fot. Nicolas Pinault voanews.com/media/photogallery/migrants-arriving-in-italy/2997009.html via wikimedia.common.org

Ekspert ds. bezpieczeństwa z Centrum Badań nad Terroryzmem Collegium Civitas dr Łukasz Kister wyjaśnił w rozmowie z PAP, iż w Europie mamy do czynienia z „instynktem samozagłady”.

„Dzisiaj w Europie mamy problem z właściwą identyfikacją, kto napływa do naszych granic. Politycy zachodnioeuropejscy nazywają uchodźcami przybyszów, których 90 proc. pochodzi z krajów nieobjętych żadnym konfliktem zbrojnym” – powiedział PAP dr Łukasz Kister.

Do Włoszech i Grecji coraz więcej imigrantów trafia z krajów Afryki Północnej, w których nie ma żadnych konfliktów zbrojnych.

„Do tych krajów należy właśnie Tunezja czy inne kraje afrykańskie. Są to miejsca, w których oczywiście jest bieda i inne patologie, jednak nie ma tam żadnego konfliktu zbrojnego i nie dochodzi do żadnej sytuacji, która wymagałaby wsparcia spoza granic” – zauważył dr Kister.

Dr Kister stwierdził, że mamy do czynienia „instynktem samozagłady”. „Jeżeli imigranci przyniosą swoje reguły tutaj, to za chwilę ten dobrobyt przestanie istnieć. Europa Zachodnia pod zalewem tego co nazywa uchodźctwem i wsparciem sprawi, że nie będzie wydolna, ani gospodarczo, ani politycznie, do tego, by utrzymać choćby ten poziom, który dzisiaj istnieje” – powiedział.

Ekspert wyjaśnia, że nie ma wątpliwości, że do Europy przybyli również ci, którzy chcą prowadzić tutaj swój dżihad. „Ta plaga dotarła do nas w związku z brakiem właściwych decyzji politycznych” – powiedział rozmówca PAP.

PAP

66
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
19 Comment threads
47 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
37 Comment authors
Konrad GB LondynAnnaSnake PlisskenantychazarGal Anonim Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
888
Gość
888

Z całym szacunkiem do pana eksperta, ale my tutaj na ndie mówimy o tym już od ponad dwóch lat. Oczywiście zgadzamy się z tym panem ale wydaje mi się że Ameryki to on nie odkrył.

Publiusz
Gość

@ Marek
A ja sie z tym „panem” nie zgadzam ,bo ten instynkt ma swoje pochodzenie i narodowosc! Vide filmik z Baska Spectre….

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Ten PLAN zniszczenia białej rasy ma pochodzenie od kanalii.

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Ps. To nie instynkt samozagłady panie ekspercie, ale coraz szybsza ZAGŁADA białej, razy przy pomocy rodzimych polityków, organów wymiaru sprawiedliwości i innych zdrajców! To oni mają na rękach krew i krzywdę białej rasy! Bo co o tym sądzić i innych działaniach przeciw rdzennym Europejczykom? „Deportacja. No skąd. Gwałt zbiorowy i… Czytaj więcej »

...
Gość
...

Cel żyda Sorosa jest taki sam jak żyda Hitlera (dzięki niemu powstał Izrael), sprawić aby żydzi opuścili Europę i udali się do Izraela aby wzmocnić jego pozycję. Żydów żyje więcej poza granicami niż w samym Izraelu. Skąd taki wniosek? Czy żyd pomagałby swoim wrogom w celu przejęcia kontroli nad nowymi… Czytaj więcej »

urbi
Gość
urbi

@ Trzy kropy Być może Twój tekst zawiera jakieś wartości ale określanie Hitlera jako Żyda dyskwalifikuje całą jego treść. Świadczy o tym że Twoja wiedza o historii opiera się na śmieciowej, rynsztokowej prasie i nie ma nic wspólnego z rzetelną wiedzą historyczną. Dlatego bardzo Ci współczuję i nawet nie podejmę… Czytaj więcej »

...
Gość
...

Z tego co mi wiadomo Hitler miał korzenie żydowskie, jednakże pierwotnie wierzył w chrześcijaństwo (pochodną judaizmu), ale, i to niezmiernie ważne, słowo żyd w dosłownym tłumaczeniu oznacza osobę oddającą cześć Jahve. Bogiem chrześcijan i żydów jest właśnie Jahve. Więc chcąc nie chcąc wierząc w katolicyzm/chrześcijaństwo z definicji jest się żydem,… Czytaj więcej »

Pablo666
Gość

Z definicji jesteś imbecylem

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

@urbi Czy to wina dziecka kim byli jego przodkowie? cyt. „Okoliczności urodzenia Aloisa Hitlera (tatuś pana z wąsikiem:)) Na podstawie dochodzenia zarządzonego przez kanclerza Austrii, Engelberta Dollfussa, sporządzono dla niego tajny dokument o pochodzeniu Hitlera. Z dokumentu wynikało, iż Schickelgruber, tj. jego babka, podczas pobytu w Wiedniu pracowała u barona… Czytaj więcej »

urbi
Gość
urbi

@pojawiam się i znikam Podaj mi źródło Twojej „wiedzy”, nie pomylę się jeśli będzie to artykuł z Faktu, Newsweeka, wikipedii. Spędziłem całe dekady na analizie życia AH. W żadnej biografii szanowanych biografów Hitlera nie było dowodu na to że miał on jakieś korzenie żydowskie. Natomiast w brukowej prasie co rusz… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

@… Żyd Żydowi nie jest równy. Wszystko zależy od tego, o których Żydach mówimy. Jak myślisz, dlaczego Żydzi są rozproszeni po świecie? Polityka żydowska na pierwszy rzut oka, jest pokręcona jak ich loki przy uszach, ale tylko na pierwszy rzut. W tym szaleństwie jest metoda…Dlaczego nie zemścić się na Europie… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

Ps. Aha! I jeszcze taki „drobiazg” z wielu „drobiazgów”… Autor artykułu zarzuca twórcy obrazka nieuctwo, a ja myślę, że pomylił się w swojej ocenie i to ciąg dalszy reklamy podprogowej, oswajania tubylców, urabianie i TRESURA! „Religijny obłęd w Niemczech. Jezus na tle meczetu” (reporters)

i tak powiem
Gość
i tak powiem

pojawiam się i znikam Żyd żydowi równy, każdy jest taki sam i ma tyle samo za uszami. Moją rodzinę przed wojną banda skurw… żydów wpuściła w długi….. Gdyby nie wojna to pewnie dziś by mnie nie było bo to żydostwo chciało puścić moją rodzinę z torbami. A wiem to z… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

@i tak powiem Akurat nie takie żydostwo miałam na myśli. A co „znajomości” Twojej rodziny z Żydami to znane były przypadki niszczenia przez nich Polaków. Sklep Polaka nie uchował się w pobliżu sklepu Żyda. Po prostu naszego zniszczyli obniżając (i to znacznie ceny) itd. A czy dzisiaj jest inaczej? Z… Czytaj więcej »

...
Gość
...

Plusik. I to jest właśnie prawdziwy wolny rynek, ale macie co chcieliście, nie podobało wam się za PRL że pracowaliście na siebie, wolicie pracować na kogoś, na jego kredyty i dzieci, a sami dostawać ochłapy i zastanawiać się czy zapłacić czynsz, czy kupić leki. Jesteście żałośni…

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

@… Myślę, że nie odróżniasz pojęć i skoorvysyństwo ubierasz w ładne słówka określając je wolnym rynkiem.

karina
Gość
karina

do pojawiam sie i znikam
czytam od lat , ale nie potrafię tak pisać, popieram całą sobą

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

@karina Myślę, że potrafisz, tylko nie możesz zebrać się na odwagę Ja piszę tylko od serca, bo kocham mój kraj, ląd itd. – to nasz dom. Teraz takie czasy, że znowu musimy walczyć. Na tym portalu jest dużo mądrych ludzi, którzy potrafią pisać cudowne teksty. Dla mnie najbardziej budujące jest… Czytaj więcej »

Rafa
Gość
Rafa

Patrzac, iz nagle zydzi wyrosli jak grzyby po deszczu w mediach , masz juz namiar do identyfikacji kto. Co wazniejsze, zobacz prosze co udaje sie tym koczownikom jako mniejszosci narodowej osiagac w europejskich panstwach, USA. Dzis pisze sie w mediach, ze taka „jedna kanalia” o nazwie soros jest w stanie… Czytaj więcej »

antychazar
Gość
antychazar

Generał Stanisław Skalski był torturowany przez te kanalie, tylko on nazywał ich PARCHAMI.

Rafał Łęczycki
Gość
Rafał Łęczycki

Artykuł eksperta z przed dwóch lat.

http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/7497047,fala-uchodzcow-w-europie-europo-opamietaj-sie-to-jest-inwazja,id,t.html

Pan Doktor jest jednym z pierwszych ekspertów którzy zauważyli ten problem i mówił o nim głośno, polecam zapoznać się z sylwetką Dr Łukasza Kistera.

Pedro Chubascos
Gość

No i okazało się, że jesteśmy „ekspertami”. Co my tu robimy? Powinniśmy biegać od jednej gazety do drugiej lub być rozchwytywani między telewizjami. A tu kupa.

Gal Anonim
Gość
Gal Anonim

Nie trzeba mieć tytułu doktora aby rozumieć oczywistą oczywistość.

Kris11
Gość
Kris11

Po pierwsze: nie instynkt tylko świetnie realizowany plan. Po drugie: brak instynktu samozachowawczego w społeczeństwach przez 50 lat tresowanych „polityczną poprawnością” właśnie na okoliczność wprowadzenia tego planu w życie. Po trzecie: systemy socjalno-opiekuńcze w krótkim czasie upadną i to jest częśc planu. Białe narody zostaną zagonione do roboty za miskę… Czytaj więcej »

El-Raton
Gość

Niemiecki publicysta Peter Scholl-Latour napisal kiedys, ze nie pomoze sie Kalkucie sprowadzajac jej mieszkancow. W koncu bedzie sie mialo Kalkutte na miejscu. Niestety wieloletnia indoktrynacja, supremacja lewakow oraz wiekuiste wpajanie winy niemieckim obywatelom doprowadzilo do tego, ze tylko 13% wyborcow przeciwstawia sie inwazji. W „prasie” niemieckiej juz sie sugeruje, ze… Czytaj więcej »

Adrianz
Gość
Adrianz

W Niemczech będzie wojna domowa. Zaostrza się podział między postępowe lewackie Niemcy Zachodnie a konserwatywne Wschodnie. Jedni na drugich psioczą. Już zaczynają się bujki i wyzwiska. Będą dymy i AfD które ma olbrzymie poparcie we wschodnich landach może rozpocząć podział jak Katalonia.

i tak powiem
Gość
i tak powiem

Dokładnie będzie tak jak piszesz., Niemcy z prawej strony są biedniejsze mniej bogate i mniej tam inwestowano dlatego ma tam bardzo duze poparcie AFD. Całe szczęscie dla nas ponieważ kiedy dojdzie do wojny domowej w niemczech, to na pierwszej lini frontu i opory będąniemcy wschodnie co da nam czas na… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

@i tak powiem Daj Boże! Ale to zbyt optymistyczne, bo pesymistyczne jest to, że ta zaraza już u nas tworzy swoje przyczółki i metodą małych kroczków, już się stara wić gniazda dla swoich (meczety, liga muzułmańska, coraz więcej u nas dziczy itd.)

i tak powiem
Gość
i tak powiem

pojawiam się i znikam Wiem starają się u nas rozprowadzać i tworzyć swoją siatkę w postaci ich kebabiarni. Jedyne co ja i ty czyli zwykli ludzie to możemy nie kupować tam jedzenia. A w meczetach zawsze można po zmroku zawiesić polski boczek, krew świńską rozlać lub łeb świński zawiesić. Niestety… Czytaj więcej »

i tak powiem
Gość
i tak powiem

pojawiam się i znikam

My sięteż musimy organizować. Czy ktośz was myslał np o jakimś spotkaniu czytelników NDIE.PL ??

Wiarus55
Gość

Jutro w sobotę pojadę do Kostrzyna nad Odrą. Będę tam uczestnikiem Różańca do Granic. Wraz z 2000 chrześcijan KK. Będę się modlił o ratunek dla Polski i świata. Wyrażę sprzeciw wobec ateizacji, indoktrynacji lewicowej w szkołach i uczelniach. Przeciw islamizacji społeczeństw zachodniej Europy. Odbędzie się to w rocznicę zwycięskiej bitwy… Czytaj więcej »

888
Gość
888

@ Wiarus55
Powodzenia. Nie będę ukrywał że sam chętnie wybrałbym się na taką uroczystość. Pozdrawiam!

Mr. ??
Gość
Mr. ??

Jak powiedział profesor Wolniewicz „Lewactwo potrafi tylko niszczyć”. Plan oparty na utopi, szaleństwie, wizjach Spinellego, Marksa … Tresowanie poprawnością polityczną, likwidacja kary śmierci dla morderców, przyzwolenie na gwałty w tym pedofilię, legalizacja adopcji dzieci przez pary homo, legalizacja zboczeń typu kazirodztwo, nekrofilia między innymi w Szwecji, ściąganie muzułmanów, śmieci ludzkich… Czytaj więcej »

El-Raton
Gość

Jak na pewnym forum slusznie zasugerowano, jedyna terapia na lewactwo jest konsekwentne leczenie olowiem.

i tak powiem
Gość
i tak powiem

Wolniewicz… kurw… jaki to był wielki człowiek, gdy usłyszałem o jego śmierci to poczułem jakby część mnie dosłownie umarłą… On potrafił tak prosto a zarazem dokładnie, dosadnie przekazać co myśli i wie…. Jak o nim pomyślę to smutno się robi na duszy…..

Adrianz
Gość
Adrianz

Aż żal jest patrzeć jak bezmyślne lemingi skaczą w przepaść zostawiając wszystko to o co walczyli ich pradziadowie. Jak bardzo trzeba upodlić naród by z takiej Szwecji stworzyć stolicę europejskiego gwałtu…

Ragnarök
Gość
Ragnarök

Ehhh… Najboleśniejsze rany potomkom wikingów zadaje gluten i nie dobrane rurki…

Jerzy
Gość
Jerzy

Naprawdę nie trzeba być doktorem nauk by wyciągnąć takie wnioski – tu na ndie piszemy o tym już od lat (a może piszą tu sami doktorzy ??? grin )

Marcin Opus
Gość

@Jerzy..
Ja tak, doktor ginekolog amator. wink

ocoloto
Gość
ocoloto

Jerzy… ja też tu piałem, na którym uniwerku mogę odebrać swojego doktorata? wink

Marcin Opus
Gość

Do tego nie trzeba być ekspertem, tylko nie-lewakiem.

Republikanin
Gość
Republikanin

…to dupa, nie expert…widzi tylko skutek bez zagłębiania się w przyczyny, a o wywołujących te działania nie mówiąc słowa…nie jestem expertem, ale jeszcze raz powtórzę, i będę powtarzał, jak mantrę, aż każdy uzna ją za swoją: Unia jest projektem mającym na celu likwidację państw narodowych i utworzenie jednego, wielkiego państwa… Czytaj więcej »

El-Raton
Gość

Tak jest i nie inaczej. Haslo – NWO. Polecam powtorna wnikliwa lekture Orwella „1984”.

Sokole Oko
Gość
Sokole Oko

Niestety mało ludzi to dostrzega. Zachód będą dyscyplinować cicpaci, a nas banderowcy.

marju73
Gość
marju73

Napotkane dzisiaj w necie.Sprawa wody Żywiec(koncern Danone).Można wpisać w wyszukiwarkę „Islamska Symbolika Na Wodzie Żywiec.Logotypy Obrażające Uczucia Religijne” z kanału KomentarzeTV na youtube.Polecam obejrzeć.

kowalski
Gość
kowalski

Mamy piękny przyklad „instynktu samozagłady” w postaci opisanej obok obłędnej propozycji włoskiej zakonnicy .

Kostek69
Gość

Moim zdaniem to Wina Żydów którzy przez lata skłócali nas z ciapatymi. W skrócie USA broniło izreaela a my w dupe usa wchodziliśmy (europa) i teraz mamy. Druga sprawa że rządzą matoły bo to trzeba być naprawdę głupim by nie widzieć że doprowadzają do wyginięcia naszej cywilizacji tak jak np… Czytaj więcej »

i tak powiem
Gość
i tak powiem

Zgadzam się kur…w 1000000% dobrze mówisz

SARA
Gość
SARA

KOSTEK….
STARZY ROBIĄ ,,TO” CELOWO,ZA KASĘ ,A MŁODZI….SĄ NIEKOMPETENTNI UMYSŁOWO,ŻEBY NIE POWIEDZIEĆ ,ŻE SĄ GŁUPI. MYŚLE,O RZĄDZĄCYCH,O POLITYKACH ITP..A …DLA KARIERY…? MÓZGI ,,NIEKOMPETENTNE” MOŻNA BARDZO ŁATWO ZAORAĆ W DOWOLNY SPOSÓB.

Deutsche Konzentrationslager
Gość
Deutsche Konzentrationslager

Kazdy normalny czlowiek pomiedzy bugiem a odrą o tym doskonale wie, dziwi fakt ze 400 milionow Europejczykow na poludniu i na zachodzie śpi i nic z tym nie robi tolerując patologiczną władzę ktora prowadzi ich kraje ku upadkowi …

340
Gość

Amerykę odkrył. Jewropa to już zapada się. Ile można dawać. Od ciągłego wybierania tylko dół większy się staje. Nawet sowieci padli gdyż car naprodukował im na jakieś 60 do 70 lat, a oni wszystko rozdali i nie było komu produkować. A tutaj mamy ludy które nigdy nie nauczyły się pracować,… Czytaj więcej »

SARA
Gość
SARA

TEN EKSPERT MÓWI TO ,O CZYM NA PEWNO !!!!! WIEDZĄ WSZYSCY RZĄDZĄCY EUROPĄ WŁĄCZNIE Z ANGELĄ!!!! NIE PODEJRZEWAM ICH ,ŻEBY TEGO NIE ROZUMIELI!!!!! ICH POSTĘPOWANIE ZATEM JEST CELOWE I PERFIDNE ,PONIEWAŻ PROWADZĄ Z PREMEDYTACJĄ SWOJE KRAJE KU ZAGŁADZIE . TO EWIDENTNA ZDRADA SWOICH NARODÓW . LUDZIOM ŁADUJĄ CIEMNOTĘ I STRASZĄ… Czytaj więcej »

El-Raton
Gość

Nie jestesmy sami.

Polecam:

http://www.pi-news.net

http://www.jerkos-welt.com – tez z polskim tlumaczeniem

Michael Mannheimer blog.

Nie wszyscy chca dac sie wytrzebic. Jesli nie bedziemy walczyc, obudzimy sie, jak nam kuffnucki zaczna obcinac glowy.

SARA
Gość
SARA

Szwedzi też mają taką stronę.