zdj. Śląski OSG / strazgraniczna.pl

Funkcjonariusze ze Śląskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali w Katowicach obywatela Arabii Saudyjskiej, który – mimo ciążącego na nim zakazu wjazdu do Polski – ponownie nielegalnie przekroczył granice naszego kraju.

Cudzoziemiec został zatrzymany wczoraj (22.05.2018 r.). Po sprawdzeniu danych mężczyzny w dostępnych systemach informatycznych okazało się, że jest on osobą niepożądana na terytorium Polski.

W sierpniu ubiegłego roku Straż Graniczna wydała mu decyzję zobowiązującą do powrotu. Tym razem obywatel Arabii Saudyjskiej wjechał do Polski przez Holandię i Niemcy.

Komendant Placówki Straży Granicznej w Rudzie Śląskiej wszczął postępowanie administracyjne w sprawie wydania decyzji zobowiązującej cudzoziemca do powrotu. Ponadto w stosunku do obywatela Arabii Saudyjskiej zostanie skierowany do sądu wniosek o umieszczenie go w strzeżonym ośrodku dla cudzoziemców. Przebywał tam będzie do momentu zakończenia postępowania administracyjnego.

źródło: strazgraniczna.pl

56
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
28 Comment threads
28 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
40 Comment authors
PiotrROBERTbanitaFuckIslamPaolito Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o