Prezydent Andrzej Duda był pytany o przyjmowanie uchodźców na konferencji prasowej z udziałem prezydenta Niemiec Franka-Waltera Steinmeiera.

„Polska jest otwarta na tych, którzy chcą do Polski przyjechać, tych, którzy będą potrzebowali od Polski pomocy, jest i była zawsze otwarta, ale nie wyobrażam sobie sytuacji, że ktoś jest przywożony do Polski siłą i w Polsce przetrzymywany, bo do tego się to sprowadza” – odpowiedział Andrzej Duda.

„Kto chce i potrzebuje, może do Polski przyjechać, kto chce i potrzebuje, to pomoc w Polsce uzyska, natomiast nikt nie będzie, mam nadzieję, w Polsce nikogo siłą zatrzymywał, zwłaszcza jeżeli ten ktoś nie narusza prawa i od tego zacznijmy. Dlatego, kiedy słyszę o jakimś przymusowym przemieszczaniu ludzi, przymusowym przewożeniu ludzi do Polski, to mówię zdecydowanie ‚nie’, chociażby dlatego, że jest to zwykłe naruszenie praw człowieka. To są obywatele, wprawdzie innych państw, ale to są obywatele, którzy mają takie same prawa jak i my, i nie wolno tych ludzi w żaden sposób niewolić – zaznaczył prezydent RP.

Dodaj komentarz

74 komentarzy do "Duda o przyjmowaniu uchodźców: Nie wyobrażam sobie sytuacji, że ktoś jest przywożony do Polski siłą"

Powiadom o
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Kris11
Gość
Kris11

Dyplomatycznie powiedział, walcie się Szkopy.

Bies
Użytkownik
Początkujący

Wiele osób (jak np. ja) marzy o tym, aby w sprawie nachodźców pokazać unii środkowy palec, jednak poza wielką i wspaniałą satysfakcją nic by dobrego z tego nie wynikło.
Fajny przykład dyplomacji, że niby tak, a jednak nie. Powinniśmy grać na przeczekanie.
Brawo Panie Prezydencie !

Gal Anonim
Gość
Gal Anonim

A ja myślę, że jak islamiści coś odwalą bombowego w Europie a na pewno odwalą nieważne czy w Belgii, Szwecji,Francji czy Anglii to będzie to dla naszego społeczeństwa i rządu kolejny dobry argument aby dziczy nie przyjmować.

Daga
Użytkownik
Chorąży

@gal, ty jesteś fałszywy, gal Anonim ten prawdziwy tak się nie wyraża

wittmann86
Użytkownik
Nowicjusz

Ja bym publicznie nie typował. To nie wygląda dobrze. Nachodźców trzeba plewić, a nie myśleć gdzie zakatują.

Ewaxx
Gość
Ewaxx

Dalej w swojej wypowiedzi Andrzej Duda powiedział, że popiera działania rządu Beaty Szydło wobec najeźdźców muzułmańskich i już wszystko jasne!!! Zdecydowane Nie…. dla islamskiej, muzułmańskiej dziczy i pasożytów.
Nikt im nie będzie stawiał mieszkań w dużych miastach(bo innego miejsca nie akceptują!!!!!) i dawał za darmo dużych mieszkań (bo małe mieszkania w Niemczech i Włoszech …to takie odrzucają), bo te bydlaki, koziojebcy tak chcą.

Dość szantażu pasożytów muzułmańskich!!!!

Niech wracają do swoich krajów i tak sobie wybudują domy z gliny lub słomy.

Kuba
Gość
Kuba

Powiedział tak jak obecna sytuacja pozwala.
Gdyby Pis nie był smażony w UE/KE od 2lat to myślę, że usłyszelibyśmy bardziej dosadną wypowiedź.

easyrider
Użytkownik
Krzyżowiec
@Kris11 Jak na lata tresury politpoprawności to i tak się postarał. Teraz to bez znaczenia czy coś jest „prawicą”. Dziś prawdziwej prawicy już nie ma bo dała się ona ustawić pod lewacki bełkot. Tu już nie ma miejsca na żadną dyplomację. Mamy do czynienia z najazdem obcej, wrogiej ludności. To największe zagrożenie z jakim biała Europa zetknęła się od czasów najazdu mongolskich hord w XIII wieku. Oczekuję od prezydenta mojej Ojczyzny jasnego przekazu: „Rzeczpospolita Polska nie przyjmie żadnych kontyngentów obcej ludności. To nie są uchodźcy, to są najeźdźcy a w najlepszym wypadku ekonomiczni imigranci. Nie pozwolimy na zniszczenie polskiego społeczeństwa… Czytaj więcej »
RaV
Gość
RaV

„Dyplomata to osoba, która potrafi powiedzieć spier****j w taki sposób, że poczujesz podniecenie na myśl zbliżającej się podroży”. Po czynach oceniajmy.

Kris11
Gość
Kris11

@easyrider
A po co ma mówić to czy tamto? Robić ma! Słowa to słowa, wybierajmy czyny i z czynów rozliczajmy polityków! Kilka dni temu to Schetyna miał taki przekaz o jakim mowisz – żadnych uchodźców! I co? Ktoś mu uwierzył? Zresztą na drugo dzień zmienił zdanie, bo go wyporostował oficer prowadzący z Berlina. Podtrzymuję mój postulat: dyplomatyczna gadka szmatka a za kulisamu żelazna, bezlitosna pięść dla najeźdźców.

easyrider
Użytkownik
Krzyżowiec
@Kris11 W normalnych czasach dyplomacja się sprawdza. Teraz jednak trwa wojna. Zero-jedynkowa wojna ideologiczna o władzę. Liber-lewactwo posługuje się językiem totalnego zakłamania rzeczywistości i odwrócenia znaczenia pojęć. Jeżeli chcemy się temu przeciwstawić, to musimy najpierw klarownym, prostym językiem zdemaskować ich łgarstwa. Zaprzaństwo musi być nazwane po imieniu. Nie możemy udawać, że w sumie to chcielibyśmy pomagać uchodźcom ale… ble, ble, ble. Nie. Nie chcemy i nie będziemy pomagali naszym wrogom. Islam w Europie traktujemy jako zagrożenie dla naszej cywilizacji i dlatego będziemy go zwalczać wszelkimi sposobami. Nie będziemy wpuszczali ani islamskiej ani kolorowej nieislamskiej ludności, bo jest ona dla nas… Czytaj więcej »
AqqPanieKruq
Gość
AqqPanieKruq

A mnie ciągle drąży pytanie po ch… to wszystko. Pierwsza odpowiedź: zrobić chaos a potem porządek, na swoich prawach. Ale ostatnio mam inny pomysł: Zachód sprowadza najemników / uchodźców, kraje środkowo wschodniej Europy ich nie przyjmą (było to wiadome – tak zakładam), następny etap to rozbudzić anty środkowo wschodnie nastroje wśród migrantów/najemników (patrz filmik o dobrej eurowróżce) efekt najemnicy najeżdżają na „złe nacjonalistyczne” państwa. W efekcie mamy totalną hegemonię zachodu, wojnę na wschodzie i depopulację najemników / migrantów. Pytam co sądzicie bo dla nie to się kupy nie trzyma

Kris11
Gość
Kris11
To nie tak, plan jest inny i logiczny. Najeźdźcy mają na początku mają wywołać przy pomocy służb krwawą wojnę i „zmetyzować” jak najwiecej białych kobiet, tak żeby już następne pokolenie było beżowe. Islamiści do tego się nadają idealnie w dzisiejszym wiecie (tak jak kiedyś zemoralizowani bolszewicy i SS-mani) gdyż wyznają o wiele bardziej brutalną ideologię niż komunizm i hitleryzm razem wzięte. Następny krok to: po radykalnym obniżeniu populacji – opanowanie sytuacji przez armie danych krajów, część islamistów zostanie zutylizowana w piecah, część zepchnięta do morza, najlepsi zostaną wybrani jako karbowi w batem w obozach pracy dla miejscowej ludności. Krótko można… Czytaj więcej »
Gal Anonim
Gość
Gal Anonim

Pięknie, pięknie panie prezydencie pan powiedział Niemcowi. Było to przemówienie takie jak Józef Piłsudski w 1934 r skierował do Ludwika Morsfina upoważnionego przedstawiciela RP w Berlinie aby ten zacytował słowa Piłsudskiego Hitlerowi a brzmiały one tak:,,albo Niemcy zobowiążą się do pokojowego współistnienia z Polską, albo Polska będzie musiała zastosować wojskowe środki ostrożności.Koniec”Hitler jak to usłyszał to od razu zgodził się na podpisanie 10 letniego paktu o nie agresji.Ale Piłsudski to był polityk przez duże P. mimo wielu wad i pomyłek.

marju73
Gość
marju73
Biorąc pod uwagę że Piłsudski uważany był za agenta niemieckiego , austriackiego i japońskiego to sytuacja ta mogła być na rękę Niemcom ktòrych machina wojenna potrzebowała czasu na zbrojenia.Tu kilka ciekawych stron:https://hubalblog.wordpress.com/2016/06/04/jozef-pilsudski-agent-austriacko-pruski-zdrajca-polski/ http://www.wicipolskie.org/?p=21229 https://forumemjot.wordpress.com/2014/05/14/12-maja-1935-zmarl-jozef-pilsudski-ponura-prawda-o-jozefie-pilsudskim/ O Piłsudskim napisał też książkę Henryk Pająk „Ponura prawda o Jòzefie Piłsudskim. Ciekawe jest to co pisze o nim oficjalnie żydowska Wikipedia. W książce „Matka Boża Łaskawa a Cud nad Wisłą” księdza Bartnika i Ewy Storożyńskiej był on przedstawiony jako pozytywna osoba.Z drugiej strony ksiądz Tadeusz Kiersztyn w opracowaniu „Masoneria:zatrute źròdło” ocenia że masoneria wspierała Piłsudskiego i przewròt majowy. Polecam książki Henryka Pająka oraz jako spinającą… Czytaj więcej »
SDFGHJKL
Gość
SDFGHJKL

Mógłbym prosić o jakieś źródło do tej wypowiedzi? Z chęcią przeczytam więcej na ten temat. Pozdrawiam

Rodeo drivire
Gość
Rodeo drivire

On nie do konca dobrze rozumuje, Oni nie chca byc w Polsce bo tu nie dostana takiego wysokiego socjalu, ale przeciez kilka miesiecy temu Unia powiedziala, ze „pomoze biedniejszym krajom” i doplaci muzulmanom do socjalu by mieli taki sam jak na zachodzie!!! wiec wtedy sie okaze ze wcale siła nie trzeba ioch wyrzucać bo zycie tu tansze i chetnie zostana! dlatego argument za nie przyjmowaniem jesty jeden: nie chcemy mieć brudu, i terroru, ani roszczeniowej islamskiej dziczy w Polsce! a nie ze nie chcemy ich bo oni nie chcą,(tak brzmi wypowiedz Dudy) mnie co chca muzulmance głowno obchodzi!

prawyobywatel
Gość
prawyobywatel
Dobrze to zauważyłeś. Verhofstadt naciskał aby socjal we wszystkich krajach unii był taki sam, a to oznaczałoby, że pasożyty mieliby więcej niż Polacy ciężko pracujący, no bo tak: opłacone mieszkanie, przyznana kwota na utrzymanie (w Niemczech ok. 400 euro na osobę), to w naszych warunkach luksus, a do tego jeszcze 500+ przy zgrai 5 dzieci. Jestem dokładnie takiego samego zdania, co Ty. Nie jest żadnym argumentem, że dzicz tu nie chce przyjeżdżać. Argumentem jest to, że my nie chcemy zmiany kodu kulturowego naszego społeczeństwa,zmiany krajobrazu, języka itd., nie chcemy ma nich pracować i nie chcemy ich przestępczości czy ubogacenia. Tak… Czytaj więcej »
Daga
Użytkownik
Chorąży

@Kris 11, szczerze mówiąc, to typowe żydowskie zagranie, jestem za a nawet przeciw. Gdybym była prezydentem Polski, to powiedziałabym, że : Moja Ojczyzna nie kolonizowala Afryki dla własnego dobrobytu. Moja Ojczyzna nie zamykała Afrykańczykow w kagańcach , jak to robili Brytyjczycy w latach 50. Jak myślicie, dlaczego państwa zachodu były tak bogate?? Doili Afrykanów ile wlezie,a teraz za to muszą brytole i inni zapłacić.

easyrider
Użytkownik
Krzyżowiec

@Daga O to właśnie chodzi. Nie, bo nie i chuj. Nie przyjmiemy kolorowych ani muzułmanów, bo tu jest Polska, nasza Ojczyzna, za którą nasi wielcy przodkowie oddawali życie. Nie pozwolimy na splugawienie naszego społeczeństwa i w dupie mamy lewacki bełkot o rzekomym rasizmie, ksenofobii czy innych urojonych i propagandowych fobiach. Taki powinien być obecnie przekaz naszych władz. Łącznie z wyraźnym wskazaniem szkodliwości lewackiej ideologii i konieczności jej delegalizacji. Żadnego bełkotu typu: przyjęlibyśmy ale nie mamy możliwości ich weryfikacji. Ch… mnie obchodzi ich weryfikacja. Weryfikację powinien robić strażnik graniczny, krótką serią ostrzegawczą i wyraźnym poleceniem: w tył zwrot!

Iooi
Gość
Iooi

Powinniscie byc wdzieczni „szkopom” ze otworzyli granice w latach 80-90 , dzisiaj zyjecie w pieknym kraju, dzieki dotacjom Uni Europejskiej.

888
Użytkownik
Chorąży

To jak dla mnie bardzo asekurancka i połowiczna odpowiedź. A co będzie jeśli islamscy imigranci otrzymają zachodni socjal i zakwaterują ich wtedy w Polsce?
Zdecydowanie bardziej podoba mi się wystąpienie Pana Błaszczaką który jasno i wyraźnie powiedział „nie” dla islamu w Polsce.

Jan III Sobieski
Gość
Jan III Sobieski

no takie podchody będą wiec to jest dobre tylko na chwile, junker z timermansem za chwile podrapia sie w glowe i powiedza kurde mol, europejczycy jeszcze sklonni w to uwierzyc trzeba szybko cos wymyslic zeby te Polske pograzyc …. tak bedzie, nie miejmy zludzen.

888
Użytkownik
Chorąży

@Jan III Sobieski
Pewnie że tak. To że akurat teraz islamscy imigranci nie chcą do Polski nie oznacza że zawsze tak będzie. Tylko jasne i klarowne stanowisko polskiego rządu a także prezydenta że Polska i Polacy nie chcą tutaj islamu i nigdy nie zgodzimy się na skażenie naszego Świętego Kraju islamskim fanatyzmem, terroryzmem i chorą islamską ideologią.

Marcin Opus
Użytkownik
Chorąży

@888
Ale dużo dobrego zrobi na pewno ten propagandowy filmik, który z założenia miał piętnować nasz region jako nietolerancyjny, a w rzeczywistości nam pomaga.

Gal Anonim
Gość
Gal Anonim

Według mnie polskie władze już powinny myśleć aby przygraniczny Zgorzelec ufortyfikować jak Westerplatte

Asgard4444
Użytkownik
Początkujący
Gal Anonim
Gość
Gal Anonim

Janie Sobieski a pokaż mi kto oprócz lewaków bierze na poważnie słowa zapijaczonego gnoma Junkersa czy przygłupa Timmermansa na poważnie?

John Wayne
Gość
John Wayne

Odp. jest bardzo prosta, jak przyjadą to sami ich wytepimy

Kanadyjka
Gość
Kanadyjka

No blad Andrzejku. Polska to nie jest kraj otwarty I nie moze tu sobie przyjechac kto chce. Masz taki przekaz slac w swiat. Bedziesz trabil, ze taki otwarty kraj, to sie zjada. Zobaczycie. Wystarczy, ze ruszy nastepna fala z Syrii I jak nie bedzie gdzie, to wlezie wam do Polski. Moze I powiedzial dyplomatycznie, ale wydaje mi sie, ze w tej kwestii ton dyplomatyczny sie juz skonczyl. Do gluchego lewactwa nic nie dociera.

888
Użytkownik
Chorąży

@Kanadyjka
Też jestem tego samego zdania. Po takich wypowiedziach eurolewactwo może wpaść na pomysł aby wszystkich, którym odmówiony zostanie azyl w którymś z krajów Europy Zachodniej przekierować do Polski i utopimy się w wówczas w tym islamskim zalewie.

Anahu Yamito
Gość
Anahu Yamito

Jadowite jewropejskie lewactwo chce rozprdolic cala Europe. Calutka. Co chooynia nie unia. Nie dadza dotacji? Trudno. Jakie sa koszty utrzymania tej dziczy, koszty poczynionych przez nia szkod, koszty inwigilacji tej holoty, koszty ochrony spoleczenstwa, koszty wiezien, koszty leczenia parchow, ktore ze soba przywiezli??? To juz lepiej olac ta smierdzaca kase i pozostac wolnym krajem.

Marcin Opus
Użytkownik
Chorąży

@Anahu Yamito
Zapomniałeś o ofiarach zamachów i ich rodzinach. Swego czasu, wiele lat temu deliberowano, że wysoka akcyza na dobrze wyposażone samochody zagraniczne powoduje, że jest więcej ofiar śmiertelnych, kalekich, bo wybierano samochody tańsze, gorzej wyposażone. Teraz, jak już się z tym uporaliśmy, to znowu mogą być koszty podobne do tamtych – traumy ofiar i ich bliskich, ich niezdolności do pracy, do życia po zamachu.

dontworry
Użytkownik
Nowicjusz

Kompromis nie jest dobry, kiedy zalatuje zgnilizną.
Waszczu powinien wiedzieć że nawet najmniejszy kompromis z islamem to już porażka. Początek końca.

a tak na marginesie z perspektywy lat zwracam honor Białorusinom: lepiej żyć skromniej ale po swojemu

Arar
Gość
Arar

Tłum. z politycznego: ‚Spier#alać, nie chcemy „uchodźców”.’

888
Użytkownik
Chorąży

Mam bardzo złą wiadomość dla wszystkich użytkowników ndie i dla 75% Polaków.
Jak wynika ze słów polskiego szefa dyplomacji, Witolda Waszczykowskiego Polska przygotowuje wydawanie wiz humanitarnych dla islamskich uchodźców wojennych. Polska rozważa wydawanie wiz humanitarnych dla rannych ofiar działań wojennych czy dzieci z traumą, by w ten sposób umożliwić im legalny wjazd do Polski i leczenie w polskich szpitalach. Przypuszczam że nasz rząd szantażowany jest przez Watykan co nie zmienia jednak faktu że zaczyna uginać się pod ciężarem eurolewackich nacisków.

ocoloto
Gość
ocoloto

@888 to ta ciota nie wie, że w polskich szpitalach brakuje miejsc dla polaków? ludzie na operację czekają miesiącami, nawet latami, bo ZUZ (czyt. Z-łodzieje U-kradli S-kładki) nie ma kasy na leczenie naszych obywateli, a politycy mają kasę na leczenie terrorystów????

ocoloto
Gość
ocoloto

ZUS miało być oops

easyrider
Użytkownik
Krzyżowiec

@ocoloto Bądź precyzyjny i nie myl ZUS z NFZ.

Rodeo drivire
Gość
Rodeo drivire

mozna gdzies to potwierdzic? czas chyba udac sie pod siedibe PISU i pokazac co o o tym myslimy!

Jan III Sobieski
Gość
Jan III Sobieski
No to jest sarkazm (: ale rozumiem doskonale, nie mozna przeciez powiedziec NIE bo NIE bo europejczycy takiego przekazu nie zrozumieja, tak samo jak NIE BO NIE CHCEMY MUZULMANOW bo europejczycy uznaja nas za ksenofobow i beda wywierali presje na swoje parlamenty zeby przeglosowaly sankcje dla Polski … ale w slad za tym powinna isc polityka informacyjna dla polonii za granica (przynajmniej tam) kim sa ludzie ktorych nam zwozi do Europy UE, po co ich tu przywozi itp. trzeba ludzi edukowac inaczej dlugo sie nie obronimy tym ze „nie chcemy nikogo na sile zmuszac” , komisja europejska za chwile znajdzie… Czytaj więcej »
Anka
Użytkownik
Nowicjusz

Proszę mi wierzyć, Polacy mieszkający na zachodzie zdają sobie sprawę z zagrożenia bardziej, niż niejeden Polak w kraju. Mieszkamy i żyjemy w samym środku tego szamba. Jak mnie ktoś zapyta, czy w ogóle kiedyś widziałam na oczy muzulmanina, odpowiem tak. Dziesiątki razy, każdego dnia…

dontworry
Użytkownik
Nowicjusz

oni na zachodzie o tym wiedzą, tylko są sparaliżowani strachem.
oni wiedzą to co my tylko są bezsilni. i dlatego rżną głupka.
to nam jest teraz wygodnie, chyba pierwszy raz w historii, siedzieć sobie w Polsce i kibicować dla wojny domowej na zachodzie, bo to da nam trochę czasu na przygotowanie się.
ale gdyby to się działo w Polsce, to już inaczej byśmy śpiewali.
budzisz się rano a tu meczet. i co możesz zrobić? wpierdolić im? komu? kiedy? jak? po pracy czy w soboty? to nie jest takie proste jak kibicowska ustawka.

bkkkk
Gość
bkkkk

Jeszcze PAD powinien temu Szkopu powiedzieć to, co pod artem nt. Włochów usiłujących nam wciskać wybrakowany towar wymyśliliśmy wraz z Agentem Kryckiemsmile. Tj. że skoro te uchodźce, to dla Szkopowa takie bogactwo, to jakżesz my byśmy mogli pogarszać szanse na rozwój i dobrostan drogiego naszego sąsiada!

Violanta
Gość
Violanta

Chcą czy nie chcą, nie powinno ich tu być. Nigdy. Ani jednego.

malabiala
Gość
malabiala

Do Polski będą chcieli przyjechać tylko ci, którzy chcą się wysadzić w chrześcijańskim towarzystwie.

PolishPolackski
Gość
Odpowiedź bardzo mi się spodobała i chciałbym wierzyć, że to coś oznacza – że prezydent Polski w kpiący sposób pochyla się nad problemem pokazująć „faka” w tym samym momencie. Dlaczego? Ano dlatego, że p. Duda wytarł lewackie mordy ich wyświechtanymi sloganami, które de facto chroniąc każdą mniejszość, uderzają w większość. Konkretnie mam tu na myśli zdanie, że ci pseudo uchodźcy: To TEŻ obywatele, a my jesteśmy tacy praworządni i tak demokratyczni, że nie możemy (broń Kalergi! btw: to chyba będzie lewacki odpowiednik „broń Boże!”) pozwolić sobie na łamanie najlewactszych zasad Eurokołchozu! Albo może się doszukuję sensu, gdzie go nie ma,… Czytaj więcej »
Marcin Opus
Użytkownik
Chorąży

No to ich zrobił na cacy, ale oni będą udawać, że tych słów nie słyszeli.

Gal Anonim
Gość
Gal Anonim

Bo z Niemcami tak jest, że jak mu słowo wpadnie w lewe ucho to za moment wyleci prawym uchem.

Baba
Gość
Baba

Sprytnie!

dsd
Gość
dsd

Dyplomatyczne posunięcie… ale do jeśli imigranci zechcą zasiedlać Polskę i sami tu przybędą otrzymując od unii jakieś wysokie socjale? Czy wtedy prezydent powie inaczej? Czy powie to, co najważniejsze? czyli to, że ponad 95% Polaków ich tu nie chce po prostu ?

Rodeo drivire
Gość
Rodeo drivire

wlasnie i tu jest haczyk, on powiedzial wyraznie ze jestesmy otwarci na to aby przyjac tych co do nas chca przyjsc. Nie!!nie! Unia doplaci im do socjalu i oni beda chceili przyjsc!!!!

Rodeo drivire
Gość
Rodeo drivire

On nie do konca dobrze rozumuje, Oni nie chca byc w Polsce bo tu nie dostana takiego wysokiego socjalu, ale przeciez kilka miesiecy temu Unia powiedziala, ze „pomoze biedniejszym krajom” i doplaci muzulmanom do socjalu by mieli taki sam jak na zachodzie!!! wiec wtedy sie okaze ze wcale siła nie trzeba ioch wyrzucać bo zycie tu tansze i chetnie zostana! dlatego argument za nie przyjmowaniem jesty jeden: nie chcemy miec brudu, i terrrou, ani roszczeniowej islamskiej dziczy w Polsce! a nie ze nie chcemy ich bo onmi nie chcą, mnie co cjhca muzulmance głowno obchodzi!

Rodeo drivire
Gość
Rodeo drivire

Poslka duzo kasy placi na pomoc w Syrii robio to dobrowolnie, jesli bedziemy musieli placic kare za nieprzyjecie dziczy wtedy te pienaidze na Syrie przekierujemy na kare. Na pewno nie bedziemy placic i na Syrie i na kary!

Rodeo drivire
Gość
Rodeo drivire

Duda powiedzial 9wlasnie slucham tj wypowiedzi) ze Polska jest GOTOWA PRZYJAC TYCH KTORZY CHCA DO NAS PRZYJECHAC!!! czyli jak unia im doplacici do socjjalu przyjada, juz bruksela postara sie przekonac kilka tysiecy kozojebcóww!!!

normalny
Gość
normalny

czyli jak pisalem wczesniej jasno daje do zrozumienia, ze moga sie sami osiedlac bez przymusu. co za antypolskie, antychrzescijanskie nasienie…

Kris11
Gość
Kris11

A ty normalny to jakie nasienie/ Przedstaw się.

jacuś
Gość
jacuś

ku…a mać, PIS będzie otwierał „korytarze humanitarne”, sondują ile miejsc będzie whttp://wiadomosci.onet.pl/swiat/witold-waszczykowski-w-die-welt-polska-przygotowuje-wizy-humanitarne/560062molnych w szpitalach:

Gal Anonim
Gość
Gal Anonim

Prof. Robert Nowak kiedyś ładnym słowem określił Waszczykowskiego, że jest to ,,SZKODNIK”

Asgard4444
Użytkownik
Początkujący

A miał być Legutko.
Tak mamy jednego z cieńszych, na pocieszenie gorszy był Radek S.

Rodeo drivire
Gość
Rodeo drivire

wyglada na to ze PIS chce nas zorbic w huuja! przyjmie dzicz tylko nazwie to „pomoca humanitarna” czas pokazac PISowi co o tym myslimy!!!!!!!!!!!!!!!

gieno
Gość
gieno

niby coś tam robią ale może jest to tylko gadanie pod niemiecki dziennik nawet powiedział że tam konsultują niewiedzą ile ich tam przyjmą i że to są późniejsze sprawy ale kurna trzeba takie rzeczy nagłaśniać bo nawet jeśli to jest gadanie do niemieckiego dziennika to z ust pisiorów jest to niebezpieczne cytat: Minister nie potrafił jednak sprecyzować, ile takich humanitarnych wiz Polska byłaby gotowa wystawić. „Na to jest jeszcze za wcześnie” więc są spore szanse że to jest żeby przeczekać te napory uni i watykanu ale jak to się nagłośni to zaraz będą musięli się z tego tłumaczyć

Kris11
Gość
Kris11

ty rodeo a jak pokazywałeś trollu PO co o nich myślałeś?

gieno
Gość
gieno

nosz kur*a a taki miałem dobry dzień

gieno
Gość
gieno

DlaczegO ltego redakcja nie naglosni

marju73
Gość
marju73

Czy się komuś to podoba czy nie Duda jest pachołkiem bliskowschodniej nacji.Świadczą o tym sprzeczne z interesem narodu sprawy: GMO, ustawa 1066,nieodtajniony wciąż aneks WSI,szczepionki,armia amerykańska zamiast bratniej sojuszniczej armi sowieckiej( dla wątpiących proponuję zobaczyć do ilu krajòw Amerykanie się zainstalowali a ile opuścili),sprawa Jedwabnego,sprawa pogromu kieleckiego, palenie hanuki.To taki podrasowany patriotycznie Stoltzman,Lejba Kohne czy pozostający pod kuratelą Dziadzi Komorowski.

gieno
Gość
gieno
Rodeo drivire
Gość
Rodeo drivire

niech ten pierdolniety babsztyl zastanowi sie dlaczego oni np ida do nas z Sudanu. dlaczego wojna trwa tam 30 lat? to jej podpowiem bo taka jest mentanopsc czarnuchow, brod, wojny, terro i gwalt a wszystko to podkrecone islamem i oni to nioosa do nas, oni nie ida sie integrowac, ale zrfec za nasze, i zmienaic nasze zycie w takie same gowno z jakiego wyszli!

Benek
Gość
Benek

A czy q…. Polin bywa śmietnikiem, iż każdy przybleda może się osiedlić jeśli mu się tak podoba? Polacy nie zgadzają się na osiedlanie przybledow.

jaki
Gość
jaki

„Kto chce i potrzebuje, może do Polski przyjechać” – Duda, nie wypowiadaj sie w imieniu Polakow, 99 proc. Polakow nie zyczy sobie ani w Polsce jednego „uchodzcy”

Mareczyk
Gość
Mareczyk

Duda naprawdę wierzy, że żaden nie zechce, czy po cichu liczy jednak na gratyfikacje z powodu ich przyjmowania? Z jego wypowiedzi wcale tak jasno to nie wynika. Szydło brzmi bardziej zdecydowanie w tej kwestii, ale jej przekaz też nie jest do końca spójny…

Burn
Użytkownik
Początkujący

Duda czyli PIS wymiękają…. i niedługo ich tu wpuszczą

Xymena
Gość
Xymena

I to jest „prezydent”. Nie, nie, nie i koniec tematu. Zle to widzę

Publiusz
Użytkownik
Nowicjusz

Rozumiem ,ze upadlincy sa pod specjalna ochrona inaczej zamieszczony wczoraj moj wpis o zniesieniu dla nich wiz przez UE , zostalby opublikowany….

wpDiscuz