Kanclerz Niemiec Angela Merkel zapowiedziała zwiększenie wydatków do 50 mln euro na pomoc tzw. uchodźcom.

Merkel spotkała się w Berlinie z wysokim komisarzem ONZ ds. uchodźców Filippo Grandim i dyrektorem generalnym Międzynarodowej Organizacji ds. Migracji (IOM) Williamem Lacy Swingiem. Tematem rozmowy było m.in. zwiększenie środków finansowych na pomoc tzw. uchodźcom.

Kanclerz Niemiec martwi się o warunki, w jakich żyją imigranci zatrzymani przez libijską straż przybrzeżną, którzy chcieli dostać się do Europy. „Musimy zagwarantować im humanitarne standardy pobytu” – powiedziała. Zdaniem Angeli Merkel na takie cele „nie może zabraknąć pieniędzy”.

Merkel opowiedziała się również za zawarciem w przyszłości umowy z Libią na wzór obowiązującego od ponad roku porozumienia z Turcją ws. nielegalnych imigrantów.

Swoje zadowolenie wyraził William Lacy Swing, który pochwalił Merkel za „odważną i wizjonerską” decyzję o udzieleniu pomocy uchodźcom i imigrantom. Dodał, że „Niemcy są najbardziej wielkodusznym krajem”.

48
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
25 Comment threads
23 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
37 Comment authors
AmandaMr. ??easyridermichnikuremekSokole Oko Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Taa…„Niemcy są najbardziej wielkodusznym krajem”. Najbardziej Polska przekonała się o tej „wielkoduszności niemieckiej” jak nasz kraj był niszczony, okradany a ludność nasza mordowana i do dzisiaj nie poczuwają się do odpowiedzialności żeby choć w małym procencie zadośćuczynić Polsce! Złota pani wprost z tej Angeli M i innych… Nie pamięta o… Czytaj więcej »

easyrider
Użytkownik

@pojawiam się i znikam Proces autodestrukcji zachodnich państw toczy się pełną parą i to jest jedyne podłoże tej „wielkoduszności”. Żadnej innej logiki w tym nie ma. Czytając informacje z krajów „postępu”, można dojść do wniosku, że tam wręcz trwa otwarty konkurs na tytuł idioty roku. Unia i demokracja w jej… Czytaj więcej »

Irene
Gość
Irene

@easyrider

Nie wiem czy mozna nazywac idiota tego, ktory wie co robi i doklsdnir wykonuje plan

Irene
Gość
Irene

„dokladnie”ma byc

easyrider
Użytkownik

@Irene Zindoktrynowane marionetki nawet nie rozumieją tego w czym uczestniczą. Są zatem idiotami, którzy dali się ogłupić do tego stopnia, że w imię utopijnych wizji poświęcają bezpieczeństwo własnych społeczeństw. Kierują i inspirują tą inwazją zupełnie inni. I jednych i drugich należy rozwalić, bo w przeciwnym wypadku oni zniszczą białą Europę.… Czytaj więcej »

Asgard4444
Użytkownik

@easyhrider
NA islamistów i terror kasa jest
Dla Polski do tej pory nie ma. Zresztą zoabczcie jak niektórzy „Polacy” bronią Niemców, żąe już nie jusza płacić odszkodowań. Stada marionetek już mamy w kraju. Nam też dużo czasu nie zostało.

easyrider
Użytkownik

@Asgard4444 Polska nigdy niczego dobrego od Niemiec nie doświadczy. Zawsze mieliśmy dwóch wrogów, na wschodzie i zachodzie i nic tego nie zmieni. Nawet jeżeli będą występowały chwilowe okresy odprężenia. Ani Niemcy, ani Rosja nigdy nie będą zainteresowane istnieniem silnej, dostatniej, dobrze rządzonej Polski.

michnikuremek
Użytkownik

Autodestrukcja? A może Niemcy po prostu prowadzą w ten sposób werbunek do swoich nowych jednostek Waffen SS? Tzw. „uchodźcy” to idealni „żołnierze” – nie będą mieli najmniejszych skrupułów kiedy padnie rozkaz „zabijać”…….

easyrider
Użytkownik

@michnikuremek Nikt nie zapanuje nad tą dziczą. Będę się trzymał swojej wersji rozwoju wydarzeń. Manifesty, marksizmy etc. to tylko narzędzie do totalnego ogłupienia i zmiękczenia społeczeństw. Kolorowo-islamska dzicz ma doprowadzić do eksplozji. Wojna domowa wyzeruje zestawienia „winien-ma”. Wojna jest potrzebna czosnkowo-pejsatym elitom, bo bańki spekulacyjne zaczynają już trzeszczeć w szwach.… Czytaj więcej »

Adam
Gość
Adam

Niech tak nie rozdaje, tylko lepiej zbiera na reparacje.

Gal Anonim
Gość
Gal Anonim

Niemiecką dobroduszność opisał Marek Wąs w książce ,,Gdańsk wojenny i powojenny” gdzie napisał, że w Sttuthofie obozie koncentracyjnym na terenie wolnego miasta Gdańsk Niemcy zabili 400 osób pochodzenia polskiego, żydowskiego i rosyjskiego. Z trupów ludzkich wydobyto 80 kg ludzkiego tłuszczu, a z tych 80 kg tłuszczu ludzkiego uzyskano 25 kg… Czytaj więcej »

maru2
Użytkownik

W Polsce mawiamy że jak się ma miękkie serce to trzeba mieć twardą rzyć. Dziś jest „wielkoduszna” a niebawem „pasowanie zadu”.

PJJ
Użytkownik

No jaha…nie ma to jak przepierniczyć ciężko zarobione przez obywateli eurokołchozu pieniążki przeznaczając je na pasożytnicze beżowe pijawki mad
Do doopy z taką unią i polityką razz

BeKazZachodu
Gość
BeKazZachodu

Wizjonerska decyzja jak najbardziej, jeśli ta wizja to zniszczenie europy.

Garrus
Użytkownik

Zaraz zaraz zaraz, czegoś tu chyba nie rozumiem, czyli ona ma zamiar bulić hajs, hajs zarobiony przez Hansów i Gunterów, na pomoc i budowanie „warunków pobytu” dla NIELEGALNYCH pasożytów którzy chcieli ZŁAMAĆ PRAWO przekraczając NIELEGALNIE granice, ale byli na tyle głupi że złapała ich już libijska straż przybrzeżna, więc zakładam… Czytaj więcej »

888
Gość
888

Co za pajac zminusował taki trafny komentarz? Dodam tylko że 30 lat temu Niemcy, oczywiście ci z Zachodu, nie mieli zielonego pojęcia jak działa aparat zamordyzmu który z powodzeniem stosowany był w naszym obozie i może zostać przeniesiony na ich grunt. Agentce stasi udało się to, wiadomo lata szkoleń nie… Czytaj więcej »

Asgard4444
Użytkownik

Dokładnie. Wspiera nielegalną działalnośc, a teraz popatrz czy ktoś coś oficjalnie na nią powiedział?
Już za to kolejna kara powinna być na Niemcy nałożona.

kowalski
Gość
kowalski

Czyli oboje grają w tzw. „głupa” niedowidząc że masowy import muslimow ma na celu rozwalenie tradycyjnej Europy i budowy chazar-bolszwickiego eksperymentu na jej ludności.

Arar
Użytkownik

Dobrze wiedzą co robią. Dla takich to tylko stryczek.

Irene
Gość
Irene

@kowalski
Oni dobrze wiedza,
Dobrze by bylo, zeby place w Polsce byly ciut lepsze, to zmniejszyla by sie tania sila robocza z Polakow dla dojczerow.Moze tez ludzie zarabiajac wiecej zaczeli omijac te rozne lidle.

Ewaxx
Gość
Ewaxx

William Lacy Swing, który pochwalił Merkel za „odważną i wizjonerską” decyzję o udzieleniu pomocy uchodźcom i imigrantom. Dodał, że „Niemcy są najbardziej wielkodusznym krajem”. Dobroduszność.. to takie ironiczne słowo, gdy dotyczy to opinii o zachowaniu Niemców!!!! Ironia!!!! To dlaczego ten sam urzędas nie pochwalił Niemców za zamordowanie ponad 6 mln… Czytaj więcej »

Gal Anonim
Gość
Gal Anonim

Bardzie dobrodusznym od Niemca wydaje się być Cygan, bo Cygan cię okradnie, a Niemiec i okradnie i zastrzeli.

dobra rada
Gość
dobra rada

Jakie 6 milionów?
Przed wojną na terenie Polski mieszkało ok 40 mln ludzi. Po wojnie 24 miliony.

nina
Gość
nina

Krotko przed wyborami ona tak sobie na luzie, takie teksty rzuca ….
Musi, ze ona sie bardzo pewnie czuje, wiec mysle, ze chyba ktos dobrze policzy te glosy …
A S.rosz midziakow dorzuci, pewnie, ze sie znajda, bo jej zdaniem
na takie cele „nie może zabraknąć pieniędzy”.

Jerzy
Gość
Jerzy

nina: Najgorsze że jedyną alternatywą dla Makreli jest pijaczek Schultz. Niemcy nie mają praktycznie wyboru.

Janek
Gość
Janek

Gnębić podatkami własnych ludzi i sponsorować dzieciorobo-pasożytów – brawo !

Irene
Gość
Irene

@ jakich wlasnych? A o wyksztaconym polskim narodzie zapominasz, co niekiedy myja cialko starych essesmanow?Strategia dziala, wyniszczone i wyprzedane wartosci /wlasnosci narodowe to ludzie musza. brawo, czy nikt tego nie widzi? W czasie wojny mlodzi Polacy byli wywozeni przymusowo na „roboty”, a teraz dobrowolnie, sami jada. Szach mat dla zlotej… Czytaj więcej »

WygodaRodziSłabość
Gość
WygodaRodziSłabość

…A biedni uchodźcy chcąc odwdzięczyć się za pomoc cioci Angeli, podarują Niemcom na wigilie własnoręcznie wykonane bombki… i tak o to nasi wielkoduszni sąsiedzi poczują magie zbliżających się świąt… Bum Bum Merkel bum bum! smile

ocoloto
Gość
ocoloto

niestety to bum bum ominie makrelę bo akurat będzie na wycieczce w pancernej limuzynie!!!!

gieno
Gość
gieno

wincyj ciapaków

timi
Gość
timi

W zeszłą sobotę byłem na Śnieżce i tam 1 603m npm …hurwa Ciapaki i ich kozy w chustach zaiwaniały. Oczywiście śmierdzące lenie wjechali na szczyt koleją z czeskiej strony. Nie można już spokojnie po górach pochodzić.

888
Gość
888

@timi
Nie wiem kim jesteś, kobietą czy mężczyzną ale kocham Cię za ten komentarz. Śnieżka to mój kraj, to moja mała Ojczyzna. To jest Polska właśnie! smile

Olimpso
Gość
Olimpso

Zachodnia europo ty padalcu !!!!

Olimpso
Gość
Olimpso

Makrela ty lepiej zbieraj te ojro co do centa bo nam trzeba oddać za wasz syf, który ciągnęliście przez prawie 6 lat !

wittmann86
Użytkownik

Banda debili…… tyle.

888
Gość
888

@wittmann86
To i tak łagodnie ich potraktowałeś.

Natalia
Gość
Natalia

Ona naprawdę nie ma granic w byciu przekupnym, zmanipulowanym ścierwem