Atak imigranta w Polsce. Sprowokowany?

Atak imigranta w Polsce. Sprowokowany?

W miejscowości Ozimek pod Opolem doszło do sprzeczki pod sklepem podczas której 30-letni Uzbek ranił nożem 3 osoby. Ponad 96% ludności Uzbekistanu wyznaje Islam, do Polski w ostatnim czasie trafiło kilka tysięcy imigrantów z tego kraju. Całkowita liczba przyjętych przez rząd uchodźców idzie już w setki tysięcy i niestety jest trudna do oszacowania ze względu na skuteczne ukrywanie takich informacji.

Sprzeczka miała miejsce w nocy z 6 na 7 lipca. Według zeznań świadków i osób biorących udział w zajściu Uzbek był zaczepiany przez jednego z mężczyzn za co ten rzucił się na niego z ostrym narzędziem. Dwaj pozostali mężczyźni próbowali rozdzielić bijących się. Wszyscy trzej zostali ugodzeni nożem, jeden z nich po dźgnięciu w śledzionę w ciężkim stanie trafił do szpitala.

PiS mimo obietnic nieprzyjmowania imigrantów ściągnął ich do naszego kraju już kilka tysięcy. W wolnych mediach da się słyszeć głosy, że nie jest to pierwsza polska ofiara islamskiej imigracji wspieranej przez PiS.

Tymczasem w Polsce toczy się też dyskusja na temat 10 letniego chłopca z Torunia, którego rodzicom grozi ograniczenie praw rodzicielskich po tym jak ich syn zachowywał się w szkole agresywnie i zwrócił uwagę rówieśnikowi podchodzącemu z Ukrainy, żeby ten nie wychwalał więcej gloryfikowanego za naszą wschodnią granicą Bandery.

 

Nie przegap żadnych artykułów i dodaj nas na FB i Twitterze:

https://www.facebook.com/niedlaislamizacjieuropy (NOWE KONTO)

https://twitter.com/NDIE_pl

Dołącz też do naszej grupy na FB, abyśmy mogli swobodnie wymieniać się informacjami:

https://www.facebook.com/groups/869466070094146/

 

 

Dodaj komentarz