanislawpaluch
Użytkownik

Zgoda , Dem , niech się dzieje tak jak piszesz smile ! Ale niech tez to forum ewoluuje i zdąża ku pożyteczniejszemu celowi niz samo li tylko pisanie ….

Ink
Użytkownik

Polacy muszą sie bronić w swoim kraju przed atakami ,antypolskich organizacji sponsorowanych przez Sorosa .Jak długo jeszcze będzie się gnębić obywateli Polskich w Polsce i podawać ich do prokuratury i sądów sterowanych przez POstkomuchów za byle co !!Przez antypolskie lewackie organizacje jak Hajlstop !!

NieFeministka
Użytkownik

ku chwale Ojczyzny!

Logic1
Użytkownik

Proponuje delegalizacje islamu na poczatek z malym wyjatkiem dla tatarow.

hiper
Gość
hiper

Polaków….Tatarów….
szacunek wyraża się wielką literą

Passangerstanislawpaluch
Użytkownik

Ha ! i tu jest własnie problem bo nie można być ZA a nawet Przeciw. Prawo nie może być tak skonstruowane bo stało by się bezprawiem. Poza tym przez takie luki wlewała by się do nas pod róznymi pozorami ta fala qwna. To se chyba ne da , moi Drodzy… Czytaj więcej »

bkkkk
Gość
bkkkk

@Passangerstanislawpaluch Wszystko się da. Już o tym na ndie gadalim kiedyś. Po prostu zakazuje się w Pl islamu jako ideologii nawołującej do nienawiści i mordów na tle rasowym. Dopuszczonea jest tylko rodzima polskotatarska odmiana islamu, które tego nie czynią. A jak zaczną czynić, to też z mocy samego prawa staną… Czytaj więcej »

Dem
Użytkownik

Granice jedyna szansa !!! Gromadzenie się ludzi najpierw
z taką odmianą o jakiej piszesz bo zawsze są przyjaźni
na poczatku póki jest ich mało a po czasie otwarte karty… Przemiana

uuu333
Użytkownik

Chodzi też o zebranie ludzi. 5,100,1000 osób nic nie zdziała. Ale jak będzie nas tyle co na marszach KOD to już będzie to jakas grupa. Mając np. koszulki ndie na takich marszach pokazujemy że jesteśmy już czymś zorganizowanym (zaczynamy być problemem…). Wydarzenia i absurdy tutaj opisywane są reklama dla innych… Czytaj więcej »

NieFeministka
Użytkownik

a jak mowa o KOdzie to, którą wersję z liczbą masz na myśli smile

żart taki, sytuacyjny

ale fakt, należy to sformalizować bo wtedy grupa nie będzie postrzegana, jako zbiór przypadkowych osób tylko ruch…do którego mozna się przyłączyć

uuu333
Użytkownik

Ostatnią „największą” manifestację KODu. Trudno powiedzieć ile ich było bo jedni mieli plecaki a inni nie grin Ankieta by się przydała z pytanie poszedłbyś na demonstrację?
– TAK
– NIE
– NIE WIEM

NieFeministka
Użytkownik

następnym razem pójdą z lustrami w każdej ręce nie wiem czy akurat takie pytanie, moze najpierw kto oficjalnie podpisałby się pod formalnym stowarzyszeniem (?) w naszej sprawie. Jesteśmy nieco rozsiani po kraju, nie wiem czy moja odpowiedź tak byłaby wymierna bo tak jeśli w okolicy a jeśli gdzieś dalej w… Czytaj więcej »

bkkkk
Gość
bkkkk

@NieFemisnistka and All Tak. Kto moze niech się organizuje i działa. Robi konkrety. A reszta niech konspiruje. Sorry, ale bez tego się nie obejdzie. Ponadto jest to niezbędne wsparcie dla manifestacji itp.

ABC
Gość
ABC

A co z referendum Kukiza w sprawie nieprzyjmowania uchodźców muzułmańskich do Polski?

uuu333
Użytkownik

http://dzienreferendalny.pl/
Aczkolwiek dziwne bo kiedyś było na jego stronie i znikło. Pamiętam że miał coś ponad 200 tys podpisów.

bkkkk
Gość
bkkkk

@ABC Nie wiem co z jego referendum, ale w mej ocenie tam tkwił błąd już u podstaw. Poważny polityk nie będzie proponował, by poddawać głosowaniu kwestię „istniejemy, czy pozwalamy się rozwalić”. Jeśli już, to referendum powinno dotyczyć spraw ogólniejszych np. 1. Czy popierasz politykę UE w sprawie uchodźców; 2. Czy… Czytaj więcej »

uuu333
Użytkownik

Coś czuję, że Kukiz zrobił wielkie nadzieje ale dalej wyszło jak zawsze (taka kiełbasa przedwyborcza). Dobrze się zapowiadał przynajmniej dla młodych, był nadzieją. Teraz trochę to wygląda tak, że jest walka utrzymania się u władzy, próba wchodzenia po palcu najsilniejszej partii. Może to jest jakaś strategia „konieczna”… Przydałaby się opinia… Czytaj więcej »

NieFeministka
Użytkownik

a ja posunęłabym się dalej i powiem szczerze, że choć na polityce się za wiele nie znam to mi już to zbieranie głosów pod referendum trącić zaczyna. TYLE CZASU? Wiecie, ja wiem, ze być może dla większości nieświadomwych NWO to fantastyka ale wśród moich znajomych raczej więszkośc nie jest przychylna… Czytaj więcej »

bkkkk
Gość
bkkkk

@NF Powiem tak: NIE dla głosowania myszy, czy chcą być zjedzone przez kota, czy nie. Tego NIE można poddawać głosowaniu/referendum! Powinno się natomiast dążyć do referendum z pytaniami, jakie postawiłam wyżej. I to jest logiczne, bo skoro do UE weszlim na podstawie referendum (co do zasady, nie czepiajmy się), to… Czytaj więcej »

NieFeministka
Użytkownik

fakt, tylko o czymś takim spodziewałabym się raczej, że jak juz ktoś, jak np. Pan Kukiz aspiruje do bycia politykiem i prowadzenia kraju konkretną drogą powinien wiedzieć. Bo albo robił to tylko, zeby coś zrobić, pod publikę albo się nie zna zupełnie na sprawach to sie za to nie biorę… Czytaj więcej »

Intek
Gość
Intek

Kukiz`15 musi przetrwać i zachować swoją niezależność. Inaczej – gdy podepnie się pod PiS, który pokazał już co potrafi (czyli niewiele+sporo populizmu i kolesitwy) to przegrają nim zaczną. Dla nich jedyną szansą jest punktowanie wszystkich idiotycznych posunięć rządu i od razu przedstawianie swojej alternatywy logicznej i sensownej. Nie mogą się… Czytaj więcej »

NieFeministka
Użytkownik

wiesz, ale to w końcu on zaczął o tym mówić: raz w kampanii (o islamistach), dwa o referendum, nie ja. Więc powinien honorowo i odpowiedzialnie dopiąć i doprowadzić sprawę do końca bo właśnie TU może przegrać. Co za facet, co zaczyna a nie kończy- parafrazując klasyka smile

Andrzej
Gość
Andrzej

sedno

damy rade
Gość
damy rade

generalnie masz racje, swobodne pisanie na ndie nic nie daje i tak naprawde do niczego nie prowadzi. takdi pisanie powinno juz przerodzic sie w dzialania sformalizowane, bo tylko tak mozna wymoc odpowiednie zmiany prawne w pl. krok pierwszy to stowarzyszenie .. procedura jest stosunkowo prosta – min. 15 osob, sensownie… Czytaj więcej »

NieFeministka
Użytkownik

ja bym to oparła o kultywowanie o tożsamość, tradycję itd w tę stronę że zapobieganie niszczeniu dóbr kultury i tradycji narodowej itd że dbałość o…że upowszechnianie i edukacja …i takie co zwykle w statutach, na tyle szeroko, żeby mozna bylo zgodnie ze statutem prowadzić różne działania i na tyle wąsko,… Czytaj więcej »

bkkkk
Gość
bkkkk

@NF i Alla Jak już ktoś czuje, że musi działać, to WŁAŚNIE TAK. Nie ‚przeciw” czemuś, ale główny akcent na „za czymś”. Tj. Za ochroną polskiej tradycji, w tym tej nakazującej polskim kobietom z dumą nosić wysoko głowy i odsłonięte twarze. Itp. EDUKACJA po trzykroć TAK! Propagowanie wspiperanie, w tym… Czytaj więcej »

NieFeministka
Użytkownik

tak zrobię smile

i tak: jak najbardziej za, propagowanie, upowszechnianie itd a nie przeciw!

NieFeministka
Użytkownik

należałoby wcześniej jeszcze tylko rozeznać rynek żeby nie powielać po raz enty celów statutowych innej org.

NieFeministka
Użytkownik

Mam jakieś pojęcie od strony formalnej w kwestii stowarzyszeń (NGO)- kwestie administracyjne, prawne, statuty- jak czegoś nie wiem to wiem, gdzie sprawdzić lub kogo zapytać. Oferuję swoją wiedzę i doświadczenie.
Jakby co PISZĘ SIĘ!

fenix
Gość
fenix

polskie lemingi to nie chca uchodzcow (ok. 93-97% narodu ich nie chce, wiec lemingi musza byc wsrod nich). Sęk w tym, by te lemingi w koncu zajarzyły, ze w zasadzie cala opozycja jest za przyjmowaniem uchodzcow (choc tylko SLD i Zandberg sie z tym nie kryja). Bo co z tego,… Czytaj więcej »

Piotr
Gość
Piotr

Brawo! Podoba „mnie” się ta wypowiedź!

Anahu Yamito
Gość
Anahu Yamito

Jeden lemur, leniwiec, leming czy inny KODerasta juz sie obudzil i dal ci minusa. Zbok parszywy.

tgb
Gość
tgb

nie wiem co napisac….

Miły
Gość
Miły

Gowno prawda ,jeśli Niemcy znikną to będziemy mieli za zachodnia granica armie islamska gotowa do podbicia kolejnego kraju. Jeśli myślisz ze bycie w sąsiedztwie z druga Syria to dla nas pozytywna sprawa to sie grubo mylisz

Asgard4444
Użytkownik

Niemcy znów łamią prawo.

Wojtek
Gość
Wojtek

Tu problemem nie jest śpiączka kogokolwiek!
Tu problemem jesteśmy MY SAMI !
Co 4 lata wpuszczamy do miejsca z którego się RZĄDZI, takich którzy realizują swój plan niezależnie od tego czy ktoś śpi czy czuwa.

trudeop
Gość
trudeop

Legalna pedofilia wsrod kozoyebow w nazistanie zalegalizowana.

asd333
Gość
asd333

Trzeba przyznać, że Niemcy jako państwo potrafią funkcjonować. Ich polityka mimo, że jest wypaczona, niepoprawna, karygodna, totalitarna, niedemokratyczna i przeciwko ludzkiej godności….to jednak się sprawdza. Coraz więcej dzieci się rodzi w kraju i o to chodzi. Niewazne, że gwałty są już legalne, bo nikt kto chodzi do szkoły gimnazjalnej nie… Czytaj więcej »

grwer
Gość
grwer

Tiaaa, wyglada na to ze w Rosji jest teraz wieksza wolnosc slowa niz na zachodzie Europy ….

NieFeministka
Użytkownik

może być wink Putin juz dawno popędził sarosowe fundacje ds. demokracji

Largo
Użytkownik

Niemiec wczoraj zarzucał Polsce brak praworządności? Legalna pedofilia to jest przykład praworządności?
Wymiotować się chcę, że dziewczynki się na takie traktowanie zgadzają…

Naprawdę, brawo @admin, zaskakujecie Nas swoim news’ami codziennie – ofc, no offence, ale to już przekracza wszelkie normy.

NieFeministka
Użytkownik

prokuratorska granica jest ustanowiona własnie dlatego, ze one nie mają świadomości, na co się godzą, są niedojrzałe i naiwne. Stad taka granica- dziecko nie ma możliwości samodzielnego rozpoznania.

To jest działanie przeciwko człowiekowi, młodemu człowiekowi, dziecku. Gdzie Obrońca Praw Dziecka, Praw Człowieka, Helsinki i pierdzielone feministki?
koniec świata sad

fi_n
Użytkownik

feministki nie są od ochrony praw dzieci. One dbają o swoje macice.

NieFeministka
Użytkownik

chodzi mi o to, że te dziewczynki tez są kobietami i właśnie o ich macice smile Siostry Młodsze feministek…RATUJCIE JE!

fi_n
Użytkownik

Mam takie nieodparte wrażenie, że większość codziennie wstaje, patrzy przez okno i sprawdza czy jest pogoda, poranna toaleta, śniadanie i do roboty lub szkoły. Nie ma w tym obrazie żadnego realnego zagrożenia muzułmanami. Nie widzimy na co dzień tego wszystkiego, co jak rak toczy społeczeństwa, ponieważ opanowaliśmy jako ludzie sztukę… Czytaj więcej »

Pablo
Użytkownik

Za Gomółki nazywało się to – NASZĄ MAŁĄ STABILIZACJĄ. Aż w końcu do ludzi zaczęto strzelać.

grwer
Gość
grwer

Cale szczescie ze jako narod mamy jeszcze instynkt samozachowawczy ktory ratuje nas w niebezpieczenstwie, Niemcy i Szwedzi taki instynkt juz calkowicie zatracili.

cftsq
Gość
cftsq

Feministki to nie są kobiety to nawet nie są samice

NieFeministka
Użytkownik

o! a z tego, co pamiętam pierwszy rzuciłeś we mnie kamieniem za nick smile

nie żywię urazy
pozdrawiam

Ewa
Gość
Ewa

Myślę, że dziewczynki nie mają innego wyjścia: albo zgodzą się być sprzedane mężowi którego wskaże ojciec lub zostaną sprzedane do domu publicznego. STRASZNE !!!! Postuluję zakazać islamu w POLSCE.

grwer
Gość
grwer

Przeciez w TV niedawno byl reportaz co sie dzieje z dziewczynkami ktore uciekaja od mezow, maz ma prawo ja oblac kwasem, nawet zabic, takie prawo przyjmuje teraz zachodnia czesc cywilizowanej niegdys Europy … Jesli dochodzi do takich precedensow oni beda sie juz na nie powolywac w kolejnych spornych sprawach, Niemcy… Czytaj więcej »

W-a
Gość
W-a

F. Timmermans jest Holendrem, ale co tam ! Jeśli fakty nie pasują pisowcom, tym gorzej dla faktów. Na ćwierćmilionowym marszu KOD-u nie widziałam nikogo z transparentem zapraszającym tzw. uchodźców.

NieFeministka
Użytkownik

że ile przepraszam?

fi_n
Użytkownik

Ćwierć melona. Warzecha u Wielowiejskiej „protestował”, że „zaniżono”. Było tego jak mówił, melon, a nawet półtora melona. Więcej niż na pogrzebie Piłsudskiego.

fi_n
Użytkownik

Szanowna Pani niedoinformowana. Było ich coś około 60 tyś. Policzone przez TVN klatka po klatce. Ale co tam, tym gorzej dla faktów. 200 000 wygląda o wiele lepiej niż marne 60 000. Obłudę najlepiej widać jak się jest bezstronnym. Zachęcam do stanięcia z boku poza wszelkim ugrupowaniami. Wtedy gwarantuję, że… Czytaj więcej »

Pablo
Użytkownik

A ja tam wiem, ze w Holandii Muzułmanin zabił znanego reżysera bo ten miał nieco inne poglądy.
Byłem w Holandii. Szału nie robi.
No i potwierdzę, to co napisano wcześniej. Liderzy szeroko rozumianego KOD-u chcą by oni przyjeżdżali.

W-a
Gość
W-a

Szanowny Panie „doinformowany” . Nawet 60 tys. osób (wg Pana „to coś” ) znaczy bardzo dużo. Jednak ja na ten marsz pojechałam (300 km) i widziałam ogromny potok ludzi – bardzo sympatycznych i zatroskanych o nasz kraj. Poza tym mam zwyczaj wierzyć ludziom, którzy NIE KŁAMIĄ i mnie nie zawiedli.

akabej
Gość
akabej

W-a: jestes zwykla czerwona qrev palcem robiona i kaczorem straszona

tytkoski
Gość
tytkoski

Te 300 km to miara twojej glupoty. Trzoda z KODa protestuje przeciw koncu epoki zlodziejstwa, kurestwa i pogardy dla obywateli. Ze strachu przed kaczka dali byscie sie zayebac. Durna banda popaprancow.

Anahu Yamito
Gość
Anahu Yamito

Poyebalo cie calkowicie? Wypad stad lewacka gnido. Lewactwo musi zrozumiec, ze nie da sie byc jednoczesnie lewakiem i antyislamista. Decydujcie sie a jak nie to sprdalac!

AliBabaHunter
Gość
AliBabaHunter

Was KODerastow, lewakow, esbekow, schizofrenikow, pederastow, zlodziei, milicjantow, debili, sklerotykow, niedorozwojow, komunistow, idiotow, ormowcow, lemingow, starych kurwufff, zdrajcow, onanistow, pedofili i innych popaorancow nie bylo tam nawet 50 tysiecy. Zasrana lewacka stonka. Pasozyty, insekty, zaparszywione szczury. Jestescie niczym, gownem, smieciem, smrodem, zgnilizna, padlina, kloaka, szambem. Przez takich jak wy Europa… Czytaj więcej »

Coffe
Użytkownik

Poczekajcie bez nerwów do lewaka trzeba jak łopatą. Popierasz KoD , PO, Nowoczesną – popierasz ich program czyli ściągnięcie nam na głowy islamskich najeźdźców.Transparentów nie bylo bo cała ta wielotysięczna ciemna masa idzie z hasłem na ryju : „PRECZ Z KURDUPLEM” Nic więcej się nie liczy, nawet nie wiecie o… Czytaj więcej »

bkkkk
Gość
bkkkk

@Coffe – Bingo!

Coffe
Użytkownik

Poprawka, Nowoczesna nie ma żadnego programu. Są tylko po to żeby siać zamęt

NieFeministka
Użytkownik

przeraża, tempo tych zmian, myśląłam tfu! łudziłam się, że zmiany dokonywać się będą latami, dekadami czy nawet pokoleniowo, a ty proszę, raz dwa trzy i rozgaszczają się na dobre, moszczą i arogancko i roszczeniowo egzekwują te swoje durne azwyczaje, nienormy i bezasady. jakie to wymowne, obradowali w Dzień Dziecka nad… Czytaj więcej »

Draken
Użytkownik

Jak patrzyłem na poczynania LGBT to się zastanawiałem kiedy P sobie do tego dodadzą bo wiedziałem że legalizacja czegoś jak powyżej jest kwestią czasu na zachodzie, trochę racji miałem, przeliczyłem się o jakieś dwie dekady i myliłem się co do organizacji dzięki której to zalegalizują. Następny krok – legalizacji ślubów… Czytaj więcej »

NieFeministka
Użytkownik

zastanawiam się czy gratulować czy raczej współczucie wyrazić i nie ma w tym najmniejszego żartu, sarkazmu czy ironii !!! z powodu tych przeczyć, refleksji itd. jakiś czas temu pisałam tu o tym, że trąbienie wciąż o LGBT, zaburzeniach seksualnych, agresorach, dewiacjach nic dobrego nie przyniesie i że to nas znieczula,… Czytaj więcej »

Dem
Użytkownik

Masz rację i dobrze myślisz Przygotowania trwały latami

fi_n
Użytkownik

Biblia mówi, ze ludzie z szczególnie ich elity będą ze zdumieniem patrzyć na upadek i zachodzić w głowę, jak to się stało. jak to możliwe, że takie zdawałoby się imperium nie do ruszenia, oszałamiające bogactwo i potęga władzy idzie w ruinę. Ano idzie i nie ma na to żadnego ratunku.… Czytaj więcej »

Logic1
Użytkownik

Takie imperia rozwala skutecznie socjalizm tolerancja itp wynalzki.

Logic1
Użytkownik

Zmiany beda postepować tym szybciej im wiecej ich tu będzie. Nie ma co sie łudzić pierwszy kalifat europejski moze powstac juz za 10 lat.

husarz
Gość
husarz

Pięknie, niemieckie sądy legalizują pedofilię. Ciekawe co nam przyniesie jutrzejszy dzień ?

asd333
Gość
asd333

Będąc realistą zakładam, że niedługo w Niemczech będzie legalne: – krzyżowanie chrześcijan – gwałty na białych kobietach – rytualne ubijanie ludzi (tak jak żydzi swoje zwierzęta mordują, tak Niemcy pozwolą na ubijanie chrześcijan przez arabów|) …z tymi gwałtami to jest tak naprawdę nie do końca jasna sprawa. Skoro nikt nie… Czytaj więcej »

europea
Gość
europea

ty masz pojecie co w niemczech sie dzieje-powiem krutko–niemcy ,biali ,chrzescianie niemaja zadnych ppraw–moslemy moga wszystko–psychiczne bicie muzgu siega zenitu,,na zasadzie kto znami opuszcza rece o odchodzi od sciany,a reszta to mob,powiesz cos to cie zniszcza-ale to niepotrwa dlugo okolo 3 mil asi razy 3000 euro koszt utrzymania na mc,a… Czytaj więcej »

asd333
Gość
asd333

nie padnie niestety – oni kontrolują drukowanie pieniędzy. kogo obchodzi to, że oni dodrukowywują kasę? grecja tyle razy miała upadać – dali jej chyba 3 razy fundusze….turcji ot tak wypłacają MILIARDY (3 albo 6 jak chcieli), dodatkowo socjal wypłacają non stop i jest cisza… dla mnie kwestia pieniędzy to najmniej… Czytaj więcej »

aRAS
Gość
aRAS

ISLAM DNO DO POTĘGI ŚMIERĆ INNOWIERCOM ,PIES GORSZY NIŻ SZCZUR,KOBIETY BEZ PRAW,TOTALITARYZM,SZOWINIZM,ZAMORDYZM OTO PRAWDA O ISLAMIE..TO RELIGIA DIABŁA ..

marcepan
Gość
marcepan

Szariat zezwala nawet na malzenstwo z kozami (zeofilia) jako ze jest to powszechna praktyka w kozi-islamie i pozwala na zwiekszenie populacji doktorantow nauk scislych jak decapitacja.

Marek
Gość
Marek

Nie jest tak . mufti ma orzecznika ds.szariatu i on decyduje co jest właściwe i interpretuje koran ( przynajmniej jest tak w Polsce ) , do niedawna takim orzecznikiem był Mustafa Jasiński – bardzo fajny gość ( z którym notabene piłem wódkę fakt że pięćdziesiątke ale zawsze – interpretował to… Czytaj więcej »

Pedro Chubascos
Użytkownik

Pamiętaj, że prawdziwy muzułmanin w rozmowie z niewiernym zawsze kłamie.

Marek
Gość
Marek

nie mnie ( you know whot i mean wink )

Pedro Chubascos
Użytkownik

Kłamie. Ale nie okłamie… (and you know it too). Dlatego trzeba o islamie wiedzieć jak najwięcej. A co Polacy wiedzą o tym kulcie? Generalnie nic.

Marek
Gość
Marek

jestem kundlem Polsko-tatarskim ( nie jestem muzułmaninem choć większość rodziny – tak ) dlatego pisałem że mnie nie okłamią . Generalnie mam „żywotne” interesy by być przeciwnym tej inwazji .

bkkkk
Gość
bkkkk

@Marek kundle są bardziej inteligentne;)). Dobra, to był żart. Nic osobistego. Tak, też uważam, że dorobek polskich Tatarów zasługuje na ochronę a nie na rozpiernicz, jak to zrobią „uchodźcy”.

Bag
Gość
Bag

Jedno zdanie „banda pedalow” Hitler wiedział by jak problem emigracji rozwiazac

fi_n
Użytkownik

„Hitler wiedział by jak problem emigracji rozwiazac”

Mam się śmiać czy płakać? Pytam poważnie.

Pablo
Użytkownik

Hitler był zafascynowany tą ekipą która teraz przybywa do Niemiec. A skąd tam Turcy się pojawili jako gastarbajterzy? Jak myślicie?

fi_n
Użytkownik

Kiedy kilka miesięcy temu zacząłem pisać na NDiE od początku wskazywałem na prorocze zapowiedzi biblijne między innymi wskazujące na szybki upadek moralny społeczeństw. To co się dzieje obecnie to tylko potwierdzenie toczącego się procesu. Pisałem o nieuchronności tego upadku. Zamiast zrozumienia wylała się pod moim adresem fala napaści słownych. Dlaczego?… Czytaj więcej »

cftsq
Gość
cftsq

Nie pitol bo sam dobrze wiesz dlaczego po tobie jechali .Czytam twoje ostatnie komentarze i aż dziwie się że mnie z równowagi nie wyprowadzasz, teraz daje Ci same plusy a wcześniej same minusy , więc wkurwiałeś ludzi celowo albo masz rozdwojenie jaźni lub jest jeszcze jeden fi_n

fi_n
Użytkownik

Jestem ciągle ten sam, tylko tylko proszę czytać moje wpisy ze zrozumieniem. nie skupiam uwagi tylko na bieżących wydarzeniach, lecz staram się patrzyć na nie w jak najszerszym kontekście.

Arar
Użytkownik

I sobie elity znalazły drogę na okolo by zalegalizować swoje zboczenie.

fi_n
Użytkownik

Gwoli ścisłości. Czy ja zwalczam nadzieję? Jeżeli ktoś chce pokładać nadzieję w statku, który coraz szybciej idzie na dno, to proszę bardzo. Przypomina mi to trochę krzyk kogoś, kto nie chce być uratowany małą łódką z powodzi, ponieważ umyślił sobie, że ma być solidny statek. Tu jednak jest odwrotnie. Płynie… Czytaj więcej »

grwer
Gość
grwer

No to pedofile teraz beda sie odwolywac do tych wyrokow i pedofilia w Niemczech chyba zniknie wogole z uregulowan prawnych, pewnie niedlugo mezczyzne ktory gwalci nastolatke albo przeglada fotki mlodocianych na swoim komputerze nikt nie bedzie mial prawa nazwac zboczencem bo to on bedzie ryzykowal wiezienie a nie pedofil …… Czytaj więcej »

Largo
Użytkownik

Rozpętali tyle wojen przez cały okres swojego istnienia i dążą do tej najgorszej – III światowej, po niej IV będzie już na patyki z kupą to niech umierali wedle swojej własnej woli.
Jak kto chce ginąć taki wybór – Niemcy popełniają ludobójstwo na samych sobie wink

posrane narody
Gość
posrane narody

świat ocipiał

posrane narody
Gość
posrane narody

swiat ocipcial całkiem