Bezdomny Włoch zmarł z wychłodzenia przy hotelu goszczącym tzw. uchodźców

Bezdomny Włoch zmarł z wychłodzenia przy czterogwiazdkowym hotelu Alpi Hotel Bolzano goszczącym tzw. uchodźców.

Włoch spał w kartonach tuż przy hotelu, który ugościł wielu przybyszy z Afryki Północnej, jednak bezdomnemu nikt nie chciał okazać pomocy.

Według wstępnych informacji na ciele zmarłego mężczyzny nie znaleziono żadnych śladów przemocy. – informuje włoski portal ansa.it.

Może gdyby Włoch miał ciemniejszą karnację otrzymałby pomoc? Jak widać Hotel nie miał żadnego interesu aby ugościć bezdomnego- Hotel otrzymuje pieniądze od rządu włoskiego tylko za przyjmowanie nachodźców. Europa XXI wieku.

21 komentarz do “Bezdomny Włoch zmarł z wychłodzenia przy hotelu goszczącym tzw. uchodźców

   1. Niestety. Swoich skazują na zagładę, to kosztem nowego ładu.
    Czy ktoś z Warszawy może potwierdzić – Podobno tych „uchodźców” już ściągnęli do Polski,a cała akcja jest ukrywana, aby nie wywołać protestów. Taka informacja byłaby czymś. Na wielu stronach pojawiła się informacja, że zauważono dziwne autobusy eskortowane w kraju.

     1. Jeśli już ściągnęli część imigrantów, to o jakich 7000 tysiącach mowa. Zaraz się dowiemy, że jednak te 12000 będzie, tak jak ustalała naczelna katechetka?
      Zaczynam się chyba gubić w tych kwotach, bo to co już przybyło do Polski powinno być wliczone w te 7000.
      No chyba że te kwoty to tak dla uspokojenia społeczeństwa, a te prawdziwe są utajnione.

   2. Ty tak na serio czy to był sarkazm bo w dzisiejszych czasach bardzo trudno to rozdzielić … Jeśli na serio to pamiętaj, że nie każdy bezdomny to z automatu menel i pijak, często normalni ludzie przez chore państwo są zmuszeni do życia na ulicy … To są prawdziwi potrzebujący a nie „uchodźcy” którzy są prawnymi uchodźcami jeśli osiedlają się w pierwszym bezpiecznym kraju, a nie wędrują tysiące kilometrów i NIELEGALNIE przekraczają granice… To nie jest hejt tylko prawda, a jak cie prawda boli to już twój problem.

    1. :))))))))))))))))))))))))
     Mój drogi… smile a czytasz Ty moje wpisy (no, między innymi moje) czy jesteś pierwszy raz? Bo mam wrażenie, że niektórym historia świata zaczyna się zawsze od nowej lekcji… Wiem, że pamięć ludzka jest krótka, ale aż tak? smile smile smile

     Zauważyłeś może jakim stylem graficznym napisałem słowo „menel”? A nie przyszło Ci do głowy, że mogę być np. bezdomnym (z wyboru) tylko akurat „zaokrentowanym”? Mam sporo znajomych, o których jak bym Ci powiedział, że „bezdomny” to byś nie uwierzył. I niekoniecznie z powodu alkoholu są w tej sytuacji, choć sporo z nich i owszem. Problemem bezdomności nie jest brak mieszkania. Problemem jest alkoholizm. Ale to problem w ogóle szerszy i dotyczy np. sprawców wypadków drogowych czy sprawców przemocy domowej. Oczywiście drogie feministki i POstępowcy maści wszelkiej uważają, że za tą przemocą stoi „patriarchalny patologiczny katolski system indoktrynacji” a nie zwykła wóda. No broń Panie Boże, jaka wóda? Wóda jest dla ludzi a Pan Bóg to niekoniecznie, bo to… „opium dla ludu”.
     Wracając… Proponuję byś zwrócił uwagę na poetykę tekstów „GW” i wypowiedzi KOD-owskich działaczy i zwolenników z miejsc różnych o krytykach sprowadzania „uchodźców” do Polski, i zastanowił się w związku z tym nad tym, dlaczego tak napisałem.
     Swoją drogą zastanawiałem się kto „wpadnie w te sidła”… @Asgard np. nie wpadł, ale my sobie od czasu do czasu wymieniamy uwagi i są one w opozycji do linii programowej „wiodącego tytułu prasowego”, który nota bene, zdaje się jako odcięty od koryta, cieńko przędzie i taki… wiodoncy już nie jezd. Co napawa optymizmem. Howgh.
     :))))))))))))))))))))))))

     1. @Wiarus%%
      Ha, ha, ha… Sie nie da… Lajf iz brutal end ful of zasadzkas…
      smile smile smile

 1. Czy europa popełnia somobójstwo? Ona już je popełniła. Tych uchodźców nie da się wygonić ani zintegrować, to się skończy krwią, czyjej krwi spłynie więcej to już mnie g… obchodzi ale dla europy i europejczyków sam czuję już tylko pogardę dzięki ich polityce debilizmu.

 2. Europa popełniła samobójstwo i upada przez UE Sodomę i ich deprawację typu gender z drugiej ściągnęli do Europy murzynów, arabów by stworzyć nowe społeczeństwo w super państwie bez chrześcijaństwa itp itd.
  Muzułmanie nie akceptują homoseksualizmu, gender, feminizmu, ateizmu, chrześcijaństwa.
  Próbuje się ich kupować pieniędzmi, przyzwoleniem na przestępstwa…

 3. Media głównego nurtu nie są zainteresowane podobnymi historiami. Lepiej gdyby jakiś „uchodźca” zakończył podobnie swój żywot. Wtedy na pierwszych stronach najpoczytniejszych dzienników oglądalibyśmy zdjęcia zmarłego imigranta, a pod zdjęciem setki głębokich wynurzeń o naszym egoizmie, o dramacie imigrantów, etc.
  Następnie do głosu doszłyby inne organizacje (hojnie finansowane przez Sorosa) wątpiące w nasz humanitaryzm i nawołujące do większej pomocy.
  A na podstawie historii tego zmarłego Włocha widać wyraźnie, że humanitaryzm stał się po prostu biznesem.
  Tu nie ma miejsca na wrażliwość, empatię czy równe traktowanie człowieka w potrzebie. Rządy finansują pomoc dla wybranych. Tymi wybranymi stali się obecnie imigranci.
  Widać czym dla eurokratów są Europejczycy. Muszą rezygnować ze swojej wolności, tradycji, niektórzy musieli opuścić lokale aby zrobić miejsce dla imigrantów, ciężko pracujący Europejczycy zrzucają się na hotele i taksówki dla imigrantów, oni muszą wypracowywać bogaty socjal dla przybyłych.
  Poczucie niesprawiedliwości będzie wzrastało.
  Po fali gwałtów i molestowania Europa walczy ulotkami i kursami, sprawców nie czeka bolesna kara. Ich ofiary za to żyją z ogromną traumą.
  Za czyny niezgodne z prawem nie ma adekwatnej kary, za słowa ze strony krytykującej…. są oskarżenia o rasizm czy ksenofobię.
  Niestety w Polsce staramy się dogonić chore wzorce rodem z UE. Do kibica wchodzi o 6 rano policja i zabiera go. Zarzut- mowa nienawiści. Dobra metoda aby zaszczuć społeczeństwo. Nieoceniona w tym pomoc półgłówków z HejtStop.
  To wszystko brzmi jak koszmar z którego nie ma jak się wybudzić.

   1. Wojny nigdy się nie zmienią. Zawsze obrywają niewinni. W przypadku, gdy nadejdzie czas końca jaki się nieubłaganie jak widać zbliża, uważam, że powinniśmy kobiety i dzieci z mała ilością zdrowych mężczyzn odesłać do kraju, który nie jest nam wrogi (Australia, Chiny, Japonia, Nowa Zelandia?) , a każdy mężczyzna zdolny i chętny do walki niech zostanie w kraju. Walka do ostatniego kamień na kamieniu. Wytłuc każdego możliwego najeźdźcę zanim nas pokona. Wszystko albo nic. Howgh.

    Na ten stop można użyć ich sposobu rozumowania. Swoim działaniem – psedupoprawnością wspierają szerzenie złodziejstwa i bandyctwa. Na to tez są chyba paragrafy?

    1. Z tych czterech to widzę tylko dwa: Australia i Nowa Zelandia. Chiny na swój sposób kocham, za ich wielką kulturę (ale nie tę komunistyczną). W filmie „Ip Man” widać to znakomicie kiedy bohater przed pojedynkiem z japońskim najeźdźcą wypowiada do siebie słowa o życzliwości Chińczyków skierowanej do świata w odróżnieniu od militaryzmu japońskiego. Niestety Chiny teraz są dla mnie problematyczne z powodu panującej tam ideologii. Mogę tylko powiedzieć jeszcze, że gdybym nie znał prawdy o Chrystusie wybrałbym taoizm i tai chi.
     Co do „HejtStopu” to można do obrony przed nim wykorzystać właśnie prawa człowieka. I powołać się na USA, wzorzec demokracji i praw człowieka. Tam dozwolone jest zabicie w obronie koniecznej, np. przy najściu domu, czyli samoobronie. Tu p. Pudzianowski (ale może być to każdy) w swoim wpisie odwołał się do obrony koniecznej przy ataku na jego własność, w sytuacji gdy powołane do tego instytucje, nie spełniają swojego zadania. Czuje zagrożenie i broni się przed tym. „HejtStop” oskarżając go o „rasizm” zmienia kwalifikację czynu z obrony koniecznej na nienawiść rasową co jest sprzeczne z intencjami oskarżonego. Tym bardziej, że przywódcy „uchodźców” w swoich wypowiedziach w meczetach i nie tylko – co można sprawdzić chociażby w internecie – używają wprost języka nienawiści, wg. kwalifikacji prawnej Kodeksu Karnego, namawiając wyznawców do czynów karalnych, a tego nie dostrzega owa organizacja. Zatem p. Pudzianowski ma prawo czuć się zagrożony ponieważ nie wie czy przypadkiem nie zostanie pozbawiony nie tylko zdrowia ale i życia. „HejtStop” powinien się zająć właśnie tym, dlaczego p. Pudzianowski czuje się zagrożony. Jeżeli powołane służby – jak wynika z nazwy – pełniące rolę służebną w stosunku do ich zatrudniających, czyli obywateli, nie spełniają w żaden sposób przepisanych prawem – do którego odwołuje się „HejtStop” – obowiązków to obywatel musi wziąć sprawy w swoje ręce, chyba że członkowie owej organizacji jaki i sponsorzy uważają, że człowiek nie ma przyrodzonego prawa do obrony. Jednakże w takim przypadku sami powinni zaświecić przykładem, nie odwoływać się do norm prawnych i aparatu represji, i sami dobrowolnie przyjąć „uchodźców” do siebie – lub udać się w miejsca gdzie oni są – bez względu na konsekwencje jakie mogą ich spotkać. Biorąc to pod uwagę można oskarżyć „HejtStop” o działania rasistowskie i działanie na szkodę obywateli naszego kraju. Tym samym w oparciu o precedensy zachowań „uchodźców” z krajów zachodnich można oskarżyć zarówno przywódców europejskich jak i naszych rządzących, jeśli „uchodźcy” zostaną sprowadzeni, o to samo co „HejtStop”. O sprowadzenie zagrożenia na mienie i życie obywateli kraju, którym mają służyć broniąc ich interesów.

     I jeszcze…
     Co do tych kamieni… Odnoszę wrażenie, że nie byłby to problem biorąc pod uwagę, że w zasadzie jest to jedyna broń dostępna i naszemu państwu i naszym obywatelom. Howgh.

     1. Z tych czterech to widzę tylko dwa: Australia i Nowa Zelandia. Chiny na swój sposób fascynują mnie – można powiedzieć, że jest to swoista miłość – ich wielką wielotysiącletnią kulturą (ale nie tą komunistyczną) i pięknem ziemi. W filmie „Ip Man” widać to znakomicie kiedy bohater przed pojedynkiem z japońskim najeźdźcą wypowiada do siebie słowa o życzliwości Chińczyków skierowanej do świata w odróżnieniu od militaryzmu japońskiego. Niestety Chiny teraz są dla mnie problematyczne z powodu panującej tam ideologii. Mogę tylko powiedzieć jeszcze, że gdybym nie znał prawdy o Chrystusie wybrałbym taoizm i tai chi. Dodam jeszcze, że w strukturze Eneagramu widzę ich jako „2”. Tak jak nas… smile

      Co do „HejtStopu” to można do obrony przed nim wykorzystać właśnie prawa człowieka. I powołać się na USA, wzorzec demokracji i praw człowieka. Tam dozwolone jest zabicie w obronie koniecznej, np. przy najściu domu, czyli samoobronie. Tu p. Pudzianowski (ale może być to każdy) w swoim wpisie odwołał się do obrony koniecznej przy ataku na jego własność, w sytuacji gdy powołane do tego instytucje, nie spełniają swojego zadania. Czuje zagrożenie i broni się przed tym. „HejtStop” oskarżając go o „rasizm” zmienia kwalifikację czynu z obrony koniecznej na nienawiść rasową co jest sprzeczne z intencjami oskarżonego. Tym bardziej, że przywódcy „uchodźców” w swoich wypowiedziach w meczetach i nie tylko – co można sprawdzić chociażby w internecie – używają wprost języka nienawiści, wg. kwalifikacji prawnej Kodeksu Karnego, namawiając wyznawców do czynów karalnych, a tego nie dostrzega owa organizacja. Zatem p. Pudzianowski ma prawo czuć się zagrożony ponieważ nie wie czy przypadkiem nie zostanie pozbawiony nie tylko zdrowia ale i życia. „HejtStop” powinien się zająć właśnie tym, dlaczego p. Pudzianowski czuje się zagrożony. Jeżeli powołane służby – jak wynika z nazwy – pełniące rolę służebną w stosunku do ich zatrudniających, czyli obywateli, nie spełniają w żaden sposób przepisanych prawem – do którego odwołuje się „HejtStop” – obowiązków to obywatel musi wziąć sprawy w swoje ręce, chyba że członkowie owej organizacji jaki i sponsorzy uważają, że człowiek nie ma przyrodzonego prawa do obrony. Jednakże w takim przypadku sami powinni zaświecić przykładem, nie odwoływać się do norm prawnych i aparatu represji, i sami dobrowolnie przyjąć „uchodźców” do siebie – lub udać się w miejsca gdzie oni są – bez względu na konsekwencje jakie mogą ich spotkać. Biorąc to pod uwagę można oskarżyć „HejtStop” o działania rasistowskie i działanie na szkodę obywateli naszego kraju. Tym samym w oparciu o precedensy zachowań „uchodźców” z krajów zachodnich można oskarżyć zarówno przywódców europejskich jak i naszych rządzących, jeśli „uchodźcy” zostaną sprowadzeni, o to samo co „HejtStop”. O sprowadzenie zagrożenia na mienie i życie obywateli kraju, którym mają służyć broniąc ich interesów.

      I jeszcze…
      Co do tych kamieni… Odnoszę wrażenie, że nie byłby to problem biorąc pod uwagę, że w zasadzie jest to jedyna broń dostępna i naszemu państwu i naszym obywatelom. Howgh.

    2. Sposób prowadzenia wojen ulega zmianie. Ty piszesz o standardowej wojnie, na którą patrzymy przez pryzmat własnej historii. Dla niektórych to co obecnie się dzieje może być element wojny hybrydowej (mając na myśli setki tysięcy młodych mężczyzn dostających się do Europy).
     Jednak tak jak piszesz, na początku obrywają najsłabsi. Widać to po sytuacji kobiet np. w Niemczech. Ostatnio też informowano o 2 Afgańczykach, którzy zaatakowali 2 starszych Niemców (bo stanęli w obronie dziewczyny, którą Afgańczycy „zaczepiali”). No ale z racji pobytu tolerowanego nie grozi im nic poza grzywną. Wzrasta poczucie bezkarności i widzą, że mogą sobie pozwalać na więcej.
     W ramach walki z przestępczością to kobiety mają nagle zejść do podziemia- najlepiej nie wychodzić z domu, a jeśli musi to szczelnie okryta i w godzinach dziennych, jeśli nocą to w grupie, najlepiej omijając imigrantów.
     Szkoda tylko, że na takie rady nie podnoszą głosu środowiska lewicowe. Przecież to także niszczenie pewnej wolności osobistej. Widocznie taka islamizacja kulturowa bardzo im odpowiada.

     Słuchając czasem naukowych oszołomów można odnieść wrażenie, że ta „wojna” to dopiero początek. Jeśli w przeciągu 2-3 dekad mamy potrzebować około 140 milionów imigrantów, to wypada zapytać „a do czego ich potrzebujemy?”

     Oczywiście czołowi obrońcy praw człowieka i krzykacze stwierdzą, że do pracy. Raporty i statystyki mówią same za siebie ile to pożytku jest z obywateli Afryki i BW. A jeśli zachodni rynek tak potrzebuje tych rąk do pracy, to czemu w Niemczech imigranci się nudzą, dlaczego w Calais kilka tysięcy siły roboczej atakuje tunel zamiast wpływać na wzrost gospodarczy Francji.

     A tak na marginesie, powinna powstać inicjatywa StopHejtStop. Dla mnie to są fanatycy, którzy niewiele różnią się od tych, którzy wykorzystują mowę nienawiści w stosunku do Europejczyków (głownie radykalni muzułmanie, którym włos z głowy nie spadnie bo oni mogą czerpać pełnymi garściami z wolności słowa!)

Dodaj komentarz