Jak widzimy na nadesłanym przez widza nagraniu, dzieci w wieku szkolnym pokornie wykonują pokłony dla Allaha, powtarzając przy tym słowa modlitwy za jednym z uczniów. Całe zajście najpewniej zainicjowane zostało przez biorące we wszystkim udział nauczycielki.

 

„Co za hańba, czy rodzice na to pozwolili?”, „To jak oglądanie narodu, który buduje dla siebie stos pogrzebowy”, „Duńczycy głosowali na lewicę więc teraz mają co wybrali” – czytamy między innymi w komentarzach pod filmem. A jakie jest Wasze zdanie na temat filmu?

 

Nie przegap żadnych artykułów i dodaj nas na FB i Twitterze:

https://www.facebook.com/niedlaislamizacjieuropy (NOWE KONTO)

https://twitter.com/NDIE_pl

Dołącz też do naszej grupy na FB, abyśmy mogli swobodnie wymieniać się informacjami:

https://www.facebook.com/groups/869466070094146/

 

 

24
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
9 Comment threads
15 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
AnnagszyszkinJolantaRagnarJene Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Karbulot
Użytkownik

To jest bardzo dziwne. Sam byłem tym zaszokowany, albowiem Duńczycy mieli zawsze w miarę zdrowe podejście do muzułmanów. Zmuszenie dzieci aby uczyły się słów „allah akbar” spowodowało, że rodzice są wręcz oburzeni. Wprawdzie Duńczycy nie epatują tak wiarą jak na przykład Polacy, nie zmienia to jednak faktu, że coś tu… Czytaj więcej »

El-Raton
Użytkownik

Tez sie dziwie, bo Dunczycy, szczegolnie ostatnimi czasy, stali sie bardziej krytyczni i nawet zaczynaja wydalac kryminalistow-inwazorow.

ALA
Gość
ALA

Ale ,,co przyjęli ,, na stałe to teraz mają.

Annag
Gość
Annag

przeleć się po Ursynowie to Ci się też ciemno w oczach zrobi szczególnie przy wszystkich stacjach metra a jeśli chodzi o prowadzanie dzieci do tych bożnic to przecież już była taka akcja Wilanowie jakiś czas temu…. a przy megasamie nie ma bloku bez opalonych….pzdr..

szyszkin
Użytkownik

Prawda,u mnie na Mokotowie wprowadził się ciapaty i ukry. Na razie siedzą cicho, bo mieszkają tu „Ludzie”, ale popatrz na centrum w południe, jest gorąco bo wszędzie asfalt.

Annag
Gość
Annag

…na mojej klatce jest 7 mieszkań w tym 2 zajęte przez ukroli a proporcje mieszkańców 1:1, przez balkon sąsiaduję z mieszkaniem w którym rezyduje wymiennie 8 sztuk wschodniej nacji, w następnej klatce aż czarno i nie ma budynku w sąsiedztwie w którym by nie tych niechcianych „gości” – tak oto… Czytaj więcej »

Yamato
Gość
Yamato

To teraz tego „imama” w galabii powinni zaprowadzić do kościoła i nauczyć go jak się chrześcijanie żegnają (jak tolerancja to w obie strony)

ALA
Gość
ALA

Jakiś Imam powiedział w tv,że ,,chrześcijanom widocznie religia pozwala na takie ekscesy ale ich religia nie.No i to jest krótko i na temat! Szczery był!No i miał rację!!!

Syla
Użytkownik

Gdzie są rodzice tych dzieci? Nie mają nic do powiedzenia względem bicia głową o dywanik swoich pociech? Żydów też do tego zmuszają?

Karbulot
Użytkownik

Rodzice podobno strasznie się wkurzyli. Żądali zwolnienia tych nauczycielek i dyrektora szkoły. Problem w tym, że szkoła problemu nie widzi. Oni podobno realizują program szkolny. Osobiście uważam, że taka sytuacja jest nie do pomyślenia. Poznawanie obcej kultury nie polega na tym, żeby zmuszać dzieci do klęczenia i powtarzania formułek obcych… Czytaj więcej »

ALA
Gość
ALA

To jeszcze się wkurzają ,jest jakaś nadzieja..Ale oni chyba już są ,,z rękami w nocnikach,,

ALA
Gość
ALA

Rodzice ..się boją reagować,albo są tak samo Naomi jak te małe dzieci.A te nauczycielki????Czy nasze grono pedagogiczne też by się tak wyczuwało w ,,integrację,,???

ALA
Gość
ALA

W Danii to i tak jest ,,słabo,,.Najlepsza jest Szwecja…Oni ,,idą w zaparte i do końca…,,

kowalski
Gość
kowalski

Wygląda na to że szkolnictwo nie tylko w Polsce jest opanowane przez chazaro-bolszewie,środowiska dewiacyjne i stanowi element lewackiej indoktrynacji społeczeństw Europy.Może nasze „zacofanie cywilizacyjne” czyli niezgoda na inwazje islamu czy homo-indoktrynacje może być Naszym atutem i pozwoli być mądrym „przed szkodą”.

Jene
Gość
Jene

Ostatnio czytałem że rząd duński daje jednorazowo ok. 150000 DKK pokrywa koszt przeprowadzki i zakwaterowanie na miesiąc każdemu obywatelowi pochodzenia tureckiego za zrzeczenie się obywatelstwa i powrót do Turcji.

Annag
Gość
Annag

…a te 2 grube bele to pewnie narzeczone opalonych dopóki im łbów nie utną….

prawyobywatel
Użytkownik

Witam starych piszących na ndie.pl po przerwie od ponad roku. Cieszę się, że znowu tu jesteście i witam Redakcje

Ragnar
Gość
Ragnar

Radzę zająć się swoim podwórkiem,a nie jakimś kolejnym upadłym krajem. Napewno cały świat czeka co my na ten temat sądzimy.

Karbulot
Użytkownik

Strona się nazywa „Nie dla islamizacji Europy”, a nie „Nie dla islamizacji Polski”. Wiadomości z każdego europejskiego kraju są pożądane. Polska jako jedyny chrześcijański kraj nie pociągnie daleko, jak będzie otoczony zewsząd muzułmanami. I to jeszcze takimi z dostępem do broni atomowej. To jest problem nas wszystkich.

ALA
Gość
ALA

Mieszkasz w Danii?

Karbulot
Użytkownik

Od 30 lat.

ALA
Gość
ALA

Znam trochę Danię.Opowiedz ,co tam teraz słychać .Czy jest jakaś nadzieja dla tego kraju jeszcze?Pytam poważnie.

Ragnar
Gość
Ragnar

A na sam koniec to będziemy ciągnąć wszystkim jak zawsze.

ALA
Gość
ALA

Warto mieć coś do porównania.Warto mieć otwarte oczy i mieć wiedzę nieco szerszą niż własne podwórko.Jesli nie interesujemy tym,ci się dzieje wokoło to potem opowiadamy o łamaniu demokracji w Polsce …Zauważ,że jakoś Unia i Timermans nie krytykuje Danii ani Szwecji np.za łamanie demokracji! A tu mamy właśnie łamanie demokracji i… Czytaj więcej »