Członek partii Wolność zaprosił imigrantów na polskie plaże. Nagranie wywołało burzę w sieci

Paweł Wyrzykowski z partii Wolność udostępnił nagranie, na którym zaprasza imigrantów na polskie plaże, trzymając w ręku broń. Nagranie wywołało burzę w internecie. Do zaproszenia odniósł się Janusz Korwin-Mikke.

Do sieci trafiło nagranie, na którym Paweł Wyrzykowski, członek zarządu i prezes okręgu siedleckiego partii Wolność Janusza Korwin-Mikkego, zaprasza imigrantów na polskie plaże, po czym przeładowuje broń trzymaną przez cały czas w ręku.

Nagraniem zainteresował się oczywiście Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Ośrodek składa zawiadomienie o „popełnieniu przestępstwa nawoływania do nienawiści na tle narodowościowym, etnicznym lub wyznaniowym oraz nawoływania do popełnienia zbrodni” – czytamy w oświadczeniu. OMZRiK podkreślili, że poglądy Korwin-Mikkego oraz jego partii trafiają przede wszystkim do młodzieży, która daje się uwieść „prostymi rozwiązaniami”.

Do sprawy odniósł się lider ugrupowania Janusz Korwin-Mikke. „Kolega Wyrzykowski nie atakował nikogo po narodowości i wyznaniu, bo o ile wiem, imigrant to nie jest narodowość ani wyznanie” – powiedział prezes partii Wolność.

Korwin-Mikke podkreślił również, że jego partia „nie walczy z imigrantami, tylko z pasożytami, którzy przyjeżdżają do Europy tylko po to, żeby dostawać zasiłki” – mówił. Dodatkowo zwrócił się do swoich sympatyków z prośbą o wpłaty, które zostaną przeznaczone na obronę Pawła Wyrzykowskiego.

67 komentarz do “Członek partii Wolność zaprosił imigrantów na polskie plaże. Nagranie wywołało burzę w sieci

  1. @michnikuremek A co im ABW zrobi w tym systemie prawnym? Sędziowie spedaleni i jako wsparcie zachodnie media pompowane przez naszych miejscowych sprzedawczyków. Tylko rządy silnej ręki, nowe prawo i pozbawianie obywatelstw antypolskich gnid, stwarzających zagrożenie dla bezpieczeństwa Narodu. A potem takich delikwentów na stateczek i 12 mil od brzegu Afryki, na pontony. Wiosła w łapki i dalej do ich uwielbianej rasy, szerzyć „postęp”. Na arenie prawno-publicystycznej nie wygramy tej walki.

  2. Dodam tylko, że OMZRiK stosuje powtarzaną przez wszystkie media obrzydliwą manipulację jakoby ” poglądy Korwina-Mikke oraz jego partii trafiały przede wszystkim do młodych ludzi która daje się uwieść „prostymi rozwiązaniami”.

   2 lata temu zrobiono ogólnopolski sondaż, dotyczący znajomości tematyki podatkowej z uwzględnieniem preferencji wyborczych. Najlepiej wypadli zwolennicy Korwina, prawdopodobnie dlatego, że są jedną z niewielu grup społecznych w naszym kraju, która wie, skąd się bierze dobrobyt: z PRACY a nie z dotacji, zasiłków czy funduszy unijnych.
   Na partię Wolność głosowało wielu przedsiębiorców własnie z tego powodu.

 1. wielkie brawa dla pana Wyrzykowskiego !! Oby jak najwięcej polityków zaczęło kroczyć tą drogą i pokazywało światu, że Polska NIE jest dla imigrantów muzułmańskich ani dla darmozjadów z bliskiego wschodu i afryki.

   1. za rok… może trochę dłużej i tak zerwiemy połączenia ze szwecją bo ten patologiczny kraj jest na skraju wojny domowej (strzelaniny, wojny gangów, gwałty, kradzieże, podpalenia, pobicia itp to „zwykły dzień w szwecjii”). Norwegia już dawno zapowiedziała, że jeśli dojdzie do „krachu” u sąsiada to pozamyka granice i nikogo ze swedistanu nie wpuści.

  1. Zawsze moze w sądzie powiedzieć że zaprosił brudasów na wspólne strzelanie na tej plaży – w koncu tam chyba najbezpieczniej bo pociski wpadną do wody. Jak sie sedzia głupio zapyta to zawsze mozna udzielić głupiej odpowiedzi.

    1. Do minusujących: czego nie rozumiecie? Strzela się albo na strzelnicy (bo tam się ziemię okresowo czyści z ołowiu i in. metali), albo w celu samoobrony (ale wtedy KONKRETNIE do celu). Morze mamy tylko jedno, już i tak jest ono zanieczyszczone, nie można go zanieczyszczać bardziej.
     Co oczywiście nie przeszkadza, by na głupie pytania sędziego/śledczego udzielać adekwatnych;) odpowiedzi.

 2. Bardzo dobry i jasny przekaz. Im więcej takich filmów, ze do Polski to strach nawet tranzytem tym bezpieczniej u nas! Jestem kobietą mam córkę! Popieram każdą akcję odstraszajaca ich od nas! PS Mam nadzieje, ze Polska wystapi o ekstradycję gwałcicieli

 3. Każdy dzień przynosi coraz to bardziej optymistyczne wieści. Jest tylu odważnych i dzielnych ludzi. Jak się ogląda takie filmy to aż serce rośnie. Polacy nie damy się islamskiej inwazji i to właśnie dzięki takim postawą jaką zaprezentował ten dzielny i odważny POLAK. A takie ośrodki monitorowania znajdą miejsce na śmietniku historii już niedługo każdy normalny człowiek będzie się wstydził że dał się zwieść takim zdrajcom i sprzedawczykom.

 4. Czyżby wreszcie ten neomarksista, szef OMZRiK, jurgieltnik Sorosa złożył powiadomienie o „popełnieniu przestępstwa”? Bo do tej pory składał zawiadomienie o „podejrzeniu popełnienia przestępstwa”. Za nasze, podatników pieniądze na wniosek tych przygłupów wszyna się postępowania, angażuje ludzi w papierkową robotę, żeby i tak stwierdzić, że lansowana przez popaprańców „rewitalizacja Sodomy i Gomory” jest na dzisiaj absolutnie zbędna!

 5. Ten cały zafajdany ośrodek słowem się nie zająknął o rasistowskim i ksenofobicznym ataku w Rimini, za to czepia się ludzi np. za to, że w ogłoszeniu wpisali, że nie chcą wynająć mieszkania imigrantom. Przejrzyjcie sobie ich lewacką stronę na fb, wyjątkowo zajadłe lewactwo.

 6. „Poglądy Korwina-Mikke oraz jego partii trafiają przede wszystkim do młodych ludzi która daje się uwieść „prostymi rozwiązaniami”.

  Czyli nie wazne, ze sa rozwiazania, wazne ze sa one proste a tak byc nie moze lol

 7. „…że poglądy Korwina-Mikke oraz jego partii trafiają przede wszystkim do młodych ludzi która daje się uwieść „prostymi rozwiązaniami”… bo to są proste rozwiązania i trudno to się nie zgodzić. Wystarczy tych małp nie wpuszczać przez granice i tym samym rozwiązujemy wszystkie nasze cywilizacyjne problemy.

   1. Dlaczego nie mają?? Potencjalny inżynierolekarzoarchitek może i nie umie korzystać z toalety ale na pewno potrafi użyć AK47, więc proszę nie pisz o broni ręcznej. Jak masz wątpliwości to polecam Biblia, 1 Księga Samuela 17.49 Piszą tam, że broń miotająca jest lepsza od ręcznej

     1. Pomimo dostępności :)) np. broni sportowej – np. HK USP, CZ75 czy sportowego AR15 nadal nadal niewielu Naszych Obywateli o tym wie i takową broń posiada. Ale czekając na wolną oś na strzelnicy widzę, że coraz więcej.

 8. Czyli mówiąc że zatłuczemy każdego kto spróbuje tknąć nasze żony lub córki narażamy się na ośrodek tego srego i owego ? To ciekawe.

  Ciekawi mnie czy jak „imigrant” zgwałci kogoś zarażonego WZW albo chorego na AIDS to będzie miał prawo do odszkodowania ?

 9. Mimo wszystko idiota. Lewactwo ma teraz używanie o faszyzmie, nacjonaliźmie i innych takich.
  Tu trzeba być „umiarkowanym” i stanowczym. Cały czas dyskredytować lewactwo, przypominać o zbrodniach komunistów(i ateistów), które są przynajmnie STO razy większe niż Hitlera, przypominać że tak naprawdę Hitler to lewa strona polityki i jednocześnie ateista itp. itd.
  Trzeba zdobywać zaufanie wyborców, a żeby cokolwiek zmienić nie można polegać na wyłącznie na twardym elektoracie, który w tym przypadku jest w granicach 1%.

  1. Prawdę mówiąc też czekałam na to, aż kurwiniści tradycyjnie już podłożą świnię racjonalnym działaniom, np. takim o jakich piszesz. Dzięki panu W. od teraz wszyscy realiści (islamosceptycy) będą kojarzeni (także przez zwykłych ludzi – w tym robota mediów – a strata dla sprawy) z nawiedzonymi bauwnami radośnie latającymi po terenie publicznym z naładowaną bronią. Jak zwykle – jedno działanie człeka od JKM i cała robota „islam jest szkodliwy, trzeba się bronić” idzie się paść.
   Dziękuję, postoję.

   1. No kolego jesli takie działanie uwazasz za przesadzone to sory ale już po nas. Takie działania a nawet ostrzejsze są konieczne bo oni cały czas napływają a my gadamy. Ważne zeby ostro działać teraz a dac sobie spokój przed wyborami.

    1. To nie działanie jest przesadzone, lecz sposób jego reklamy je dyskredytuje. To co potrzebne jest przez działania tych ludzi ośmieszane, zamiast rozpropagowywane. Taki fingerprint Korwina.
     Nam jest potrzebne: 1 – budzenie społeczeństwa (w tej właśnie warstwie korwinista zaszkodził, tradycyjnie zresztą), 2 – informowanie „uchodźców”, że Polska równa się „ała, boli”. Obie te rzeczy trzeba jednak robić innymi metodami. Nie każdy kto wymachuje szabelką (fuzyjką/innym sztućcem) jest naszym prawdziwym sprzymierzeńcem.

 10. SOROS I JEGO ZWOLENNICY doprowadzą do kolejnej wojny!!!!!!!!!A konsekwencje poniosą jego rodacy lewaki i cała Europa!czyli my za to że k…..y brukselki pakują sobie sorodolce a nam biednych nachodzców. SZOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 11. Ludzie tym ośrodkiem monitorowania …. rządzi OSZUST GAWEŁ. Ma też profil na FB Ludzie przeciw myśliwym, wstawia tam zagraniczne foty i wyłudza pieniądze grając na uczuciach ludzkich. Pod każdym postem, numer konta. Menda rzadkiej maści !!! Link do wyroku w jego sprawie zamieszczam poniżej. Tyle jest warty ten oszust i jego ośrodek. Nie mogę się doczekać aż to bydle pójdzie za kratki.
  https://www.youtube.com/watch?v=DivoKcLWi-s

 12. No i słusznie, że wywołało. Panowie opaleni uwielbiają strzelaniny. A my chcemy spokoju. Więc po co ich zapraszać oferując ichnią ulubioną zabawę (w wojnę). Znacznie lepiej byłoby pokazać coś innego. Np. Polskę jako kraj płynący nie mlekiem i miodem a świńską krwią.

Dodaj komentarz