Poprzez duży napływ islamskich imigrantów do Danii nasiliły gwałty. Rząd uważa, że jedynym sposobem na poradzenie sobie z tym problemem jest przymusowa edukacja seksualna dla imigrantów…

Władze Danii zareagowały na szokujące informacje o coraz większej liczbie gwałtów wśród przybywających do Europy imigrantów. Imigranci będą musieli odbyć kursy edukacji seksualnej. Kursy mają odbywać się przy okazji kursów językowych. Wszystkie partie w parlamencie popierają ten pomysł, uważają, że to pomoże w integracji muzułmanów.

Według oficjalnych danych, w latach 2013 – 2014 aż 34,5% wszystkich gwałtów zostało popełnionych przez imigrantów lub ich potomków – mimo że grupa ta stanowi tylko 12% ludności kraju.

Podobne lekcje zgody wprowadzono w Norwegii w 2011 roku, czy odniosły swój skutek? Najświeższy przykład pokazuje, że niekoniecznie. Skandalicznie łagodny wyrok otrzymali imigranci z Afryki, którzy dokonali brutalnego gwałtu na 14-letniej dziewczynie. Jeden ze sprawców całkowicie uniknął więzienia, reszta otrzymała zgodnie z wyrokiem sądu w Norwegii 10 i 17 miesięcy pozbawienia wolności.

źródło: dailymail.co.uk

11
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
7 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
hdjxjnbkLilithjaAsgard Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Thomas
Gość
Thomas

Tutaj najnowszy, makabryczny ze Szwecji, ofiara zmarła w trakcie gwałtu
http://www.polishexpress.co.uk/imigrant-z-somalii-zgwalcil-kobiete-na-smierc/
Obawiam się że z czasem podobnych wiadomości może być tak dużo, że przestaną robić wrażenie.

prawyobywatel
Gość

Znam świetnie język niemiecki i trochę angielski oraz całkiem nieźle rosyjski. Słucham w oryginale. Twierdzę, że większość tzw. „władzy” krajów europejskich są sterowane lub wyprane z mózgów. Nie ma żadnego kraju, który chciałby być krajem islamskim. To może być tylko NWO. Polacy, musimy się bronić przed lewakami z Polski i… Czytaj więcej »

Kaspar Hauser
Gość
Kaspar Hauser

Pewnie będzie jak u nas z wychowaniem do życia w rodzinie. U nas nie radzą sobie z dziećmi, a tam dorosłych chłopów których kutas swędzi xD

Lilith
Gość

Ja bym tylko chciała wiedzieć czym kierują się idioci, którzy proponują lekcje wychowania seksualnego dla imigrantów??? Jaki cel sobie stawiają i w co wierzą? Tu żadne kursy nie pomogą, tylko egzekwowanie prawa. Wystarczy krótka informacja na wstępie- za gwałt więzienie na określoną liczbę lat, to wszystko. Kurs edukacji seksualnej nie… Czytaj więcej »

bk
Gość
bk

Gdyby jeszcze ten kurs miał obejmować np. informowanie o naszym prawie, gdyby dodatkowo prawo to było egzekwowane demokratycznie (czyli bez różnicownia ludzi ze względu na pochodzenie) – w ten deseń jak napisałaś – to by jeszcze miał sens. Ale tu, jak chyba obie podejrzewamy, wcale nie chodzi o ochronę praw… Czytaj więcej »

Karbulot
Gość

„Według oficjalnych danych, w latach 2013 – 2014 aż 34,5% wszystkich gwałtów zostało popełnionych przez imigrantów lub ich potomków – mimo że grupa ta stanowi tylko 12% ludności kraju.” TOTALNA BZDURA !!! Smoki w tej bajce też były? Emigrantów w Danii jest poniżej 10%. Połowa z tego to Niemcy, Polacy,… Czytaj więcej »

Karbulot
Gość

Zaczynam tracić z wolna zaufanie, co do rzetelności zamieszczanych tutaj informacji, Nie twierdzę, że NDIE wymyśla te bzdury, bo wiem że Wy jedynie wyszukujecie danych na innych stronach. Mam wątpliwości co do rzetelności tych danych z oryginalnych źródeł. Najpierw filmik, gdzie rzekomo muzułmanin – mistrz drugiego planu pokazuje brzydkie gesty… Czytaj więcej »

Asgard
Gość
Asgard

Faktem jest, że muzułmanie, emigranci z Afryki mają tendencje do gwałtów, a religia tworzy dla nich pretekst. Można rzucać liczbami, ale co z tego czy jak leci lawina kamieni czy to spada pięć głazów na łeb czy sześć. Faktem jest, ze w w Szwecji mamy trzeci świat, poziom Afryki w… Czytaj więcej »

bk
Gość
bk

Trudno, by niszowy portal, bez korespondnetów zagranicznych mógł publikowac własne materiały i jeszcze je sprawdzać. Tak, też bym tego chciała, ale bądźmy realistami.
Z w/w powodu bardzo cenne są uwagi, obserwacje, wiadomości, opinie od osób mieszkających za granicą. Bo pozwalają zweryfikować/rozszerzyć/itp info podawane na ndie.

hdjxjn
Gość
hdjxjn

Chlopie czy ty tu mieszkasz?Bo ka jak chodE ulicami to widze.ich wiecej niz.duncYkow.Chyba ze.mowa.o wszystkich muzulmanach poza TURKAMITych to tutaj jest od zajebania

ja
Gość
ja

nie no ci to sie znaja, hmhmhm