Atak imigranta w Polsce. Sprowokowany?

W miejscowości Ozimek pod Opolem doszło do sprzeczki pod sklepem podczas której 30-letni Uzbek ranił nożem 3 osoby. Ponad 96% ludności Uzbekistanu wyznaje Islam, do Polski w ostatnim czasie trafiło kilka tysięcy imigrantów z tego kraju. Całkowita liczba przyjętych przez rząd uchodźców idzie już w setki tysięcy i niestety jest trudna do oszacowania ze względu na skuteczne ukrywanie takich informacji.

Sprzeczka miała miejsce w nocy z 6 na 7 lipca. Według zeznań świadków i osób biorących udział w zajściu Uzbek był zaczepiany przez jednego z mężczyzn za co ten rzucił się na niego z ostrym narzędziem. Dwaj pozostali mężczyźni próbowali rozdzielić bijących się. Wszyscy trzej zostali ugodzeni nożem, jeden z nich po dźgnięciu w śledzionę w ciężkim stanie trafił do szpitala.

PiS mimo obietnic nieprzyjmowania imigrantów ściągnął ich do naszego kraju już kilka tysięcy. W wolnych mediach da się słyszeć głosy, że nie jest to pierwsza polska ofiara islamskiej imigracji wspieranej przez PiS.

Tymczasem w Polsce toczy się też dyskusja na temat 10 letniego chłopca z Torunia, którego rodzicom grozi ograniczenie praw rodzicielskich po tym jak ich syn zachowywał się w szkole agresywnie i zwrócił uwagę rówieśnikowi podchodzącemu z Ukrainy, żeby ten nie wychwalał więcej gloryfikowanego za naszą wschodnią granicą Bandery.

 

Nie przegap żadnych artykułów i dodaj nas na FB i Twitterze:

https://www.facebook.com/niedlaislamizacjieuropy (NOWE KONTO)

https://twitter.com/NDIE_pl

Dołącz też do naszej grupy na FB, abyśmy mogli swobodnie wymieniać się informacjami:

https://www.facebook.com/groups/869466070094146/

 

 

10
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
6 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
luckKonradndie1myślącyWasz czytelnik Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bielik
Użytkownik

Ten chłopiec powinien dostać nagrodę i wyróżnienie za postawę a rodzice za chychowanie małego patrioty.

koala_k
Użytkownik

Od momentu wejścia Polski do juni jestem nagminnie napastowana przez osobników nie pochodzących z Polski. Jeden Uzbek… a ilu chodzi Hindusów, Bengalów i Afrykańczyków? Rok temu jeden Ukrainiec o mały włos nie dostał po oczach gazem pieprzowym ode mnie. My tu mamy inwazję

Wasz czytelnik
Gość
Wasz czytelnik

TVPis nie pokaże przestępstw ”biednych uchodźców” TVN na usługach obcego kapitału tym bardziej a POlsat nic nie lepszy w promowaniu multi kulti. .. gdyby nie ten portal to nigdzie nie można było by mieć rzetelnych i neutralnych informacji dlatego wchodzę tutaj co dziennie a wyżej wymienione polityczne telewizje nie oglądam

myślący
Gość
myślący

dobry spam, skoro ten portal nie ddziałał od prawie roku

myślący
Gość
myślący

a teraZ wypisuje pisowskie bzdury o imporcie kilku tysięcy imigrantów rocznie jak prawdziwe liczby to kilka tysięcy DZIENNIE prawie MILION każdego roku od kilku lat

ndie1
Admin

Kilka tysięcy z Uzbekistanu w ostatnim czasie smile Nie chodzi o ogólną liczbę przyjętych imigrantów grin Ale poprawimy, żeby wyglądało bardziej uczciwie!

myślący
Gość
myślący

kto pisze te bzdury >???? jakie kilka tysięcy imigrantów
POPIS importuje rocznie po 0,7-0,8 MILIONA imigrantów
kilka tysięcy to wychodzi DZIENNIE
rocznie to kilka tysięcy jest importowanych imigrantów z pierwszej dziesiątki terrorystycznych krajów świata

ndie1
Admin

Kilka tysięcy z Uzbekistanu w ostatnim czasie smile Nie chodzi o ogólną liczbę przyjętych imigrantów grin Ale poprawimy, żeby wyglądało bardziej uczciwie!

Konrad
Gość
Konrad

Załóżmy własną partię, jest dużo mondrych ludzi może to nalepszy moment..

luck
Gość
luck

jaki to Problem tych uzbekow deportowac do ich kraju pytam sie