Niemcy: bilans 10 miesięcy

23
Obława i aresztowanie w Duisburgu

Od 1 stycznia do 31 października minęło 303 dni.

Na północy Niemiec w Bremie pomimo częstych opadów deszczu i bryz morskich jest tak samo gorąco jak w całych Niemczech. W przeciągu 10 miesięcy tego roku policja zerejestrowała tam 1425 ofiar ciężkich czynów kryminalnych zwanych też incydentami (142 miesięcznie! i ponad 4 dziennie), min. 3 morderstwa, 17 zabójstw lub prób zabójstw, 96 gwałtów lub ciężkich przestępstw seksualnych, 87 napadów rabunkowych i 1222 pobić.

Gorąco, prawie upalnie jest też codziennie w Halberstadt. W tamtejszym ośrodku dla uchodźców politycznych z traumą przebywa około 950 osób bez żadnych szans na prawo pobytu w Niemczech. Większość z nich to samotni mężczyźni którzy mają traumę, ponieważ ich marzenia się nie spełniły. Od stycznia do końca października policja zarejestrowała w ośrodku 232 incydenty, w tym 54 pobicia, w tym 23 ciężkie, 99 incydentów dewastacyjnych, 8 incydentów seksualnych, 35 razy został uruchomiony alarm bez powodu. Pozostałe incydenty to kradzieże lub naruszenia spokoju podczas burd pijackich. Oczywiście sprawcami są uchodźcy polityczni i ofiarami są też uchodźcy polityczni. 17 października policja chciała w ośrodku aresztować uchodźcę przeznaczonego do deportacji przez co doszło do incydentu, podczas którego około 30 azylantów obrzuciło administrację ośrodka kamieniami. Trzech pracowników opuściło biuro po eskortą policji.

Od stycznia do października (303 dni!) w Północnej Nadrenii-Westfalii przeprowadzono 720 rewizji w 1617 obiektach, przeważnie w barach shiha, związanych z przestępczością klanów orientalnych, z tego najwięcej w Essen (198), Duisburgu (148) i Dortmundzie (143).

Szanowny pan Jan Dörner jest dziennikarzem w Berlinie. W artykule wydrukowanym w „Badische Zeitung” pan Dörner narzeka, że land Berlin pomimo uchwały o przyjmowaniu 1000 osób miesięcznie tylko w ramach łączenia rodzin, kwota ta jest niewykorzystywana. Pan żurnalista podaje oburzające go liczby, że w czerwcu przyjęto 983, w lipcu 922, w sierpniu 769, we wrześniu 823 i w październiku 863 osoby.

Źródła:

https://www.bild.de/regional/bremen/bremen-aktuell/strafakte-hansestadt-1425-gewalttaten-3-morde-87-mal-raub-66245570.bild.html

https://www.volksstimme.de/lokal/halberstadt/sicherheit-verstaerkter-wachschutz-im-asylheim

https://rp-online.de/nrw/landespolitik/razzien-gegen-clans-in-nrw-polizei-kontrolliert-26100-personen_aid-47387435

https://www.badische-zeitung.de/kaum-noch-familiennachzug–179486592.html

Właściciel źle parkującego auta w Duisburgu nie chciał pokazać dokumentów policji niemieckiej, czyli przedstawicieli obcego mu państwa. Z tego rozwinęła się taka sytuacja, że około 250 muzułmanów obojętnie jakiej narodowości wybiegło z licznych tam lokali i próbowało wyrwać tego pana z rąk policjantów.

https://ww.youtube.com/watch?v=vjzeSD-QYzc

23
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
5 Comment threads
18 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
14 Comment authors
Fun FucktorybkkkelchupamakabraSMFCMuzulmanie to tez ludzie Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kici kici KOCUR
Użytkownik

Wczoraj miały miejsce na Zachodzie dwa zamachy terrorystyczne. Cóż ponura rzeczywistość prymitywnych ludów zamieszkujących te tereny od tysiącleci które to ludy zapragnęły rozrywki i ubogacania sprowadzając do siebie jeszcze bardziej prymitywne ludy. Ich wola… jedno mnie tylko zastanawia, Polak znów ryzykując własnym życiem zasłynął w tej akcji. Czyli dalej obowiązuje… Czytaj więcej »

kici kici KOCUR
Użytkownik

Makabryczny teledysk bije obecnie rekordy powodzenia. Radzę obejrzeć bo może być już niedługo zablokowany. W skrócie jest w nim że murzyn rozprawia się z całym zarządem AfD. Uwaga, drastyczne sceny, gdyby taki teledysk nagrał na przykład jakiś nasz rodzimy raper a skierowany był przeciw środowiskom lewackim to przypuszczam ze do… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Oglądałam ten „teledysk”. Wyłącz głos i jeszcze raz obejrzyj. Większość ludzi jest wzrokowcami, (Ty pewnie też) i co Ci te obrazy „mówią”? Już nie potrzebują działań podprogowych, te jeszcze sporadycznie mają dla nas… Jakiś czas temu polecałam do obejrzenia pierwszy nr. magazynu The econimist (dopisz january 2019). Jakbyś miał za… Czytaj więcej »

Muzulmanie to tez ludzie
Gość
Muzulmanie to tez ludzie

Oj nie przezywaj juz ci pseudo „polscy rapperzy” to i tak owiele wieksza i bardziej obrazliwa patologie tworza w swoich „teledyskach” i jakos nikt z nich do kicia nie trafil tzn kilu trafilo ale nie za te ich wymiociny zwane rapem. Tylko za to ze polscy raprzey to zazwyczaj przestepcy.

SMFC
Gość
SMFC

Co to za belkot? Nie cpaj jak sie produkujesz bo ci kicz wychodzi. Jak tym ”pseudoraperom”.

Gal Anonim
Gość
Gal Anonim

Polska nigdy, ale to nigdy nie powinna wyrywać się do ratowania kogokolwiek, a zwłaszcza jeśli chodzi o zdradziecki zachód. Jeśli ktoś myśli,że powinniśmy pomagać w ramach solidarności tzn. że albo historii się nie uczył wcale albo historii uczył go w szkole idiota. Przypomnę tylko, ze gdy Polska potrzebowała pomocy to… Czytaj więcej »

Annag
Gość
Annag

…chwała Polsce i Polakom a na pohybel zdrajcom i tchórzom!!!

elchupamakabra
Gość
elchupamakabra

Zapomniales o chorej milosci do francy, ksiestewku warszawskim i jak to napek syfilijczyk nas wydmuchal tuz po ostatnim zaborze…

bkkk
Gość
bkkk

W czasie wojny polsko-bolszewickiej Zachód (I Czechy) w ogóle zablokował nam dostawy broni… Gdyby nie Węgrzy byłoby z nami krucho.

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

No nie do końca ich wola, bo ta ich „wola” rzutuje, odbija się czkawką i uderza rykoszetem na wszystkie narodowe kraje Europy i w ich rdzennych mieszkańców… Od kiedy to, i kto leczy dżumę wścieklizną, czy inną zarazą? Chyba tylko dr Psychopata… Dobry przywódca narodu dla przyspieszenia gospodarki, niby! pozwala… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Ps. Aj waj! Co za nietakt z mojej strony dla moich pieszczoszków wyznania handlowego, zapomniałam dołączyć dla nich ofertę z biura podróży i agencji ochrony, ze wskazaniem bezpiecznego i dobrego miejsca pobytu dla ich wysublimowanej metafizyczności (w pierwszej kolejności była żona tego na „B” a obecnie używającej pierwszej literki „E”… Czytaj więcej »

szyszkin
Użytkownik

Podobno propagowanie zachowań LGBT jest zabronione, to czemu w polskim serialu ” Lombard”, dziś był wątek dwóch panienek pokazujący taki związek, wszak dzieciaki, młodzież to ogląda. Czy w tv już można wszystko? Geslerowa wali qorwami jak z karabinu… i nic, a ja miałem mandacik od psów za przeklęcie gdy się… Czytaj więcej »

szyszkin
Użytkownik

Czy każdy wasz wpis czeka na „Komentarz oczekuje na moderację”?…moje wszystkie,a może jestem na szarej liście?

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Wszędzie to samo. Dzisiaj to chyba wszyscy są na jakiejś liście, ale większość nie wie, na jakiej i czyjej. Kto bogatemu zabroni i już się nie kryją, że nic im nikt nie zrobi, bo to oni rządzą. To już nie teoria spiskowa, ten świat już wkracza w nasze życie. Najciekawsze… Czytaj więcej »

bkkk
Gość
bkkk

@pojawiam się… – Oj tam, oj. Ja z tych, co nie uciekali. Dali my se rady. Spokojnie i pomału. Fakt, trzeba się zabezpieczać, trzeba mieć plan (ROZUMNY!), ale SIĘ NIE BAĆ. Straszenie to jedna z broni psychologicznych. Oj tam, oj. Będzie dobrze. Alleluja i do przodu.

paolo
Gość
paolo

Teraz powinno byc za wolnosc nasza i nie wasza bo jak mowi historia nie warto przelewac krwi bohaterow za skundlono kraje.

Asffaa
Gość

patologia maskara

szokman
Gość
szokman

No niestety ale lewackie instytucje zdążyły już usunąć filmik z YT zapewne dlatego by nie urażać uczuć kozich synów. Niemcy są tak głupie że nic ich nie przekona że obecnie stają się miejscem inwazji pasożytniczego gatunku człekokształtnych wielbicieli koziej dooopy. Wyrzną ich wszystkich a ostatni prawdziwy germaniec i tak nie… Czytaj więcej »

Pierniczek
Użytkownik

Bioro do siebie syf to mają i Chlew. Przecież wiadomo od dawna, że branie nie cywilizowanych ludzi do cywilizacji to gwarantowana katastrofa.

elchupamakabra
Gość
elchupamakabra

Z badan Unicef popartych przez zrodla niezalezne: 90 procent wszelkich konfliktow na swiecie spowodowanych bylo roznicami kulturowymi roznych grup etnicznych zamieszkujacych ten sam teren…
No i wiemy do czego daza zwolennicy multikulti.

Fun Fucktory
Gość
Fun Fucktory

Naród niemiecki okazał się słaby zgodnie z prawem natury musi zginąć” J.Goebbels