BBC wyśmiewa kobiety islamistów

Wyemitowany przez BBC program o tytule „The Real Housewives of ISIS” wyśmiewa kobiety islamskich terrorystów.

Autorami tej produkcji są Jolyon Rubinstein i Heydon Prowse, którzy odwołują się do formuły popularnego amerykańskiego „The Real Housewives of…”, w którym śledzimy losy bogatych i głupich kobiet.

„Zostały tylko trzy dni do ścięcia, a wciąż nie mam pomysłu, co na siebie włożyć” – mówi jedna z bohaterek programu. „Abdul uwiódł mnie w internecie. Dostał mnie w pakiecie do bezpłatnej opieki zdrowotnej” – zwierza się inna.

W krótkim epizodzie widzimy żonę islamskiego bojownika, ubraną w samobójczą kamizelkę, która z uśmiechem pyta o opinię swoje przyjaciółki: „Co o tym sądzicie? Ahmed zaskoczył mnie nią wczoraj”.

Nowe reality show z dużą dawką czarnego humoru pokazuje muzułmanki podporządkowane islamskim ekstremistom. Zwiastun wzbudził duże emocje wśród internautów, jedni uważają, że jest to „przerażające” i „słabe”, z kolei innym bardzo się podoba i czekają na nowe odcinki.

52 komentarz do “BBC wyśmiewa kobiety islamistów

  1. @Patriota
   Ale zastanawia mnie, że BBC to puściło. Tak nagle stali się antymuzułmańscy? Może chodzi nadal o to, że bojownik – „be”, Islam – „cacy” (socjalizm – tak, wypaczenia – nie). „Walczymy z terrorem”. Taka – jak to się mówiło za PRL-u – „koncesjonowana opozycja”.

   1. @lolo (który nie pisze)
    Prawdopodobnie o to właśnie chodzi. Pokazać, że isis wcale nie reprezentuje islamu…

    W to, że oni by się nagle stali anty-islamscy nie uwierzę nigdy. Zbyt przeżarte propagandą mózgi ma Brytyjskie społeczeństwo, żeby coś takiego mogło przejść.

    Pozdrawiam

     1. @gieno
      A co ma Brexit do poprawności politycznej? Brexit był spowodowany nieudolnością unijnych sprzedawczyków i coraz większym wpływem ue na sprawy wewnętrzne Wielkiej Brytanii.

      Przypominam także, iż Brexit został przegłosowany „na styk” przy ok 75% frekwencji.

      Także jeżeli chodzi o poprawność polityczną to tak, śmiało można powiedzieć, że Brytyjczycy (generalnie społeczność zachodnia) mają przeżarte propagandą mózgi smile

      Pozdrawiam

     2. Tak tak ale było straszenie ze to ble i niewiadomą co się stanie ,moze jakaś wojna wybuchnie a imigranci to też się do tego przyczynili bo tam jest zwykły syf

     3. Odmozdzenie meskiej populacji panstw zachodnich ilustruje ankieta rozpisana w Holadii.Zapytywano ,ale wylacznie facetow ,czy powinni reagowac na tzw. seksistyczne zachowanie koilegi? Pod tym eufemizmem kryje sie zarowno gwizdanie na widok przechodzacej niezlej laski ,jak i elementy flirtu zawierajace akcenty seksualne.Oczywiscie nie bierze sie pod uwage pospolitego chamstwa! Ponad 70% indagowanych odpowiadalo pozytrywnie ,co swiadczy o tym ,ze „nabial ” u wiekszosci hol. facetow jest szczatkowy!

    1. Twój mózg jest zbyt przeżarty nienawiścią, żebyś mógł się zaśmiać z tego filmiku, a nie doszukiwać się kolejnego spisku buahaha! Zaśmiałeś się czy kolega Adolf Hitler Ci nie pozwolił?

     1. @Korystian
      Wybacz ale po tym wszystkim co przez ostatnie lata się wydarzyło ciężko mi uwierzyć w zwykłą, BEZINTERESOWNĄ parodię czegokolwiek w lewackich, przeżartych globalistyczną propagandą mediach.

      Oni nigdy nic nie robią bez celu. Jeżeli chociaż odrobinę interesujesz się tematem (a chyba tak skoro jesteś na Ndie) to powinieneś o tym doskonale wiedzieć.

      Pozdrawiam

     2. Zresztą, nawet jeśli masz rację, to właśnie tak powinno być. Islam jest indykatorem rozwoju terroryzmu, ale terroryzm nie jest jego istotą. Tak samo jak popularyzowanie walk w klatce może być indykatorem agresywnych zachowań wśród młodych, którzy będą się tym interesować.

     3. Istotą islamu jest propagowanie tego systemu politycznego przez jego wyznawców gdziekolwiek się pojawią i w jakikolwiek sposób tylko się da.

      Tak więc terroryzm jak najbardziej można do tego zaliczyć.

      Powtarzałem to wielokrotnie ale powtórzę jeszcze raz. W Koranie, najświętszej księdze islamu, 91 razy jest podkreślone, że każdy muzułmanin ma OBOWIĄZEK wzorować się na mahomecie.

      A w jakiż to sposób mahomet „propagował” islam?

      Morderstwem, gwałtem, torturami, kradzieżą, kłamstwem itd… Dorzuć do tego jego hobby takie jak pedofilia, nekrofilia, zoofilia itp i masz obraz prawdziwego islamu, prawdziwego muzułmanina.

      Pozdrawiam

   2. @lolo Jeśli ma ziścić się Twoja prognoza, to musi dojść do przesilenia. Skoro masoneria postanowiła „uczcić” ten rok, to wajcha musi zacząć być przekładana. Może to właśnie jeden z elementów, który ma doprowadzić do eksplozji?

    1. @easyrider
     Moja prognoza? Np. niejaki „światowej sławy polski rabin Israel Meir imieniem Rabbi Kagan popełnił prognozy, które mogłyby doprowadzić do wojny o Gog i objawienie Moshiach (mesjasza), w 2017 r.” (za taką angielską stroną). No a to jest kalka z tego co planował Albert Pike w swoim „planie trzech wojen światowych”. Więc przepowiednie (w tym Apokalipsa św. Jana), plany masońskie i analiza wydarzeń wskazują na to, że zintensyfikują się w tym roku wydarzenia związane z zagładą ludzkości. I od razu dodam, że – wg. mnie – żadna siła ludzka nie jest się w stanie temu przeciwstawić. Działają tu moce o wiele potężniejsze niż ludzkie i tylko Bóg ma nad nimi władzę. A skoro ludzie wolą badziewie niż Boga (Jego prawa) to będzie to co będzie. Bergoglio jest istotnym elementem tego planu bowiem jak człowiek wierzy tak żyje a Bergoglio „robi” na odcinku wiary.

     1. @lolo Spokojnie. Domyślam się, że nie wziąłeś tego co piszesz z artykułu z brukowca. Nie sprawdzam tego, choć akurat sprawdzania źródeł jestem nauczony. Wierzę Ci na (pisane) słowo, bo potrafię odróżnić oszołoma, który coś, gdzieś zasłyszał i koniecznie musi wrzucić swe trzy grosze, od typa, który potrafi przeanalizować informację i podać ją w sposób składny. Piszę zatem TWOJE PROGNOZY, choć jestem świadom, iż w istocie opierasz się na materiałach, które uznajesz za wiarygodne. Przyjmijmy zatem, że ilekroć mówię o „Twoich prognozach”, oznacza, to dokładnie to, co wskazałem.

     2. @easyrider
      To jest wzięte stąd ale nie chciałem Administratorów męczyć więc podam to tak: „https://www.breakingisraelnews.com/81453/will-see-end-gog-magog-2017/#BFGB5xfosh3GEcBe.99”

      Biorąc pod uwagę „israelnews” w nazwie możemy chyba mówić o wiarygodności źródła w odniesieniu tego co ważne z żydowskiego punktu widzenia?

     3. @lolo Jeżeli chodzi o klasyfikację źródeł i samych informacji, to wiarygodność źródła nie oznacza tego, że informacja jest wiarygodna. Źródło może same być inspirowane i nie mieć świadomości co do wiarygodności informacji nie mówiąc już o powodzie, dla którego ktoś zdecydował o tym, by źródło weszło w posiadanie takiej informacji. Mówiąc prościej – sama treść informacji jest ważna ale nie mniej ważne są okoliczności związane z jej uzyskaniem. Co zaś tego artykułu, który podałeś, pozwoliłem sobie go przeczytać. Zbyt nikłą wiedzę mam na temat religii, by od tej strony go przeanalizować ale symptomatyczne jest to co znajduje się na końcu – Żydom strasznie leży na wątrobie ostatnia decyzja RB ONZ odnośnie osiedlania się na Zachodnim Brzegu Jordanu.

     4. @easyrider
      Zwróć uwagę, że napisałem (z uzupełnieniem brakującego „do”):
      „Biorąc pod uwagę „israelnews” w nazwie możemy chyba mówić o wiarygodności źródła w odniesieniu tego do co ważne z żydowskiego punktu widzenia?”
      Ja nie twierdzę, że źródło jest obiektywne w ogóle. Twierdzę jedynie, że motywem przewodnim tego źródła jest żydowski punkt widzenia a to jest istotne w sprawie przyjścia żydowskiego „mesjasza” czyli Antychrysta. No bo komu jak komu ale Żydom zależy na jego pojawieniu się. A tym sensie jest ono wiarygodne, co było do udowodnienia.

     5. Errata
      Miało być: „w odniesieniu do tego„, a nie: „w odniesieniu tego do„.

     6. @lolo Nie neguję kwestii religijnych, bo ja akurat nie wiem o co chodzi Bogu i kiedy (a może czy w ogóle) Bóg zechce skopać tyłek Antychrystowi. Może jednak Żydzi po prostu dorabiają religię do bardzo przyziemnej i nieprzyjemnej dla nich decyzji USA odnośnie ich osadnictwa w Palestynie i odczytują to jako sygnał wskazujący na zbliżający się Armagedon? A z drugiej strony… Chociaż w Piśmie Świętym nieuczonym, z tego co pamiętam, to Armagedon ma się zacząć właśnie gdzieś tam.

 1. Dla mnie bomba!!! Oczywiście program bombowy a nie wybuchowy. Ale mam lepszy pomysł, reality show z lewactwem w roli głównej. Na przykład Merkel mówi do Schulza
  -Jak myślisz Martin jak sprowadzę jeszcze więcej islamskich imigrantów to jak skoczy moja popularność, będę miała 100 procent czy więcej?

   1. @Paff
    Jakim „naszym narodom”? No, tu już przesadziłeś.

    @888
    Jeszcze na moment do p.Korwina. On cały czas prowadził tak tę działalość opozycyjną by opozycja nie wygrała. To tak sobie myślę, że jak on zaczyna krytykować Bergoglio, to niewykluczone po to, by stało się to kabaretem: owszem, krytykujemy ale krytyka nasza jest niezobowiązująca. Niemniej nawet jeśli to jest tyn trynd to i tak szambo się w końcu wylało i już nie da się go tak z powrotem powiedzieć, że „nic nie śmierdzi”.

 2. To jest czarny i wisielczy humor.znając demografię plus fundowane przez Europę tzw. łączenie rodzin muslimy nie muszą nic wysadzać!Za 10-20 lat „demokratycznie przejmą władzę łącznie z nuklearnymi arsenałami!

  1. Dokladnie, lewactwo nie promuje rodziny tylko rozwiazly tryb zycia, pieniadz ponad wszystko i co, prosze mamy jak na dloni, lider opozycji leci na krotki skok w bok na sylwestra, niestety taka jest czesc naszego narodu, zero poszanowania dla rodziny, tradycji, wartosci za ktore nasi przodkowie oddawali zycie ale u nas to jest jeszcze maly pikuś to co sie dzieje u Niemcow to totalna degeneracja tam wiezi rodzinne zanikaja, dzieje sie to na masowa skale, ludzie maja coraz mniej czasu dla siebie ,dla dzieci, dzieci wychowuje internet, wiecej czasu spedza sie z ludzmi z pracy niz z wlasna zona/mezem/dziecmi – to jest chore, to jest rak ktory toczy nasze spoleczenstwa i naprawde moze doprowadzic do wyginiecia gatunku to kwestia czasu, ludzie nie chca miec dzieci bo to sa ogromne obciazenia, odpowiedzialnosc, wyzwanie i troska przez cale zycie, nie mowiac o scalaniu malzenstwa chociaz nie wszyscy potrafia dla dobra dziecka nawet jesli sie nie uklada z zona/mezem pozostac w zwiozku zeby dzieciom zapewnic w miare normalny wzrost i wejscie w dorosle zycie, niektorzy stawiaja wlasne egoistyczne interesy ponad interes rodziny u nas widac to najlepieje w duzych miastach i korporacyjnym swiatku, wiezi rodzinne slabna , motywacja do zakladania rodziny, posiadania dzieci maleje, dominuje hedonistyczny styl zycia.

  1. @Paff
   A ty co? Dół pogrzebowy pod blokiem/domem sobie wykopałeś? wink

   Ale jest taka wizja chrześcijanina z tamtych stron pochodzącego, którego nawet muzułmanie bali się ruszyć (zapomniałem linka), w której to wizji był pokazany Mahomet na dnie piekieł. Ten człowiek mówił o tym głośno także muzułmanom i nie ruszyli go. Bali się tej rzeczywistości, której nie widać, choć z nią (chrześcijaństwo) walczą.

    1. @Paff
     Oczywiście, że nie jest karane. Kara śmierci została zniesiona w UE. No, ale wydaje mi się, że muzułmanie nie zostali o tym poinformowani. Swoją drogą ciekawe, że demokracja zniósłszy karę śmierci jednocześnie wprowadzając szariat ją gloryfikuje… Znaczy się kara śmierci w jedną stronę… Taa… Niezbadane są meandry lewackiego kojarzenia…

   1. Ps (@Paff)
    Tu jest fragment odnośnie tego piekła i Mahometa:
    „Pokazano mu również piekło, które było tak przerażające, że Iszo nie chciał o nim szczegółowo mówić. Wspominał tylko człowieka, który przechodził największe męki i najbardziej przeraźliwie jęczał. Na pytanie, kto to jest, anioł odpowiedział, że to muzułmański prorok Mahomet. Iszo nie bał się tego powtórzyć nawet wobec muzułmanów, choć doskonale wiedział, że za takie słowa może zginąć.”
    (http://www.fronda.pl/a/niesamowita-wizja-wsrod-mrokow,59713.html)

    No i ten sam problem – Mahomet i piekło – w ujęciu muzułmańskim:
    http://annur.pl/czy-modlitwa-muzulmanow-wyciagnie-mahometa-z-piekla/

 3. Też mnie to mocno zaskoczyło. Mam dziwne wrażenie, że to odbije się BBC czkawką, zaraz się jakieś organizacje odezwą że rasizm, dyskryminacja… Nie mówiąc o samych parodiowanych, zwłaszcza tych bardziej fanatycznych… Chociaż zaraz, oni wszyscy są fanatykami. Program szybciej zejdzie z anteny niż na nią wszedł… A to tylko angielski humor.
  Swoją drogą trzeba przyznać, że muzułmanki/arabki w tym grające mają jaja i spory dystans do siebie – co nie oznacza, że zacznę przez ich pryzmat lepiej postrzegać całą resztę. Ot – ciekawostka taka.

  1. To prawda bo jak se 1 achmed przyjedzie z arabii i dokona zamachu to jeszcze tragedią nie jest ,tragedia jest natomiast gdy jego wspolplemience będą większością i będą dokonywali pogrom rdzennych a jak rdzennych nie będzie to będą się między sobą tlukli najpierw czarni vs ciapaki potem to co zostanie to będą wymyślać kolejne odłamy i znów między sobą

   1. I w sumie ci co walczą za państwo islamskie są niewielkim odsetki em większość z nich to pasożyty co nic nie będą robić poza robieniem bachorow i lataniem z nożami żeby kogoś okraść czy zgwałcic

  1. @J-IIISobieski
   Nie jest to takie pewne. Domniemywam oczywiście bo gdzież by tam teoria spiskowa mogła być… Więc w ramach dozwolonych w demokratycznym ustroju rządów prawa przyszło mnię na myśl domniemanie, że może, no ale to może może, ktoś tam w BBC dogadał się z przywódcami muzułmańskimi i będzie rozkaz, że to mogą puścić… Ale to tylko takie spekulacje… Konsekwencje są takie, że BBC jest odważne i podjęło słuszna krytykę a Islam to „religia pokoju” tylko paru oszołomów na ulicach gania ale to się spacyfikuje. Ogólnie dalej przyjmujemy i się integrujemy. I nie mam na myśli, że to z Polak… o przepraszam… polaczkami. To jak wiadomo w całym postępowym świecie: rasisty i ksenofoby.

  1. Alleluja ,koniec swiata ….przynajmniej dla swirow z od monitorowania przejawow dyskryminacji i rasizmu! Tymczase w USA zlapano te 4 czarne malpy ,ktore torturowaly bialego chlopaka ,na dodatek cierpiacego na chorobe psychiczna.Trzeba bylo wiedziec ,jak rzecznik prokuratury (bialy) wil sie przy wypowiadaniu formuly o „przestepstwie z nienawisci rasowej” ,ktore to okreslenie dotychczas bylo zarezerwowane wylaczni dla bialych!
   Dla przypomnienia :meczac tego chlopaka tez dzikusy wykrzykiwaly „Fuck Trump i fuck biali ludzie”.

 4. Wlasnie doniesiono,ze Austraicy zamierzaja ustawowo zabronic noszenie szmat na glowach przez pracownice aparatu panstwowego i w obiektach szkolnych!Na hol. portalach entuzjazm i pelne poparcie ,bo niestety hol. rzadowi brakuje jeszcze cojones ,zeby wprowadzic podobne przepisy.

 5. Byc moze off topic,ale warte zaakcentowania!A mam tu na mysli niespotykany sukces Stocha i Zyly w turnieju 4-ech skoczni ,ktory musial sie odbic szerokim echem w krajach alpejskich i skandynawskich.Szczegolnie musialo to zrobic wrazenie w Norwegii ,ktorej faworyt Tande do ostatniej chwili mial szanse na sukces ,ale musial stanac na podium nizje od Polaka! Jest to niesamowity impuls dla Polakow zamieszkalych w tym megalomanskim kraju jakim jest Norwegia,zreszta na te sama chorobe cierpia wszystkie zachodnie nacje.Jednak szczegolnie z Norwegii dochodza czeste sygnaly o szykanowaniu i wrecz ponizaniu Polakow przez norweski narodek i znany jest przypadek , kiedy polskie dziewczyny dopingujace na trasie biegu nasza Justyne Kowalczyk ( jedynej konkurentki Norwezek) zostaly przez grupe norweskich matolow zmuszone do zwiniecia polskiej flagi!Teraz wyobrazam sobie z jakimi triumfalnymi minami Polacy zamieszkali w Norwegii w poniedzialek zjawia sie w pracy i tej satysfakcji nikt im nie odbierze! Nawiasem frustracja nie ominela Austriakow ,ktorzy jeszcze raz dowiedli ,ze tacy osobnicy jak Hitler mogli byc tylko Austrikami ! Mianowicie w ceremonii wrecznai Polakom nagrod sprofanowali Mazurka puszczajac plytke na nizszych obrotach!Uniemozliwilo to naszym podlaczenie sie ze spiewem i chyba w tej sytuacji powinien ostro zareagowac polski ambasador w Wiedniu ,bo nie mozna puszczac plazem nawet najmniejszych przejawow antypolonizmu!

 6. Chcą usunięcia z programu „białych filozofów” Związek studentów Szkoły Studiów Orientalnych i Afrykańskich (SOAS) domaga się wykreślenia z curriculum Platona, Kartezjusza i Kanta. Bo są biali. Większość filozofów, o których uczą się studenci powinna być, uważają autorzy pomysłu, pochodzenia afrykańskiego lub azjatyckiego. Ma to być element większej kampanii „dekolonizowania” uczelni – odnotowuje „The Daily Telegraph”.
  I to jest własnie kolonializm. Tylko,że tym razem kolorowi kolonizują Europę. A mieszkańcy zachodu są całkiem zdezorientowani. Od ponad tysiąca lat niczego podobnego nie doświadczyli.

  Oto początek końca zachodniej cywilizacji na rzecz afrykańsko-muzułmanskich barbarzyńców, teraz będą nauki islamskiej nienawiści, islamskiego totalitaryzmu, wykłady o biciu i katowania kobiet prowadzić będą brodaci imamowie mający za żony kilkuletnie dzieci a medycyny będą uczyć szamanowie z afrykańskiego buszu.

  Źródło : „http://www.o2.pl/artykul/chca-usuniecia-z-programu-bialych-filozofow-6078247075030145a”

Dodaj komentarz