Demonstracja islamistów w Dortmundzie

Filmik na facebooku nie jest żadnym filmem z gatunku science fiction, to są realia życia w Niemczech. 25 listopada odbyła się demonstracja tzw. „Ruchu Furkan” w Dortmundzie.  Powodem demonstracji skierowanej przeciwko „światowej wrogości wobec islamu“ i „antyislamskiego terroryzmu“ było pobicie ciężarnej muzułmanki w Australii. Kto jest winny? Oczywiście wszyscy nie-muzułmanie.
Celem tego ruchu jest praca pionierska na rzecz realizacji „cywilizacji islamskiej” i wprowadzenie prawa islamskiego. Ruch jest obserwowany przez Urząd Ochrony Konstytucji. Panowie którzy tam przemawiali mówią po niemiecku z akcentem, czyli są azylantami z Turcji. Niemcy dają azyl islamistom, którzy żyją na koszt podatnika i są obserwowani na koszt podatnika.
Demonstracja zakończyła się skandowaniem „Allahu akbar”. Demonstracja była tak sfilmowana, że w tle widać jarmark bożonarodzeniowy (festiwal zimowy).

Najnowszym hitem internetu jest teledysk rappera Tarek Ebéné który ukazał się kilka dni temu. W sobotę i w niedzielę odbywa się zjazd partii AfD. W teledysku Tarek zabija polityków z tej partii: Alexandra Gaulanda, Alice Weidel i Björna Höcke.

Źródła:

https://hiphop.de/video/tarek-kiz-nach-wie-vor-video

https://www.im.nrw/furkan-gemeinschaft

https://hiphop.de/video/tarek-kiz-nach-wie-vor-video

https://www.facebook.com/furkandeutschland/videos/vb.259250960940940/461497257807625/?type=2&theater

 

 

Dodaj komentarz