Egipt: „Mężczyzna może poślubić córkę, jeśli ta jest z nieprawego łoża”

Prominentny salaficki duchowny z Egiptu stwierdził, że islam daje mężczyznom prawo uprawiać seks z nieślubnymi córkami, a nawet żenić się z nimi.

Swoje wywody duchowny Mazen al-Sersawi wygłaszał na najważniejszej uczelni muzułmańskiej w Egipcie Al-Azhar. Jego wypowiedzi zostały nagrane podczas jednej ze swoich lekcji. Nagranie pochodzi z 2012r., jednak teraz ujrzało światło dzienne.

Islamski duchowny tłumaczy, że islam pozwala mężczyznom współżyć z ich nieślubnymi córkami i poślubić je.

Al-Sersawi powołuje się na słowa imama Al-Shafi’i, podkreślił, że dziewczyna urodzona w wyniku cudzołóstwa „nie jest do końca jego córką”, dlatego można ją poślubić.

niezalezna.pl

Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie treści bez pisemnej zgody wydawcy zabronione.

31 komentarz do “Egipt: „Mężczyzna może poślubić córkę, jeśli ta jest z nieprawego łoża”

 1. I o jest cały poziom edukacji na uczelniach wyższych w islamie. A lewactwo się cieszy, że przyjeżdżają do Europy „inżynierowie”, „lekarze”. Oni po zdobyciu tego wykształcenia wyższego są bardziej zacofani i zbydlęceni niż przed.

  1. To się również tyczy europejskich kobiet które mają córki z poprzedniego związku np. z Europejczykiem a wyszły za muzułmanina. Wszystko w islamie prowadzi do rozszerzenia i przetrwania ich religi i muzułmanów. Ktoś już pisał na forum że jego znajomy widzi polską muzułmankę z białymi dziećmi w UK. To już wiadomo co się dzieję z taką córką i po co jest te ich chore prawo. A i dużo jest historii Polek które się związały z muzlem mając już białe dzieci z poprzedniego związku które znikały lub zostały porwane gdy książę pokazał swoją prawdziwą twarz. Szkoda takich dzieci bo nic dobrego ich nie spotka i nic nie da się z tym zrobić. To jest po prostu Islam.

  2. Przecież maja świetnych inżynierów w tej afryce, nie wiem o co Ci chodzi, mgr inż. bombologii stosowanej czy dr ginekologii naturalnej to nie byle jakie zawody, a patrz ilu tych wykształconych cenniejszych od złota przyjechało do eurokołchozu zachodniego, nic tylko zazdrościć, i do tego jacy pracowici, sami nie czekając na niczyją zgodę zabierają się do pracy z pacjentami.

 2. Zachowania muzulmanow w roznych dziedzinach zycia : spolecznego, rodzinnego, seksualnego itd. swiadcza o ich rpoziomie antropologicznym i umieszcaja ich na poziomie zwierzat, i to nie wszystkich.

 3. Następny przypisek do tego, co już i tak wszyscy wiemy; ta religia jest religią dewiantów i kretynów wszelkiej maści. Nic dziwnego, że lewaccy zboczeńcy tak ich kochają, to po prostu pokrewne, czarne dusze, i wbrew pozorom wiele ich łączy. Jak ichniejsi „profesorowie” takie dyrdymały głoszą, to jakie „newsy” (w koranie) muszą rozkminiać islamskie szaraczki z nizin, „zwykli” kozoyebcy?
  To po prostu religia „pokoju”, „pokoju” bez klamek.

  1. Myślę że to jest skierowane do białych córek niemuzułmanek z wcześniejszego związku. Muzulmanom za cudzołóstwo grozi poważna kara lub śmierć. A ta wypowiedź tego imama miała miejsce w Egipcie ponieważ tam lata najwięcej kobiet w celu erotycznym.

 4. U nich to chyba każdy Imam może sobie zinterpretować koran według swojego światopoglądu. Patologia goni patologię. Nie dość im pedofili, zeofili to jeszcze im kazirodztwo po głowie chodzi.

 5. pewien znawca islamu powiedział, że muzułmanie mają znacznie obniżony poziom inteligencji w porównaniu z innymi nacjami ponieważ od wieków praktykują z rodzeństwem, córkami, w ogóle bliskim krewnymi, kuzynami itp. a jak wiadomo z takich związków rodzą się ograniczone dzieci i koło się zamyka

  1. Biali faceci myślą o karierze i kasie, a białe kobiety myślą o kasie białego faceta + o ru chaniu z kolorowymi i dlatego biała rasa zanika. Muzułmanie są już wszędzie i mnożą się jak szczury dlatego nas zastąpią w przyszłości wspólnie z negroidami.

 6. Chów wsobny (czyli rozmnazanie sie w ramach grupy spokrewnionych osobnikow, np. ojciec z corka, brat z siostra, etc.) docelowo powoduje wiele chorob – fizycznych i psychicznych. To by czesciowo tlumaczylo zacofanie i zidiocenie krajow muzulmanskich.

 7. Kiedyś to o alibabach słyszało się w bajkach 1000 i jednej nocy,a teraz to całe „gówno” bajkowe mamy na wyciągnięcie ręki w Europie !!! Ale nam lewackie szambo lekcje historii islamu zapodało !!!

Dodaj komentarz