Pewnego jesiennego popołudnia Sarah została uprowadzona, gdy była nastolatką, z parkingu przy Tesco na jednym z angielskich przedmieść, po czym przez 12 lat była więziona. Wielokrotnie była bita, gwałcona, zmuszana do małżeństwa i aż osiem razy przymuszono ją do aborcji. Sprawę opisał 15 września Daily Mail.

Jej niewola trwała 12 długich lat. Sarah została zmuszona do poślubienia człowieka, którego nie znała, stając się jego niewolnicą seksualną. W ciągu kilku minut po owym ślubie została wepchnięta na górę, do sypialni i zgwałcona przez jej nowego męża, mężczyznę, którego zobaczyła po raz pierwszy w życiu zaledwie pół godziny wcześniej.

Sarah nigdy wcześniej nie miała chłopaka. Studiowała w college’u, mając nadzieję, że będzie się dalej uczyć na położną.

Jej historię opisała Baronowa Caroline Cox, dziedziczka House of Lords, która podjęła się jej sprawy, wskazując ją jako najpoważniejszy przykład przemocy seksualnej, jaki zaistniał w Wielkiej Brytanii.

– Znam Sarę i jej rodzinę – wyjaśniła baronowa Cox. – Każda sprawa przemocy seksualnej jest okropna. Ale długość i okrucieństwo, które stało się następstwem jej uprowadzenia, sprawiają, że jest to najgorsze, co poznałam.

Dramat Sary trwał tak długo, bowiem rozpaczliwe prośby jej rodziny o pomoc były ignorowane przez policję, która nawet odmówiła umieszczenia jej na liście zaginionych. Jej rodzina została w związku z tym zmuszona do wszczęcia poszukiwań na własną rękę.

– Policja powtarzała, że minie kilka dni i ona wróci – mówi dziś jej matka Janet. – Ale ona nigdy tego nie zrobiła.

Sarah została porwana pięć lat przed ujawnieniem skandalu seksualnego związanego z wykorzystywaniem młodych białych dziewcząt przez gangi uliczne w 2010 roku.

Wszechobecna kultura poprawności politycznej w tym okresie sprawiała, że gangi nie były niepokojone przez policję, bowiem funkcjonariusze obawiali się oskarżenia o rasizm i skutkiem czego sami będą mieli problemy z wymiarem sprawiedliwości.

To było przerażającym tłem, w którym nastąpiło porwanie Sary, gdy jej rodzice desperacko walczyli o odnalezienie jej i znikąd nie mogli oczekiwać pomocy.

Gang porywaczy był bezwzględny i dążył do całkowitego uzależnienia Sary od nich. Ukrywali ją w różnych domach i odcięli jej kontakt ze światem zewnętrznym, pozbawiając ją telefonu komórkowego i dostępu do komputera. Była gwałcona, bita i zmuszana do codziennego połykania silnych środków uspokajających.

Zmuszona była przeprowadzić osiem aborcji, z których pięć było nadzorowanych przez tego samego lekarza w szpitalu NHS, a kolejne w innych w nielegalnych klinikach.

Została zmuszona do uczenia się Koranu po arabsku i pozwalano jej rozmawiać wyłącznie w pakistańskich językach Urdu i Pendżabu.

Zmuszona została do noszenia islamskich szat z hidżabem zakrywającym głowę. Musiała gotować, sprzątać i prasować przez wiele godzin każdego dnia.

Dopiero w ubiegłym roku Sarah, mająca już 26 lat, w końcu uciekła ze szponów gangów.

– Odkąd byłam młodą nastolatką, nie znałam innego życia, poza tym, na co pozwalała mi banda – powiedziała Sarah w swoim pierwszym wstrząsającym wywiadzie, którego udzieliła w domu, w którym ukryła ją policja i służby socjalne w zeszłym roku, aby nie dopadli jej dręczyciele.

Opowiedziała reporterowi, jak doszło do jej porwania pod Tesco. W pewnym momencie podszedł do niej mężczyzna i powiedział z północnym akcentem, że ją obserwuje i coś dla niej ma. Spytał, czy pójdzie do czarnego samochodu na parkingu sklepu? Sara, na swoje nieszczęście, podeszła naiwnie do drzwi od strony pasażera.

– Mężczyzna po trzydziestce otworzył je i tym samym północnym akcentem kazał mi wejść. Siedziałem więc na przednim siedzeniu, żeby usłyszeć, co on chce mi dać. Natychmiast mnie odepchnął – mówi.

W samochodzie z Jerry’em, przywódcą gangu, gdy ten ruszył, zaczęła panikować. Położył rękę na jej dłoni i powiedział, że się nią zaopiekuje. Sara drżała i powiedziała, że ​​jej rodzina będzie się martwić. To nie pomogło.

Po półgodzinne jeździe dotarli do domu obok osiedla przemysłowego, gdzie poprosił o telefon komórkowy, wyjął kartę i zgiął ją na pół.

– Zabrał mnie do środka i zobaczyłem wielu pakistańskich mężczyzn w pokoju. Jerry poprowadził mnie przez schody na dół do maleńkiej klitki z łóżkiem i zasłoniętymi zasłonami – mówi. – Potem wyszedł, zamykając drzwi.

Przez pierwsze 24 godziny była sama, poza kilkoma wizytami Jerry’ego, który przyniósł jej butelkowaną wodę i trochę curry, które jadła palcami.

– Słyszałem głosy w pokoju pode mną. Teraz wiem, że ci ludzie byli przyjaciółmi i krewnymi Jerry’ego i częścią jego bandy, która zajmowała się narkotykami.

Drugiej nocy Jerry pierwszy raz ją zgwałcił.

– Odsuwałem się od niego i byłem przerażony – wspomina. – Poczułam się zła, brudna i zniesmaczona po tym, jak skończył.

źródło: magnapolonia.org

86
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
17 Comment threads
69 Thread replies
4 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
44 Comment authors
UrthvfeDorotaAntylewakklioes vel pislamista Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Urlis
Gość
Urlis

Niech dalej pozwalają tej dziczy na coraz więcej. Wszystkich politpoprawnych idiotów powinno się eksterminować. Przepraszam, mogę sobie być rasistką, faszystką, homofobką czy czym tam mnie jeszcze mnie nazwą. Lewacki debilizm przerósł już dawno Himalaje, w związku z powyższym stanowi zagrożenie bezpieczeństwa ludzkości. Oni nigdy nie zmądrzeją, nie liczmy na to…

Urth
Gość
Urth

Ktoś tu robi korektę ? To o niej czy o nim? Jesteście niechlujni .

klioes vel pislamista
Użytkownik

Nic się nie stało Nic się nie stało!… Jedna Sarah? To jest …incydent. Muzułmanie Niczym nie grożą jej. („Za stara.”) Fałszywe ekstrapolowanie Jest tej historii na społeczność; To niepoprawność!… NIEDORZECZNOŚĆ. Bo muzułmanie to miliony Wspaniałych, ciemnych Brytyjczyków. Każdy pracuje, jak szalony, Lub prawie każdy…. Złych wybryków Z Koranem wiązać nie… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik

@klioes vel pislamista
A mogli przecież zabić… No to po co policja ma sobie takim incydentem zawracać głowę? Jakby tak boczek na klamce od meczetu to co innego… mowa nienawiści i takie tam…

klioes vel pislamista
Użytkownik

A mogli przecież zabić… Najlepsze jest to, ze temalpoludy naprawde tak „mysla”. Natomiast euro-lewactwo przyjmuje to „myslenie” i usiluje nam imputowac! Najnowszy wierszyk (brak polskich liter, przepraszam!)sprzed 3 minut: Paw nie papuga czyli Polska pogarda dla prawa dedykuje Grazynie Gorze z nczas.com Ciemnacka Polska przypomina pawia; Katolska pycha i nietolerancja!… Czytaj więcej »

klioes vel pislamista
Użytkownik

Wersja poprawiona: Paw nie papuga czyli Polska pogarda dla prawa dedykuję Grażynie Gorze z nczas.com Ciemnacka Polska przypomina pawia; Katolska pycha i nietolerancja! Czci wciąż Dekalog, gdy prawo bezprawia Już przyswoiła postępowa Francja. Dla błogosławieństw ośmiu ma szacunek Ten paw narodów, ale nie papuga… Tolerastyzmu zrzuca ekwipunek, Z gender-nauki brzydkie… Czytaj więcej »

klioes vel pislamista
Użytkownik

Ostatnia strofa powinna brzmieć tak: Paw nie papuga czyli Polska pogarda dla prawa dedykuję Grażynie Gorze z nczas.com Ciemnacka Polska przypomina pawia; Katolska pycha i nietolerancja! Czci wciąż Dekalog, gdy prawo bezprawia Już przyswoiła postępowa Francja. Dla błogosławieństw ośmiu ma szacunek Ten paw narodów, ale nie papuga… Tolerastyzmu zrzuca ekwipunek,… Czytaj więcej »

Archer
Użytkownik

Wiec any z Polski zrobic dwie papugi,
I by na iczach wyrosla nam luska
Ma Europa na nas dwie maczugi:
Grzecha Schetyne i Donalda Tuska.

klioes vel pislamista
Użytkownik

Nie dwie maczugi to, a dwa patałachy:
Żuliczek lwowski i folksdojcz-płemierek.
Przeciwny duet też rozbawia Lachy:
Kaczorek oraz nowy Edward Gierek.

klioes vel pislamista
Użytkownik

Najnowszy dystych:

Szczery apel o otwartość
dedykuję WieRowi z ndie.pl

Otwórzcie Polski bramy,
A my was wydymamy!

lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik

@klioes vel pislamista
Z tą niezłomnością duchownych to bym aktualnie nie przesadzał. Bergoglianizm ma się dobrze.

klioes vel pislamista
Użytkownik

Daleki jestem od twierdzenia, że wyjątki potwierdzają reguły. Niemniej są to WYJĄTKI. Zawsze w przypadku badań społecznych należy analizować zjawiska na tle statystyki pozostałych grup społecznych. Podam przykład: Na 105 tys. amerykańskich księży oskarzono ok.400, a skazano za pedofilię tylko ok.100. Słownie stu na ponad sto tysięcy. ŻADNA GRUPA ZAWODOWA,… Czytaj więcej »

lolo ktory jeszcze pisze
Użytkownik

@klioes vel pislamista
Jeśli do mnie to nie chodziło mi o pedofilię. To zresztą pochodna problemu homoseksualizmu i to trzeba przede wszystkim rozwiązać. Natomiast chodzi o stosunek duchowieństwa do Bergoglio, do herezji. I tu ręce i wszystko i co się da, opada.

klioes vel pislamista
Użytkownik

Reforma bogozmienna biskupy Rachela Treewwek jest to biskupa Diecezji Gloucester. Anglikanistka. Trójca Najświętsza to męska grupa? „Toż to szowinizm! Potrzebna czystka!” To nic, że w Biblii o Ojcu stoi. To nic, że Jezus transeksem nie był. Biskupa zmian się żadnych nie boi! Kościół(ek) drogę postępu przebył… OK. Co jednak ze… Czytaj więcej »

budmaks
Gość
budmaks

Kampania PiS w Warszawie nabiera rumieńców? Chyba raczej tęczowych barw. Patryk Jaki znalazł sobie nowego współpracownika – to burmistrz Ursynowa, Piotr Guział. Ten sam, który swego czasu manifestował poparcie dla legalizacji związków homoseksualnych oraz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe. Patryk Jaki ogłosił, że jeśli wygra wybory, to Piotr Guział zostanie… Czytaj więcej »

Urth
Gość
Urth

Do dziś nikt tego nie poprawił.

Antylewak
Gość
Antylewak

Zawsze twierdziłem, że lewactwo jest chorobą psychiczną. Lewaków powinno się trwale izolować od społeczeństwa jako przypadki medycznie beznadziejne i nie rokujące nadziei na poprawę. Nawet po takim artykule wśród lewaków znajdą się osoby usprawiedliwiające to bestialstwo, osoby próbujące wtłoczyć to w kanon jakichś przekonań czy ich norm kulturowych. Prawda jest… Czytaj więcej »

Dorota
Gość
Dorota

A ja zostałam zablokowana na islamolubnym facebooku na 30 dni za pisanie porawdy na temat islamskiej dziczy !

asztar szeran
Gość
asztar szeran

Myślicie,że u nas będzie inaczej za jakiś czas jak już towarzystwo z Uzbekistanu,Pakistanu i Bangladeszu,zaproszone przez „nasz” rząd,rozgości się w Polsce i zacznie dokazywać?Tak z innej beczki to nie wiem czy wiecie,że Pakistan należy do tych krajów muzułmańskich gdzie są najbardziej rozpowszechnione małżeństwa endogamiczne czyli zawierane między krewnymi.Tam podobno 60-70%… Czytaj więcej »

Jonathan
Gość
Jonathan

Dzisiaj widziałem dwóch arabistów w Rzeszowie. Wcześnie innej maści Azjatów, murzynów itd. Jakaś zapewne feministka (sądząc po znacznych gabarytach i ogólnym wyglądzie ) oprowadza często po mieście grupkę małych czarnych dzieci. Niestety tępy elektorat PiSu dalej będzie głosować na PiS bo 500+, 300+ gówno+. Popis do śmieci!
Dziękuję

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Jonathan, No i cooo!? Pooglądałeś trochę dziczy z jakąś larwą i nic z tego nie wynika. I nie wyniknie jak tylko wszyscy będą tępo patrzeć na obcych w NASZYM! kraju! A ja grzecznie pytam!…Dlaczego wszyscy biali bez żadnego głosu sprzeciwu pozwalają sobie na pałętanie się w NASZYM! kraju i w… Czytaj więcej »

matahari
Gość
matahari

Myśle,że to była zaplanowana strategia żeby mogli robić w przyszłości co im sie podoba i tkwić kilka kadencji przy korycie.Morawiecki podpisał Agende 2030 ,skrajnie lewacki projekt,a narod zaczadzony tymi+ to, +tamto nie ma nawet pojecia co sie dzieje.

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Europejczycy są po prostu głupi! Co nawet jasno mówi nam Syryjczyk (ten normalny nie z jakiejś wylęgarni terrorystów) Tylko 1 min i 33 sek. i cała prawda o Europejczykach (yt) „SYRYJCZYK OSTRZEGA PRZED ISLAMSKIMI IMIGRANTAMI” Wielu z narodu nawet nie potrafi nawet czytać ze zrozumieniem a co dopiero mówić o… Czytaj więcej »

Szlaban
Gość
Szlaban

Te śmieci muzułmańskie nie rozumieją innego języka niż AK 47

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Szlaban, Ten język najlepiej wszelaka dzicz rozumie bez tracenia czasu na tłumaczenia. Tak właśnie dzicz zawłaszcza sobie białe kobiety, bo uważają je za swoją własność. Wg. ich mniemania (i nakazowi pustynnego rabusia i gwałciciela) Europa to przecież już podbita przez nich ziemia. Tubylcy mają im służyć. Co też ochoczo czynią… Czytaj więcej »

czl
Gość

tylko, że nie mamy dostèpu

bkkkk
Gość
bkkkk

Jak się nie ma co się lubi, to się lubi, co się ma. Co jeszcze jest legalne. Resztę dopowiedz sobie sam. Dopowiedz i KUP.

Zetiks
Gość
Zetiks

Takiej porwanej dziewczyny trzeba żałować, lecz co powiedzieć o tych co dobrowolnie idą w jasyr?

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Zetiks, To samo należy powiedzieć (w większości głupiutkich kobietek) co o tej porwanej nastolatce. Brak wiedzy i uświadomienia z różnych powodów. Najczęściej nie zdają sobie takie kobiety sprawy ze skali zagrożenia. A potem rozpacz z niewiedzy. O tzw. dzivkach wyrachowanych nie mówimy, bo to inna kategoria kobiet, którym wszystko jedno… Czytaj więcej »

Kacha
Gość
Kacha

Może jak by Polscy ‚głupiutcy’ panowie (a widzę, że też jest ich masa) okazywali więcej szacunku i zainteresowania kobietom, to te ‚głupiutkie’ kobiety by na ‚kulturalne’ ciapate gierki się nie łapały? Człowiek którego się nie szanuje, tego szacunku poszuka gdzie indziej. Wina zawsze jest po obu stronach, ale w naszej… Czytaj więcej »

123
Gość
123

kolejna feministyczna komunistka z kodu

Arar
Użytkownik

Obrzydliwe. Tyle lat cierpień i to wszystko przez własną głupotę. Dziecku się już mówi, żeby nie iść z obcymi co im chcą dać cukierki. Chociaż wtedy pewnie by się to skończyło tym, że by ją z miejsca zawleczono na siłę do samochodu, lecz kto wie, może jeśliby nie podeszła do… Czytaj więcej »

Lolordo
Gość
Lolordo

Ciekawe jak się prowadziła jeżeli poszła z obcym typem do auta.

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Lolordo, Ciekawsze jest pytanie: jak prowadzą się służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo rdzennych Europejczyków!? Kto sprowadził niebezpieczeństwo do NASZEJ! Europy ten jest odpowiedzialny za wszelkie zło, które spotyka statystycznych Europejczyków! Oni mają niewinną krew i krzywdę rdzennych Europejczyków! cyt. „Dramat Sary trwał tak długo, bowiem rozpaczliwe prośby jej rodziny o pomoc… Czytaj więcej »

znikam się
Gość
znikam się

zniknij już i się nie pojawiaj. proszę.

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

znikam się, Dopiero się rozkręcam i tylko ci pozostaje PROSIĆ! białą panią i słuchać. Tyle ma czarny białego jak i wszelkie zdradzieckie, wrogie podnóżki dziczy! Jak się znikasz to płyń z falami i fetorem dziczy na najbliższe wybrzeże czarnego lądu.Tam twoje miejsce! Tu jest MOJE i NASZE! forum tak samo… Czytaj więcej »

ZYGUS
Gość
ZYGUS

A co Ciebie to obchodzi ? To nie ma znaczenia. Pozatym nie widze koniecznosci rozmowy z lewakiem i to w dodatku zielonych.

El-Raton
Użytkownik

Takie krotkie wideo z „akcji” niemieckich faszystowskich lewakow, popieranych i oplacanych przez panstwo, partie rzadzace i zw. zawodowe.

Obawiam sie, ze w Polsce tez sie tak moze stac.

politikstube.com/linksfaschisten-in-aktion-aufnahmen-aus-einem-bus/

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Krótkie wideo, ale jasno pokazuje, że Angela z pomocnikami w bardzo krótkim czasie zrobiła z „poukładanych” i czystych Niemiec boordel! Myślę, że o to chodziło. Teraz będą mieli „okazję” (oczywiście w ramach tzw. bezpieczeństwa dla obywateli) wziąć statystycznych za przysłowiowy pysk i wszystkich jeszcze bardziej tresować, terroryzować itd?…Nie pamiętam, który… Czytaj więcej »

Kozik
Gość
Kozik

To wg mnie nie jest:
„najpoważniejszy przykład przemocy seksualnej, jaki zaistniał w Wielkiej Brytanii”,
tylko:
„najpoważniejszy przykład przemocy seksualnej, o jakim wiemy do tej pory w Wielkiej Brytanii.”
Miejmy nadzieję, że inne dowody bestialstwa nie zostaną pogrzebane ze względu na odczłowieczenie angielskiej policji!

Michal nr27
Użytkownik

Współczuć może współczuję, ale patrząc na to jak łatwo dała się ‚porwać’ przez ten gang, to przed tym całym incydentem zapewne była sama wielką zwolenniczką multi-kulti. Przecież ne można tak by kobieta odmawiała śniademu jak ją zaprosi do samochodu! Podejrzewanie go o złe intencje to przeto byłby rasizm w czystej… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Numerze 27! Ile Ty masz lat a ile miała ta porwana nastolatka? Tym bardziej nieśmiała nastolatka!? Jakie miała pojęcie o bestiach w ludzkiej skórze!? Niektórzy rodzice uważają, że chronią dzieci przed okrucieństwem tego świata! Co to jest 15 lat w przypadku dziewczynki z tzw. dobrej rodziny? Czy Ty w tym… Czytaj więcej »

Michal nr27
Użytkownik

Jak miałem 4 lata to wiedziałem, by z obcym nie iść jak cie gdzieś ‚zaprasza’, a co dopiero 15. Błagam. Jeśli jej rodzice tak ją nauczyli, by wszystkim ufała w 100%, to ja przepraszam, ale Anglia jest już skończona.

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Michal nr27, Niby rozumiesz ale nie do końca… Niestety, ale jak rdzenni Europejczycy nie ogarną się i nie zaczną walczyć (po raz kolejny) o swoją wolność na NASZYM! lądzie, o swoje prawa etc. to jesteśmy skończeni jako rasa! Ten temat dotyczy nie tylko Anglików. Niekiedy rodzice nie dopowiadają, nie widzą… Czytaj więcej »

PRAGMATYK
Gość
PRAGMATYK

dwa pytania:
1. MASZ DZIECI ?
2. ILE I CZEGO ICH UCZYSZ ODNOŚNIE NIEZNAJOMYCH ?

Jeśli nie masz dzieci – w przeciwieństwie do mnie bo mam 2 – to nie ma o czym z tobą gadać odnośnie nauki i wychowania potomnych gdyż nie masz ZIELONEGO pojęcia o tym temacie.

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

PRAGMATYK,
Jaki z Ciebie pragmatyk skoro nie rozumiesz, że tu nie chodzi o moje dzieci i chyba jasno dałam do zrozumienia, że mnie temat nie dotyczy. PODKREŚLIŁAM jedynie, że wszyscy powinni (jeśli rodzice, rodzina, szkoła etc. nie zrobili tego) uświadamiać nawet nie swoje dzieci o zagrożeniu.

PRAGMATYK
Gość
PRAGMATYK

pojawiam się i znikam Zadałem Ci dwa bardzo BARDZO proste pytania. I bardzo PROSIŁBYM o odpowiedź na nie gdyż kultura dyskusji wymaga by odpowiadać na pytania osoby je zadającej. W przeciwnym wypadku dyskusja nie ma sensu gdyż jaki jest cel zadawać pytania 2giej osobie w sytuacji gdy nie ma się… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

PRAGMATYK, Oczywiście, że dyskusja nie ma sensu jak obcy dla mnie człowiek chce w sposób chamski wymusić na mnie odpowiedź na prywatne sprawy. A taki wał! Odpowiem lub opowiem jak JA będę chciała a nie będzie mnie ktoś terroryzował! Kultura przede wszystkim wymaga tego, że nie urządza się osobistych wycieczek!… Czytaj więcej »

bkkkk
Gość
bkkkk

@Pojawiam się i znikam – Mnie tu zastanawia co innego – jak zwykle media nie podają całości info, zresztą nie mogą. A istotne są okoliczności typu: więzili ją? Bo jeśli nie, to dlaczego nie wyrzuciła szmaty za rogiem i nie uciekła do rodziców? Bała się powrotu??? A jeśli ją więzili,… Czytaj więcej »

Logic1
Użytkownik

To przede wszystkim znak dla was kobiety że także powinnyście walczyć z islamem, może nawet przed mężczyznami.

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Od dawna piszę, żeby nie wszczynać nadaremno zbędnych wojenek damsko-męskich, tylko wszyscy biali (niezależnie od poglądów, religii, płci etc.) powinni się zjednoczyć przeciw wspólnemu, śmiertelnemu wrogowi. Czy w końcu ta prawda do wszystkich dotrze? Ale całkiem przed głupotą, zdrajcami i wrogami nie ustrzeżemy się. Dlatego po raz kolejny powtarzam!: TRADYCJA!… Czytaj więcej »

kazimierz 83 lata
Gość
kazimierz 83 lata

pojawiam się i znikam ja bardzo przepraszam ale najpierw nadstawiacie dóópy czarnemu smoluchowatemu śccierwu a potem wyskakujecie z tekstem o wojnach damsko-męskich ? PORYYPAŁO CIE ? To samo z tą biedną szmaciaarską poleczką która poleciała na marokańca urodziła we włoszech mu dziecko i teraz zzdziwiona ze mu dziecko oddali i… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

kazimierz 83 lata,
Nadstawiacie!? To znaczy kto!? Masz takie doświadczenia od kobiet z najbliższej rodziny? A może twoja matka też nadstawiała i do tej pory tak cię trauma trzyma, że bredzisz!?

kazimierz 83 lata
Gość
kazimierz 83 lata

pojawiam się i znikam Nie strugaj dziewczynko głupszej niż ustawa przewiduje ! Tak NADSTAWIACIE ! Wy kobiety które nie zasługujecie na miano POLKI nadstawiacie czarnuchom dóópy ! Nie rżnij debilki i nie odwracaj kota ogonem pisząc jakieś duuperele o kobietach z mojej rodziny ! Nie będe ci siętłumaczył kim jest… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

kazimierz 83 lata, No ktoś tu chłopczyku na żywca struga wariata i rżnie wzorowo głupa! Cyt. „Wy kobiety…” No to wszystkie, z twojej rodziny też!? Tak czy nie!? Kto tu odwraca kota ogonem? Sam nie odpowiadasz na pytania a wmawiasz to mnie! To ty obraziłeś wszystkie kobiety, począwszy od swoich… Czytaj więcej »

Remik71
Użytkownik

kazimierz 83 lata-dziadek przestan piepszyć i nie ogólniaj i nie wrzucaj wszyskie kobiety do jednego wora -bo w takim wypadku i twoja matka znajdzie sie w tym worze.

Katolik
Gość
Katolik

Jakby u mnie w rodzinie coś takiego, to wszyscy uczestnicy tego procederu skonczyliby w kuźni mojego dziadka. Potem podczas szczerej rozmowy wyznaliby swoje winy a po odpowiedniej pokucie mogliby się wyczołgać i do końca życia odlewać się na siedząco.

ZYGUS
Gość
ZYGUS

I jeszcze jedno prosze nie zapomniec – za brac psim synom zasilki socjalne i nakazac pracy przy sprzataniu i czyszczeniu kanalizacji w ramach prac socjalnych.

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

ZYGUS, A czy nie wydaje Ci się, że przede wszystkim POWINNO SIĘ! całej dziczy na wczoraj! zabrać prawo do przebywania w NASZEJ! Europie!? Co to jest!? Oni wszyscy są w NASZEJ! Europie bezprawnie! Naruszono wszelkie prawa nie broniąc NASZEGO! lądu przed agresorem! To zdrada! Angela to otwarta zdrajczyni, nie tylko… Czytaj więcej »

ZYGUS
Gość
ZYGUS

I ja jej wierze I wiem ze to prawda bo sam widze co sie dzieje w niemczech I slyszec co mowia i opowiadaja te psie syny. Te durne Niemcy jeszcze sie z tego smieja. Jak te piekne EU pod znakiem € ma tak wygladac to ja prosze Pana Putina aby… Czytaj więcej »

dddddd
Gość
dddddd

jak mam wybierać miedzy UE a rosją to wole rosje.

bkkkk
Gość
bkkkk

Ja też Rosję, ale tylko w Niemczech i Francji, NIE w Polsce;). Piję tu do tego, że jeszcze trochę i znowu trzeba będzie wyswobadzać Berlin z rządów totalitarnej ideolo;).

czl
Gość

i to sa właśnie ci pakistanczycy, ktòrych nam rząd sprowadzi

Saxon
Gość
Saxon

I co z tego, Polki i tak na nich polecą a w razie takich sytuacji jak w powyższym artykule będą bronić dzikich jak Ivan Stalingradu plując w międzyczasie na Polaków. W dodatku służby będą nas pacyfikować przy najmniejszej próbie okazania niezadowolenia. W skrócie jesteśmy w czarnej dupie i podzielimy los… Czytaj więcej »

edd
Gość
edd

polki na to: 1) polacy tez gwalca, 2) nie wszystcy tacy sa; to jest koszmar, ze jestem czescia tego glupiego, przegranego narodu z dzi..ami zamiast myslacych wartosciowych kobiet

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

edd, Po co ci ta tania podpucha!? Ile ty masz lat, że takie szczenięce zagrywki stosujesz!? Czy jesteś tylko zakompleksionym, pryszczatym smarkiem, który jeszcze nie miał kobiety i wydaje ci się, że tym oklepanym tekstem coś wyrwiesz? To jest żałosne! A co masz ciekawego do zaoferowania w ramach obrony NASZEGO!… Czytaj więcej »

demaskator szmat
Gość
demaskator szmat

pojawiam się i znikam wyszła z ciebie taka lewacko-scierwowata feministka ty fra.nco ! Bronisz za wszelką cenę tych puszczalskich poleczek w imię solidarności tych twoich lewacko-stalinowskich jajników. Haha teraz pokazałaś swoje oblicze ty dwulicowa murzyńska pokrako ! Taka prawda że 90% polek to leci na czarne i ciapate fujary i… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

demaskator szmat, Uważaj! głąbie, bo te twoje parszywe słowa prawie wszystkie podlegają pod paragraf! Chcesz kłopotów to powiedz a nie produkuj się nadaremno ze swojego rynsztoka! Kto taką patologię wychowuje!? To mają być obrońcy Polski i polskich kobiet!? Tragedia! Nie wierzę…To chyba jakiś goovnojad z jakiejś agentury wrogiej Polsce!? Nic… Czytaj więcej »

demaskator szmat
Gość
demaskator szmat

pojawiam się i znikam wyszła z ciebie stalinowska feministka ! Należysz do KODu czy do jakiegoś innego stalinowskiego odłamu feministek że tak bronisz tych szmat ? Widać szkołę Magdaleny Środy i Szczuki wyssałaś z mlekiem matki ! Bo w typowo lewacki sposób GROZISZ MI paragrafami ! Jak śmiesz w tak… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

demaskator szmat,
Taki masz tylko sposób pedalski na orgazm? No cóż tanie pedałki tak mają…Onanizuj się dalej twisted mrgreen mrgreen

demaskator szmat
Gość
demaskator szmat

pojawiam się i znikam Widać trafiłem w czuły punkt gdyż zaczęłaś feministyczna KODziarstka komunistko broniąca szmat polek dających pochwy murzynom pisać o moim rzekomym pedalstwie ! Typowe dla lewackich szm.at które gdy nie mają argumentów piszą iż osoba z którą dyskutują – co w twoim przypadku nie ma miejsca gdyż… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

demaskator szmat, Za głupi jesteś goovnojadzie na trafienie w jakikolwiek punkt, a cóż dopiero mówić o moim czułym Zboczku jeden rozkoszujący się tylko miejscami intymnymi u innych. No może i pomyliłam się i tylko jesteś eunuchem-marzycielem. Tak to jest jak Bóg chce kogoś ukarać to mu rozum odbiera i to… Czytaj więcej »

Remik71
Użytkownik

Kolezanko „pojawiam sie i znikam” proponuje nie wdawac sie w dyskusje z tym prymitywem-tylko za te bluzgi pod twoim adresem zgłosic to do odp. organów scigania-nie pochwalam donoszenia ale w tym wypadku w obronie godnosci osobistej jak najbardziej popieram takie działanie-w normalnej sytuacji ten czy inny gosc dostałby w morde… Czytaj więcej »

Diagnoza
Gość
Diagnoza

koprolalia, czyli patologiczna, niedająca się opanować potrzeba wypowiadania nieprzyzwoitych słów lub zdań, przekleństw lub obelg kierowanych do obcych. Mogą być to pojedyncze przekleństwa lub złożone zdania. Koprolalia występuje także w wielu innych chorobach nerwowych i psychicznych, np. schizofrenii, psychozach alkoholowych, czasem w zaburzeniach obsesyjno-kompulsyjnych. Według danych Tourette Syndrome Association na… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Diagnoza, Tacy też się zdarzają, ale ja od dawna zauważyłam wiele ataków na pro polskie teksty, patriotyczne, broniące Polski i Polaków. Wiele z nich to tylko bojówki obcych. Takie mają zadanie. Mieszać, wyprowadzać z równowagi, dyskredytować wszystko co polskie, narodowe itd. To samo dotyczy pro europejskich wypowiedzi. Pełno prowokatorów i… Czytaj więcej »

Diagnoza
Gość
Diagnoza

To ciebie przede wszystkim tyczy.

Diagnoza
Gość
Diagnoza

koprolalia, czyli patologiczna, niedająca się opanować potrzeba wypowiadania nieprzyzwoitych słów lub zdań, przekleństw lub obelg kierowanych do obcych. Mogą być to pojedyncze przekleństwa lub złożone zdania. Koprolalia występuje także w wielu innych chorobach nerwowych i psychicznych, np. schizofrenii, psychozach alkoholowych, czasem w zaburzeniach obsesyjno-kompulsyjnych. Według danych Tourette Syndrome Association na… Czytaj więcej »

Remik71
Użytkownik

edd -piszesz o wypowiedziach fenimistek -dla mnie to nie Polki to jakies tam szmaty-niestety czujace sie w swoim mniemaniu Polkami-nie porównuj ich do prawdziwych matek i córek .

Pablo
Gość
Pablo

Kiedyś byłem przeciwnikiem kary śmierci ale po takich okrucieństwach moje zdanie się już dawno zmieniło

Remik71
Użytkownik

Pablo-u mnie na odwrót-śmierc za okrucienstwa to za mało-więzienie dozywotnie – ale tylko takie jak w 15-16 wieku – łancuch – kula u nogi -kamieniołom -pracuje to je i pije nie pracuje zdycha pomalutku i w męczarniach.

bighugemofo
Gość
bighugemofo

tak będzie wyglądać codzienność w zachodniej Europie, jeśli liczba muzułmanów będzie stale rosła. to jest dokładnie taki sam mechanizm, jaki działał w Egipcie za rządów Bractwa Muzułmańskiego (porwania i gwałty na Koptyjkach, pogromy mniejszości wyznaniowych), podczas wojny w Syrii, w Pakistanie i ogólnie wszędzie tam, gdzie te zakały ludzkości wywalczają… Czytaj więcej »

Artur
Gość
Artur

Przpraszam, Wy tu wszyscy się oburzacie ale kompletnie nie widzicie przyczyny, którą jest powszechne pogaństwo. Utraciliśmy wiarę katolicką i moralność a tym samym ducha walki w celu obrony wartości. To pokolenie musi zostać zmiażdżone przez dzicz islamską , ponieważ to jest bicz Boży za to powszechne odstępstwo od wiary. W… Czytaj więcej »

Leonia
Gość
Leonia

Masz absolutną trafność . Nastąpi krwawa i bezlitosna selekcja. Obyśmy tylko mocniejsi z tego wyszli.

edd
Gość
edd

nie ma szans – tu zostanie skundlona masa podludzi zarazdzana przez Panow Zydow, tak jak sobie zaplanowali; nawet nie musza sie specjalnie wysilac,; bo bezwartosciowe polskie bydlo lyknelo multi kulti propagande