Włochy fot. pixabay.com

Włoska zakonnica Neusa de Fatima Mariano wpadła na pomysł, gdzie można umieszczać uchodźców, którzy przybyli już do kraju.

Zakonnica Skalabrynianek apeluje do Włochów, aby przesiedlać uchodźców do wyludniających się miejscowości. A jako przykład podaje miejscowość Petruro Irpino.

„Miejscowości groziła śmierć. Teraz, dzięki imigrantom oczekującym na azyl wspólnota powiększa się. Polityka otwartych drzwi sprawiła, że znowu można było otworzyć szkoły, uprawia się pola, powstają nowe miejsca pracy” – powiedziała w rozmowie z agencją „ANSA”.

Jej zdaniem przesiedlenia uchodźców do wyludniających się miejscowości we Włoszech to „piękna migracja pozytywna. Przykład dla innych społeczności, gotowych na przyjęcie imigrantów”.

Nie wszystkim Włochom taki pomysł może się podobać. W najnowszym sondażu 46 procent Włochów uważa, że imigranci „stanowią zagrożenie dla porządku publicznego i bezpieczeństwa osób”. Według tamtejszych mediów to najwyższy wynik od 10 lat.

KAI

50
Dodaj komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
23 Comment threads
27 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
36 Comment authors
szyszkinola22gienekPoPe_1Grazyna Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ola22
Gość

mężczyźni w wieku poborowym (90% imigrantów) to nie są uchodźcy, tylko imigranci (z krajów, w których nie ma wojny) albo dezerterzy (z krajów w których jest wojna)…

Patriota
Gość

To nie imigranci a najeźdźcy. Narzucanie własnej religii, kultury, języka, zajmowanie terenu itd. Nie znam imigranta który by się tak zachowywał wink

Co do samej siostrzyczki.

We włoszech wyludniają się także klasztory i zakony. Może warto by tam umieścić najeźdźców? To dopiero byłaby „piękna migracja pozytywna”. Warto taki pomysł włoskim władzom podrzucić.

Pozdrawiam

Robert\'
Gość
Robert\'

A zacząć należy od Watykanu. Tak dla przykładu dla innych. Mają tam tyle wolnych pomieszczeń.

WrogZydowIislamow
Gość
WrogZydowIislamow

Ty lepiej uważaj bo zaraz cię dresy zjadą od lewaka i komucha bo plujesz na „naszą” wiarę, kulturę i tradycję żydów.

szyszkin
Gość
szyszkin

Pogięło ?nie widzisz różnicy między kościołem watykańśkim a Polskim ?. przytul se frańciszka wszak to nie Papież.

Kanadyjka
Gość

A ilu chlopcow do wydymania!

Edek
Gość
Edek

To są okupanci nie imigranci. Kochana Olu22 mylisz podstawowe pojęcia!

...
Gość
...

Po nicku widać że ma 22 lata, daj jej dorosnąć. Niektórzy sami muszą dojść do pewnych przemyśleń, narzucając im je można wywołać efekt odwrotny.

ola22
Gość

ok, mogą być okupanci albo imigranci albo dezerterzy – jeden ch… ale nie są to uchodźcy…uchodźcy to byli w 1945 (fuck RAF) a nie teraz

Adrem
Gość
Adrem

To jest wojsko.
Na razie bez broni, ale ją dostaną.
Pewnie niedługo.

Precz z pseudouchodźcami
Gość

O, czyli pseudouchodźcy będą na dzień dobry stanowili większość w takowych miejscowościach, super pomysł. Od razu można wprowadzać prawo szariatu i wygonić policję

K.K. Ździch
Gość
K.K. Ździch

@ Zatroskany Anders, będą też domagać się kolejnych zasiłków, dla mafii dla lewactwa i innych dziwolągów. Za te pieniądze, Włosi mogliby sprowadzić sobie po prostu Włochów, albo dać ulgi podatkowe dla nich.

Kris11
Gość
Kris11

Jest tylko jeden problem: kto będzie uprawiał te pola, tworzył miejsca pracy i kto będzie obsadzał te miejsca pracy.

Marcin Opus
Gość

@Kris11
Też coś, kafirzy, to chyba jasne?

Patriota
Gość

@Marcin Opus
Jedno muszę skorygować. Niestety jest to dosyć powszechny błąd więc staram się prostować także nie traktuj tego jako jakiś personalny atak wink

Nie „kafirzy” ale Kuffar. Liczba mnoga od Kafir to Kuffar. Wiem, że brzmi to trochę nie „po Polsku” ale tak właśnie jest.

Ten Kafir
Ci Kuffar.

Pozdrawiam wink

Kris11
Gość
Kris11

@Marcin Opus
To pytanie retoryczne. Taki jest właśnie cel najazdu.

ocoloto
Gość
ocoloto

Kris11…. hehehe rodzimi emeryci… wink

aqw
Gość

Ludzka głupota nie ma granic.

AntyHegemon
Gość

Wymiana etniczna w tym przypadku nie przyniesie rozwoju dla Włoch. Zasiedlanie terenów pustoszejących przez obco-kulturowych nachodzców nie może być lekarstwem na tę przypadłość. Jakoś mało realne wydaje mi sie uprawianie pola (i ta ogólna praca) przez imigrantów z Afryki (najczęściej muzułmanów) i Bliskiego Wschodu. Oni do Europy przyjechali po darmowy… Czytaj więcej »

Jerzy
Gość
Jerzy

@AntyHegemon : Jedyne co mogło by w tej sytuacji poskutkować to wprowadzenie zwyczajów ze Stanów początków XIX (n.p. Alabamy) – jeśli ktoś pamięta „Korzenie” i Kunta Kinte

Viki
Gość
Viki

do uprawy pola to oni musza swoje kobiety sprowadzić;))

WrogZydowIislamow
Gość
WrogZydowIislamow

I dzieci.

Garrus
Gość

„znowu można było otworzyć szkoły, uprawia się pola, powstają nowe miejsca pracy” Otworzyć szkoły aby czarni mieli w co rzucać kamieniami, ćwicząc przyszły kodeks karny we Włoszech. Uprawia się pola, czyli jak coś samo wyrośnie to super, a jak nie to może za rok allah da. Miejsca pracy, szczególnie popularne… Czytaj więcej »

pojawiam się i znikam
Gość
pojawiam się i znikam

@Garrus Ponoć ci ich lekarze też są dobrzy na głowę. Myślę, że tą metodę powinni zastosować w pierwszej kolejności eurokraci i wszyscy dziczolubni (yt) „Leczenie migreny w Afryce”

GojjAnonim
Gość

Był sobie człek znalazł małą słodką myszke. Nie zabił gryzonia bo szkoda mu się jej zrobiło.A na imię miał POPIEL.
Przypomnę jeno iż człeki o karnacji węgla i sraczki rozpleniają się równie ochoczo co owe gryzonie.

Marcin Opus
Gość

Tylko 46% tak uważa?

zenada
Gość
zenada

A co w tym nadzwyczajnego? Poglądy lewicowe i prawicowe w społeczeństwie również rozkładają się niemal po połowie, a szala zależy kto aktualnie rządzi i jak agresywną propagandę uprawia, kultury, religii itp. No to chyba już rozumiesz na jakiej zasadzie działa „dziel i rządź” (szybki przykład – PIS rządził nieudolnie to… Czytaj więcej »

zenada
Gość
zenada

Przepraszam za błędy, ale wierzę że tacy debile jak wy skumają mimo wszystko.

wtf?
Gość
wtf?

zapomniales o glutenie, niziolku… a taki madrala
przepros profesorke od polskiego za powyzszy ”elaborat”, ja mam w nosie twoje nieuctwo
”Poglądy lewicowe i prawicowe w społeczeństwie również rozkładają się niemal po połowie” – gdzie to wyczytales, politologu od siedmiu bolesci? na pudelku?
nick twoj oddaje prawde w calosci – zenada, trolu, zenada

إدوارد غواتسفوكرز
Gość
إدوارد غواتسفوكرز

Niech ich przyjma w zenskim klasztorze.

test24
Gość
test24

Znaczy się biali z tych wiosek pewnie zapierdzielają 2-3x intensywniej i dłużej, żeby zaspokoić księciów orientu.

NieDlaCiapatych
Gość
NieDlaCiapatych

Przecież to gotowe getto Wpadną do zabudowanej wioski gdzie miejscowi będą od razu mniejszością, zostaną zmuszeni do opuszczenia owej wioski poprzez gwałty, pobicia, kradzieże i Włoska miejscowość już nie taka Włoska A i tego tak łatwo buldożerem nie zburzyć Już nie wspomnę o łatwości gromadzenia tam broni, wytwarzania bomb…

Deutsche Konzentrationslager
Gość
Deutsche Konzentrationslager

Jest jedna nie zaludniona jeszcze „miejscowosc” leci sie tam pare miesiecy ale przestrzeni jest w brud, z tego co mi wiadomo to zaczna sie tam niedlugo zalogowe misje. Wysłać tych ktorzy szukają nowych ziem do kolonizacji i gloszenia slowa allaha, wszyscy powinnismy sie zrzucic na te misje, bez znaczenia ile… Czytaj więcej »

Kostek69
Gość

Te sondaże będą spadać, bo za Włochów ciapatych będzie się uważać urodzonych tam…

DoSzkolyIdioto
Gość
DoSzkolyIdioto

Gdybyś miał matkę Polkę, a ojca Włocha, a urodził się w Polsce to byłbyś Włochem, czy Polakiem z Włoskimi korzeniami? Zgaduję że byłbyś Japończykiem. ahahahaahhahah

Kostek69
Gość

Pół Polakiem pół Włoch em, to zależy czyją kulturę bym przejął. Co do tego wyżej bo noe zrozumiałeś to mam na myśli że jak parze ciapoli urodzi się tam dziecko to już dostaje obywatelstwo.

Kostek69
Gość

Pół Polak nigdy nie będzie Polakiem, Pół Włoch nigdy nie będzie Włochem. Owczarek Niemiecki skrzyżowany z kundlem nigdy nie będzie owczarkiem niemieckim, sam sobie idź do szkoły idioto.

stanislaw
Gość
stanislaw

Może proponowac ile chce. Ci młodzi migranci ani nie myślą o zaludnieniu wyludnionych miejsc w Europie, zadowolić się pokojem i dachem nad głową, pracując na skromne życie, jak to robiły generacje, w tym wypadku Włochów. Nie. oni chcą blisko wielkich metropolii miejskich, blisko barów i diskotek, blisko dup do przelecenia… Czytaj więcej »

340
Gość

Zakonnica dzieli nie swoim i albo chce męża, albo mieć urzniętą głowę. Diabła zaprasza i pokłon mu oddaje. Herezje Franka zbierają żniwo.

...
Gość
...

Nie jestem katolikiem… Ups… Przepraszam, poprawnie politycznie żydem (żyd – osoba wierząca/czcząca Jahve). Powiedz mi co takiego robi szmata Franek niezgodnego ze słowami Jezusa? Z tego co pamiętam Jezus miłował swoich wrogów (widać idiota), a pierwotnie chrześcijanie dawali się rozszarpywać lwom za swą wiarę. Dziś boicie się umrzeć za to… Czytaj więcej »

340
Gość

Jesteś muslinem. Dlatego tak piszesz. Żal mi ciebie, gdyż nie rozumiesz naszej wiary. Nikt się nie boi umrzeć za wiarę jeśli wierzy. Dlaczego ty nie umierasz za swą??? Chrześcijanie ginęli od starożytnych Rzymian jak giną dzisiaj. Giną na arenie lewackiego cyrku rozszarpywani przez islam. Nie znasz historii chrześcijaństwa. Jesteś tylko… Czytaj więcej »